Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
waouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Την Δευτερη δεν την σχολιαζω (νευρικη ανορεξια)αλλα στην πρωτη +1.000.000. "και γαμω τους κωλους"
αντε επειδη σου αρεσε ο πωπουλης παρε αλλες δυο απο τον ιδιο πωπουλη
αν και το πιο ομορφο στην δευτερη φωτο ειναι το δεξι μου ποδι
 

Συνημμένα

  • Фото0451.jpg
    Фото0451.jpg
    23,7 KB · Εμφανίσεις: 37
  • IMG_0580.jpg
    IMG_0580.jpg
    112,9 KB · Εμφανίσεις: 35

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Ουτε λεω, ουτε γραφω, ουτε κανω μαλακιες με την εννοια που ...εννοουν καποια ακατανομαστοι εδω μεσα. Αλλες μαλακιες κανω, και δεν μετανοιωνω για αυτες, αλλα αυτο ειναι δικο μου προβλημα. Για μα μη διανοηθει κανεις στο μελλον να με "κατηγορησει" για κλωνο, η οτι γραφω απο το "λιανοκλαδι" οριστε μερικες απο τις εισοδους μου στην Ουκρανια....
Καληνυχτα. εχουμε και δουλεια αυριο....
 

Συνημμένα

  • 2013-02-15.jpg
    2013-02-15.jpg
    323,6 KB · Εμφανίσεις: 28

Επισκέπτης
Ουτε λεω, ουτε γραφω, ουτε κανω μαλακιες με την εννοια που ...εννοουν καποια ακατανομαστοι εδω μεσα. Αλλες μαλακιες κανω, και δεν μετανοιωνω για αυτες, αλλα αυτο ειναι δικο μου προβλημα. Για μα μη διανοηθει κανεις στο μελλον να με "κατηγορησει" για κλωνο, η οτι γραφω απο το "λιανοκλαδι" οριστε μερικες απο τις εισοδους μου στην Ουκρανια....
Καληνυχτα. εχουμε και δουλεια αυριο....
η τριγωνη σφραγιδα απο ταυλανδη;;;;  :grin:
εγω παντος το ομολογω ο δημητρακης ειχε δικιο, ουτε ουκρανια εχω παει ποτε, κι εχω να δω νιμου 200 χρονια
ε παιδια;;;  :2funny:

ΓΙΑ ΤΟ 1938 ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΠΑΣ :2funny:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Ουτε λεω, ουτε γραφω, ουτε κανω μαλακιες με την εννοια που ...εννοουν καποια ακατανομαστοι εδω μεσα. Αλλες μαλακιες κανω, και δεν μετανοιωνω για αυτες, αλλα αυτο ειναι δικο μου προβλημα. Για μα μη διανοηθει κανεις στο μελλον να με "κατηγορησει" για κλωνο, η οτι γραφω απο το "λιανοκλαδι" οριστε μερικες απο τις εισοδους μου στην Ουκρανια....
Καληνυχτα. εχουμε και δουλεια αυριο....
ρε Λευτερη δεν το ειπα για εσενα,θα με κανεις να σου ζηταμε και συγνωμη
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Εδω ειναι η παραμβαση του Ιωσηφ που τα ειπε ολα πολυ καλα.Εσεις καταφερατε μετα απ'αυτο να γραψετε 10 σελιδες με  :jerking:! :headbang:Εδω μεσα αν μπει κανεις τα περισσοτερα πραγματα που θα ακουσει κανεις δεν εχουνε καμια σχεση με τη Ρωσσια Οι περισσοτεροι ειναι εντελως ασχετοι!Πηγανε Ουκρανια πριν απο καμια 20αρια χρονια και γραφουνε της εμπειριες τους απο αυτη την εκδρομη που καναν τοτε!Μεχρι οτι η Ουκρανια θελει βιζα ακουστηκε :headbang:αλλος επιμενει οτι οι γκομενες γουσταρουν τους Καυκασιους :headbang:!Απο πληροφοριες ΤΙΠΟΤΑ!Ολα ασχετα!

Εδω εισαι πουλακι μου? Νομιζα οτι ειχες παει στα Ουραλια να μαζεβεις διαμαντια.
Λεγε ρε...
ξερνα τα ολα τωρα....
ποσο πληρωσες τα ρωσακια? ΕΕΕΕεεεεεε?
Λεγε ρε παναθεμα σε. Θα στα δωσω πισω τον Απριλη που θ' ανεβω , ετσι να μη στα χρωστω....
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
η τριγωνη σφραγιδα απο ταυλανδη;;;;  :grin:
εγω παντος το ομολογω ο δημητρακης ειχε δικιο, ουτε ουκρανια εχω παει ποτε, κι εχω να δω νιμου 200 χρονια
ε παιδια;;;  :2funny:
Δεν καταλαβα ρε εσυ αμφισβητεις τα λεγομενα του   :rockon: ΠΡΟΕΔΡΟΥ  :rockon: ?????
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Τις επομενες φορες μου εξηγηθηκε σπαθι. Μου πασαρε 3 γκομενες , ο θεος να με συγχωρεσει, αλλα μου φανηκε οτι καμια δεν ειχε πιασειτα 18.

κονέ, και με 'κατω των 18' ??????
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
4
Πόντοι
16
Ο φον Μακουλης που ειναι;;;  Αυτές τις μέρες ήταν να ανέβει νομίζω
Εδώ είμαι. Θα ανέβω , αλλά το πότε εξαρτάται αποκλειστικά και μόνο από το πότε θάχω φράγκα. Μόλις τσιμπήσω κανένα διχίλιαρο την έκανα την επομένη. Θα ρίξω βέβαια κανένα μνμ και ότι κάτσει.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
απο το 69 που γεννηθηκες εχουν περασει 44 χρονια :2funny:
εαν δεν εισαι το 69 βαλε ταυτοτητα να πειστουμε :2funny: :2funny: :2funny:
1.ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ ΑΥΤΟ?
2.ΤΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΒΑΖΕΙς?
3.ΜΗΠΩς ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΚΔΟΧΗ ΝΑΜΑΙ ΛΑΤΡΗς ΤΟΥ 69 ΣΑΝ ΣΤΑΣΗ Κ ΓΕΝΗΘΕΙς ΤΟ 77???

:think: :grin: ;)
ITS UP TO YOU  :grin:
to bet,,,or not to bet!!!
ΥΓ εαν υπαρχει bet,η ταυτοτητα μπαινει σε 2 λεπτα!!!
αλλα..θα υπαρχει αντιτιμο,,,μπορει κ να μπλοφαρω βεβαια!!! :dancing: :dancing: :dancing:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
.....τι να πω.....

Εγω στις 3 Ουκρανίδες μου όταν έβγαλα κάμερα ή κινητό για φωτογραφία σεληνιάστηκαν...... Λες και έβγαλα ....πιστόλι να τις σκοτώσω........
τον λευτερη τον παρακαλανε,,,και δεν ειναι πουτανες,ειναι νεξτ ντορ!!!γκομενες,οχι πουτανες,,, :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
1.ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ ΑΥΤΟ?
2.ΤΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΒΑΖΕΙς?
3.ΜΗΠΩς ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΚΔΟΧΗ ΝΑΜΑΙ ΛΑΤΡΗς ΤΟΥ 69 ΣΑΝ ΣΤΑΣΗ Κ ΓΕΝΗΘΕΙς ΤΟ 77???

:think: :grin: ;)
ITS UP TO YOU  :grin:
to bet,,,or not to bet!!!
ΥΓ εαν υπαρχει bet,η ταυτοτητα μπαινει σε 2 λεπτα!!!
αλλα..θα υπαρχει αντιτιμο,,,μπορει κ να μπλοφαρω βεβαια!!! :dancing: :dancing: :dancing:
στοιχημα
οκ
θα σε παρω μαζι μου λοου κοστ νεξτ ντορ ουκρανιδια

θα βγαλεις και φωτο
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Μεχρι και Ουκρανη στο 24open εγραφε οτι δεν θελει Καυκασιους!
Επομενο ειναι να σου πει κατι τετοιο εφοσον εισαι καυκασιος.Αλλιως γιατι να σου το ελεγε  :think: Κοντος,τριχωτος,μαυριδερος με πακι προφορα εεε τι να σκεφτει η κοπελα;;;;;;
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
Και εγω ετοιμος για τελη Μαρτιου φιλε.
Τέλη Μαρτίου θα είμαι Ελλάδα για κανένα δεκαπενθήμερο.Αν μπορείς έλα κατά τις 10 Απρίλη που θα είμαι σίγουρα εδώ για να συναντηθούμε.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Επομενο ειναι να σου πει κατι τετοιο εφοσον εισαι καυκασιος.Αλλιως γιατι να σου το ελεγε  :think: Κοντος,τριχωτος,μαυριδερος με πακι προφορα εεε τι να σκεφτει η κοπελα;;;;;;
Ναι γ'αυτο ειμαι στις πρωτες 5 θεσεις στο 24open επειδη ειμαι ετσι :2funny: και δε με θελουνε :2funny: ΚΑΛΑ ΤΟΣΟ ΒΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ :jerking:Και ενα δεκατριαχρονο να ρωτισεις θα σου πει οτι ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΚΑΥΚΑΣΟ!1.Τα χαρακτηριστικα του προσωπου μου 2.το στυλ μου 3.Το πως μιλαω 4.Το ντυσιμο μου ακομα και απο το περπατημα σου αμεσως φενεται πως δεν εχω καμια σχεση!Αλλα τοσα ξερεις τοσα λες :jerking:
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Τέλη Μαρτίου θα είμαι Ελλάδα για κανένα δεκαπενθήμερο.Αν μπορείς έλα κατά τις 10 Απρίλη που θα είμαι σίγουρα εδώ για να συναντηθούμε.

Απο αρχές Απριλίου που ξεκινάει η AEGEAN μάγκες με  160 πήγαινε - έλα για Κίεβο θα είμαστε πολλοί! :grin:
 

judasisthekey34

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2012
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
θα ηθελα να παω με  καποιον παρεα ουκραϊνα αλλα ολοι θελετε κλαμπ και ποτα
εγω εκτος απο σαπιοκοιλιας :2funny:(οπως λενε μερικοι)ειμαι τεμπελης
ακομα και την γκομενα απο πανω την βαζω
Θα'ρθεις καλοκαιρι πανω?  :rolleyes:
 

judasisthekey34

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2012
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
μεχρι το καλοκαιρι ρε φιλε θα γινουν ενα σωρό καταδρομικες  κανε υπομονη
εσυ ισως κανεις τουρισμο 1 φορα το χρόνο αλοι κανουν καθε μήνα......

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
φιλαρακο εγω δεν κανω τουρισμο καθε μηνα. εγω ΕΜΕΝΑ εκει για χρονια, και τωρα παω εκει καθε καλοκαιρι,αφου εκει ειναι το δευτερο σπιτι μου και εχω το σπιτι της γυναικας μου και παω και μενω και περναω καλα. επισης βλεπω γνωστους και κατι καλα και ομορφα κοριτσακια που γουσταρουνε διασκεδαση. Απλα δεν μενω μονιμα πλεον εκει.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
φιλαρακο εγω δεν κανω τουρισμο καθε μηνα. εγω ΕΜΕΝΑ εκει για χρονια, και τωρα παω εκει καθε καλοκαιρι,αφου εκει ειναι το δευτερο σπιτι μου και εχω το σπιτι της γυναικας μου και παω και μενω και περναω καλα. επισης βλεπω γνωστους και κατι καλα και ομορφα κοριτσακια που γουσταρουνε διασκεδαση. Απλα δεν μενω μονιμα πλεον εκει.

Ναι ρε φιλε το ξερω παρακολουθησα τα επεισοδια με τον προεδρο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν ...... αργησες αστο το εγω ειμουν κλπ...........
τωρα εισαι επισκεπτης με συχνοτητα 1 φορα ετησιως.....ασχετα με το παρελθον σου εκει ξεκολα.......
φιλικα παντα φιλε η ζωη συνεχιζεται παμε μπροστα οχι πισω και δεν εισαι ο μονος με ιδιες εμπειριες να το ξερεις.........
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
1.ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ ΑΥΤΟ?
2.ΤΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΒΑΖΕΙς?
3.ΜΗΠΩς ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΚΔΟΧΗ ΝΑΜΑΙ ΛΑΤΡΗς ΤΟΥ 69 ΣΑΝ ΣΤΑΣΗ Κ ΓΕΝΗΘΕΙς ΤΟ 77???

:think: :grin: ;)
ITS UP TO YOU  :grin:
to bet,,,or not to bet!!!
ΥΓ εαν υπαρχει bet,η ταυτοτητα μπαινει σε 2 λεπτα!!!
αλλα..θα υπαρχει αντιτιμο,,,μπορει κ να μπλοφαρω βεβαια!!! :dancing: :dancing: :dancing:
καλα ακομα δεν εχετε καταλαβει οτι ειναι ο Ρεντ ο Μιδας69
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom