Νέα

Γάμος με αλλοδαπή: βοήθεια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kevinslipknot173
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 143
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.739
Κριτικές
183
Like
3.098
Πόντοι
8.535
ρε παιδια μακαρι να ηταν κυριακη και να εκανα πλακα.
αλλα δυστυχως το σκεφτομαι σοβαρα.εχω και το θεμα οτι συμπαθω πολυ τους ασσιατες και για αυτο δεν εχω προβλημα να το κανω
κανονικα σε τετοια θεματα εχουμε αναγκη κ την επιστημονικη γνωμη του dr.απολυτου...πρεπει να σε παραπεμψουμε για την Κυριακη... :woldman: :woldman:
 
OP
OP
kevinslipknot173

kevinslipknot173

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
366
Κριτικές
4
Like
294
Πόντοι
21
αν ειναι να παντρευτεις για να γαμησεις, αυτοκτονα

ρε φιλε δεν θα το εκανα για αυτο.
δεν εχω γνωρισει τοσο συμπαθητικη,ευγενικη και ομορφη κοπελα στην ζωη μου.
εχω βρει την τελεια κοπελα που θα ηθελα να εχω για γυναικα.
αν ημουν 30 δεν θα το σκεφτομου καν,θα την παντρευομουν
 
OP
OP
kevinslipknot173

kevinslipknot173

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
366
Κριτικές
4
Like
294
Πόντοι
21
παιδια απλα απαντηστε στο ερωτημα που εχω για το αν θα εχω επιπτωσεις στην ζωη μου σαν ελληνας πολιτης.εγω αν θελω να μεταναστευσω καπου αν ειμαι παντρεμενος με φιλιπινεζα θα εχω προβλημα.δεν ξερω γαμωτο ειμαι τελειος ασχετος απο αυτα.
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
πριν απο αυτη πολλες φορεσ σκεφτομουν να αυτοκτονησω γιατι απλα δεν γουσταρω την ζωη μου

καλά και s έκανε μια γυναικα να αλλάξεις γνώμη έτσι απλά...?
για κοίτα να κανεις μια ανασυγκρότηση στο μυαλό σου και να τα βρείς με τον εαυτό σου,
γιατί αν αφήσεις τον εαυτό σου στα χερια γυναικας σε κόβω να κανεις καμια βουτιά από τον πέμπτο  όροφο.
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
ρε φιλε δεν θα το εκανα για αυτο.
δεν εχω γνωρισει τοσο συμπαθητικη,ευγενικη και ομορφη κοπελα στην ζωη μου.
εχω βρει την τελεια κοπελα που θα ηθελα να εχω για γυναικα.
αν ημουν 30 δεν θα το σκεφτομου καν,θα την παντρευομουν
φιλε μονο που λες οτι ειναι φιλιπινεζα εγω δε σε πιστευω
σιγα μη δεχτει φιλιπινεζα να παει με ελληνα
πανε οι καλες εποχες που τις ειχαμε για υπηρετριες, τωρα παρακαλαμε εμεις
εχω παει μανιλα, ξερω πολυ καλα πως ειναι οι φιλιπινεζες
αν ησουν νορβηγος ή σουηδος θα σε πιστευα
τωρα αυτομπαναρισου
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.739
Κριτικές
183
Like
3.098
Πόντοι
8.535
ρε φιλε δεν θα το εκανα για αυτο.
δεν εχω γνωρισει τοσο συμπαθητικη,ευγενικη και ομορφη κοπελα στην ζωη μου.
εχω βρει την τελεια κοπελα που θα ηθελα να εχω για γυναικα.
αν ημουν 30 δεν θα το σκεφτομου καν,θα την παντρευομουν
καλυτερα να κανεις σχεση μαζι της,να συγκατοικησεις να δεις πως παει κτλ,μη βιαζεσαι...
τωρα για την πρασινη καρτα,αν εχεις κανα βυσμα ψαχτο λιγο...
επιπτωσεις τι εννοεις να εχεις?το πολυ-πολυ να σου ερθει ολο το σοΐ απο Φιλιπιννες κ να σου κατσικωθουν....
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
παιδια απλα απαντηστε στο ερωτημα που εχω για το αν θα εχω επιπτωσεις στην ζωη μου σαν ελληνας πολιτης.εγω αν θελω να μεταναστευσω καπου αν ειμαι παντρεμενος με φιλιπινεζα θα εχω προβλημα.δεν ξερω γαμωτο ειμαι τελειος ασχετος απο αυτα.
να πας στην πρεσβεια να ρωτησεις
ντεμεκ μπουρδελιαρη
 

pitbull86

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
794
Like
2
Πόντοι
6
εχω μια  φιλη  πινεζα αχα  καλο  εεεεε  :dancing:  :tooth:
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
ρε παιδια αν παντρευτω αλλοδαπη για να τησ δωσω την υπηκοοτητα τι αρνητικα θα εχει στην ζωη μου?

ο θείος μου παντρεύτηκε αλβανίδα (που τελειωνε η παραμονή τις) πριν κάνα τρίμηνο και τώρα όλα ok.
πήρε και αυτή άδεια κανονικά λόγο γάμου και normal..
δεν έχεις (αυτή  δηλαδή) νομικό θέμα αν παντρευτείτε
 
OP
OP
kevinslipknot173

kevinslipknot173

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
366
Κριτικές
4
Like
294
Πόντοι
21
φιλε μονο που λες οτι ειναι φιλιπινεζα εγω δε σε πιστευω
σιγα μη δεχτει φιλιπινεζα να παει με ελληνα
πανε οι καλες εποχες που τις ειχαμε για υπηρετριες, τωρα παρακαλαμε εμεις
εχω παει μανιλα, ξερω πολυ καλα πως ειναι οι φιλιπινεζες
αν ησουν νορβηγος ή σουηδος θα σε πιστευα
τωρα αυτομπαναρισου

ρε φιλε δεν με ενδιαφερει να με πιστεψεις.εγω απλα ζητησα της γνωσεις πανω στο θεμα.
η κοπελα ειναι για μενα η τελεια κοπελα.σε ολα.σε εμφανιση,χαρακτηρα σε ολα.
 

MATADOR31

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
παιδια απλα απαντηστε στο ερωτημα που εχω για το αν θα εχω επιπτωσεις στην ζωη μου σαν ελληνας πολιτης.εγω αν θελω να μεταναστευσω καπου αν ειμαι παντρεμενος με φιλιπινεζα θα εχω προβλημα.δεν ξερω γαμωτο ειμαι τελειος ασχετος απο αυτα.

Ρε φίλε να σου πώ κάτι?Το πιο σοβαρό πρόβλημα που έχεις ξέρεις ποιο είναι ; Ότι μία στο τρισεκατομμύριο να λες αλήθεια και να μην trollaρεις (γεγονός μάλλον απίθανο), μπαίνεις τώρα sto bou και έστω και για πλάκα περιμένεις να ακούσεις έστω και μία σοβαρή γνώμη. Αν σε αυτό προσθέσεις και τη μαλακία που μας είπες ότι δήθεν ήθελες να αυτοκτονήσεις και εν συνεχεία τη γνώρισες και τώρα πια δεν θέλεις, ξέρεις που καταλήγουμε?
Α. Μάλλον είναι η πρώτη σου γνωριμία (δεν θα πω σχέση διότι δεν έχεις συνουσιασθεί ποτέ σου με γυναίκα προφανώς, παρουσία και της γυναίκας)
Β. Μάλλον δεν είσαι ούτε καν καταθλιπτικός (όπως υπονοείς)
Γ. Είσαι τελείως ακοινώνητος και αστοιχείωτος γενικά, πολύ αμφιβάλλω δε, και φοιτητής (μακάρι παναγία μου να μην είσαι...): Είναι δυνατόν να έχεις πρόβλημα αν πατρευτείς νόμιμα μια αλλοδαπή? Από ποιόν να έχεις ρε πρόβλημα; Από τη Χρυσή Αυγή??? Μας δουλεύεις ρε μεσημεριάτικα ή είσαι τόσο UFO?
 
OP
OP
kevinslipknot173

kevinslipknot173

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
366
Κριτικές
4
Like
294
Πόντοι
21
ο θείος μου παντρεύτηκε αλβανίδα (που τελειωνε η παραμονή τις) πριν κάνα τρίμηνο και τώρα όλα ok.
πήρε και αυτή άδεια κανονικά λόγο γάμου και normal..
δεν έχεις (αυτή  δηλαδή) νομικό θέμα αν παντρευτείτε
φιλε εχεις δικιο σε αυτο που ειπες προηγουμενος για τον πεμπτο,γενικα πεφτω ευκολα σε καταθλιψη και η αληθεια ειναι πως το βλεπω να φουνταρω απο 5 οροφο για γυναικα
 
OP
OP
kevinslipknot173

kevinslipknot173

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
366
Κριτικές
4
Like
294
Πόντοι
21
Ρε φίλε να σου πώ κάτι?Το πιο σοβαρό πρόβλημα που έχεις ξέρεις ποιο είναι ; Ότι μία στο τρισεκατομμύριο να λες αλήθεια και να μην trollaρεις (γεγονός μάλλον απίθανο), μπαίνεις τώρα sto bou και έστω και για πλάκα περιμένεις να ακούσεις έστω και μία σοβαρή γνώμη. Αν σε αυτό προσθέσεις και τη μαλακία που μας είπες ότι δήθεν ήθελες να αυτοκτονήσεις και εν συνεχεία τη γνώρισες και τώρα πια δεν θέλεις, ξέρεις που καταλήγουμε?
Α. Μάλλον είναι η πρώτη σου γνωριμία (δεν θα πω σχέση διότι δεν έχεις συνουσιασθεί ποτέ σου με γυναίκα προφανώς, παρουσία και της γυναίκας)
Β. Μάλλον δεν είσαι ούτε καν καταθλιπτικός (όπως υπονοείς)
Γ. Είσαι τελείως ακοινώνητος και αστοιχείωτος γενικά, πολύ αμφιβάλλω δε, και φοιτητής (μακάρι παναγία μου να μην είσαι...): Είναι δυνατόν να έχεις πρόβλημα αν πατρευτείς νόμιμα μια αλλοδαπή? Από ποιόν να έχεις ρε πρόβλημα; Από τη Χρυσή Αυγή??? Μας δουλεύεις ρε μεσημεριάτικα ή είσαι τόσο UFO?

φιλε ειμαι τοσο ufo.ειπα βριστε ελευθερα μπας και συνελθω.και που αλλου να ρωταγα ρε φιλε?
φιλους για να με κραξουν απο κοντα η οικογενεια για να με κυνηγανε.εδω τουλαχιστον ειναι ανωνυμα
 

menios34

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2012
Μηνύματα
502
Like
0
Πόντοι
6
Εγώ λέω παντρέψου την. Πόσες ευκαιρίες έχουμε στη ζωή για ευτυχία; Καλύτερα να μετανιώσεις για κάτι που έκανες παρά για κάτι που δεν έκανες.
 

MATADOR31

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
φιλε μονο που λες οτι ειναι φιλιπινεζα εγω δε σε πιστευω
σιγα μη δεχτει φιλιπινεζα να παει με ελληνα
πανε οι καλες εποχες που τις ειχαμε για υπηρετριες, τωρα παρακαλαμε εμεις
εχω παει μανιλα, ξερω πολυ καλα πως ειναι οι φιλιπινεζες
αν ησουν νορβηγος ή σουηδος θα σε πιστευα
τωρα αυτομπαναρισου

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 
OP
OP
kevinslipknot173

kevinslipknot173

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
366
Κριτικές
4
Like
294
Πόντοι
21
Εγώ λέω παντρέψου την. Πόσες ευκαιρίες έχουμε στη ζωή για ευτυχία; Καλύτερα να μετανιώσεις για κάτι που έκανες παρά για κάτι που δεν έκανες.
φιλε αυτο ειναι το θεμα μου.ποτε δεν εκανα κατι για το οποιο μετα μετανιωσα.παντα σκεφτομαι λογικα και μετα μετανιωνω για πραγματα που δεν εκανα ποτε
 

menios34

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2012
Μηνύματα
502
Like
0
Πόντοι
6
φιλε αυτο ειναι το θεμα μου.ποτε δεν εκανα κατι για το οποιο μετα μετανιωσα.παντα σκεφτομαι λογικα και μετα μετανιωνω για πραγματα που δεν εκανα ποτε

Έτσι έκανα κι εγώ στην ηλικία σου και δε μου βγήκε σε καλό. Παντρέψου την για να μη γίνεις σαν εμένα. Μακάρι να είχα παντρευτεί κι εγώ τότε κάποια που ερωτεύτηκα. Είσαι πολύ τυχερός.
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
φιλε εχεις δικιο σε αυτο που ειπες προηγουμενος για τον πεμπτο,γενικα πεφτω ευκολα σε καταθλιψη και η αληθεια ειναι πως το βλεπω να φουνταρω απο 5 οροφο για γυναικα

type σοβαρέψου...
σιγά μην φουντάρεις για λίγο κρέας.
όσο πνεύμα,αξια και σημασία έχει μια μπριζόλα άλλο τόσο έχει και η μέση γυναικα θηλαστικό

σκέψου το

La Vita è Bella  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom