Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (6 μέλη και 45 επισκέπτες)

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Να πάει ο bοobssucker για να κρίνει τα βύζια της καινούριας κορασίδας? Πάτε καλά???:tickedoff:

ΟΠΟΙΔΗΠΟΤΕ μεγέθος είναι κάτω από 5άρι το θεωρεί,επιεικώς, μπιμπίκι...... :2funny: :2funny:
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.211
Like
1.265
Πόντοι
266
που ειναι αυτη η καινουργια;
θα κανω τον κασκαντερ και θα σας πω
πηρα κατι λεφτα απο ενα θειο που τα φτυσε
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Με τιμα αδερφε η αναφορά σου....Εχω αποχη τον τελευταιο καιρο απο το αθλημα..αλλα τί εινα ιαυτό που αναφερετε τωρα?Τι καινουργια βυζομωρα?Να υποθεσω ότι με ψηνεις για καταδρομικη?Για ποια βαρδυα μιλατε?
αστο ακομα εσυ....θα στειλουμε τον γαμαικανο στο τσιρκο νυχτα να μας πει......
που ειναι αυτη η καινουργια;
θα κανω τον κασκαντερ και θα σας πω
πηρα κατι λεφτα απο ενα θειο που τα φτυσε
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.056
Κριτικές
1
Like
187
Πόντοι
16
Να πάει ο bοobssucker για να κρίνει τα βύζια της καινούριας κορασίδας? Πάτε καλά???:tickedoff:

ΟΠΟΙΔΗΠΟΤΕ μεγέθος είναι κάτω από 5άρι το θεωρεί,επιεικώς, μπιμπίκι...... :2funny: :2funny:
Mε αδικεις......Το φυσιολογικό μεγεθος για μενα ειναι η Νικόλ(ναι ειμαι αρρωστος) αλλα τρελα μ επιανε με :
1Αφρουλα
2.Εμμανουελα Κυπρια
3.Τζουλια πολωνεζα
Αυτα ειναι τα στανταρ μου...Μη με αδικειτε....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Mε αδικεις......Το φυσιολογικό μεγεθος για μενα ειναι η Νικόλ(ναι ειμαι αρρωστος) αλλα τρελα μ επιανε με :
1Αφρουλα
2.Εμμανουελα Κυπρια
3.Τζουλια πολωνεζα
Αυτα ειναι τα στανταρ μου...Μη με αδικειτε....
κοζανη καμια βολτα δεν πηγες ομως..... :grin:
 

baby-cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
682
Κριτικές
58
Like
287
Πόντοι
366
Aδερφε διαβασα κριτικες για πεσμενα και κρεμασταρια και δεν με ψηνει...

Είναι όχι απλώς πεσμένα δεν σηκώνονται ούτε με γερανό.Εκτός αυτού μιλάμε για κομοδινάρα δεν το έχει καθόλου.Πιο ψυχρή και από καταψύκτη.
 

Επισκέπτης
χθεσινη στουντιομπουρδελοτσαρκα που εκανα αργα το βραδυ, κυριοσ θα σταθω σε καποια πραγματα που με εκαναν εντυπωση ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ 26: η μαρα εμφανοσ αδυνατισμενη απο τοτε που τιν ειχα παρει τελευταια φορα και με 40 γιουρο το ακαποτο (40 τιν ειχα παρει τοτε στο απλο)πωσ αλλαζουν η καιροι  :rolleyes:ΤΣΙΡΚΟμετα τιν νασια τιν ουκρανεζα μια αλλοι ουκρανεζα νομιζο, που δεν θυμαμε το ονομα τισ κοντι αδιαφορη κοπελα με αρκετα κιλα και μεγαλο κωλο μαλλον ειναι η καινουργια που λετε, μετα τισ 9 ειταν εκει.ΜΑΝΤΖΑΡΟΥ 1Α  η κοπελα που δουλευε εκει εχει μπει στι λιστα μου και καποια στιγμη θα τιν τιμησω, ξανθο μωρο με τατουαζ μπροστα, απο βαρδαρη η νταιζη ειταν στο ΠΡΑΣΙΝΟδεν τιν εχο ξαναδει εκει, και η ρωσιδα απο το πρασινο στο προμηθεωσ 14, αξιζει να αναφερθει και η σοφι απο ΤΑΝΤΑΛΟΥ 9 καλη δειχνει :)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
μαρα εδω και ενα εξαμηνο εκανε γυμνο και σεξ στα 40...... ;)
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
χθεσινη στουντιομπουρδελοτσαρκα που εκανα αργα το βραδυ, κυριοσ θα σταθω σε καποια πραγματα που με εκαναν εντυπωση ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ 26: η μαρα εμφανοσ αδυνατισμενη απο τοτε που τιν ειχα παρει τελευταια φορα και με 40 γιουρο το ακαποτο (40 τιν ειχα παρει τοτε στο απλο)πωσ αλλαζουν η καιροι  :rolleyes:ΤΣΙΡΚΟμετα τιν νασια τιν ουκρανεζα μια αλλοι ουκρανεζα νομιζο, που δεν θυμαμε το ονομα τισ κοντι αδιαφορη κοπελα με αρκετα κιλα και μεγαλο κωλο μαλλον ειναι η καινουργια που λετε, μετα τισ 9 ειταν εκει.ΜΑΝΤΖΑΡΟΥ 1Α  η κοπελα που δουλευε εκει εχει μπει στι λιστα μου και καποια στιγμη θα τιν τιμησω, ξανθο μωρο με τατουαζ μπροστα, απο βαρδαρη η νταιζη ειταν στο ΠΡΑΣΙΝΟδεν τιν εχο ξαναδει εκει, και η ρωσιδα απο το πρασινο στο προμηθεωσ 14, αξιζει να αναφερθει και η σοφι απο ΤΑΝΤΑΛΟΥ 9 καλη δειχνει :)

Φίλε είπες 40 ακάποτο, καλή φάση! Να σε ρωτήσω...το απλό έχει πάει 30; Αν ναι συμφέρει και σκέφτομαι καμιά επίσκεψη για αύριο...
 

fakelomenos

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
16
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα αγόρια ανέβηκε η αναφορά μου, για την Αντριάνα που όλοι περιμένατε ( και καλά :dancing: )
Δυστυχώς για μένα ήταν η τελευταία του μήνα διότι, το ταμείο είναι μυών.. τον άλλο μήνα που θα πληρωθούμε ξανά
 

Επισκέπτης
στα περισσοτερα στουντιο το απλο 30, σε καποια αλλα 40 γιουρο
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Βολτίτσα προ ολίγου κατά τις τέσσερις:

-Μαντζάρου 1. Κλειστό δυστυχώς, ήθελα να δω την καινούργια κοπέλα.
-Μαντζάρου 10. Γιάννα.
-Κατεχάκη 13. Έρικα.
-Κωλέττη 17. Mighty Aphrodite. Πλέον φαίνεται ότι δουλεύει και σαββατοκύριακα αφού δεν βρίσκουν κοπέλες για τη βάρδια.
-Κεφαλληνίας 5. Και άλλη Αφροδίτη, καινούργια κοπέλα, ξανθιά ελληνίδα. Πως είναι η Αφρούλα; Καμία σχέση! Κοντή και παχουλή, συμπαθητική πάντως με κωλαράκι στα 60ε.
-Α. Γεωργίου 34. Δεν μπήκα, φαντάζομαι η Χριστίνα ήταν.
-Α. Γεωργίου 30. Νάντια.
-Α. Γεωργίου 24. Κάρμεν.
-Α. Γεωργίου 16. Νατάσα (κατάθεση).
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
χθεσινη στουντιομπουρδελοτσαρκα που εκανα αργα το βραδυ, μετα τιν νασια τιν ουκρανεζα μια αλλοι ουκρανεζα νομιζο, που δεν θυμαμε το ονομα τισ κοντι αδιαφορη κοπελα με αρκετα κιλα και μεγαλο κωλο μαλλον ειναι η καινουργια που λετε, μετα τισ 9 ειταν εκει.

Εδώ μιλούσαμε για βυζάρες τρελές φίλε μας ανοιξε την όρεξη και τώρα εσύ μας λες για κοντή χοντρή κωλαρού!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom