Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (2 μέλη και 24 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.897

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
γι αυτό κωλομπαριάζεσαι με τον καφασάτο μέχρι και στην Κόρινθο εεεεε;;;;;;;;
Είσαι εσύ μια παλιοπετούγια..........

ειμαι ειμαι...αλλωστε ειναι γνωστες οι αποψεις μου για τις ελεεινιδες..απλα ηθελα να δω τι θα μου απαντησουν :P
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
ελεεινιδες=η χειροτερη και πιο κομπλεξικη ρατσα γυναικων σε ολο τον κοσμο..μιζερες, συμφεροντολογες,εγωπαθεις,αγαμητες,νευρικες,χωρις ευγενεια και τυψεις..και πολλα πολλα αλλα..
ζητω οι ρωσιδες!
 

amante

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Ζήτω χαχαχα αλλά με το κνούτο
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ελεεινιδες=η χειροτερη και πιο κομπλεξικη ρατσα γυναικων σε ολο τον κοσμο..μιζερες, συμφεροντολογες,εγωπαθεις,αγαμητες,νευρικες,χωρις ευγενεια και τυψεις..και πολλα πολλα αλλα..
ζητω οι ρωσιδες!
τώρα ήρθες ίσα βάρκα ίσα νερά.... Η άλλη η χαμούρα ο καφασάτος γιατί δεν ποστάρει εδώ; Η μήπως δεν έχει άποψη για τις γυναίκες και μόνο για αγοράκια;
 

vasilis1000

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2007
Μηνύματα
35
Like
1
Πόντοι
0
οι ελλεεινίδες θέλουνε βιαστή ή νταβατζή!!!για να βάλουν μυαλο!
 

Επισκέπτης
ελεεινιδες=η χειροτερη και πιο κομπλεξικη ρατσα γυναικων σε ολο τον κοσμο..μιζερες, συμφεροντολογες,εγωπαθεις,αγαμητες,νευρικες,χωρις ευγενεια και τυψεις..και πολλα πολλα αλλα..
ζητω οι ρωσιδες!
και οι βουλγαρες! και οι ταυλανδες! και οι τσεχες! και οι βραζιλιανες!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
ελεεινιδες=η χειροτερη και πιο κομπλεξικη ρατσα γυναικων σε ολο τον κοσμο..μιζερες, συμφεροντολογες,εγωπαθεις,αγαμητες,νευρικες,χωρις ευγενεια και τυψεις..και πολλα πολλα αλλα..
ζητω οι ρωσιδες!

Εγω παντως τις Ελληνιδες τις βρισκω πολυ SEXY / ποτε δεν θα πηγαινα με Ρωσσιδα ασπρουλιαρα και κρυα ....

τώρα ήρθες ίσα βάρκα ίσα νερά.... Η άλλη η χαμούρα ο καφασάτος γιατί δεν ποστάρει εδώ; Η μήπως δεν έχει άποψη για τις γυναίκες και μόνο για αγοράκια;

Εσυ αυριο θα με προσκυνας με το αβαταρ μου .....
 

Επισκέπτης
ελεεινιδες=η χειροτερη και πιο κομπλεξικη ρατσα γυναικων σε ολο τον κοσμο..μιζερες, συμφεροντολογες,εγωπαθεις,αγαμητες,νευρικες,χωρις ευγενεια και τυψεις..και πολλα πολλα αλλα..
ζητω οι ρωσιδες!

+10000 φιλτατε!Ρωσια και παλι ρωσιααααα!!
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Λοιπον εγω εχω ενα Τoyota Starlet του 88 μοντελο παρκαρεται ευκολα στη φυλης και το μεταξουργειο αλλα και στην Κυψελη, ειμαι μετριος εμφανισιακα- μη κοιτας το αβαταρ εκει αναγκαστηκα να γινω κουκλος για τις αναγκες του Hollywood-ειμαι +3 χρονια στη σχολη μου καιδουλευω σε δουλειες ευκαιριακα για το χαρτζιλικι μου...εχω και τις πλατες των γονιων μου αλλα δε γουσταρω...τι γκομενακι χτυπαω με βαση το status μου?
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Εγω παντως τις Ελληνιδες τις βρισκω πολυ SEXY / ποτε δεν θα πηγαινα με Ρωσσιδα ασπρουλιαρα και κρυα ....

Εσυ αυριο θα με προσκυνας με το αβαταρ μου .....

Υπουργέ δεν το βάζεις από σήμερα αυτό το πολυδιαφημισμένο άβαταρ ή θες να τους αφήσεις όλους σε αγωνία;
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
+10000 φιλτατε!Ρωσια και παλι ρωσιααααα!!
φιλε whitey sorry αν και εστω για λιγο το παιξα φιλοελεεινιδας αλλα το εκανα για πλακα και μονο...
υπουργος= δεν εισαι εσυ για ρωσιδες...μαλλον για μογγολες :2funny:
 

amante

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον εγω εχω ενα Τoyota Starlet του 88 μοντελο παρκαρεται ευκολα στη φυλης και το μεταξουργειο αλλα και στην Κυψελη, ειμαι μετριος εμφανισιακα- μη κοιτας το αβαταρ εκει αναγκαστηκα να γινω κουκλος για τις αναγκες του Hollywood-ειμαι +3 χρονια στη σχολη μου καιδουλευω σε δουλειες ευκαιριακα για το χαρτζιλικι μου...εχω και τις πλατες των γονιων μου αλλα δε γουσταρω...τι γκομενακι χτυπαω με βαση το status μου?

Χθες το βράδυ είδα εναν...έτσι, με ωραία κοπέλα
 

Επισκέπτης
Λοιπον εγω εχω ενα Τoyota Starlet του 88 μοντελο παρκαρεται ευκολα στη φυλης και το μεταξουργειο αλλα και στην Κυψελη, ειμαι μετριος εμφανισιακα- μη κοιτας το αβαταρ εκει αναγκαστηκα να γινω κουκλος για τις αναγκες του Hollywood-ειμαι +3 χρονια στη σχολη μου καιδουλευω σε δουλειες ευκαιριακα για το χαρτζιλικι μου...εχω και τις πλατες των γονιων μου αλλα δε γουσταρω...τι γκομενακι χτυπαω με βαση το status μου?
αναλογως...με 20 ,30,100 ευρω οτι θελεις!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom