Νέα

Ένα καλύτερο BOURDELA.COM! Η γνώμη σου μετράει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Να ψηφίζουμε αν μια κριτική μας βοήθησε

  • Ναι

    Ψήφοι: 220 91,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 20 8,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    240
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
56
Like
6.131
Πόντοι
3.556

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.968
Κριτικές
10
Like
4.777
Πόντοι
4.895
νομίζω είναι δύσκολη η mobile έκδοση για forum
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
νομίζω είναι δύσκολη η mobile έκδοση για forum

ολα τα φορουμ εχουν mobile version αν δεις και στατιστικα η μεγαλυτερη κινηση του ιντερνετ τελευταια περναει μεσα απο της mobile συσκευες.
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
:s&m_3:

εισαι και ο πρωτος πολλες φορες θελω να μπω απο το κινητο και με δυσκολευει αφανταστα αλλα αφου θα γινει ολα καλα.

δεν χρειαζεται να φτιαξετε εφαρμογη ενα web app θα μπορουν να εχουν προσβαση ολοι απο τα smartphones
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.300
Κριτικές
1
Like
772
Πόντοι
96
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/studiobanners/FinalGIF/42/20121130_1206_42.gif[/img[/URL]]

Σούντιο ??? Απο το Susudio του Φιλ του Κολλινς  ??? [MEDIA=youtube]r0qBaBb1Y-U[/MEDIA]


ΥΓ Αυτο με τις κριτικες στα μασαζ δεν με ενθουσιαζει απο την μια μου θυμιζει το ανεκδοτο "Γιωργο πηδαω την Κουλιανου" απο την αλλη τα νηματα για καθε μαγαζι χωριστα παυουν να εχουν νόημα . Δεν εχω ομως κατι να αντιπροτείνω οποτε μια χαρα ειναι .
 

Επισκέπτης
1) να σβηστουν τα πολλαπλα ακαουντ
2) οι μοντ να σβηνουν τις πολυ ασχετες απαντησεισ (εκτος των χιουμοριστικων)
 

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
16
:pipa2:
1) να σβηστουν τα πολλαπλα ακαουντ
2) οι μοντ να σβηνουν τις πολυ ασχετες απαντησεισ (εκτος των χιουμοριστικων)

για το πρώτο που γράφεις... το κυνηγάει ο Αντισθένης... δεν το αφήνει έτσι...
όσο για το δεύτερο... εκτός ότι οι σελίδες είναι εκατοντάδες χιλιάδες και τα μηνύματα ακόμα περισσότερα είναι νομίζω σχεδόν αδύνατων να κάτσει ο άνθρωπος να τα διαβάζει ένα ένα και να κρίνει κιόλας ποιο πρέπει να παραμείνει και ποιο όχι... Το κακό σε αυτή την ιστορία με τα μηνύματα είναι... πως είναι κριτήριο για να πάρεις αστέρι... Δηλαδή δεν έχει σημασία πόσο καιρό είσαι γραμμένος στο site...,, μόνο ο αριθμός των μηνυμάτων... όσο ποιο πολλά γράφεις τόσο ποιο πολλά παίρνεις... Αυτό έχει σαν αποτέλεσμα κάποιοι να γράφουν βλακείες και μηνύματα μόνο με φατσούλες και κάτι ξερά όχι.. ή ναι... ή δεν ξέρω εγώ τι..... και άλλα πολλά χωρίς νόημα μόνο για ανεβάσουν τον αριθμό μηνυμάτων και να παίρνουν αστέρια... Αυτό νομίζω πρέπει να σταματήσει και να αλλάξει ο τρόπος απονομής των αστεριών!

Επίσης περιμένουμε το app του site για iphone και adnroid φυσικά... Αμήν και πότε!!!!!!!!!!!!!!!
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.738
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
8.535
:pipa2:
για το πρώτο που γράφεις... το κυνηγάει ο Αντισθένης... δεν το αφήνει έτσι...
όσο για το δεύτερο... εκτός ότι οι σελίδες είναι εκατοντάδες χιλιάδες και τα μηνύματα ακόμα περισσότερα είναι νομίζω σχεδόν αδύνατων να κάτσει ο άνθρωπος να τα διαβάζει ένα ένα και να κρίνει κιόλας ποιο πρέπει να παραμείνει και ποιο όχι... Το κακό σε αυτή την ιστορία με τα μηνύματα είναι... πως είναι κριτήριο για να πάρεις αστέρι... Δηλαδή δεν έχει σημασία πόσο καιρό είσαι γραμμένος στο site...,, μόνο ο αριθμός των μηνυμάτων... όσο ποιο πολλά γράφεις τόσο ποιο πολλά παίρνεις... Αυτό έχει σαν αποτέλεσμα κάποιοι να γράφουν βλακείες και μηνύματα μόνο με φατσούλες και κάτι ξερά όχι.. ή ναι... ή δεν ξέρω εγώ τι..... και άλλα πολλά χωρίς νόημα μόνο για ανεβάσουν τον αριθμό μηνυμάτων και να παίρνουν αστέρια... Αυτό νομίζω πρέπει να σταματήσει και να αλλάξει ο τρόπος απονομής των αστεριών!

Επίσης περιμένουμε το app του site για iphone και adnroid φυσικά... Αμήν και πότε!!!!!!!!!!!!!!!
αυτο που λες για τα αστερια ειναι σε ολα τα σαΐτ κ ξενα κ Ελληνικα,με βαση των αριθμο των ποστ σου αλλαζουν τιτλο...οποτε δεν πρωτοτυπει το μπουρδελα.κομ,ισχυει παντου....ειμαι γραμμενος σε πολλα σαιτ, για αυτο στο λεω.
 

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
16
αυτο που λες για τα αστερια ειναι σε ολα τα σαΐτ κ ξενα κ Ελληνικα,με βαση των αριθμο των ποστ σου αλλαζουν τιτλο...οποτε δεν πρωτοτυπει το μπουρδελα.κομ,ισχυει παντου....ειμαι γραμμενος σε πολλα σαιτ, για αυτο στο λεω.

να σου πω την αλήθεια και εμένα μου αρέσει... περιμένω πως και πως να πάρω το επόμενο αστέρι και να αυξήσω την αξιοπιστία μου... αυτό που γράφω εγώ παραπάνω είναι ότι μου τη σπάνε αυτοί που γράφουν πόστ μόνο και μόνο για αυτό χωρίς να έχει νόημα... Και εγώ μπορώ να μπω σε 300 θρέντ τώρα και να απαντάω μονολεκτικά σε ερωτήσεις ναι και όχι ή να βάζω φατσούλες και σε 1 ώρα να πάρω το πέμπτο αστέρι... Δεν το κάνω όμως... θέλω αυτά που γράφω να έχουν νόημα... και όταν κάποιος ανοίξει το θέμα να το διαβάσει να έχει νόημα και όχι να βλέπει φατσούλες...
Τέλος πάντων... δεν είμαι ικανός εγώ να αλλάξω το σύστημα.. απλά λέω τη γνώμη μου...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.738
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
8.535
να σου πω την αλήθεια και εμένα μου αρέσει... περιμένω πως και πως να πάρω το επόμενο αστέρι και να αυξήσω την αξιοπιστία μου... αυτό που γράφω εγώ παραπάνω είναι ότι μου τη σπάνε αυτοί που γράφουν πόστ μόνο και μόνο για αυτό χωρίς να έχει νόημα... Και εγώ μπορώ να μπω σε 300 θρέντ τώρα και να απαντάω μονολεκτικά σε ερωτήσεις ναι και όχι ή να βάζω φατσούλες και σε 1 ώρα να πάρω το πέμπτο αστέρι... Δεν το κάνω όμως... θέλω αυτά που γράφω να έχουν νόημα... και όταν κάποιος ανοίξει το θέμα να το διαβάσει να έχει νόημα και όχι να βλέπει φατσούλες...
Τέλος πάντων... δεν είμαι ικανός εγώ να αλλάξω το σύστημα.. απλά λέω τη γνώμη μου...
νταξει δικιο εχεις,προφανως εννοεις καποιοι που σπαμαρουν ή ποσταρουν οτι να ναι... ;)
Αν θες την γνωμη μου,την αξιοπιστια σου θα την κατακτησεις με κριτικες κ ενημερωσεις (που θα προσφερεις ) οσον αφορα την κυριως θεματολογια του σαΐτ,δηλ. μπουρδελα,καλ γκερλς,κτλ...το να παρεις απλως ενα αστερι παραπανω (επειδη θα ποσταρεις στα διαφορα θρεντ) δεν λεει κατι...ενω με τον αλλο τροπο κ θα βοηθας τους αλλους κ θα εισαι κ ουσιαστικο μελος. ;)
 

kanal

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
101
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
1
Εγώ θα πρότεινα μια εφαρμογή για iphone και Android.. Για να πω την αλήθεια, το bourdela.com είναι homepage και γενικά θέλω να μαθαίνω τι συμβαίνει κάθε ώρα..
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
14
Πόντοι
4.175
Να μπουν τα ονοματα των μελων του σαιτ που φαινονται on-line στο κατω μερος  με αλφαβητικη σειρα για γρηγορη και ευκολη αναζητηση
 

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
16
Εγώ θα πρότεινα μια εφαρμογή για iphone και Android.. Για να πω την αλήθεια, το bourdela.com είναι homepage και γενικά θέλω να μαθαίνω τι συμβαίνει κάθε ώρα..

Αμήν και πότε... πως και πως την περιμένουμε αυτήν την εφαρμογή... Πάντως ο Αντισθένης είπε ότι είναι θέμα χρόνου και ότι το δουλεύει!  ;)
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16

  Θέλω να υπάρχει έυκολη εφαρμογή αναζήτησης μέλους. Ψάχνεις να βρεις ένα κορίτσι να της στείλεις μήνυμα και δεν μπορείς...

Επίσης να υπάρχει κάποιος τρόπος να αποθηκεύονται κάποια θρεντς πολύ ενδιαφέροντα στο προφίλ του χρήστη. Να υπάρχουν μέχρι 5 επιλογές.

Να έχω δηλαδη 5 αγαπημένα θρεντς στο προφίλ μου τα οποία να εμφανίζονται αμέσως και να μην ψάχνω όσο θα παρακολουθώ το θέμα.
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
56
Like
6.131
Πόντοι
3.556
Τι πρόβλημα είχε;
Εμένα μπαίνει
Πρόβλημα δεν υπάρχει. Απλά για να μπορούμε να μπαίνουμε πιο άνετα. Πάρε παράδειγμα το xhamster.Δοκίμασε για τσοντούλα απο το τάμπλετ. Θα σε ρωτήσει για mobile version οπου είναι πολύ πιο άνετη απο το να μπαίνεις σαν ένα κανονικό site.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
 
Επίσης να υπάρχει κάποιος τρόπος να αποθηκεύονται κάποια θρεντς πολύ ενδιαφέροντα στο προφίλ του χρήστη. Να υπάρχουν μέχρι 5 επιλογές.

Να έχω δηλαδη 5 αγαπημένα θρεντς στο προφίλ μου τα οποία να εμφανίζονται αμέσως και να μην ψάχνω όσο θα παρακολουθώ το θέμα.

καλό αυτό. θρεντ που το παρακολουθώ, να το κάνω σαν favourite και να ενημερώνομαι όταν με παραθέτουν/απαντούν.

αυτό ίσως γίνεται αλλά δεν το ξέρω εγώ.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
Πρόβλημα δεν υπάρχει. Απλά για να μπορούμε να μπαίνουμε πιο άνετα. Πάρε παράδειγμα το xhamster.Δοκίμασε για τσοντούλα απο το τάμπλετ. Θα σε ρωτήσει για mobile version οπου είναι πολύ πιο άνετη απο το να μπαίνεις σαν ένα κανονικό site.
Το tablet android τρεχει, win ή os2?

Στο os2 που τρεχω εγω, πρεπει να ανοιξεις νεα σελιδα απλα, αφου τρεξεις ενα hack, διότι δεν υπαρχει εκδοση flash... Προφανως τρεχουμε το ιδιο...
Το mobile version εννοει το hamster...
Οσο δεν βγαινει flash, αυτο θα συμβαινει με τα βιντεο
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom