Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (1 μέλη και 61 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.192
Κριτικές
293
Like
9.480
Πόντοι
12.525
Χοντρή τσσσσσσ, αν την είδες τελευταία, είχε αδυνατήσει πολύ τουλάχιστον 10 κιλά έχασε το κορίτσι. :tits:

Τώρα από ηλικίες την πορνοστάρ την κάνω τουλάχιστον 25 μη σου πω 26, 27. Την άλλη την καλή ( την χοντρή που λες ) πάνω από 22 δεν είναι με τίποτα , ίσως και να είναι 21 :grin:.

Ξέρω ότι θα διαφωνήσουμε, ας τοποθετηθεί και όποιος τις γνωρίζει και τις δύο. :-
ετσι κι αλλιως δε την ειχα δει.Μια φορα την εψαξα στο Νικ.Ουρανου αλλα δε την πετυχα αλλα απ'οτο θυμαμαι εσεις λεγατε οτι ειναι γεματουλα :tits: :tits:
 

Επισκέπτης
Ξανά πήγα βαρδάρη σήμερα κ απογοητεύομαι όλο και παραπάνω.

-Σαπφους 20: Μόνικα (ισπανίδα και καλά σκουρόχρωμη λεπτή με άσχημο πρόσωπο όμορφα καλοσχηματισμένα βυζιά, όχι ιδιαίτερα σφιχτό σώμα). Εδώ ήρθα τελευταία και λέω άντε δεν έχω πάει ποτέ μαζί της. Λάθος, πέρασα χάλια δεν ένιωθα ούτε ένα ψήγμα έλξης. Μόνο ξενέρα από την αρχή. Αποτέλεσμα ήταν μελάτος πούτσος κ χύσιμο γιόκ.
-Ταντάλου 9: ΠΑΛΙ η Ζωή.. τι σκατά χτες το βράδυ που είχα πάει πάλι αυτή ήτανε τι παίζει?
-Ταντάλου 14: Μια Λάουρα όχι η γνωστή μια μεγαλόσωμη νταρντάνα σκουρόχρωμη που πρέπει κ να θύμωσε γιατί δεν την προτίμησα κ έκοψα λάσπη.
-Σαπφούς 7: Νικόλ
-Σαπφούς-Προμ: Μια άγνωστη ξανθιά ρωσσοπόντια πρέπει να ήταν, φαινόταν ΟΚ το σώμα της αλλά η ηλικία της ήταν μάλλον μεγάλη, έκανε παρατήρηση και για την πόρτα επειδή όταν άνοιγε την έλουζε το φώς χμμμμμμμμ :think: ουδεν κρυπτόν υπο τον ήλιον!

Ένα μεγάλο WTF το έπαθα στην Κωλέττη. Την Αφροδίτη έχω να την δω χρόνια, κυριολεκτώντας. Την θυμάμαι όταν είχε πρωτοβάλει τα βυζιά και άρχισε να δουλεύει στην Κωλέττη. Σήμερα πήγα κωλέττη βγήκε ξεπρόβαλλε 3 δευτερόλεπτα από τις κουρτίνες στο βάθος και παιδιά... έπαθα σοκ. Άμα βγαίνει έξω δεν τρακέρνει ο κόσμος? Η τσατσά δεν δέχτηκε το 30άρι μου κ αποχώρησα.
Συνεχίζοντας την βόλτα στην περιοχή των στούντιο στην εκκλησία ήταν η Κάρλα η οποιά νομίζω ήταν η πιο όμορφη της πρωινής φρουράς. Αλλά δεν πέρασα μαζί της.
Νικ Ουρανού 26 ήταν η χαμογελαστή Νάντια η οποία με έκανε λίγο να χαμογελάσω με την θετική της ενέργεια κ το γνήσιο χαμόγελο της...αν ήμουνα μιλφάκιας νομίζω είναι σίγουρο θα μονοπωλούσε το ενδιαφέρον μου.
Στις νταλίκες πάνω δεν πήγα γιατί η Νάντια μου είπε ήταν η Πετρούλα.
Λα Φάμ ήταν η ευγενέστατη intellectual τσατσα με την busty Χριστίνα.
Στο άλλο δίπλα η τσατσά της Ιονέλας με την Βιολέτα που μου είπε κάνουν μια βάρδια μόνο από το μεσημέρι μέχρι τις 2.
Έρως κλειστό κ Ανδ Γεωργίου 4 δεν πήγα γιατί λογικά θα ήταν η Εύα.
Κεφαλληνιάς 8 ήταν η Μέρτσυ. Κι άλλη εκπληξη. Τι παίζει τα τσουγκρίσανε με την αλυσίδα τους αυτή κ η Λάουρα?
Κατεχάκη η Μάρα.
Τσίρκο η Ρωξάνα βουλγάρα του βαρδάρη.

Διάλειμμα από τον αγοραίο έρωτα ο Maanes....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Ξανά πήγα βαρδάρη σήμερα κ απογοητεύομαι όλο και παραπάνω.

-Ταντάλου 14: Μια Λάουρα όχι η γνωστή μια μεγαλόσωμη νταρντάνα σκουρόχρωμη που πρέπει κ να θύμωσε γιατί δεν την προτίμησα κ έκοψα λάσπη.
προφανως η γνωστη απο κατεχακη,φριξου14 κλπ.....ψιλοπατατα μεσα θα ελεγα.....για λατρεις των κυβικων σιγουρα...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ξανά πήγα βαρδάρη σήμερα κ απογοητεύομαι όλο και παραπάνω.

-Σαπφους 20: Μόνικα (ισπανίδα και καλά σκουρόχρωμη λεπτή με άσχημο πρόσωπο όμορφα καλοσχηματισμένα βυζιά, όχι ιδιαίτερα σφιχτό σώμα). Εδώ ήρθα τελευταία και λέω άντε δεν έχω πάει ποτέ μαζί της. Λάθος, πέρασα χάλια δεν ένιωθα ούτε ένα ψήγμα έλξης. Μόνο ξενέρα από την αρχή. Αποτέλεσμα ήταν μελάτος πούτσος κ χύσιμο γιόκ.
Review ... to safe someone
-Ταντάλου 9: ΠΑΛΙ η Ζωή.. τι σκατά χτες το βράδυ που είχα πάει πάλι αυτή ήτανε τι παίζει?
Παιζει.... να κοιμηθηκε εκει ...  :cheesy:
-Ταντάλου 14: Μια Λάουρα όχι η γνωστή μια μεγαλσωμη νταρντάνα σκουρόχρωμη που πρέπει κ να θύμωσε γιατί δεν την προτίμησα κ έκοψα λάσπη.
η πληθωρηκη η καινουρια η Ισπανιδα που αναφερα προχθες απο το τσιρκο μηπως ?  ;)
αυτη απο Φριξου 14 η παλιαοτερα Λανα ή Λαρα . ειμαι σχεδων σιγουρος ... χωρις να με ενδιαφερει καθολου

-Σαπφούς-Προμ: Μια άγνωστη ξανθιά ρωσσοπόντια πρέπει να ήταν,  ουδεν κρυπτόν υπο τον ήλιον!
Επισης  Βλακεια , Ηλίου φαεινότερη :tooth: ασχετο μα την τσαρκα , ετσι μου ρθε τωρα μετα τα τελευταια παρατραγουδα  :grin:
Ένα μεγάλο WTF το έπαθα στην Κωλέττη. Την Αφροδίτη έχω να την δω χρόνια, κυριολεκτώντας. Την θυμάμαι όταν είχε πρωτοβάλει τα βυζιά και άρχισε να δουλεύει στην Κωλέττη. Σήμερα πήγα κωλέττη βγήκε ξεπρόβαλλε 3 δευτερόλεπτα από τις κουρτίνες στο βάθος και παιδιά... έπαθα σοκ. Άμα βγαίνει έξω δεν τρακέρνει ο κόσμος? Η τσατσά δεν δέχτηκε το 30άρι μου κ αποχώρησα.
Απο Σαλονι πασχει μου φαιντετε ...  Αμα την ξαναδω ποτε θα σας πω προς το παρον παμε παρακατω ...
Συνεχίζοντας την βόλτα στην περιοχή των στούντιο στην εκκλησία ήταν η Κάρλα η οποιά νομίζω ήταν η πιο όμορφη της πρωινής φρουράς. Αλλά δεν πέρασα μαζί της.
Νικ Ουρανού 26 ήταν η χαμογελαστή Νάντια η οποία με έκανε λίγο να χαμογελάσω με την θετική της ενέργεια κ το γνήσιο χαμόγελο της...αν ήμουνα μιλφάκιας νομίζω είναι σίγουρο θα μονοπωλούσε το ενδιαφέρον μου.
Στις νταλίκες πάνω δεν πήγα γιατί η Νάντια μου είπε ήταν η Πετρούλα.
Λα Φάμ ήταν η ευγενέστατη intellectual τσατσα με την busty Χριστίνα.
Στο άλλο δίπλα η τσατσά της Ιονέλας με την Βιολέτα που μου είπε κάνουν μια βάρδια μόνο από το μεσημέρι μέχρι τις 2.
Υπαψιν δεν εχουμε ντεντεφωνο απο κει αν το μαθει κανεις να πει ..
Επισης δεν μπηκα ακομη εκει μεσα ... πρεπει να παω μια βολτα ετσι για το καλοριζικο  :cheesy:
Κεφαλληνιάς 8 ήταν η Μέρτσυ. Κι άλλη εκπληξη. Τι παίζει τα τσουγκρίσανε με την αλυσίδα τους αυτή κ η Λάουρα?
Μαλλον .. η τσιρκο-τσατσα ειπε "Δεν θα ξαναρθει μαλλον, εχουμε καινουρια κοριτσια " προχθες που ζητησα Σουζανα ..

Διάλειμμα από τον αγοραίο έρωτα ο Maanes....

10 ημερος τιμητικη αδεια στον κομαντο να ξεκουραστει



 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Και με την Νατασσα στο Μαντζαρου νομιζω εκλεισε ο πρωινος κυκλος
θα ειναι εκει μεχρι τις 11 , ποτε μαλλον κλεινουν και δεν εχουν αλλη βαρδια
Η Αντζελα λειπει , αν ψηνοταν κανεις ...



Αμα δεν σκασει κριτικη για Νατασσα τσαρινα συντομα θα την ανταλαξω με καμια απο Αθηνα
.. κανονιστε οι αγαπουληδες  :s&m_3:
 

Επισκέπτης
Ευχαριστώ για την άδεια αντισυνταγματάρχη Τζο!
 

Επισκέπτης
Εγώ φάτσα παιδιά δεν είδα, αλλά με το κορμί χάζεψα.. βέβαια μπορεί να μην είδα τόσο καλά ξέρω γω? Όπως είπα έκανε ένα φλας εκεί από τις κουρτίνες και ξαναχάθηκε μέσα για 3 δευτερόλεπτα την είδα.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Εγώ φάτσα παιδιά δεν είδα, αλλά με το κορμί χάζεψα.. βέβαια μπορεί να μην είδα τόσο καλά ξέρω γω? Όπως είπα έκανε ένα φλας εκεί από τις κουρτίνες και ξαναχάθηκε μέσα για 3 δευτερόλεπτα την είδα.

:think:

:2funny: :2funny: :2funny: Κατα τ αλλα πηγε να δει μια γκομενα ο ανρθωπας
Τι ειναι αυτο ? Σαλοναρισμα ή κουκου τζα ?
:2funny:

Ποτε θα δουμε στυλο σε αυτη την ερημη πολη ?

URL]]
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.312
Πόντοι
10.647
Επεσε το ματι μου σε μια κριτικη σιτι Ρεμπεκα...
με ποιαν μοιαζει θα ελεγα.??? σε αυτην την φωτο :think:
URL]]
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Επεσε το ματι μου σε μια κριτικη σιτι Ρεμπεκα...
με ποιαν μοιαζει θα ελεγα.??? σε αυτην την φωτο :think:
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/images/stories/jreviews/7042_3_1318284015.jpg[/img[/URL]]


[/quote]

Με την Wendy ξεβαμενη , αλλα Βουτσα style  :D
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
Επεσε το ματι μου σε μια κριτικη σιτι Ρεμπεκα...
με ποιαν μοιαζει θα ελεγα.??? σε αυτην την φωτο :think:
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/images/stories/jreviews/7042_3_1318284015.jpg[/img[/URL]]


[/quote]με τη σαρα,την καινουργια...
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Επεσε το ματι μου σε μια κριτικη σιτι Ρεμπεκα...
με ποιαν μοιαζει θα ελεγα.??? σε αυτην την φωτο :think:
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/images/stories/jreviews/7042_3_1318284015.jpg[/img[/URL]]


[/quote]

Μοιάζει αρκετά με την Μιρέλα (αν εξαιρέσεις τα χείλια).
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
γκγκγκ ζονκ.!!

αλλος.???

Ζογκ να σε φαει  :tickedoff: χαμενε
καθομαι και σπαω την κεφαλα μου , αφου δεν την εχω  δει


Παντως εκτος απο 2-3 οι υπολοιποι δεν ειπατε , ποσο κοντα ειναι η Βικυ.ua
σε αυτην ... ?

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom