Νέα

σλαβες vs σκανδιναβες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 187
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

σλαβες η σκανδιναβες

  • σλαβες

    Ψήφοι: 62 61,4%
  • σκανδιναβες

    Ψήφοι: 39 38,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    101

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
10
Like
1.626
Πόντοι
5.975
Σκανδιναβές και ξερό ψωμί λέμε!  :dancing: Τί να λέμε για τις καραβλαχάρες τις σλάβες που ανοίγουν το στόμα τους και μιλάνε αυτήν την απάισια προφορά που έχουν όλες τους!  :tickedoff: Για να μη μιλήσουμε για το χαρακτήρα, πείτε μου βρε παληκάρια τί πιθανότητα έχεις να βρεις μια σωστή σλάβα για να κάνεις κάτι σοβαρό μαζί της... Ποιό εύκολο θεωρώ να βρείς ελλ(ε)ηνίδα της προκοπής πάρά κάποια καρακιτσαρία από το ανατολικό μπλοκ...  :S Οι Σκανδιναβές είναι TOP σε όλα τα επίπεδα κατά τη γνωμή μου... Είναι τυχαίο που οι σλάβες έρχονται και το παίζουν ιστορία και ντίβες στο ελλαδιστάν; Γιατί δεν πάνε να κάνουν κάτι αντίστοιχο και σε Σκανδιναβικές χώρες; Στους τυφλούς, λέει ο σοφός λαός μας, βασιλεύει ο μονόφθαλμος! Think abouti it guys! ;)
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
φιλε ξερεις τι γνεται εδω;;;απλα το ξανθο μαλλι και το μπλε ματακι δεν σημαινει παντα ομορφια.....εγω παντως στις σλαβες βαζω και βαλκανια :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Σκανδιναβές και ξερό ψωμί λέμε!  :dancing: Τί να λέμε για τις καραβλαχάρες τις σλάβες που ανοίγουν το στόμα τους και μιλάνε αυτήν την απάισια προφορά που έχουν όλες τους!  :tickedoff: Για να μη μιλήσουμε για το χαρακτήρα, πείτε μου βρε παληκάρια τί πιθανότητα έχεις να βρεις μια σωστή σλάβα για να κάνεις κάτι σοβαρό μαζί της... Ποιό εύκολο θεωρώ να βρείς ελλ(ε)ηνίδα της προκοπής πάρά κάποια καρακιτσαρία από το ανατολικό μπλοκ...  :S Οι Σκανδιναβές είναι TOP σε όλα τα επίπεδα κατά τη γνωμή μου... Είναι τυχαίο που οι σλάβες έρχονται και το παίζουν ιστορία και ντίβες στο ελλαδιστάν; Γιατί δεν πάνε να κάνουν κάτι αντίστοιχο και σε Σκανδιναβικές χώρες; Στους τυφλούς, λέει ο σοφός λαός μας, βασιλεύει ο μονόφθαλμος! Think abouti it guys! ;)
τυπε σε κοβω για ελλεεινολαγνο :grin:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
εγω που εχω και πολωνικο αιμα ψηφισα σκανδιναυες  :sunglasses:εσεις σλαβες ρε μλκες? :uglystupid: :uglystupid: :idiot:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Σκανδιναβές και ξερό ψωμί λέμε!  :dancing: Τί να λέμε για τις καραβλαχάρες τις σλάβες που ανοίγουν το στόμα τους και μιλάνε αυτήν την απάισια προφορά που έχουν όλες τους!  :tickedoff: Για να μη μιλήσουμε για το χαρακτήρα, πείτε μου βρε παληκάρια τί πιθανότητα έχεις να βρεις μια σωστή σλάβα για να κάνεις κάτι σοβαρό μαζί της... Ποιό εύκολο θεωρώ να βρείς ελλ(ε)ηνίδα της προκοπής πάρά κάποια καρακιτσαρία από το ανατολικό μπλοκ...  :S Οι Σκανδιναβές είναι TOP σε όλα τα επίπεδα κατά τη γνωμή μου... Είναι τυχαίο που οι σλάβες έρχονται και το παίζουν ιστορία και ντίβες στο ελλαδιστάν; Γιατί δεν πάνε να κάνουν κάτι αντίστοιχο και σε Σκανδιναβικές χώρες; Στους τυφλούς, λέει ο σοφός λαός μας, βασιλεύει ο μονόφθαλμος! Think abouti it guys! ;)


οι σκανδιναβές είναι κρυόκωλες, μυγιάγγιχτες και ξενέρωτες. Τουλάχιστον οι σλάβες λόγω του χαμηλού επιπέδου των ανδρών που έχουν εκτιμάνε όταν γνωρίζουν κάποιον σωστό άντρα.
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
10
Like
1.626
Πόντοι
5.975
τυπε πρεπει να ξεκαθαρισεις το τοπιο μην σε παρουν πρεφα εκτωρ λοπεζ αρκανς λαδακης και λοιποι και αρχισουν να στα χωνουν :grin:
Πόσο πιο ξεκάθαρος να γίνω ο κακόμοιρος; Αφού το φωνάζω: ΣΚΑΝΔΙΝΑΒΕΣ for ever!
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
κοιτα......ειναι καλες οι σκανδιναυες φιλε μου.....ο ενδοιασμος μου ειναι οι σουηδεζες......στα νιατα μου στο scandinavian  μπαρ στη μυκονο εχω χυσει πολυ ....ιδρωτα μελετωντας τες....απλα προτιμω σλαβικο μουνι :fuck2:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
κοιτα......ειναι καλες οι σκανδιναυες φιλε μου.....ο ενδοιασμος μου ειναι οι σουηδεζες......στα νιατα μου στο scandinavian  μπαρ στη μυκονο εχω χυσει πολυ ....ιδρωτα μελετωντας τες....απλα προτιμω σλαβικο μουνι :fuck2:

εγώ όσες έχω γνωρίσει είναι ξενέρωτες. Μεθάνε όσο περισσότερο μπορούνε και μετα στο κρεβάτι είναι ψόφιες. Άσε που έχουν ύφος χιλίων καρδιναλίων. Αντίθετα οι σλάβες είναι πιο προσιτές αρκεί να είσαι ευγενικός μαζι τους όπως και οι Αμερικανίδες αλλα και οι νοτιοαμερικάνες. 
 

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
Απο τις προσωπικες μου εμπειριες νομιζω οτι παιζει μεγαλο ρολο ο τοπος του meeting
Αρα Σκανδιναβες  by far στην Ελλαδα ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΧΕΙΜΩΝΑ (να δουν και λιγο ηλιο τα κοριτσια) αλλα Σλαβες στη χωρα τους

 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
προθυμο μουνι να ειναι και απο να ειναι :fuck2: :fuck2: :fuck2: :dancing:.......σερβες ειναι η αδυναμια μου
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
10
Like
1.626
Πόντοι
5.975
Αν είσαι σωστός και ευγενικός δεν έχεις πρόβλημα (λαμπρή εξαίρεση στον κανόνα, οι εγχώριες κοπέλες) με όποιας εθνικότητας κοπέλα γνωριστείς. Από φίλο μου που έχει τεράστια εμπειρία με σλάβες, μου έχει πει ότι πρόκειται στην κυριολεξία για μεγάλες καριόλες! Καλά τις κάνει που τις πηδάει και στη συνέχεια τις παρατάει και τις βρίζει... Δυστυχώς για τους υπόλοιπους, οι σλάβες το παίζουν ευγενικές και χαμηλοβλεπούσες αλλά ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ δεν είναι φίλοι μου. Ό,τι κάνουν (μα ό,τι και να κάνουν λέμε) το κάνουν για να επιτύχουν τα συμφέροντά τους και μόνο... Η λέξη ειλικρίνεια στο λέξικό τους, απλά δεν υπάρχει...  ;)
 

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
Απο τις προσωπικες μου εμπειριες νομιζω οτι παιζει μεγαλο ρολο ο τοπος του meeting
Αρα Σκανδιναβες  by far στην Ελλαδα ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΧΕΙΜΩΝΑ (να δουν και λιγο ηλιο τα κοριτσια) αλλα Σλαβες στη χωρα τους
αυτα για sex τωρα οι Σκανδιναβες ειναι πιο ντομπρες εχεις φραγγα δεν εχεις αμα γουσταρει θα ερθει μαζι σου οι Σλαβες αμα σε κοψουν ματσο θα ερσθουν σιγουρα.
Αρα μαλλον Σκανδιναβες προτεινω και η σειρα ειναι Δανεζες (οι καλυτερες), Σουηδεζες, Φινλανδεζες (λιγοτερη κουλτουρα) και για το πουστο εντελως λεμε οι Ισλανδες
 

ARISPEED

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
448
Κριτικές
25
Like
209
Πόντοι
31
Aντρες .........ολες γαμήσιμες ειναι αυτές που λέτε .........
αλλά .....νομίζω μια κλάση πάνω ειναι οι Μούνες της Βαλτικής ..
Λιθουανές ,Λεττονές κ Εσθονές .........
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
10
Like
1.626
Πόντοι
5.975
συμφωνώ και επαυξάνω μαζί σου φίλε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom