Νέα

ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ !!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ElftexTP
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 815
  • Εμφανίσεις 56K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

black11

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2011
Μηνύματα
142
Like
2
Πόντοι
1
Στην Bιοιτρακη Καλλιθεαςι (πηρα τηλεφωνο και μιλησα με γιατρο μικροβιολογο)ισχυριζονται οτι ειδικα για την Neisseria Gonorrhoeae χρειαζονται 4 μερες για παρεις τα αποτελεσματα της καλλιεργειας( για αλλα αποτελεσματα αιματολογικων εξετασεων σου λενε ελα και την επομενη μερα μετα τις 6).
Απο την αλλη, φιλος μου, γυναικολογος στο Ιασω με βεβαιωνει πως αν ζητηθει τηλεφωνικα ειναι απολυτως εφικτο να σου πουν αν εισαι καθαρη απο την πρωινη ληψη κολπικου υγρου στις 6 το απογευμα της ιδιας μερας.
Μια σημειωση: Ειναι απαραιτητο 1 βδομαδα πριν την εξεταση να μην εχει γινη ληψη αντιβιωσης και να μην εχουν γινει κολπικες πλυσεις.
 

COLOTRYPEUR

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
Ο,τι πεις κωλοτρυπανιστη. Ομως το νικ σου ειναι συνθετο αποτελουμενο απο 2 λεξεις  "αυτος που του αρεσει να τρυπαει{γυναικειους} κωλους" οπως και του ποδολαγνου " αυτος που του αρεσουν τα {γυναικεια}ποδια".
Εκτος αυτου, εμφανιστηκες χθες απο το πουθενα αφου πρωτα κατηγορηθηκες πως εξαφανιστηκες και εχεις ποσταρει αποκλειστικα και μονον σε τουτο το θρεντ υπερασπιζομενος τον ποδολαγνο.
Πες μας τωρα το US Dollar/ euro πως το βλεπεις για αυριο;  

Σοβαρότατοι οι λόγοι που με συγχέεις με τον ποδολάγνο...

Μήπως είσαι ο Κλουζώ;

  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

black11

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2011
Μηνύματα
142
Like
2
Πόντοι
1
Σοβαρότατοι οι λόγοι που με συγχέεις με τον ποδολάγνο...

Μήπως είσαι ο Κλουζώ;

  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πες μας εσυ λοιπον εναν "σοβαρο" λογο που να αποδεικνυει πως εχω λαθος και εγω θα ειμαι ο πρωτος που θα παραδεχθω πως εκαμα λαθος.
 

COLOTRYPEUR

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
Πες μας εσυ λοιπον εναν "σοβαρο" λογο που να αποδεικνυει πως εχω λαθος και εγω θα ειμαι ο πρωτος που θα παραδεχθω πως εκαμα λαθος.


Δυστυχώς θα σε απογοητεύσω. Έτυχε όταν έκανα νικ εδώ κι είδα ένα θέμα που με έχει απασχολήσει πολύ στο παρελθόν, τα αφροδίσια. Δυο φορές έχω φοβηθεί πολύ στη ζωή μου πως την έχω πάρει τη ρετσινιά.
Διάβασα όλα τα σχόλια κι έκρινα νομίζω αμερόληπτα και τους δύο στην αντιπαράθεση. Ο ποδολάγνος έπρεπε να δημοσιεύσει τα αποτελέσματα του, όπως έκανε ο ασιμάζεφτος για την Αναστασία.
Από την άλλη ο Λοπέζ, έκανε τον ασιμάζεφτο ρόμπα ξεκούμπωτη.

Αν ο ποδολαγνος έβγαζε τα δικά του αποτελέσματα πρώτος, θα ήμουν 100% σίγουρος πως αυτός λέει την αλήθεια.
Τώρα έχω τις αμφιβολίες μου.

Σε κάλυψα;
 

black11

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2011
Μηνύματα
142
Like
2
Πόντοι
1
Δυστυχώς θα σε απογοητεύσω. Έτυχε όταν έκανα νικ εδώ κι είδα ένα θέμα που με έχει απασχολήσει πολύ στο παρελθόν, τα αφροδίσια. Δυο φορές έχω φοβηθεί πολύ στη ζωή μου πως την έχω πάρει τη ρετσινιά.
Διάβασα όλα τα σχόλια κι έκρινα νομίζω αμερόληπτα και τους δύο στην αντιπαράθεση. Ο ποδολάγνος έπρεπε να δημοσιεύσει τα αποτελέσματα του, όπως έκανε ο ασιμάζεφτος για την Αναστασία.
Από την άλλη ο Λοπέζ, έκανε τον ασιμάζεφτο ρόμπα ξεκούμπωτη.

Αν ο ποδολαγνος έβγαζε τα δικά του αποτελέσματα πρώτος, θα ήμουν 100% σίγουρος πως αυτός λέει την αλήθεια.
Τώρα έχω τις αμφιβολίες μου.

Σε κάλυψα;


Καθε αλλο..
Δεν νομιζω πως υπαρχουν πολλοι που αμφισβητησαν βασιμα οτι ο ποδολαγνος πραγματι κολλησε βλενορροια. Εσυ ομως ξεμπροστιαζεσαι λεγοντας δημοσια πως αν ο ποδολαγνος εβγαζε τα δικα του τοτε θα ησουν 100% σιγουρος οτι λεει αληθεια.
Ελεος του ποδολαγνου τα δεχομαστε αβιαστα ως αληθη ενω της Αναστασιας ειναι φωτοσοπ;
Κι'απο που και ως που ακομη κι'αν ο ποδολαγνος ειχε πραγματι κολλησει βλενορροια, αποδεικνυεται 100% οτι λεει την αληθεια οπως ισχυριζεσαι εσυ οτι δλδ τον κολλησε η Αναστασια και οχι καποια αλλη;
Αυτο μεχρι προτινος μονο εκεινος το ισχυριστηκε. Και τωρα εμφανιζομενος απο το πουθενα ηρθες κι'εσυ να κανεις το ιδιο για λογαριασμο του.
Τι κανει νιαου νιαου;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
λοπεζ παλι τσακωνεσαι....

πρεπει να σου βρουμε μια γυναικα
να σε ηρεμησει  :P
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.402
Κριτικές
10
Like
2.890
Πόντοι
3.385
Για να δώσω λίγο ενδιαφέρον, η παραπάνω εξέταση δείχνει ότι έχει δύο προβλήματα υγείας η συγκεκριμένη κοπέλα....... Γιατρός δεν είμαι, όμως η συγκεκριμένη εξέταση της καλλιέργειες κολπικού και τραχηλικού υγρού έδειξε αρκετές αποικίες Escherichia Coli καθώς και αρκετές αποικίες Streptococcus agalactiae...... Και παρακάτω ακολουθεί το αντιβιόγραμμα, δηλαδή το ποιες αντιβιώσεις μπορούν να καταπολεμήσουν τα ευρήματα... Για δείτε λίγο καλύτερα τη φωτογραφία......Σας παραπέμπω στα παρακάτω σάιτ για περαιτέρω πληροφορίες.....



Η άλλη εξέταση η οποία αναρτήθηκε πάντως φαίνεται να μην έχει κάποιο άλλο πρόβλημα.....

 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.402
Κριτικές
10
Like
2.890
Πόντοι
3.385
Για να μην παρεξηγηθούμε,αναφέρομαι στην εξέταση η οποία έχει αναρτηθεί στο ποστ υπ' αριθμόν 619 του συγκεκριμένου θέματος.......
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Για να μην παρεξηγηθούμε,αναφέρομαι στην εξέταση η οποία έχει αναρτηθεί στο ποστ υπ' αριθμόν 619 του συγκεκριμένου θέματος.......

Δεν θα παρεξηγηθειτε... απλα ο λοπεζ ενω κατα βαθος
ειναι πολυ καλο παιδι εξωτερικα ειναι λιγο ωμος και σας ξεχέζει καμια φορα...
παντα καλοπροαιρετα ομως.  :P
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.402
Κριτικές
10
Like
2.890
Πόντοι
3.385
Τι έγιμε ρε γμτ; ας βγει κάποιος να σχολιάσει το ''εύρημα'' μου μήπως και κάνω λάθος στην τελική..... Αλήθεια, ο φίλτατος ο οποίος βρέθηκε με την Αναστασία θα μπορούσε να μας πει (η ερώτηση δεν είναι ειρωνική) εάν του είπε ότι ακολουθεί φαρμακευτική αγωγή βάσει του αντιβιογράμματος της εξέτασης;;;
 

kerkyra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2012
Μηνύματα
58
Κριτικές
13
Like
169
Πόντοι
290
Τι έγιμε ρε γμτ; ας βγει κάποιος να σχολιάσει το ''εύρημα'' μου μήπως και κάνω λάθος στην τελική..... Αλήθεια, ο φίλτατος ο οποίος βρέθηκε με την Αναστασία θα μπορούσε να μας πει (η ερώτηση δεν είναι ειρωνική) εάν του είπε ότι ακολουθεί φαρμακευτική αγωγή βάσει του αντιβιογράμματος της εξέτασης;;;

Όταν με πήρε τηλέφωνο να κανονίσουμε μου είπε ότι εκείνη την ώρα πήρε τις εξετάσεις από το ιατρείο στη Σκρα και θα ερχόταν καπάκι στο Ρόζα. Άρα κι αυτή μάλλον μόλις τις είχε πάρει στα χέρια της. Τώρα για το αν της το είχαν πει τηλεφωνικά πιο πριν κτλ. και το τι βγαίνει σε μία μέρα και τι σε 4-5 δεν το ξέρω. Ούτε ξέρω αν ακολουθεί φαρμακευτική αγωγή για κάτι. Ένας πελάτης της είμαι στην τελική που κανόνισα απλά εκείνο το απόγευμα και όπως είπα μάλλον δε θα ξανακανονίσω βάσει των νέων υπηρεσιών.
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
ειναι η 8η μερα που παιζει το θεμα της αναστασιας-ποδολαγνου.αν υποθεσουμε οτι κολλησε απο την αναστασια,δε θα επρεπε να εχει βγει και αλλος συναγωνιστης με συμπτωματα;απ οσο εχω δει η αναστασια εχει μπολικη δουλιτσα,οποτε κατα τη γνωμη μου ειναι λιγο δυσκολο να μην υπαρχει αλλος ασθενης στο φορουμ.
 

COLOTRYPEUR

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
Καθε αλλο..
Δεν νομιζω πως υπαρχουν πολλοι που αμφισβητησαν βασιμα οτι ο ποδολαγνος πραγματι κολλησε βλενορροια. Εσυ ομως ξεμπροστιαζεσαι λεγοντας δημοσια πως αν ο ποδολαγνος εβγαζε τα δικα του τοτε θα ησουν 100% σιγουρος οτι λεει αληθεια.
Ελεος του ποδολαγνου τα δεχομαστε αβιαστα ως αληθη ενω της Αναστασιας ειναι φωτοσοπ;
Κι'απο που και ως που ακομη κι'αν ο ποδολαγνος ειχε πραγματι κολλησει βλενορροια, αποδεικνυεται 100% οτι λεει την αληθεια οπως ισχυριζεσαι εσυ οτι δλδ τον κολλησε η Αναστασια και οχι καποια αλλη;
Αυτο μεχρι προτινος μονο εκεινος το ισχυριστηκε. Και τωρα εμφανιζομενος απο το πουθενα ηρθες κι'εσυ να κανεις το ιδιο για λογαριασμο του.
Τι κανει νιαου νιαου;

Ρε μπλακ....

καταλαβαίνεις ελληνικά ή το παίζεις μαλάκας για να κάνουμε κουβέντα;
Αν ο τύπος είχε βγάλει τις εξετάσεις του εδω θα έλεγα πως κόλλησε σίγουρα.
Το αν τον έχει κολλήσει η Αναστασία ή άλλη γυναικα είναι ένα άλλο θέμα. Αυτό είπα.
Τωρα έχω αμφιβολίες για το αν έχει κολλήσει κάτι ο τύπος.

Πήγαινε να ρίξεις κανέναν να ξελαμπικάρεις γιατί η μαλακία σε έχει βαρέσει άσχημα και δεν καταλαβαίνεις ούτε τα ελληνικά.
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.402
Κριτικές
10
Like
2.890
Πόντοι
3.385
Όταν με πήρε τηλέφωνο να κανονίσουμε μου είπε ότι εκείνη την ώρα πήρε τις εξετάσεις από το ιατρείο στη Σκρα και θα ερχόταν καπάκι στο Ρόζα. Άρα κι αυτή μάλλον μόλις τις είχε πάρει στα χέρια της. Τώρα για το αν της το είχαν πει τηλεφωνικά πιο πριν κτλ. και το τι βγαίνει σε μία μέρα και τι σε 4-5 δεν το ξέρω. Ούτε ξέρω αν ακολουθεί φαρμακευτική αγωγή για κάτι. Ένας πελάτης της είμαι στην τελική που κανόνισα απλά εκείνο το απόγευμα και όπως είπα μάλλον δε θα ξανακανονίσω βάσει των νέων υπηρεσιών.
Αδερφέ δεν αντιπαρατίθεμαι μαζί σου. Απλά απορώ γιατί βλέποντας τις εξετάσεις παρατηρεί κανείς ότι η κοπέλα είχε δύο προβλήματα και πρέπει να πάρει τουλάχιστον αντιβίωση. Δεν είδα κάποιος να το σχολιάσει, αντιθέτως μάλλον όλοι έχουν μείνει με την εντύπωση ότι η Αναστασία χαίρει απολύτως άκρας υγείας. Και αυτό δεν έχει να κάνει με το εάν κόλλησε ή όχι κάποιος βλενόρροια, το αναφέρω γενικώς, δε συνδέω τα αποτελέσματα των εξετάσεων με κάτι.
 

Bamboletta

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
Ρε μπλακ....

καταλαβαίνεις ελληνικά ή το παίζεις μαλάκας για να κάνουμε κουβέντα;
Αν ο τύπος είχε βγάλει τις εξετάσεις του εδω θα έλεγα πως κόλλησε σίγουρα.
Το αν τον έχει κολλήσει η Αναστασία ή άλλη γυναικα είναι ένα άλλο θέμα. Αυτό είπα.
Τωρα έχω αμφιβολίες για το αν έχει κολλήσει κάτι ο τύπος.

Πήγαινε να ρίξεις κανέναν να ξελαμπικάρεις γιατί η μαλακία σε έχει βαρέσει άσχημα και δεν καταλαβαίνεις ούτε τα ελληνικά.
ποδολαγνε χρυσε μου εσυ εισαι; :2funny:
 

Bamboletta

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
νοκ - νοκ...
μην κάνετε το ίδιο λάθος που δεν σας αρέσει να κάνουνε εις βάρος σας....
δεν εχω προβλημα να το κανουν σε μενα αφου ειναι λαθος!αλλα στη περιπτωση αυτη δε κανω λαθος! :booty:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
κάπου είχε γράψει κάποια για ένα πρόγραμμα ιδ. νοσηλείας με ένα μικρό ποσό...
ενδιαφέρον ήταν... αλλά το ψάχνω και δεν το βρίσκω το συγκεκριμένο ποστ.
 

Bamboletta

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
κάπου είχε γράψει κάποια για ένα πρόγραμμα ιδ. νοσηλείας με ένα μικρό ποσό...
ενδιαφέρον ήταν... αλλά το ψάχνω και δεν το βρίσκω το συγκεκριμένο ποστ.
θες καποια πληροφορια;ρωτησε με.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom