Νέα

Ελληνίδα ή αλλοδαπή για δουλειά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sinnerman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 337
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
ελληνιδα η αλοδαπη για δουλεια?ψαχνω προσωπικο για κουζινα λαντζα και με περνουν τηλ και ελληνιδες και αλλοδαπα ... ποιες τραβανε πιο πολυ...ποια ειναι πιο επιφοβη να στην φερει..παντως μου κανει εντυπωση ενω παλια τα τηλ ηταν ολα απο αλλοδαπες τωρα τα περισσοτερα ειναι απο ελληνιδες...

Αλλοδαπη κυριως! Ειναι πιο ωραιες γκομενες!
Οι ελληνιδες εκτος του οτι ειναι πιο ασχημες, δεν θα σου κατσουν ευκολα για σεχ!
 

Sexwarning

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2013
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
Εγω στη θεση σου θα εβαζα αγγελια "Ζητητε λαντερισα με αριστες γνωσεις αγγλικων-γερμανικων,θα προτμηθουν νεοπτωχες αποφοιτοι του Deree'

Άχρηστες και σε αυτή τη δουλειά θα είναι όσες στείλουν.Κάθονται επάνω στην φήμη που έχει φτιάξει η σχολή,υπερβολική κατά την άποψη μου,και δεν ξέρουν  πού πάνε τα 4.Μόνο πώς στέκονται στα 4 ίσως ξέρουν.

Έχουμε 2 ψωφίμια τέτοια στη δουλειά.Αλλά οι μπαμπάδες τους είχαν τα φράγκα να τις στείλουν σε "καλή σχολή"...Αλλιώς ούτε για άρμεγμα προβατίνων δε θα έκαναν.
 

C4mper

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.619
Like
0
Πόντοι
16
Κάθονται επάνω στην φήμη που έχει φτιάξει η σχολή

ποια φημη εχει φτιαξει το Deree μωρε? Γιατι τη μονη φημη που εχω ακουσει εγω ειναι η δεμεφτανανταλεφταναπαωεξωτερικοαραπαωdereeκαισιγαμηπερασωsat
 

Sexwarning

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2013
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
ποια φημη εχει φτιαξει το Deree μωρε? Γιατι τη μονη φημη που εχω ακουσει εγω ειναι η δεμεφτανανταλεφταναπαωεξωτερικοαραπαωdereeκαισιγαμηπερασωsat
Φίλε,δυστυχώς πολλοί εργοδότες το θεωρούν καλύτερο.Έτσι όπως τα λες είναι.Όχι δεν τους έφταναν τα λεφτά αλλά κυρίως δεν είχαν τα προσόντα να τους δεχτεί ένα καλό πανεπιστήμιο και να το τελειώσουν....

αυτό το παράδειγμα τώρα τί τόθελες;
έχεις αρμέξει προβατίνες και τη θεωρείς εύκολη δουλειά;
Ναι το είχα κάνει πιτσιρικάς στο χωριό.Με τη γιαγιά μου.Εντάξει αν έχεις πολλές κουράζεσαι αλλά πιο πολύ ζαλίζεσαι αν έχεις να βρεις καμιά διαφορά σε λογιστήριο Α.Ε ή αν ασχολείσαι με ναυλώσεις πλοίων...
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Οταν θα σε γαμησει η επιθεωρηση εργασιας για τους ανασφαλιστους που δουλευουν εκει μεσα σε παρακαλω να ερθεις να γκρινιαξεις στο φορουμ να γελασουμε λιγο. Σε εχουν πιασει ποτε?
 

Επισκέπτης
τυπε ειναι απαραιτητη

μια φορά είχα δουλέψει λάντζα για καμιά βδομάδα, σε ταβέρνα της Κρήνης Σαλονίκη
ήταν ένας μαυρός εκεί που δούλευε 8 χρόνια και πετούσε

θέλει τρελή ταχύτητα και συντονισμό την ώρα που έχει φούρια το μαγαζί,
και φυσικά αντοχή για να κρατήσεις αυτόν το ρυθμό για αρκετές ώρες

και βάλε υγρασία, σιχαμάρα από τα αποφάγια, αγανάκτηση από τα καμμένα λάδια που δε φεύγουν απ τα τηγάνια με τίποτα
τη βιασύνη και το νταιλίκι του αφεντικού, την υπεροψία και την πουστιά από μερικά γκαρσόνια και είσαι ζάχαρη ψιλή

γι αυτό κάτσε στο κολωνάκι σου, πιες τη φράπα σου και μίλα για το dancing with the stars και τον σουλειμαν
τι τις θες τις λάντζες και τα άγρια σπορ κοριτσάκι μου

 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Οταν θα σε γαμησει η επιθεωρηση εργασιας για τους ανασφαλιστους που δουλευουν εκει μεσα σε παρακαλω να ερθεις να γκρινιαξεις στο φορουμ να γελασουμε λιγο. Σε εχουν πιασει ποτε?
Σε ολα τα νησια οι περισσοτεροι ανασφαλιστους τους εχουν,αυτον θα πιασουν;
 

μενιοσ33

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2013
Μηνύματα
261
Like
0
Πόντοι
1
Τι δουλειές παίζουν στα νησιά το καλοκαίρι;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Καταντια. Κλασσικη περιπτωση Ελλαδαρας.
Τωρα τα μαθαινεις εσυ;Για να μην πω τι ωραρια τους εχουν και δουλευουν και στο τελος δινουν λιγοτερα απο τα συμφωνημενα,ΑΝ τα δωσουν και αυτο.Ευτυχως δεν ειναι ολοι ετσι,αλλα οι περισσοτεροι.Και για αυτο δεν θελουν και ελληνες.
 
OP
OP
sinnerman

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
Αλλοδαπη κυριως! Ειναι πιο ωραιες γκομενες!
Οι ελληνιδες εκτος του οτι ειναι πιο ασχημες, δεν θα σου κατσουν ευκολα για σεχ!
μπα μην το λες...και οι ελληνιδες γαμιουνται..με την ιδια ευκολια... :P
 
OP
OP
sinnerman

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
Οταν θα σε γαμησει η επιθεωρηση εργασιας για τους ανασφαλιστους που δουλευουν εκει μεσα σε παρακαλω να ερθεις να γκρινιαξεις στο φορουμ να γελασουμε λιγο. Σε εχουν πιασει ποτε?
τωρα εσυ θελεις σωνει και καλα να βγαλεις λαβρακι για να μας κανεις θεμα για τους ανασφαλιστους..ψαξε αλλου ρε τυπε..
 
OP
OP
sinnerman

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
Τωρα τα μαθαινεις εσυ;Για να μην πω τι ωραρια τους εχουν και δουλευουν και στο τελος δινουν λιγοτερα απο τα συμφωνημενα,ΑΝ τα δωσουν και αυτο.Ευτυχως δεν ειναι ολοι ετσι,αλλα οι περισσοτεροι.Και για αυτο δεν θελουν και ελληνες.
τυπε δεν ειναι ετσι ακριβως..υπαρχει και επιθεωρηση εργασιας..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom