Νέα

Μεταμόσχευση μαλλιών !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα deus
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 485
  • Εμφανίσεις 88K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.560
Κριτικές
2
Like
57
Πόντοι
16
συγκαραφλε το τοπικ δεν θα σου βγαλει μαλια.
θεωρησε το ως ενα πολυ καλο κονσιλερ για τα μαλλια απλα οπου θα το βαζεις στο κεφαλι σου και δεν θα φαινεται τοσο η αραιωση.
παντως ΔΕΝ ειναι θεραπεια!
 

gousgoun

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
932
Πόντοι
6.765
μαγκεσ προσοχη σε αυτα τα σκευασματα.... εχο και εγω παρομιο προβλημα καποια στιγμη μου εγραψε η δερματολογοσ το βοταφεξ το οποιο ψαχνοντασ σε διαφορα φορουμ διαβασα απο διαφορουσ οτι μετα απο 1 -2 μηνεσ χρησησ το καβλη δεν εκανε κουκου....αφου σταματαγεσ ολα οκ.... φυσικα μια φορα το δοκιμασα και το πεταξα....

καλυτερα καραφλοσ με συκομενο παπαρι παρα μαλιασ με πεσμενω καβλι...

παντοσ ελπιζω να βρεθει λυση συντομα γτ οπωσ και να εχει το μαλι δεινει αυτοπεπιθηση....
 

poutaniaris_anhr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
249
Κριτικές
15
Like
861
Πόντοι
311
οχι ενταξει δε μιλαω για θεραπεια.
κανενα μπαλωματακι ψαχνω για οταν θα βγω με κανα πιπινομουνακι να μη φαινεται η κουρουπα......

για εμφυτευση δεν το συζητω...ειμαι καθετα αντιθετος...δε θα κανω το κεφαλι μου σουρωτηρι....δε γαμ.εται θα πολεμησω με το καραφλο μου οπλο κ οτι κατσει
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Τύπε αν δεν είσαι ήδη φαλακρός από ότι ξέρω ένα είναι το αποτελεσματικό φάρμακο για να μην σου πέφτουν και λέγεται finasteride. Αλλά έχει πολλές παρενέργειες, μπορεί και να σε κάνει λούλη, λελέ και όλα τα συνώνυμα και να ορέγεσαι ψωλές  :2funny: Δεν νομίζω να υπάρχει κάτι που θα σου βγάλει μαλλιά, αλλίως δεν θα υπήρχε κανένας φαλακρός!
Ωστόσο μην αγχώνεσαι ρε έχω φιλαράκια φαλάκρες που έχουν πέραση στις γυναίκες! Η φαλάκρα είναι γοητεία ρε, όπως και το γκρίζο μαλλί!  :grin:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
παιρνε φολικο οξυ και σιδηρο
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
για εμφυτευση δεν το συζητω...ειμαι καθετα αντιθετος...δε θα κανω το κεφαλι μου σουρωτηρι....δε γαμ.εται θα πολεμησω με το καραφλο μου οπλο κ οτι κατσει
γιατι ρε τυπε?
δες φωτο πριν και μετα του δημητρακη και θα δεις οτι κανεις λαθος
κανουν πολυ καλη δουλεια
 

sakhs_go

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
432
Like
4
Πόντοι
1
Παιδες αν και ψιλονεος υποφερω απο τριχοπτωση και η καραφλιτσα ειναι γεγονος πια.
ειδα στην τιβι και το εψαξα και στο νετ για ενα προιον πουθ το λενε toppic το οποιο δηθεν ριχνεις στο μαλλι και φουντωνουν οι τριχες με ομολογουμενως θεαματικα αποτελεσματα. Λεει ειναι 1005 φυσικο, χωρις χημικα και δεν το ξεπλενει ιη βροχη, ουτε αφηνει λεκεδες σε ρουχα μαξιλαρια κλπ

Το γνωριζει κανεις, το εχει δοκιμασει;
διοτι μου εχει μπει ο διαολος να το δοκιμασω, αν κ ποτε εως τωρα δεν εχω δοκιμασει τιποτα παρομοιο.
καθε αποψη δεκτη, αλλα θα προτιμουσα να μιλησουν ανθρωποι που γνωριζουν σχετικα ή που εχουν παρομοιο προβλημα και ψαχνονται, και να μην το ριξουμε στην παπαρολογια περι του ποιος εχει το πιο μεγαλο τσουτσουνι.

Στωωωω...

ξυρισε το αδερφε οι φαλακρες εχουν περαση  :rockon:
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
η αποψη μο ειναι η εξης

βγαλε αρχικα απο το μυαλο σου οτι τριχες = γυναικες..δες ποσοι με μαλλια ειναι αγαμητοι χρονια..

στην συνεχεια ξυρισε το κεφαλι σου..

δεν ξερω πως εισαι φυσιογνωμικα, αλλα ο ωραιος αντρας ειτε με μαλλια ειτε βεγγος ειναι ωραιος..

ο ασχημος αντρας ειτε βαλει μαλλια ειτε δεν βαλει παλι ασχημος ειναι..δεν αλλαζει τιποτα..

εχω φιλους βεγγους που εχουν παντρευτει πανεμορφες γυναικες..μουναρες..μετα απο μια ηλικια στον αντρα (25-27) παυουν να εχουν σημασια οι τριχες και μπαινουμε σε ουσιαστικα πραγματα..και οι γυναικες κοιταζουν αλλα πραγματα..

τωρα εαν εισαι 18,19,20 και εισαι βεγγος ειναι προβλημα γιατι τα κοριτσακια 18-20 θελουν μαρτακηδες, αλλα και παλι δεν ειναι κανονας αυτο
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • Prinssesa5.jpg
    Prinssesa5.jpg
    185 KB · Εμφανίσεις: 40

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.770
Κριτικές
183
Like
3.161
Πόντοι
8.535
Τύπε αν δεν είσαι ήδη φαλακρός από ότι ξέρω ένα είναι το αποτελεσματικό φάρμακο για να μην σου πέφτουν και λέγεται finasteride. Αλλά έχει πολλές παρενέργειες, μπορεί και να σε κάνει λούλη, λελέ και όλα τα συνώνυμα και να ορέγεσαι ψωλές  :2funny: Δεν νομίζω να υπάρχει κάτι που θα σου βγάλει μαλλιά, αλλίως δεν θα υπήρχε κανένας φαλακρός!
Ωστόσο μην αγχώνεσαι ρε έχω φιλαράκια φαλάκρες που έχουν πέραση στις γυναίκες! Η φαλάκρα είναι γοητεία ρε, όπως και το γκρίζο μαλλί!  :grin:
+1
φιναστεριδη + μινοξιδυλι τοπικα κ γινεσαι μπομπ μαρλευ...με την φινα ομως, οπως λεει κ το παλικαρι, ενδεχεται να το πας το γραμμα στο τελος...αραιωνει κ το σπερμα....
URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom