Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

markarian2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
28
Like
268
Πόντοι
290
:s&m_3:
Εδώ μιλούσαμε για βυζάρες τρελές φίλε μας ανοιξε την όρεξη και τώρα εσύ μας λες για κοντή χοντρή κωλαρού!!!

λοιπόν για να σταματήσουν τα όνειρα για μουναρες και βυζαρες θα πρέπει να δώσω τα φώτα μου. Αφού έμαθα ότι θα έχουν νέο φρούτο πήγα εκει καρφωτός και τι να δουν τα ματάκια μου ?μια κοπέλα 1,70 περίπου χωρίς μεζούρα νορμάλ βυζιά χοντρή περιφερια μεγάλο κώλο τεράστιους ωμούς και κάτι χεριά νααα και κουνιόταν παράξενα κάπως σπαστά. ΤΡΟΜΑΞΑ μα την παναγία και έφυγα τρέχοντας και η τσατσά με λέει πως είναι πολύ καλή στη δουλεια της μιας και έκανε το επάγγελμα αυτό και αλλού τώρα που δεν ξέρω .  :headbang:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
293
Like
9.340
Πόντοι
12.525
Οι μασκες επεσαν...
Κουκλακι ειναι το ατιμο :smitten: :smitten:


 

Συνημμένα

  • pic_1021132887568821533lathen.jpg
    pic_1021132887568821533lathen.jpg
    319,3 KB · Εμφανίσεις: 28

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
μυγοσκοτώστρα κραταει ?  :think:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
πραγματι ομορφη  :cum:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
293
Like
9.340
Πόντοι
12.525
μυγοσκοτώστρα κραταει ?  :think:
ναι....γι'αυτο μην πας ποτε χεσμενος κοντα της :2funny: :2funny: :2funny:

Και για οσους δε την ξερουν ειναι η Μαγια απο Σαπφους 8 με την πολυ καλη αποδοση και την γλυκεια συμπεριφορα.Ουτε μηνα δεν εχει που την πηδηξα και μπορω να πω οτι την πεθυμησα...
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
Πήγα και εγώ τσίρκο να δω τις βυζάρες και είδα ενα μαύρο χάλι...
Πιπινάκια και παπαριές....
Φέρτε πίσω την Εμμανουέλα τη Κύπρια ρεεεεεεε.......

το τσιρκο σαν μαγαζι μετραει πολυ και σαν εμφανιση και σαν χωρους, απλα μεταγραφες θελει γι αυτο αδικειται...
φερτε τον πουσκας πισω ρε άμπαλοι :grin:


υγ:  :smitten:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Βολτίτσα προ ολίγου κατά τις τέσσερις:

-Κατεχάκη 13. Έρικα.

H Πιπινα με τα μικρα βυζακια ? που ηταν εκει το καλοκαιρι ?  :think: :think: :think:

-Κωλέττη 17. Mighty Aphrodite. Πλέον φαίνεται ότι δουλεύει και σαββατοκύριακα αφού δεν βρίσκουν κοπέλες για τη βάρδια.
Για να παω εγω δουλευει ρε  :sunglasses: με σκευτικε επιτελους ... δε ξερει οτι μετακομιζω ομως και θα ειμαι ποιο κοντα χοχοχο

φερτε τον πουσκας πισω ρε άμπαλοι :grin:

Την φουσκας θες να πεις  :tits2:
 

SCORPIOS_X

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
τι γινετε εδω ρε παιδια??
μεσα στην βδομαδα πηγα αθηνα και πηγα βολτα απο την φυλης.
μπηκα στο πρωτο μπουρδελο και βγηκε ενα αδυνατο μωρακι, ρωσιδα με μικρο βυζακι αλλα την εβλεπα με τα εσωρουχα και το αδυνατο κορμι και ηθελα να το σπασω την μεση :fuck2: :knockinb: :fuck1:
ρωταω την τσατσα (ηταν αντρας χαχαχα  :2funny:) και μου λεει ο ανθρωπος 20 ευρω παλικαρι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
νομιζα εκανε πλακα. 2-3 μουροχαβλα που ηταν εκει εφυγαν το επιαζαν και γαμιαδες!!
δινω 20 ευρω και φανταζομαι καμια μαλακια θα μου παιξει
μπαινω στο δωματο και σε 3-4 λεπτα ερχεται το μωρο με αψογη διαθεση!!!
εγω ειμουν επιφυλακτικος γιατι δεν ηξερα τι θα συναντησω
αρχησε να μου μιλαει ενω με χαιδευε ταυτοχρονα και εγω εννοειται!!!
λεω δεν γινεται μεχρι εδω θα ειναι
αρχιζει με γλειφει στο σωμα και φτανει στο επιμαχο σημειο.
σταματαει και μου λες πως το θελεις????????????
λεω οτι θελεις εσυ. οτι σε βολευει εσενα!!!
και αρχιζει μου τον γλειφει χωρις προφυλακτικο και τα αρ....δια μαζι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :pipa2: :pipa1:
επαθα σοκ!!!!
λεω πλακα κανει το μωρο!!!
σε 2 λεπτα μεσα μου ηρθε να χυσω και της το λεω για να δω αν θα τα ρουφηξει και εκει ειναι που τρελαθηκα!!!
μου λεει ωπα ....
σταματαει και μου λεει ηρεμισε και ταυτοχρονα βγαζει το προφυλακτικο και μου το φοραει και μου λεει μην βιαζεσαι θα γαμησεις!!!!!!!
χαχαχα επαθα πλακα. λεω δεν γινεται αυτο
και ομως μου λεει πως θελεις?
στα 4 τις λεω
βγαζει το κιλοτακι της και μου το φερνει στο προσωπο με υπεροχη θεα.
με το που της το βαζω μου λεει μια βιαζεσαι και τελειωσεις γρηγορα!!!!!!!!!!!!
παιδια για 5 λεπτα την πηρα στα τεσσερα με υπεροχο στησιμο και φοβερη συμμετοχη και διαθεση
τις λεω οταν τελειωσα οτι θελω και αλλο εναν γυρω και μου λλει δεν προλαβαινω γιατι σχολασα.
αυριο ελα το πρωι απο της 9 μεχρι της 17;00 μου ειπε και θα κανουμε οτι θελεις!!!
κριμα γιατι εφυγα την ιδια μερα
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ

εδω μας κοροιδευουν!!!!
και στην τιμη και στην παροχη υπηρεσιων
θελω να παω αθηνα παλι!! :bigdick:
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
231
Πρωϊνό ξύπνημα με τρελές καύλες.

Μπαίνω στο φτωχικό πλην σιδερένιο άτι μου (που λέει και ο πορνομετανάστης) και οδεύω προς Κωλέττη και Φιξ. Η διαδρομή ήταν προκαθορισμένη.

Διπλό καπάκι έριξα, πρώτα γλυκό στη Candy με καστανό πλέον μαλλί (Villa Erotica) και στη συνέχεια φραπεδούμπα στην Αφρούλα (Ι.Κωλέττη 17). Ήρθα στα ίσια μου για τα καλά.

Και οι δύο κοπέλες φοράνε καυλιάρικα μαύρα εσώρουχα.

Λόγω έλλειψης κοριτσιών η Αφρούλα δούλευε από Παρασκευή.

Γενικά κόσμος δεν έπαιζε, κατά τις 11.00 που έκανα καταδρομική και σχεδόν όλα τα studio ήταν ανοιχτά.

Η Έφη Φρίξου 15 είναι αδιάθετη, επιστρέφει μάλλον τη Δευτέρα ή Τρίτη. 


 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
431
Κριτικές
5
Like
22
Πόντοι
1
 Κοι μια μικρη συμβουλη λογω 2μηνης αποχης για λογους ανωτερας βιας!!!!!  Που μπορει κανεις αποψε να απολαυσει   ενα καλο ακαποτο κλαρινετο με τιμη κρισης???? Ολες οι γνωμες καλοδεχουμενες!!!Απαντησεις του τυπου"εξαρταται τι ζητας" δεν εχουν νοημα!!!Ο καθενας με τη δικη του γνωμη!ΠΟΥ πιστευει οτι αποψε αξιζει ενα καλο ακαποτο χωρις να δωσει 70 η 80 κλπ!!!Απο οτι διαβαζω ηδη στα περισοτερα ειναι 30 το απλο 40 ακαποτο!!!   :pipa1:  :pipa2:  :pipa3:
 

Επισκέπτης
 Κοι μια μικρη συμβουλη λογω 2μηνης αποχης για λογους ανωτερας βιας!!!!!  Που μπορει κανεις αποψε να απολαυσει   ενα καλο ακαποτο κλαρινετο με τιμη κρισης???? Ολες οι γνωμες καλοδεχουμενες!!!Απαντησεις του τυπου"εξαρταται τι ζητας" δεν εχουν νοημα!!!Ο καθενας με τη δικη του γνωμη!ΠΟΥ πιστευει οτι αποψε αξιζει ενα καλο ακαποτο χωρις να δωσει 70 η 80 κλπ!!!Απο οτι διαβαζω ηδη στα περισοτερα ειναι 30 το απλο 40 ακαποτο!!!   :pipa1:  :pipa2:  :pipa3:

Η Μιρεμπέλα είχε πολλά εύσημα για το ακάποτο κλαρινέτο της και το έχει 40Ε. Θα την βρεις στο καινούργιο στην Φρίξου. Εγώ δεν έχω πάει ποτέ μαζί της όμως κ από πρώτο χέρι δεν ξέρω.
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
431
Κριτικές
5
Like
22
Πόντοι
1
:s&m_3:
Η Μιρεμπέλα είχε πολλά εύσημα για το ακάποτο κλαρινέτο της και το έχει 40Ε. Θα την βρεις στο καινούργιο στην Φρίξου. Εγώ δεν έχω πάει ποτέ μαζί της όμως κ από πρώτο χέρι δεν ξέρω.
ΤΗΝΧ φιλε μου!!!! Εχω παει 2 φορες (εχω ανεβασει και κριτικη) και επιβεβαιωνω οτι ειναι δυναμης!!!! (φριξου ποσο θυμασαι??)
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
:s&m_3: ΤΗΝΧ φιλε μου!!!! Εχω παει 2 φορες (εχω ανεβασει και κριτικη) και επιβεβαιωνω οτι ειναι δυναμης!!!! (φριξου ποσο θυμασαι??)


Στο 13 τραγουδαει ( αν ειναι εκει σημερα) ενα μπορντο - κοκκινο
αν πας ρωτα μπας και βαλανε τηλεφωνο , αν οχι ρωτα τους τον ταχυδρομικο κωδικα , να στελνουμε γραμματα  :cheesy:
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
231
:s&m_3: ΤΗΝΧ φιλε μου!!!! Εχω παει 2 φορες (εχω ανεβασει και κριτικη) και επιβεβαιωνω οτι ειναι δυναμης!!!! (φριξου ποσο θυμασαι??)
Φρίξου 13.

Ψάξε και την Μάρα, δεν θυμάμαι που δουλεύει, ωραίο πιπέτο ακάποτο με 40 ευρώ.
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
431
Κριτικές
5
Like
22
Πόντοι
1
Στο 13 τραγουδαει ( αν ειναι εκει σημερα) ενα μπορντο - κοκκινο
αν πας ρωτα μπας και βαλανε τηλεφωνο , αν οχι ρωτα τους τον ταχυδρομικο κωδικα , να στελνουμε γραμματα  :cheesy:
  χαχχαχα  η και περιστερι!!!
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
231
  εχω διαβασει και γι'αυτην αλλα κι εγω δεν θυμαμαι που ειναι!!

Τελευταία φορά που έφαγα Μάρα (πριν τα Χριστούγεννα) ήταν Π.Ερημίτη εκεί που αράζουν οι νταλίκες.

Όποιος πουτανιάρης γνωρίζει που παίζει η Μάρα, παρακαλώ να ενημερώσει το συναγωνιστή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom