Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
στοιχημα
οκ
θα σε παρω μαζι μου λοου κοστ νεξτ ντορ ουκρανιδια

θα βγαλεις και φωτο
με το λινκ που βαλανε στο σα'ι'τ ειδα το vkontakte σου και το odnaklasniki σου.Τι να πω μια ΑΘΛΙΟΤΗΤΑ!Μιλας για πλουτο ενω οι φωτογραφιες απο το εξωχικο σου πρεπει να ειναι διχνουν ενα σπιτι της κακιας ωρας!Για το ντυσιμο αστο καλητερα!Με κατι σπορτεξ και παλιορουχα κυκλοφορεις!Μς λες οτι εισαι 1,76 ενω διπλα σου σε μια φωτογραφια απο μια εκθεση εχεις κατι Πακιστανους που σου ριχνουν ενα κεφαλι :think:.Και σε αλλες φωτογραφιες φενεσαι οτι το πολυ 1,65 εισαι.
ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ chavalier Fidel που ειναι Μοντερατορ ΤΟΥ ΕΔΕΙΞΑ ΤΗς ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕς ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΡΑΒΙΑΖΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ και διαβασα και τους κανονες του ΣΑ'Ι'Τ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΜΕΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ.Απο προσωπα μεχρι και καποιες ταμπελες στην εκθεση για να μην φενεται ουτε το ονομα της εταιριας των Πακιστανων.ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ 1,76 ΟΤΑΝ Ο ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΣ ΣΟΥ ΡΙΧΝΕΙ ΕΝΑ ΚΕΦΑΛΙ ΥΨΟΣ?ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΠΑΜΠΛΟΥΤΟΣ ΟΤΑΝ ΤΟ ΣΙΤΙ ΣΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ (που ειναι Ελληνικο σιτι σιγουρα,και ιεναι το εξωχικο σου) ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΚΑΚΙΑΣ ΩΡΑΣ?
 

Συνημμένα

  • shino8.jpg
    shino8.jpg
    90,4 KB · Εμφανίσεις: 30
  • shino15.jpg
    shino15.jpg
    83,4 KB · Εμφανίσεις: 30

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Εδω εισαι παλι στην εκθεση ΜΕ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙ ΑΘΛΗΤΙΚΟ :2funny:ΕΛΕΟΣ!ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΠΑΩ ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΓΚΑΡΑΖ να φτιαξω τ'αμαξι!Εδω παλι εσυ αθλια ντυμενος!Σαν Πακιστανος.Ας βγαλουν οι αναγνωστες τα συμερασματα τους.ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ Ο ΡΩΣΣΟΟΝΤΙΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ μηπως πισω απο της φωτογραφιες του Ρωσσοποντιου γραφεις εσυ? :think:Μια φορα οταν ο Ρωσσοοντιος πηγε να γραψει Ρωσσικα εκανε τρελα λαθη!που Ρωσσοφωνος δεν τα κανει με τιποτα :think:.Και ενας Ρωσσοποντιος δεν μπορει να ξερει τοσο καλα Ελληνικα για να γραφει κιολας.Οι περισσοτεροι ξερουν μονο τα βασικα
 

Συνημμένα

  • shino13.jpg
    shino13.jpg
    131,3 KB · Εμφανίσεις: 35
  • shino7.jpg
    shino7.jpg
    140,8 KB · Εμφανίσεις: 40

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
@@@  Προεδρεεεεεεεεεεε   εισαι λαθος ως προς το υψος 1,65 ειναι ο Πιτσι καμια σχεση -
εσυ εισαι 1,70 με τα χερια στη  αναταση  αυτος ειναι 1,76 σιγουρα απλα θελει αδυνάτισμα σιγουρα οπως και εγω.......
Τωρα εσενα τι σε νοιαζει και φαγωνεσαι με αυτες τις μαλακιες;;;;;;
Δώσε καμια πληροφορια για τις γυναίκες επι χρημασι στο μπουρδέλα ειμαστε  οχι σε παρθεναγωγειο........

αντε βγαλε καμια φωτο  να γουσταρουμε και ασε το πυρφορισμα.......

ΟΙ ΠΥΡΦΟΡΟΙ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΞΥΠΝΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
ρε μητσο να μιλας εσυ για σπιτι? εσυ? ντροπη.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
@@@  Προεδρεεεεεεεεεεε   εισαι λαθος ως προς το υψος 1,65 ειναι ο Πιτσι καμια σχεση -
εσυ εισαι 1,70 με τα χερια στη  αναταση  αυτος ειναι 1,76 σιγουρα απλα θελει αδυνάτισμα σιγουρα οπως και εγω.......
Τωρα εσενα τι σε νοιαζει και φαγωνεσαι με αυτες τις μαλακιες;;;;;;
Δώσε καμια πληροφορια για τις γυναίκες επι χρημασι στο μπουρδέλα ειμαστε  οχι σε παρθεναγωγειο........

αντε βγαλε καμια φωτο  να γουσταρουμε και ασε το πυρφορισμα.......

ΟΙ ΠΥΡΦΟΡΟΙ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΞΥΠΝΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Αν ειδες εγω ειχα βαλει φωτο αο το διαβατηριο μου ου εγραφε 1,73.Το υψος ειναι το τελευταιο!Ναι αν χασει 40 κιλα και κανει και μια πλαστικη θα ειναι ωραιος ΕΧΕΤΕ ΜΑΖΕΥΤΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΟΛΑ ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΚΑΙ ΛΑΘΗ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ! :rockon:ΤΟΣΗ ΑΣΧΗΜΙΑ ΕΛΕΟΣ!ΟΠΟΥ ΤΟΝ ΕΔΕΙΞΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΕΛΑΓΑΝΕ! :rockon: ΕΓΩ ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΣΚΑΩ ΠΟΥ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΤΕΡΑΤΑ ΡΕΖΙΛΕΥΟΥΝ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!  Τωρα θα μου πεις οτι ειναι και παμπλουτος.Περνετε ολοι το μερος του (μιλαω για 3-4 ατομα και οι κλωνοι τους) ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ Κ'ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΘΛΙΟΙ  ΕΧΕΙ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΟ ΣΑ'Ι'Τ ΑΝΑΠΗΡΟΥΣ,ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΚΑΣΧΗΜΟΥΣ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΥΣ.  ΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΩ  φτιαξτε ενα  Thread ειδικο για τερατα της φυσης,φτωχομπινεδες και κομπλεξικους αγαμητους και γραφετε εκει.ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ ΤΟ ΣΑ'Ι'Τ!Κανεις νορμαλ ανθρωπος δεν εχει μεινει πια στο σα'ι'τ
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Αν ειδες εγω ειχα βαλει φωτο αο το διαβατηριο μου ου εγραφε 1,73.Το υψος ειναι το τελευταιο!Ναι αν χασει 40 κιλα και κανει και μια πλαστικη θα ειναι ωραιος ΕΧΕΤΕ ΜΑΖΕΥΤΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΟΛΑ ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΚΑΙ ΛΑΘΗ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ! :rockon:ΤΟΣΗ ΑΣΧΗΜΙΑ ΕΛΕΟΣ!ΟΠΟΥ ΤΟΝ ΕΔΕΙΞΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΕΛΑΓΑΝΕ! :rockon: ΕΓΩ ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΣΚΑΩ ΠΟΥ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΤΕΡΑΤΑ ΡΕΖΙΛΕΥΟΥΝ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!  Τωρα θα μου πεις οτι ειναι και παμπλουτος.Περνετε ολοι το μερος του (μιλαω για 3-4 ατομα και οι κλωνοι τους) ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ Κ'ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΘΛΙΟΙ  ΕΧΕΙ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΟ ΣΑ'Ι'Τ ΑΝΑΠΗΡΟΥΣ,ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΚΑΣΧΗΜΟΥΣ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΥΣ.  ΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΩ  φτιαξτε ενα  Thread ειδικο για τερατα της φυσης,φτωχομπινεδες και κομπλεξικους αγαμητους και γραφετε εκει.ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ ΤΟ ΣΑ'Ι'Τ!Κανεις νορμαλ ανθρωπος δεν εχει μεινει πια στο σα'ι'τ

Μη μιλας εσυ ρε για τερατα δες την φωτο σου στην παραλια  δες την εμφανηση σου και ....................ΖΑΡΩΝΕ ΚΑΙ ΜΗ ΜΙΛΑΣ..................
Εισαι πολυ ασχημος για Ανδρας και για γκέυ και πολυ τριχα ρε αδερφε δεν επρεπε να κανεις  μια μονιμη λυση για αποτριχωση;;;;;;;;;;;
Μηπως μπερδεψες το φαρμακο της αποτριχωσης του σωματος με το σαμπουαν και εχασες το τριχωτο της κεφαλης σου;;
Ασε ρε Μητσο αντε σε βαρεθηκα αρχισες τις μαλακιες πάλι. :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

ΚΑΤΙΝΑΚΙ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ ΕΙΣΑΙ.




 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Εδω εισαι παλι στην εκθεση ΜΕ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙ ΑΘΛΗΤΙΚΟ :2funny:ΕΛΕΟΣ!ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΠΑΩ ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΓΚΑΡΑΖ να φτιαξω τ'αμαξι!Εδω παλι εσυ αθλια ντυμενος!Σαν Πακιστανος.Ας βγαλουν οι αναγνωστες τα συμερασματα τους.ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ Ο ΡΩΣΣΟΟΝΤΙΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ μηπως πισω απο της φωτογραφιες του Ρωσσοποντιου γραφεις εσυ? :think:Μια φορα οταν ο Ρωσσοοντιος πηγε να γραψει Ρωσσικα εκανε τρελα λαθη!που Ρωσσοφωνος δεν τα κανει με τιποτα :think:.Και ενας Ρωσσοποντιος δεν μπορει να ξερει τοσο καλα Ελληνικα για να γραφει κιολας.Οι περισσοτεροι ξερουν μονο τα βασικα
Εχεις πολυ φαντασια αλλα ειλικρινα μου αρεσεις, χωρις εσενα ολα αυτα τα θρεντ θα ηταν βαρετα.  Απλα δεν ειμαι τοσο βλακας, εφοσον ξερω οτι εβγαλες τις φωτογραφιες του Σινοχαρα αν ημουν στους φιλους του ευκολα θα εβρισκες και το δικο μου προφιλ. Προ πολλου μου το προτεινε ο Σινοχαρας και δεν δεχτηκα. Αλλα τα λεμε απο το σκυπε συχνα.  Και εσυ εφοσον λες οτι ειμαι ανυπαρκτος γιατι δεν βγαινεις στο σκυπε να το εξακριβωσης
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
mqdefault.jpg

Θαυμαστε χαρη.Θαυμαστε ομορφια,ο ζεν πρεμιε που οι γυναικες δεν αντεχουν να ειναι μακρια του.
Αυτο το μονδελο εχει κατακρεουργησει τις γατες της αγιας πετρουπολης.δεν εχει αφησει καμια αγαμητη.
 

judasisthekey34

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2012
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
mqdefault.jpg

Θαυμαστε χαρη.Θαυμαστε ομορφια,ο ζεν πρεμιε που οι γυναικες δεν αντεχουν να ειναι μακρια του.
Αυτο το μονδελο εχει κατακρεουργησει τις γατες της αγιας πετρουπολης.δεν εχει αφησει καμια αγαμητη.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μαστερ δεν τον λυπασαι και τον ξεφτιλιζεις τοσο? ειναι που ειναι ξεφτιλας και δεν το καταλαβει, γιατι τον κανεις περισσοτερο? Παντως σοβαρα τωρα, οποτε βλεπω το βιντεο κλιπ με την φουστανελα στο τζετ σκι ή τα αλλα βιντεο κλιπ, πραγματικα τετοιο γελιο πουθενα. Και το κακο ειναι που δεν το καταλαβει οτι ξεφτιλιζεται και ολοι γελανε μαζι του  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  Το τελευταιο του φετιχ ειναι τα γατια. Τα λυπαμαι τα καυμενα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

judasisthekey34

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2012
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
Ασε ρε Μητσο αντε σε βαρεθηκα αρχισες τις μαλακιες πάλι. :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

ΚΑΤΙΝΑΚΙ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ ΕΙΣΑΙ.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  Μιλαμε ο ανθρωπος νομιζει οτι με τις κατινιες που κανει ειναι μαγκας.  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Μα να ξεφτιλιζεσαι τοσο και να μην το καταλαβεις? τωρα καταλαβαινω γιατι οι γονεις σου σε εξορισαν στην Ρωσσια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: εγω αν ημουνα θα σε εστελνα στην ανταρκτικη με τις αρκουδες, γιατι οπως εισαι,δωρεαν μονο για να πηδας αρκουδες εισαι. Οι φωκιες θα θελουνε πληρωμη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Βλέπω στιγμές δόξας!!!

Χτες κάποια στιγμή με μπινελίκωσε ο Paris34 γιατι αναφέρθηκα στο προσωπό του ευθέως!Ουτε σε ήξερα απο χτες ούτε απο σήμερα αλλά δεν βρίσκεσαι και στην τηλεδιάσκεψη του Eurogroup !!!!Να τα περιμένεις όλα απο τη στιγμή μάλιστα που κράζεις ευκολότατα!Το επίπεδο που θα σου απαντηθούν αυτά που λες το καθορίζεις εσύ.

Και συνεχίζω---->

Paris και master------> εσείς προτού κράξετε κάποιον γιατι δεν βάζεται κι εσείς φωτογραφίες με τι γαμάτε και ποιοί είστε, όπως οι υπόλοιποι χτες και άλλες φορες;;;
Κυρίως ο πρώτος που λες ότι έχεις μείνει Ουκρανία αλλά δεν το παίζεις μάγκας(αλλά τον Δημητράκη τον κράζεις) δεν μας έχεις πει σχεδόν τίποτα για Ουκρανία!

 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.685
Κριτικές
6
Like
8.759
Πόντοι
1.686
Βλέπω στιγμές δόξας!!!

Χτες κάποια στιγμή με μπινελίκωσε ο Paris34 γιατι αναφέρθηκα στο προσωπό του ευθέως!Ουτε σε ήξερα απο χτες ούτε απο σήμερα αλλά δεν βρίσκεσαι και στην τηλεδιάσκεψη του Eurogroup !!!!Να τα περιμένεις όλα απο τη στιγμή μάλιστα που κράζεις ευκολότατα!Το επίπεδο που θα σου απαντηθούν αυτά που λες το καθορίζεις εσύ.

Και συνεχίζω---->

Paris και master------> εσείς προτού κράξετε κάποιον γιατι δεν βάζεται κι εσείς φωτογραφίες με τι γαμάτε και ποιοί είστε, όπως οι υπόλοιποι χτες και άλλες φορες;;;
Κυρίως ο πρώτος που λες ότι έχεις μείνει Ουκρανία αλλά δεν το παίζεις μάγκας(αλλά τον Δημητράκη τον κράζεις) δεν μας έχεις πει σχεδόν τίποτα για Ουκρανία!

Ρε φίλε πας να μας χαλάσεις τη διασκέδαση ;  :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
με το λινκ που βαλανε στο σα'ι'τ ειδα το vkontakte σου και το odnaklasniki σου.Τι να πω μια ΑΘΛΙΟΤΗΤΑ!Μιλας για πλουτο ενω οι φωτογραφιες απο το εξωχικο σου πρεπει να ειναι διχνουν ενα σπιτι της κακιας ωρας!Για το ντυσιμο αστο καλητερα!Με κατι σπορτεξ και παλιορουχα κυκλοφορεις!Μς λες οτι εισαι 1,76 ενω διπλα σου σε μια φωτογραφια απο μια εκθεση εχεις κατι Πακιστανους που σου ριχνουν ενα κεφαλι :think:.Και σε αλλες φωτογραφιες φενεσαι οτι το πολυ 1,65 εισαι.
ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ chavalier Fidel που ειναι Μοντερατορ ΤΟΥ ΕΔΕΙΞΑ ΤΗς ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕς ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΡΑΒΙΑΖΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ και διαβασα και τους κανονες του ΣΑ'Ι'Τ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΜΕΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ.Απο προσωπα μεχρι και καποιες ταμπελες στην εκθεση για να μην φενεται ουτε το ονομα της εταιριας των Πακιστανων.ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ 1,76 ΟΤΑΝ Ο ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΣ ΣΟΥ ΡΙΧΝΕΙ ΕΝΑ ΚΕΦΑΛΙ ΥΨΟΣ?ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΠΑΜΠΛΟΥΤΟΣ ΟΤΑΝ ΤΟ ΣΙΤΙ ΣΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ (που ειναι Ελληνικο σιτι σιγουρα,και ιεναι το εξωχικο σου) ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΚΑΚΙΑΣ ΩΡΑΣ?
παλι βρε παπαρα με μενα ασχολησε; σε πειραζει που με αθλητικο παπυτσακι γαμαω πιο πολυ απο εσενα;;
και για να εχουμε καλο ρωτημα ψευτακο, δεν ειδα καποιον να εβαλε λινκ δικο μου, αρα καποιος με τον οποιο επικοινωνησα σου το εδωσε!
σου ειπε κανεις οτι οι πακιστανοι ειναι ολοι ταπες;;; και ο συγκεκριμενος πακιστανος που εσυ κοροϊδευεις μονο για το μπουθ στην εκθεση πληρωσε 50.000 ευρω

και οποιος παει σε τεραστιες εκθεσεις ειναι το λιγοτερο χαζος να τις παει περπατωντας με λουστρινι  :2funny:
Δεν εχω κανενα προβλημα βρε καραγκιοζακο που ειδες το κοντακτε μου
κι εκει οχι δεν εχω φιλο μου τον νυκτερο, γιατι δεν χρειαζετε τα λεμε στο σκαϊπ
Για να ασχολησε τοσο πολυ με την παρτυ μου σε τσουζει ετσι;;;
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.685
Κριτικές
6
Like
8.759
Πόντοι
1.686


Φιλε Σινοχάρα μην συγχύζεσαι προπάντων !  :2funny: :2funny:

Μην χαλάς τη διασκέδαση στο θρεντ αυτο και πόσταρε φωτό και

πληροφορίες !  :rockon:

Πάντως ,παρεμπιπτόντως ,καλο ειναι να χασουμε κανένα κιλάκι

μεχρι το καλοκαιράκι !
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
παλι βρε παπαρα με μενα ασχολησε; σε πειραζει που με αθλητικο παπυτσακι γαμαω πιο πολυ απο εσενα;;
και για να εχουμε καλο ρωτημα ψευτακο, δεν ειδα καποιον να εβαλε λινκ δικο μου, αρα καποιος με τον οποιο επικοινωνησα σου το εδωσε!
σου ειπε κανεις οτι οι πακιστανοι ειναι ολοι ταπες;;; και ο συγκεκριμενος πακιστανος που εσυ κοροϊδευεις μονο για το μπουθ στην εκθεση πληρωσε 50.000 ευρω
και οποιος παει σε τεραστιες εκθεσεις ειναι το λιγοτερο χαζος να τις παει περπατωντας με λουστρινι  :2funny:
Δεν εχω κανενα προβλημα βρε καραγκιοζακο που ειδες το κοντακτε μου
κι εκει οχι δεν εχω φιλο μου τον νυκτερο, γιατι δεν χρειαζετε τα λεμε στο σκαϊπ
Για να ασχολησε τοσο πολυ με την παρτυ μου σε τσουζει ετσι;;;
Shinoharas με εχεις δυο μηνες απληρωτο,αν δεν παρω τα λεφτα μου μεχρι την δευτερα θα βγω και θα παραδεχτω δημοσια οτι με εχεις προσλαβει να ξεκατινιαζω των  :rockon: ΠΡΟΕΔΡΟ  :rockon:   :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

Επισκέπτης
Φιλε Σινοχάρα μην συγχύζεσαι προπάντων !  :2funny: :2funny:

Μην χαλάς τη διασκέδαση στο θρεντ αυτο και πόσταρε φωτό και

πληροφορίες !  :rockon:

Πάντως ,παρεμπιπτόντως ,καλο ειναι να χασουμε κανένα κιλάκι

μεχρι το καλοκαιράκι !

ο ανθρωπος (τροπος του λεγειν) εχει οκικιοποιηθει την ουκρανια λες και ειναι ιδιοκτητης της ασε που εχει να παει ποσα χρονια εκει
παει ενας συναγωνιστης να δωσει πληροφοριες και ασχολειτε μαζι του
ενταξει καλο ειναι να εχουμε μασκοτ στο φορουμ αλλα γινετε περισσοτερο γραφικος απο οτι ειναι
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Βλέπω στιγμές δόξας!!!

Χτες κάποια στιγμή με μπινελίκωσε ο Paris34 γιατι αναφέρθηκα στο προσωπό του ευθέως!Ουτε σε ήξερα απο χτες ούτε απο σήμερα αλλά δεν βρίσκεσαι και στην τηλεδιάσκεψη του Eurogroup !!!!Να τα περιμένεις όλα απο τη στιγμή μάλιστα που κράζεις ευκολότατα!Το επίπεδο που θα σου απαντηθούν αυτά που λες το καθορίζεις εσύ.

Και συνεχίζω---->

Paris και master------> εσείς προτού κράξετε κάποιον γιατι δεν βάζεται κι εσείς φωτογραφίες με τι γαμάτε και ποιοί είστε, όπως οι υπόλοιποι χτες και άλλες φορες;;;
Κυρίως ο πρώτος που λες ότι έχεις μείνει Ουκρανία αλλά δεν το παίζεις μάγκας(αλλά τον Δημητράκη τον κράζεις) δεν μας έχεις πει σχεδόν τίποτα για Ουκρανία!
Γιατι τυπε δεν το εχω παιξει γαμιας και να βαλω εδω φωτο προφανως και δεν θελω,γιατι δεν θελω να με αναγνωρισουν.Τα παιδια δεν μενουν ελλαδα και δεν εχουν προβλημα μαλλον να τους αναγνωρισουν καποιοι φιλοι,η συγγενεις.Και δευτερον,εγω δεν λεω οτι με κοιτανε ολες οι γυναικες οπου παω και οτι ειμαι πανεμορφος,και να ειμαι σαν κουραδα.
Τοτε θα με περνουσαν ολοι για τρελο,και θα ειχαν δικιο.
 

Επισκέπτης
@@@  Προεδρεεεεεεεεεεε   εισαι λαθος ως προς το υψος 1,65 ειναι ο Πιτσι καμια σχεση -
εσυ εισαι 1,70 με τα χερια στη  αναταση  αυτος ειναι 1,76 σιγουρα απλα θελει αδυνάτισμα σιγουρα οπως και εγω.......
Τωρα εσενα τι σε νοιαζει και φαγωνεσαι με αυτες τις μαλακιες;;;;;;
Δώσε καμια πληροφορια για τις γυναίκες επι χρημασι στο μπουρδέλα ειμαστε  οχι σε παρθεναγωγειο........

αντε βγαλε καμια φωτο  να γουσταρουμε και ασε το πυρφορισμα.......

ΟΙ ΠΥΡΦΟΡΟΙ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΞΥΠΝΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

οχι ρε Αλλαν ειμαι 1.65 αστον
η βλακεια του ειναι απυθμενη
και τον γραφω ζμπουτσαμ



προς μαστερ
φιλε μου εγω ζω ελλαδα γι αυτο δεν γουσταρω τα προσωπικα μου στοιχεια να βγουν στην φορα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom