Νέα

Ελληνίδα ή αλλοδαπή για δουλειά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sinnerman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 337
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
ελληνιδα η αλοδαπη για δουλεια?ψαχνω προσωπικο για κουζινα λαντζα και με περνουν τηλ και ελληνιδες και αλλοδαπα ... ποιες τραβανε πιο πολυ...ποια ειναι πιο επιφοβη να στην φερει..παντως μου κανει εντυπωση ενω παλια τα τηλ ηταν ολα απο αλλοδαπες τωρα τα περισσοτερα ειναι απο ελληνιδες...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.773
Κριτικές
183
Like
3.164
Πόντοι
8.535
ελληνιδα η αλοδαπη για δουλεια?ψαχνω προσωπικο για κουζινα λαντζα και με περνουν τηλ και ελληνιδες και αλλοδαπα ... ποιες τραβανε πιο πολυ...ποια ειναι πιο επιφοβη να στην φερει..παντως μου κανει εντυπωση ενω παλια τα τηλ ηταν ολα απο αλλοδαπες τωρα τα περισσοτερα ειναι απο ελληνιδες...
παρε πλυντηριο πιατων...αυτο σιγουρα τραβαει....
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
ελληνιδα η αλοδαπη για δουλεια?ψαχνω προσωπικο για κουζινα λαντζα και με περνουν τηλ και ελληνιδες και αλλοδαπα ... ποιες τραβανε πιο πολυ...ποια ειναι πιο επιφοβη να στην φερει..παντως μου κανει εντυπωση ενω παλια τα τηλ ηταν ολα απο αλλοδαπες τωρα τα περισσοτερα ειναι απο ελληνιδες...
ελληνιδα.και δινεις δουλεια σε συμπατριωτη σου και αν δε σου κανει τη διωχνεις και παιρνεις παλι ελληνιδα,ετσι κι αλλιως τηλεφωνουνε πολλες δικες μας οποτε καποια θα ειναι καλη δε μπορει.

γιατι να παρεις αλλοδαπη δηλαδη

 

gkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
6
περιοχη? μαγαζι...? ωρες-μερες απασχολησης?
 

gkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
6
περιοχη?
          μαγαζι...?
                        ωρες-μερες απασχολησης?

:think: :think: :think: :think: :think:
 
OP
OP
sinnerman

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
ελληνιδα.και δινεις δουλεια σε συμπατριωτη σου και αν δε σου κανει τη διωχνεις και παιρνεις παλι ελληνιδα,ετσι κι αλλιως τηλεφωνουνε πολλες δικες μας οποτε καποια θα ειναι καλη δε μπορει.

γιατι να παρεις αλλοδαπη δηλαδη
ετσι το σκεφτομε και εγω,το μονο προβλημα ειναι οτι ειμαι σε νησι και αν δεν σου κανει ειναι μπερδεμα να την διωξεις,ενω οι αλλοδαπες ειναι πιο ψημενες σε αυτη την δουλεια...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.773
Κριτικές
183
Like
3.164
Πόντοι
8.535
και αν δεν σου κανει ειναι μπερδεμα να την διωξεις
κανε δοκιμαστικα (με λεφτα ομως ε?) κ αν δεν σου κανει την διωχνεις πιο ευκολα...ειτε ειναι αλλοδαπη,ειτε εΛΛΗΝΙΔΑ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom