Νέα

Μεταμόσχευση μαλλιών !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα deus
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 485
  • Εμφανίσεις 88K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
42
Like
231
Πόντοι
20
Όποιος θέλει να κάνω εμφύτευση μαλλιων στην Ελλάδα πρέπει να βάλει βαθιά το χέρι στην τσέπη.

Στην Ελλάδα υπάρχουν μόνο 2-3 κλινικές αξιόπιστες.. Και καταλαβαίνεις ποιες είναι αυτές λόγω της τιμής..

Σε μια από αυτές στην anastasakis hair clinic στο Χαλάνδρι μου ζητήσανε 9 χιλιάδες.. Είναι αξιόπιστη κλινική όπως και άλλες 2-3 όμως η τιμή ιδιαίτερα τσιμπιμενη.

Όσες κλινικές ζητάνε 1500 με 2500 μην μπείτε καν στο τρυπακι να κάνετε διότι είναι χάσιμο χρόνου και χρημάτων. Οποίος πραγματικά ενδιαφέρεται ταξιδεύει Τουρκία που θεωρείτε καλύτερη στην Ευρώπη αν όχι στο κόσμο όσον αφορά την εμφύτευση μαλλιών. Η τιμή μαζί με τα εισιτήρια κλπ κι όλη η διαδικασία ειναι 2.500 με 3000 αντίστοιχα την ίδια στιγμή που οι ίδιες υπηρεσίες στην Ελλάδα είναι 9000

Ξαναλεω μην κάνετε μεταμόσχευση εδώ Ελλάδα άμα σας ζητάνε 2500.. Καλύτερα πάρτε τα χρήματα και πετάξτε τα από το μπαλκόνι.. Το ίδιο ειναι
 

Nyesy

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2022
Μηνύματα
8
Like
5
Πόντοι
0
παιχτες εγω πάλευα χρόνια με regain και διάφορα άλλα.
αν έχεις προδιάθεση να τα χάσεις, θα τα χάσεις.
έτσι πήγα και έκανα μεταμόσχευση σε κλινική, στη DHI συγκεκριμένα, με 2ήμερη συνεδρεία.
άψογο αποτέλεσμα. ευτυχώς που το έκανα, διαφορετικά θα ήμουν γλόμπος.
Τώρα που πέρασε κάποιος καιρός, είσαι ακόμα ικανοποιημένος με το αποτέλεσμα ? Δαιτηρείται ?
 

akinho

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
1.619
Πόντοι
206
Τώρα που πέρασε κάποιος καιρός, είσαι ακόμα ικανοποιημένος με το αποτέλεσμα ? Δαιτηρείται ?
Φίλε μου είμαι μια χαρά. Έχουν περάσει 7 χρόνια και είμαι κομπλέ. DHI έκανε καλή δουλειά και χωρίς πόνο. Οι ενέσεις στο κεφάλι ήταν ζόρι αλλά οκ. Αν το δέρμα στο κεφάλι είναι μαλακό και δεν έχεις δερματικά στην περιοχή σε πάει εύκολα. Εγώ πχ είχα θυλακίτιδα στην περιοχή με αποτέλεσμα να είναι σκληρό το δέρμα. Αυτό τους ταλαιπωρούσε στη διαδικασία της εμφύτευσης
 
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
163
Like
218
Πόντοι
21
Φίλε μου είμαι μια χαρά. Έχουν περάσει 7 χρόνια και είμαι κομπλέ. DHI έκανε καλή δουλειά και χωρίς πόνο. Οι ενέσεις στο κεφάλι ήταν ζόρι αλλά οκ. Αν το δέρμα στο κεφάλι είναι μαλακό και δεν έχεις δερματικά στην περιοχή σε πάει εύκολα. Εγώ πχ είχα θυλακίτιδα στην περιοχή με αποτέλεσμα να είναι σκληρό το δέρμα. Αυτό τους ταλαιπωρούσε στη διαδικασία της εμφύτευσης
Μια μεταμόσχευση έχεις κάνει ;

Από τότε παίρνεις κάποια αγωγή;

Δώσε πληροφορίες όσες μπορείς
 

akinho

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
1.619
Πόντοι
206
Μια μεταμόσχευση έχεις κάνει ;

Από τότε παίρνεις κάποια αγωγή;

Δώσε πληροφορίες όσες μπορείς
Έκανα μια μεταμόσχευση 2 ημερών. Δεν έχω κάνει καποι έξτρα αγωγή. Δεν έκανα ένεση αιμοπεταλίων. Είχε πάει 4 ή 4.5..δε θυμάμαι σίγουρα γιατί έχουν περάσει χρόνια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom