Νέα

Μεταμόσχευση μαλλιών !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα deus
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 485
  • Εμφανίσεις 88K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sfigokolarios

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2009
Μηνύματα
131
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
1
Η Φιναστεριδη εχει θεαματικα αποτελεσματα.Φιλοι μου που πηρανε ειδανε οτι σταματαει εντελως η τριχοπτωση ΑΛΛΑ ολοι εχανε ειδανε διαφορα στην στυση αλλος λιγοτερο και αλλος περισσοτερο.Αν τωρα καποιον δεν τον νοιαζει αυτο μπορει να παρει.Με το που το σταματας η δυσλειτουργια σταματαει σιγουρα μπορει ομως να αφηνει τιποτα κακο  :think:οποτε καλητερα ειναι να αποφευγετε αρμονικες θεραπειες.Εγω εβαζα μονο Regaine 5% για 10 χρονια τα μαλλια μου δεν μου πεφτανε (εχω πολυ κακη κληρονομικοτητα) μετα τα 10 χρονια ομως το φαρμακο σταματισε να δρα.Οποτε εκανα εμφυτευση.Το Regaine εχει αλλη μια παρενεργεια βγαζει πολλες τριχες στο στηθος και στα χερια.

Την συγκεκριμενη ουσια την επαιρνε επι χρονια φιλος & προσφατος επαθε τα χειροτερα, τρελο προβλημα στυσης μου ελεγε οτι το παλευε και ουτε να τον παιξει δεν μπορουσε + οτι του κατεβασε τον δεικτη της τεστοστερονης σε επιπεδα ladyboy.
Δεν ειναι βεβαιως στανταρ οτι θα σου συμβουν τα παραπανω αλλα ποιος το ρισκαρει?
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Μία ηλεκτρονική βούρτσα μαλλιών , που διαφημίζεται στην TV, Power Grow Comb ( 99,-e) , τι σας λέει?? SERAPIS.
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
εαν εισαι σκατοφατσα και μπατιστα να γινεις στο μαλλι παλι σκατοφατσα θα εισαι

 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Έπεσε τυχαία το βλέμμα μου σε αυτό εδώ και τολμώ να πω καλό θέμα και ενδιαφέρει πολλούς άνδρες που δεν θέλουν να κάνουν καράφλα.
Ωστόσο διαβάζω από κάποιους μεγάλες ανακρίβειες και ανοησίες.
Λέει κάποιος ότι η φιναστερίδη σου προκαλεί στάνταρ σεξουαλικό πρόβλημα ή ότι σε κάνει αδερφή!!ή ότι τα φάρμακα δεν κάνουν τίποτα.
Επειδή το έχω ψάξει το θέμα θα σας πω .....

Κανονική ανάλυση  έγραψες , πολύ ενήμερος φαίνεσαι...
Θα πρέπει να είσαι γλόμπος ε ? 
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
α) Χρησιμοποιώ 8 χρονια  φιναστερίδη και δεν είχε σε μενα καμία παρενεργεια.

β) Εχει σιγουρα αποτελέσματα και απο  ριζόγραμμα που έκανα φαίνεται οτι περισσότερες τρίχες

απο το σύνηθες είναι σε τελόγένη φάση που σημαινει οτι διαφορετικά θα είχαν πέσει..

γ)απο regain δεν είδα κάποιο αποτέλεσμα και το σταμάτησα.Αν διαβάσετε  την σχετική  βιβλιογραφία έχει καλύτερα αποτελέσματα  για την γυναικεία τριχόπτωση..

υ.γ.ελπίζω να ήμουν χρήσιμο
ς.
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
μαγκες το μονο πραγμα που σταματαει την τριχοπτωση ειναι

το πατωμα  :grin: :grin: :grin:
σας μιλαω εκ εκ πειρας
μην πετατε τα λεφτουδακια σας τσαμπα και βερεσε
αμα ειναι να πεσουν θα πεσουν το θεο μπαρμπα να εχεις
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Παιδιά πιστεύω ότι παίζουν,πολλοί καραφλοί στο σάιτ... :hi:


URL]]
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.043
Like
21.151
Πόντοι
5.006
Παιδιά πιστεύω ότι παίζουν,πολλοί καραφλοί στο σάιτ... :hi:


http://[URL unfurl="true"]www.otherside.gr/wp-content/uploads/2012/10/tatouaz-gia-karaflous-01.jpg[/img[/URL]]
[/quote]
συμφωνω...αλλα εχουν μαλλια αλλου  ;)
[img]http://ep4.xhcdn.com/000/073/394/804_1000.jpg
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Η Φιναστεριδη εχει θεαματικα αποτελεσματα.Φιλοι μου που πηρανε ειδανε οτι σταματαει εντελως η τριχοπτωση ΑΛΛΑ ολοι εχανε ειδανε διαφορα στην στυση αλλος λιγοτερο και αλλος περισσοτερο.Αν τωρα καποιον δεν τον νοιαζει αυτο μπορει να παρει.Με το που το σταματας η δυσλειτουργια σταματαει σιγουρα μπορει ομως να αφηνει τιποτα κακο  :think:οποτε καλητερα ειναι να αποφευγετε αρμονικες θεραπειες.Εγω εβαζα μονο Regaine 5% για 10 χρονια τα μαλλια μου δεν μου πεφτανε (εχω πολυ κακη κληρονομικοτητα) μετα τα 10 χρονια ομως το φαρμακο σταματισε να δρα.Οποτε εκανα εμφυτευση.Το Regaine εχει αλλη μια παρενεργεια βγαζει πολλες τριχες στο στηθος και στα χερια.

Ωραίος.... :hi:
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.821
Πόντοι
2.537

Υπαρχει κανεις απ' το σαιτ που 'κανε εμφυτευση και του πετυχε?

Βρισκομαι στο μεταιχμιο να τα ξυρισω ολα, ή να παω για εμφυτευση, γι' αυτο ρωταω  :2funny:

Παντως, τις προαλλες ρωτησα εναν καλο δερματολογο των Β.Π. και μου 'πε πως η εμφυτευση δεν τον ικανοποιει, ως αποτελεσμα. Γιατι, λεει, τα νεα μαλλια βγαινουν ανομοιογενως (τουφες-τουφες) και, πχ, στην παραλια κανεις μπαμ πως ειναι φυτευτα!
Επισης, ανεφερε πως, στην πορεία, χανεις τα υπαρχοντα (φυσικα) μαλλια και το αποτελεσμα μπερδευεται...

Τι να πω.

Προσωπικα, ποτε δεν ημουν ευχαριστημενος με τα μαλλια μου (δεν ηταν πυκνα και δυνατα, ουτε "εστρωναν" ευκολα) και ειχα την κρυφη επιθυμια να τα ξυρισω.
Απλα κωλωνω, γτ δεν ξερω πώς θα φαινεται το σχημα του κεφαλιου.

Μού μοιαζει μεγαλη αποφαση να παρεις την ψιλη και... χραπ!  :-

Πειτε καποιος την εμπειρια σας.
Και, κυριως, ποσά!
 

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.560
Κριτικές
2
Like
57
Πόντοι
16
Υπαρχει κανεις απ' το σαιτ που 'κανε εμφυτευση και του πετυχε?

Βρισκομαι στο μεταιχμιο να τα ξυρισω ολα, ή να παω για εμφυτευση, γι' αυτο ρωταω   :2funny:

Παντως, τις προαλλες ρωτησα εναν καλο δερματολογο των Β.Π. και μου 'πε πως η εμφυτευση δεν τον ικανοποιει, ως αποτελεσμα. Γιατι, λεει, τα νεα μαλλια βγαινουν ανομοιογενως (τουφες-τουφες) και, πχ, στην παραλια κανεις μπαμ πως ειναι φυτευτα!
Επισης, ανεφερε πως, στην πορεία, χανεις τα υπαρχοντα (φυσικα) μαλλια και το αποτελεσμα μπερδευεται...

Τι να πω.

Προσωπικα, ποτε δεν ημουν ευχαριστημενος με τα μαλλια μου (δεν ηταν πυκνα και δυνατα, ουτε "εστρωναν" ευκολα) και ειχα την κρυφη επιθυμια να τα ξυρισω.
Απλα κωλωνω, γτ δεν ξερω πώς θα φαινεται το σχημα του κεφαλιου.

Μού μοιαζει μεγαλη αποφαση να παρεις την ψιλη και... χραπ!  :-

Πειτε καποιος την εμπειρια σας.
Και, κυριως, ποσά!
τυπε μου πες μας για αρχη ποσα θες να δωσεις και θα σε κατευθυνουμε.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Υπαρχει κανεις απ' το σαιτ που 'κανε εμφυτευση και του πετυχε?

Βρισκομαι στο μεταιχμιο να τα ξυρισω ολα, ή να παω για εμφυτευση, γι' αυτο ρωταω   :2funny:

Παντως, τις προαλλες ρωτησα εναν καλο δερματολογο των Β.Π. και μου 'πε πως η εμφυτευση δεν τον ικανοποιει, ως αποτελεσμα. Γιατι, λεει, τα νεα μαλλια βγαινουν ανομοιογενως (τουφες-τουφες) και, πχ, στην παραλια κανεις μπαμ πως ειναι φυτευτα!
Επισης, ανεφερε πως, στην πορεία, χανεις τα υπαρχοντα (φυσικα) μαλλια και το αποτελεσμα μπερδευεται...

Τι να πω.

Προσωπικα, ποτε δεν ημουν ευχαριστημενος με τα μαλλια μου (δεν ηταν πυκνα και δυνατα, ουτε "εστρωναν" ευκολα) και ειχα την κρυφη επιθυμια να τα ξυρισω.
Απλα κωλωνω, γτ δεν ξερω πώς θα φαινεται το σχημα του κεφαλιου.

Μού μοιαζει μεγαλη αποφαση να παρεις την ψιλη και... χραπ!  :-

Πειτε καποιος την εμπειρια σας.
Και, κυριως, ποσά!
Διαβασε το Thread απο την αρχη τα εχουμε γραψει όλα.Ο πιο ειδικός γ'αυτο που ξερει τα περισσοτερα ειναι ο Αντρέας εχει γραψει στο Thread.kαι εγω εχω καποιες γνωσεις αφου εχω κανει 2 εμφυτευσεις.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.821
Πόντοι
2.537
τυπε μου πες μας για αρχη ποσα θες να δωσεις και θα σε κατευθυνουμε.

Θελω να δωσω οσα χρειαζονται για να βαλω μαλλια.

Οσα θα εδινε ο Χ,Ψ,Ζ επωνυμος.

Αλλιως δεν θα βαλω καθολου.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
http://[URL unfurl="true"]www.aihr.com.au/wp-content/uploads/2014/09/wayne-rooney-before-and-after-hair-transplant.png[/img[/URL]]

[img]http://img.thesun.co.uk/aidemitlum/archive/01324/rooney1_682_1324290a.jpg


article-1394681-0C55308200000578-776_224x423.jpg


257FE4F700000578-2945614-image-m-2_1423475886533.jpg
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.938
Κριτικές
161
Like
5.818
Πόντοι
37.127
Θελω να δωσω οσα χρειαζονται για να βαλω μαλλια.

Οσα θα εδινε ο Χ,Ψ,Ζ επωνυμος.

Αλλιως δεν θα βαλω καθολου.

παρε τηλεφωνο 2108254200 Τζούνης vfm στα 1500 -2000 εχω δει δουλεια του εξαιρετικος
 

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.560
Κριτικές
2
Like
57
Πόντοι
16
Θελω να δωσω οσα χρειαζονται για να βαλω μαλλια.

Οσα θα εδινε ο Χ,Ψ,Ζ επωνυμος.

Αλλιως δεν θα βαλω καθολου.
ρε τυπε μην αρπαζεσαι.
Αν θες να δωσεις μεχρι 4-5000 ευρω τραβα κυπρο.
Αν θες να δωσεις ακομα παραπανω τοτε για ευρωπη.
Ο,τι αλλη βοηθεια πες μου!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom