Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (2 μέλη και 48 επισκέπτες)

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
κατα την δικη μου ταπεινη γνωμη εσπασε αρκετα....

Αμάν να πεταχτείς και να την θάψεις σε κάθε ευκαιρία που βρίσκεται...κάθε φορά που πηγαίνω Άφρο χαζεύω από την εμφάνισή της. Αν της έγραφα κριτική θα της έβαζα 10 σ'αυτόν το τομέα.
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
28
Like
2.508
Πόντοι
6.265
Η αφρο ειναι ιδεα και οι ιδεες δεν σπανε!
(και αν μεγαλωσει θα γινει σεξυ-μιλφ  :rockon:)

η φωτο εκεινη δεν μοιαζει καθολου με την Α.Μ.(αβυζο μαλακισμενο)δεν ξερω αν την δεις πιωμενος μπορει και να μοιαζει :2funny:

του τζο μοιαζει αλλα μονο σε αυτην την φωτο (γενικα καμια σχεση η jenny hendrix με την βικη μην τρελλαθουμε!)και βασικα ειναι το στυλ το κοντο ξανθο μαλλι που την κανει εδω να μοιαζει
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Η αφρο ειναι ιδεα και οι ιδεες δεν σπανε!
(και αν μεγαλωσει θα γινει σεξυ-μιλφ  :rockon:)

η φωτο εκεινη δεν μοιαζει καθολου με την Α.Μ.(αβυζο μαλακισμενο)δεν ξερω αν την δεις πιωμενος μπορει και να μοιαζει :2funny:

του τζο μοιαζει αλλα μονο σε αυτην την φωτο (γενικα καμια σχεση η jenny hendrix με την βικη μην τρελλαθουμε!)και βασικα ειναι το στυλ το κοντο ξανθο μαλλι που την κανει εδω να μοιαζει

Τσσσσ τι ειπες τωρα να ουμε  :rockon:


Εγω για την συγκεκριμενη ποζα λεω , ουτε ηξερα οτι αυτος ηταν ο jimmy hendrix που αλαλξε φυλο
τυχαια την βρηκα την φωτο ουτε θυμαμαι που :dunno:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Κεφαλληνιάς 8 ήταν η Μέρτσυ. Κι άλλη εκπληξη. Τι παίζει τα τσουγκρίσανε με την αλυσίδα τους αυτή κ η Λάουρα?
Κατεχάκη η Μάρα.
Τσίρκο η Ρωξάνα βουλγάρα του βαρδάρη.

Διάλειμμα από τον αγοραίο έρωτα ο Maanes....

Ναι πράγματι η αλυσίδα Τσίρκου-Ταντάλου 14 στέλνει για μια μέρα τα αστέρια της και στο Κεφαλληνίας, αναφέρθηκε προ ημερών και η Σουζάνα  το καινούργιο πιπίνι να κάνει μεροκάματο στο Κεφαλληνίας. :rolleyes:

Όσο για την Μάρα, με το ζόρι κρατιέμαι να μην της τον ξαναδώσω μιας που ετιμήθει ήδη 4 φορές. :fuck2:

Και η Ρωξάνα αν και ντροπαλή και χαμηλών τόνων κοπέλα, της αξίζει ένα ακόμη :fuck2: έως το τέλος της χρονιάς.

Καλή ξεκούραση Maanes………….να μας επιστρέψεις δυνατός και ακμαίος. :rockon:
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
ρε μπραντανια κανα ασσιατικο τεμαχιο εχουμε σε κανα σπιτι;
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Καλησπερα καυλιαρηδες

Διαβαζοντας τις κριτικες εχω παρατηρησει οτι ειστε πολυ καλοι με τις βαθμολογιες αυτο μαλλον οφειλετε στην πολυ χαμηλη ποιοτητα που προσφερει η πολη.

Και ετσι για πολυ απλες ξεπετες βλεπω κατι 7αρια και 8αρια. Και αυτοματα για μια καλη εμπειρια παμε αμεσως στο δεκα.

Με αυτο το ρυθμο οι υπηρεσιες θα χειροτερεψουν και τιμες δεν προκειτε να κατεβουν. 

Δε θελω να κριτικαρω κανεναν μην παρεξηγηθω απλα μη μεγαλοποιουμε τα αυτονοητα λες και μας κανουν χαρη οι πουτανες. Σε λιγο θα λεμε και ευχαρηστω
μονο που μας δεχονται.

Φιλακια σε ολους και καλα γαμησια...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.312
Πόντοι
10.647
Ζογκ να σε φαει  :tickedoff: χαμενε
καθομαι και σπαω την κεφαλα μου , αφου δεν την εχω  δει


Παντως εκτος απο 2-3 οι υπολοιποι δεν ειπατε , ποσο κοντα ειναι η Βικυ.ua
σε αυτην ... ?

αντε φερνει λιγο και σε γουεντυ, αλλα δεν ηταν η σωστη απαντηση... :grin:

κοιτα τωρα θα τρεχουν ολοι γιαννιτσα να βρουν την Γουεντυ...  :2funny: ...αληθεια τι κανει αυτη η ψηχη.???  :think:  :2funny:
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Εγώ φάτσα παιδιά δεν είδα, αλλά με το κορμί χάζεψα.. βέβαια μπορεί να μην είδα τόσο καλά ξέρω γω? Όπως είπα έκανε ένα φλας εκεί από τις κουρτίνες και ξαναχάθηκε μέσα για 3 δευτερόλεπτα την είδα.

Και συ τι την ήθελες την κουρτίνα 2?  :think:
Πάρε το κουτί Β που έχει δώρο...... :knockinb:
Γ...ώ τα Ζονγκ τους.....  :headbang: :headbang: :headbang:
 

chrissalonika

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
181
Κριτικές
11
Like
40
Πόντοι
11
Επεσε το ματι μου σε μια κριτικη σιτι Ρεμπεκα...
με ποιαν μοιαζει θα ελεγα.??? σε αυτην την φωτο :think:
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/images/stories/jreviews/7042_3_1318284015.jpg[/img[/URL]]


[/quote] της φερνει λιγο αλλα  αμα εβαζες την 2η φωτο θα συμφωνουσαν ολοι  ;)
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Καλησπερα καυλιαρηδες

Διαβαζοντας τις κριτικες εχω παρατηρησει οτι ειστε πολυ καλοι με τις βαθμολογιες αυτο μαλλον οφειλετε στην πολυ χαμηλη ποιοτητα που προσφερει η πολη.

Και ετσι για πολυ απλες ξεπετες βλεπω κατι 7αρια και 8αρια. Και αυτοματα για μια καλη εμπειρια παμε αμεσως στο δεκα.

Με αυτο το ρυθμο οι υπηρεσιες θα χειροτερεψουν και τιμες δεν προκειτε να κατεβουν.  

Δε θελω να κριτικαρω κανεναν μην παρεξηγηθω απλα μη μεγαλοποιουμε τα αυτονοητα λες και μας κανουν χαρη οι πουτανες. Σε λιγο θα λεμε και ευχαρηστω
μονο που μας δεχονται.

Φιλακια σε ολους και καλα γαμησια...

Δεν θες να κριτικάρεις, όμως το κάνεις και μάλιστα με πολύ άσχημο τρόπο.

Δεν κάθεσαι να γράψεις και εσύ καμιά κριτική λέω εγώ από το να σχολιάζεις βαθμολογίες λες και δίνουμε εξετάσεις.? Τι το πέρασες εδώ ρε εξυπνάκια ?

Λάβε υπ΄ όψιν σου ότι οι υπηρεσίες δεν καλυτερεύουν ούτε χειροτερεύουν από τα γραφόμενα εδώ μέσα, τα περισσότερα κορίτσια ούτε που γνωρίζουν την ύπαρξη του site και ούτε τις ενδιαφέρει τι γράφεται εδώ μέσα και αν θες να μάθεις δεν επηρεάζουμε με τα γραφόμενα μας ούτε το 5% των μπουρδελιάριδων.

Η βαθμολογία είναι ένα θέμα καθαρά υποκειμενικό για τον καθένα και από εκεί και πέρα αυτός που διαβάζει θα πρέπει να έχει και την προσωπική του κρίση αν θέλει να βοηθηθεί. Μασημένο φαΐ δεν έχει καμία αξία και ούτε είναι σωστό να προσφέρεται.

Και κάτι ακόμα, θα μπορούσες να χρησιμοποιήσεις τη λέξη  κορίτσια ή κοπέλες ή Ιερόδουλες και όχι πουτάνες, στην πρόταση σου επειδή έχει κριτικό τόνο, λίγος σεβασμός και λίγη ευγένεια δεν βλάπτεί.
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Ρε Gameover ειναι τοσο δυσνοητο αυτο που λεω. Σιγουρα ειναι στη κριση του καθενος η βαθμολογια αλλα αλλο η πουτσα και αλλο η βουρτσα.

Εσυ π.χ. στην τελευταια κριτικη εβαλες 5 vfm δε σαφησε να πιασεις το στηθος,δε σαφησε να παρεις προτοβουλιες, μηδεν προκαταρκτικα δηλαδη το 5 γιατι ηταν για να κανει το αυτονοητο να ανοιξει τα ποδια.

Και ποιος σου ειπε οτι το πουτανες ειναι προσβλητικο. Εσυ τον ταξιτζη πως τον λες λεβεντη η παλικαρο.

Οσο πιο απαιτητικοι ειμαστε τοσο θα αλλαζει η συμπεριφορα. Αν καποιος ειναι προβατο δεν αντιδραει σε τιποτα και λεει ευχαριστω για τα αυτονοητα θα παιρνει και τα ελαχιστα.

Δεν μπορω να σου κανω κριτικη γιατι εσυ κανεις 80 καταθεσεις το χρονο και εγω καμια ουτε το παιζω εξυπνος απλα ειναι περιεργο . Ειναι σαν να βαθμολογουμε τις δημοσιες υπηρεσιες με 6 σκεψου το λιγο.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.192
Κριτικές
293
Like
9.480
Πόντοι
12.525
Συμβαινει το εξης παραδοξο...
Στα θεματα της Θεσσαλονικης ειμαστε καμια 7 ατομα που τα συντηρουμε σε μονιμη βαση.Προφανως μας ενδιαφερει να ενημερωνουμε οσο μπορουμε τους υπολοιπους γι'αυτο και εχουμε φαει τα λαστιχα μας,τις βενζινες μας και τα αμορτισερ μας εκει στις κωλογραμμες στην Κωλετη για να κοβουμε γυρες.

Νομιζει κανεις οτι εγω τραβαω κανα ζορι να γυρισω σε 20 μπουρδελα για βρω ποια θα γαμησω?...ή ο gl που οταν ερχεται τα γυρναει ολα και δινει πρωινο ρεπορταζ στουντιο το οποιο ειναι σπανιο?...ή ο Καραμαν που δινει ρεπορταζ σχεδον απο ολα τα σπιτια και αυτος με λεπτομερειες?
ή ο Maan ή ο Gameover που μερα παρα μερα δινει ρεπορταζ?...ή ο jo που σε λιγο θα του ξεκολλησουν το ακουστικο απο το αυτι με εγχειρηση? :grin: :grin:

Το παραδοξο λοιπον ειναι οτι δεν γινεται να εμφανιζονται κατα καιρους κατι απιθανοι απο το πουθενα τυπου rastafari ή τον αλλον τον μαλακα τον freemastrupation και να μας κανετε και υποδειξεις απο πανω για το τι θα γραφουμε και καθε ποσο θα δινουμε και ενημερωση.Μπηκε ο αλλος προχθες και μας την ειπε κιολας γιατι δινουμε συχνες αναφορες. :jerking: :jerking:

Εσυ rastafari πιθανως να εισαι ο μεγαλυτερος πουτανιαρης της Θεσσαλονικης...Δεν αμφισβητω.Αλλα εμεις δε το ξερουμε.Εμεις απλα διαβαζουμε το νικ rastafari το οποιο εδω μεσα αντιπροσωπευει το απολυτο τιποτα.
Πως λοιπον βγαινεις εσυ και κριτικαρεις τον GAMEOVER ο οποιος μεσα σε ενα χρονο μας εχει φερει και 80 κριτικες στο κατω κατω?

Λοιπον να'μαστε και λιγο σοβαροι δηλαδη...
Και αν υπαρχουν μελη που θεωρουν οτι το θρεντ αυτο μονοπωλειται απο τα ιδια και τα ιδια ατομα να βγειτε και να μας το πειτε.Ειναι πολυ λογικο.Εγω το ειχα πει και στον gl πριν λιγο καιρο να σταματησουμε να γραφουμε ορισμενοι για ενα μηνα και να δουμε τι θα γινει.
Αλλα αυτο το μηνα να εχετε κατι χρησιμο να μας γραψετε εσεις που διαφωνειτε με τους συνηθισμενους για να γεμισει και καμια σελιδα αλλιως απλα βουλωστε το και μη μας πρηζετε με ανουσιες παπαριες
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Ρε Gameover ειναι τοσο δυσνοητο αυτο που λεω. Σιγουρα ειναι στη κριση του καθενος η βαθμολογια αλλα αλλο η πουτσα και αλλο η βουρτσα.

Εσυ π.χ. στην τελευταια κριτικη εβαλες 5 vfm δε σαφησε να πιασεις το στηθος,δε σαφησε να παρεις προτοβουλιες, μηδεν προκαταρκτικα δηλαδη το 5 γιατι ηταν για να κανει το αυτονοητο να ανοιξει τα ποδια.

Και ποιος σου ειπε οτι το πουτανες ειναι προσβλητικο. Εσυ τον ταξιτζη πως τον λες λεβεντη η παλικαρο.

Οσο πιο απαιτητικοι ειμαστε τοσο θα αλλαζει η συμπεριφορα. Αν καποιος ειναι προβατο δεν αντιδραει σε τιποτα και λεει ευχαριστω για τα αυτονοητα θα παιρνει και τα ελαχιστα.

Δεν μπορω να σου κανω κριτικη γιατι εσυ κανεις 80 καταθεσεις το χρονο και εγω καμια ουτε το παιζω εξυπνος απλα ειναι περιεργο . Ειναι σαν να βαθμολογουμε τις δημοσιες υπηρεσιες με 6 σκεψου το λιγο.

Ειλικρινά λυπάμαι που παρά τις παρατηρήσεις μου συνεχίζεις στο ίδιο μοτίβο.

Λυπάμαι που αντί να μου κάνεις μια υπόδειξη στα ίσια και παλικαρίσια που πιθανόν να με βοηθούσε κιόλας, βγήκες με γενικότητες και χωρίς να έχεις το θάρρος της γνώμης σου και  επισύναψες μομφή που με φωτογραφίζει.

Δεν είμαι υπεράνω κριτικής και το έχω αποδείξει πολλάκις εδώ, αναγνωρίζοντας στα ίσια κάποιες υπερβολές που μου δημιουργούνται αυθόρμητα, αλλά δεν μπορώ να δεχθώ ούτε καν υπόδειξη από τον άνθρωπο 0 κρητικές. Είσαι πάρα πολύ λίγος για να με κρίνεις και σου επιστρέφω κατάμουτρα όλους τους προσβλητικούς χαρακτηρισμούς σου.

Έτσι δε θα καθίσω να απολογηθώ ειδικά σε σένα για τον τρόπο που σκέφτομαι και βαθμολογώ.

Και επίσης λυπάμαι που δεν κατάλαβες και την υπόδειξη μου για τον χαρακτηρισμό πουτάνες που και φυσικά μπορείς να τον χρησιμοποιείς, όχι όμως στην συγκεκριμένη πρόταση, είναι ευκαιρία να βελτιώσεις το λόγο σου.

Και τέλος θέλω να μου πεις εσύ τι δουλειά έχεις εδώ μέσα μιας που όπως λες δεν κάνεις καμία κατάθεση,?? δηλαδή δεν γαμάς καθόλου στα μπουρδέλα, τι σε κόφτει στην τελική.??? Αν το χόμπι σου δεν είναι αυτό, τι μας ζαλίζεις τον έρωτα ??? Ήμαρτον!!!!
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
Καλησπερα καυλιαρηδες

Διαβαζοντας τις κριτικες εχω παρατηρησει οτι ειστε πολυ καλοι με τις βαθμολογιες αυτο μαλλον οφειλετε στην πολυ χαμηλη ποιοτητα που προσφερει η πολη.

Και ετσι για πολυ απλες ξεπετες βλεπω κατι 7αρια και 8αρια. Και αυτοματα για μια καλη εμπειρια παμε αμεσως στο δεκα.

Με αυτο το ρυθμο οι υπηρεσιες θα χειροτερεψουν και τιμες δεν προκειτε να κατεβουν.   

Δε θελω να κριτικαρω κανεναν μην παρεξηγηθω απλα μη μεγαλοποιουμε τα αυτονοητα λες και μας κανουν χαρη οι πουτανες. Σε λιγο θα λεμε και ευχαρηστω
μονο που μας δεχονται.

Φιλακια σε ολους και καλα γαμησια...

καλημέρα αδελφέ. Μπορεί να λες ότι δε θες να κάνεις κριτική αλλά κάνεις. σκοπός του forum είναι να γράψει ο καθένας την εμπειρία του. Εμπειρία και αντικειμενικό σε θέματα sex πολυ δυσκολα συνηπάρχουν. Αν διαφωνεις με κάποια 7 και 8 μπορεις να το κάνεις αφου πας με την κοπέλα και ανεβάσεις κριτική. διαφορετικά θα σου την πουν και καλά θα κάνουν
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906


το μελλον του θρεντ ειναι αυτο.....παραθετω ενα μελος και την κριτικη του.....ο ανθρωπος δεν ειναι μπουρδελιαρης τακτικος και δεν με απασχολει αυτο....πηγε δυο τρεις φορες σε στουντιο,γαμησε,εγραψε και δυο τρεις χρησιμες κριτικες.....που θα μεινουν για το αρχειο του σαιτ και θα αποτελεσουν πηγη πληροφορησης και για αλλους συναγωνιστες....εγω εκτιμω αυτο που εκανε....μπορει τοσο να ηθελε να παει ή τοσα λεφτα να εχει η τσεπη του αλλα θελησε και ενημερωσε αθορυβα και διακριτικα....

προσκαλω και προκαλω ολα και τα νεοτερα ιδιως μελη να τον μιμηθουν και να μην γινονται κυμβαλα αλαλαζοντα που φουσκωνουν το θρεντ θεωριες και αμπελοφιλοσοφιες περι κριτικων,περι βαθμολογιων και περι πορνοεπισκεψεων και χαμηλου επιπεδου των μπουρδελιαρηδων....

μην κανετε αλλο πιο θλιβερο το νημα αυτο γιατι αποθαρρυνετε φερελπιδες νεους συναθλητες να συμμετεχουν απο αηδια και απογοητευση....ηδη μας φυγαν αρκετα δυνατα ονοματα του παρελθοντος....και δεν ειναι τυχαιο...
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
9
Like
403
Πόντοι
21
Που ειναι ομως ντε  :think:
σαν τρελοι την ψαχναννε μερικοι και τωρα ουτε ακουστηκε
το ιδιο και εμ τηννατασσα την τσαρινα ...

Η Εμμανουελλα ξανθια ειναι ?  :think:
η ξανθια εμμανουελα δεν ειναι καν ελληνιδα, ρουμανια κατι τετοιο.καστανη ειναι η πατρινια και βγαινει topless συνήθως.μικρο βυζακι αλλα ωραιο
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
η ξανθια εμμανουελα δεν ειναι καν ελληνιδα, ρουμανια κατι τετοιο.καστανη ειναι η πατρινια και βγαινει topless συνήθως.μικρο βυζακι αλλα ωραιο


η πατρινιά από ότι καταλαβένω έχει ξαναδουλέψει Θεσσαλονίκη. καθως είμαι νέος στο σπορ να ρωτήσω υπάρχει καμιά κριτική από παλιά; πού εμφανίζεται τώρα;
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Συμβαινει το εξης παραδοξο...
Στα θεματα της Θεσσαλονικης ειμαστε καμια 7 ατομα που τα συντηρουμε σε μονιμη βαση.Προφανως μας ενδιαφερει να ενημερωνουμε οσο μπορουμε τους υπολοιπους γι'αυτο και εχουμε φαει τα λαστιχα μας,τις βενζινες μας και τα αμορτισερ μας εκει στις κωλογραμμες στην Κωλετη για να κοβουμε γυρες.

Νομιζει κανεις οτι εγω τραβαω κανα ζορι να γυρισω σε 20 μπουρδελα για βρω ποια θα γαμησω?...ή ο gl που οταν ερχεται τα γυρναει ολα και δινει πρωινο ρεπορταζ στουντιο το οποιο ειναι σπανιο?...ή ο Καραμαν που δινει ρεπορταζ σχεδον απο ολα τα σπιτια και αυτος με λεπτομερειες?
ή ο Maan ή ο Gameover που μερα παρα μερα δινει ρεπορταζ?...ή ο jo που σε λιγο θα του ξεκολλησουν το ακουστικο απο το αυτι με εγχειρηση? :grin: :grin:

Το παραδοξο λοιπον ειναι οτι δεν γινεται να εμφανιζονται κατα καιρους κατι απιθανοι απο το πουθενα τυπου rastafari ή τον αλλον τον μαλακα τον freemastrupation και να μας κανετε και υποδειξεις απο πανω για το τι θα γραφουμε και καθε ποσο θα δινουμε και ενημερωση.Μπηκε ο αλλος προχθες και μας την ειπε κιολας γιατι δινουμε συχνες αναφορες. :jerking: :jerking:

Εσυ rastafari πιθανως να εισαι ο μεγαλυτερος πουτανιαρης της Θεσσαλονικης...Δεν αμφισβητω.Αλλα εμεις δε το ξερουμε.Εμεις απλα διαβαζουμε το νικ rastafari το οποιο εδω μεσα αντιπροσωπευει το απολυτο τιποτα.
Πως λοιπον βγαινεις εσυ και κριτικαρεις τον GAMEOVER ο οποιος μεσα σε ενα χρονο μας εχει φερει και 80 κριτικες στο κατω κατω?

Λοιπον να'μαστε και λιγο σοβαροι δηλαδη...
Και αν υπαρχουν μελη που θεωρουν οτι το θρεντ αυτο μονοπωλειται απο τα ιδια και τα ιδια ατομα να βγειτε και να μας το πειτε.Ειναι πολυ λογικο.Εγω το ειχα πει και στον gl πριν λιγο καιρο να σταματησουμε να γραφουμε ορισμενοι για ενα μηνα και να δουμε τι θα γινει.
Αλλα αυτο το μηνα να εχετε κατι χρησιμο να μας γραψετε εσεις που διαφωνειτε με τους συνηθισμενους για να γεμισει και καμια σελιδα αλλιως απλα βουλωστε το και μη μας πρηζετε με ανουσιες παπαριες

Συχνα διαφωνω με τον απολυτο και αποτομο τροπο που βλεπεις τα πραγματα,
αλλα με τα παραπανω δεν μπορω παρα να συμφωνησω με 1000!! Respect!

 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Α και κατι αλλο. Μην τυχον και σταματησετε να γραφετε, εσυ και οι
αλλοι που ανεφερες εξαιτιας των τελευταιων UFO που εμφανιστηκαν! Please!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
η ξανθια εμμανουελα δεν ειναι καν ελληνιδα, ρουμανια κατι τετοιο.καστανη ειναι η πατρινια και βγαινει topless συνήθως.μικρο βυζακι αλλα ωραιο


η πατρινιά από ότι καταλαβένω έχει ξαναδουλέψει Θεσσαλονίκη. καθως είμαι νέος στο σπορ να ρωτήσω υπάρχει καμιά κριτική από παλιά; πού εμφανίζεται τώρα;
ετσι.....υπαρχει η εμμανουελα η ξανθια με το μακρυ μαλλι λιγο ανορεξικη στην οψη,αδυνατη πολυ που εχει εμφανιστει εδω και μια διετια και η ελληνιδα που ειχε μεγαλο διαστημα αποχης απο την πιατσα και ξαναεμφανιστηκε παλι ...το μαλλι βεβαια δεν ξερω πως το εχει τωρα,παλια ηταν αγορε ξανθο και ενιοτε χρησιμοποιουσε ποστις,περουκα ας το πουμε....και για τις δυο θα βρεις καποιες κριτικες στο κεφαλληνιας....η πατρινια βεβαια δουλεψε και αλλου πχ βαρδαρη,στουντιο 4,στο 52,στο ουρανου 26 αλλα δεν υπαρχουν αναφορες απο εκει....

γενικα μιλωντας η πατρινια εχει καλες αναφορες(και απο μενα) και η αλλη μετριες προς το κακες θα ελεγα.....δεν την εχω δοκιμασει την δευτερη και δεν εχω προσωπικη αποψη....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom