Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 854 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 170 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 500 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.903

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
Μαζί με ΟΧΙΑ σε κωλόμπαρο πριβιους γουίκ..... Η ΟΧΙΑ πήρε χορό πριβέ λεσβιακό ααααχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ....... Ρισπέκτ σε μια ελλεεινίδα που σέβεται την κάβλα μας. Στο σλκ μου μπήκε και λέρωσε το δερματάκι στο κάθισμα του συνοδηγού.....
Αλλά εγώ πριν φύγουμε την έβαλα να το γλείψει και όλα ΟΚ.......... :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

whitey τι εχεις να πεις γι αυτο? λες να ειναι καμμια εξαιρεση ή να μεινουμε πιστοι στα πιστευω μας :grin:
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
Αντε βρε αρχιδι που θες και γκομενα .....
ρε κατσε και παρε πιπες απο το παρελθον το παρον και το μελλον του μεγαλου δασκαλου σου που μου την λες κιολα ανυπαρκτε εραστη της φλοκας
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
μου αρεσει που ο τιτλος του θρεντ ειναι " τι τρεχει με αυτες τις ελλεεινίδες" το θεμα ομως ειναι οτι ΔΕΝ τρεχει ... δεν τσουλαει
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μεχρι αποδειξεως του αντιθετου ολες ειναι Ελεινιδες!Κανενα ελεος!
Συμφωνώ.... Γι αυτό και γω την ΟΧΙΑ την εμύησα στα φιδίσια κουνήματα των κωλόμπαρων....
εκανε μάλιστα και δοκιμή με τα tony shoes που έχω αμανάτι από ρωσσάκι...........
Ρισπέκτ οχιά.... Ρισπέκτ..............
 

Επισκέπτης
μου αρεσει που ο τιτλος του θρεντ ειναι " τι τρεχει με αυτες τις ελλεεινίδες" το θεμα ομως ειναι οτι ΔΕΝ τρεχει ... δεν τσουλαει

Σωστος!Ενας ταυλανδοπληκτος νιωθει ακομα πιο πολυ την δυστυχια που ζουμε με αυτες τις χοντροκολες Ελεινιδες που το παιζουν ντιβες!
 

Επισκέπτης
Συμφωνώ.... Γι αυτό και γω την ΟΧΙΑ την εμύησα στα φιδίσια κουνήματα των κωλόμπαρων....
εκανε μάλιστα και δοκιμή με τα tony shoes που έχω αμανάτι από ρωσσάκι...........
Ρισπέκτ οχιά.... Ρισπέκτ..............

Εχεις πολυ δουλεια ακομα να κανεις!Ξερεις ποσες Ελεινιδες ακομα χρειαζονται μυηση?!!?Ενας κουκος δεν φαιρνει την ανοιξη.
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Συμφωνώ.... Γι αυτό και γω την ΟΧΙΑ την εμύησα στα φιδίσια κουνήματα των κωλόμπαρων....
εκανε μάλιστα και δοκιμή με τα tony shoes που έχω αμανάτι από ρωσσάκι...........
Ρισπέκτ οχιά.... Ρισπέκτ..............

Περσόνα μου επιφυλάσσομαι... Μόνο αυτό μπορώ να πω προς το παρόν......  ;)
Αλλά ξέρεις εσύ...  ;)
 

Επισκέπτης
μου αρεσει που ο τιτλος του θρεντ ειναι " τι τρεχει με αυτες τις ελλεεινίδες" το θεμα ομως ειναι οτι ΔΕΝ τρεχει ... δεν τσουλαει
θελει ροδες για να τσουλησει...και καλο λαδωμα στις ροδες...αυτες αμα πας να τις..λαδωσεις σου λενε περιμενε λιγο ακομη,δεν ειμαι ετοιμη.και εννοει δεν εχει βρει κανονικο γκομενο για να σε εχει εσενα καβατζα.ουστ
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
ασχετο,σκεψου τι ωραια θα ητανε σε καθε μπορδελο να ακους μουσικη της αρεσκειας σου ενω γαμας.πχ  ενω εισαι ετοιμος για πιτσιλισμα...ΠΑΡΤΑ!! Νοτις!!!!!!!!
:2funny: :2funny:πλακα πλακα οταν παριμενω στο σαλονι να βγει το μωρο η οταν ειμαι μες το δωματιο ψιλοσφυριζω το σκοπο του  κομματιου που παιζει ο dj τσατσος...επισης μετα απο γαμησι σε μπουρδελο κατα τις 4 το πρωι ειχα εμπνευστει ενα και γαμω τα κομματια με στιχους και μουσικη!!
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
εχω δωσει ορκο απελεεινισμου, δεν μπορω για μια οχια να αλλαξοπιστησω..
[move]ελεεινιδων λαβε[/move]
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Πάντως, για να πω και κάτι σχετικό με το θρεντ, φταίτε και όποιοι από εδώ, μόλις νιώσετε τύψεις για μία στραβή που κάνατε πάτε και τους αγοράζετε ακριβά δώρα. Και να μετά πώς καβαλάνε το καλάμι
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Σωστος!Ενας ταυλανδοπληκτος νιωθει ακομα πιο πολυ την δυστυχια που ζουμε με αυτες τις χοντροκολες Ελεινιδες που το παιζουν ντιβες!

μην ξεχνας οτι αν κανεις αναζητηση στο google για ελλεεινηδες μονο δικα μου ποστ βγαζει ! χααχχαχ
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εχεις πολυ δουλεια ακομα να κανεις!Ξερεις ποσες Ελεινιδες ακομα χρειαζονται μυηση?!!?Ενας κουκος δεν φαιρνει την ανοιξη.
Εγώ φίλε κάνω ότι περνά απ το πουλί μου   :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny:πλακα πλακα οταν παριμενω στο σαλονι να βγει το μωρο η οταν ειμαι μες το δωματιο ψιλοσφυριζω το σκοπο του  κομματιου που παιζει ο dj τσατσος...επισης μετα απο γαμησι σε μπουρδελο κατα τις 4 το πρωι ειχα εμπνευστει ενα και γαμω τα κομματια με στιχους και μουσικη!!
καλα λεω...το μπορδελιζειν εστιν φιλοσοφειν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom