Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Πρέπει να είναι η Τζεσικα που πέρασε ένα φεγγάρι από La femme
καλα λες....και γω την πηρα αυτην....κομοδινο ολκης.....ωστε εβαλε και βυζια ε;αλλη αντριαννα μας προεκυψε......την ανεφερε ως τζεσυ και με μπερδεψε.... :idiot:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.198
Κριτικές
293
Like
9.516
Πόντοι
12.525
Ταντάλου 9: Ήτανε η Ζωή αγαπητέ Αλ, την είχα ξαναδεί μια μέρα που δούλευε πρωί δεν μ'αρέσε ιδιαίτερα. Μικρή σε ηλικία με ωραίο πρόσωπο, σώμα μέτριο για τα γούστα μου, λίγο παραπάνω κιλά απ'το κανονικό μικρά βυζάκια μεγάλος κώλος για άλλους προφανώς κωλάρα. Περί ορέξεως δηλαδή...δεν μου φαίνεται γνωστή από κάπου πάντως.
ναι αυτη λεω.Μελαχρινη με μαλλι ισιο με ογκο προς τα πανω και κωλαρα σχεδον φαρδια οπως λες.Τελοσπαντων...
Παντως παιζει και τριτο ουγγαρεζικο πιπινι καινουριο εκει εκτος απο αυτην και τη Μαρτινα οπως μου'πε προχθες η τσατσα.Και εκτος τη Λαουρα εννοω...

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
ναι αυτη λεω.Μελαχρινη με μαλλι ισιο με ογκο προς τα πανω και κωλαρα σχεδον φαρδια οπως λες.Τελοσπαντων...
Παντως παιζει και τριτο ουγγαρεζικο πιπινι καινουριο εκει εκτος απο αυτην και τη Μαρτινα οπως μου'πε προχθες η τσατσα.Και εκτος τη Λαουρα εννοω...

Πατσίνε, γύρισε η Μαρτίνα η Ουγγαρέζα  :o :o :o :o για μάθε κατά που μπορεί να δουλεύει :think: :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Πατσίνε, γύρισε η Μαρτίνα η Ουγγαρέζα  :o :o :o :o για μάθε κατά που μπορεί να δουλεύει :think: :think:
νομιζω την πορνοσταρ λεει που πηγε βαρδαρη πια στο ανακινισμενο.....ετσι νομιζω....ας πει και ο αλ....
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Βραδύνη αναφορά εκ του τάγματος. Γύρω στις 12.

Προμ 14: ΕΚΠΛΗΞΗ! η Λάουρα!!! Δεν ξέρω τι μπορεί να παίχτηκε με Ταντάλου 14 και Οκτ 35 αλλά απόψε ήταν εκεί!

Για μένα δεν είναι έκπληξη, μιας που τον τελευταίο καιρό η συγκεκριμένη αλυσίδα στέλνει για μια μέρα σε έκτακτη εμφάνιση ένα από τα αστέρια της. Έχω δει εγώ εκεί με τα ματιά μου σε πρωϊνή βάρδια την Μέρτσυ, και άλλη μέρα σε βραδυνή την Σουζάνα που αμφότεροι δοκιμάσαμε. ;) :grin:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
νομιζω την πορνοσταρ λεει που πηγε βαρδαρη πια στο ανακινισμενο.....ετσι νομιζω....ας πει και ο αλ....

:headbang: :headbang: :headbang: έχεις δίκιο, με μπέρδεψε με τη λέξη πιπίνι, αμαν αυτός ο al με τις ηλικίες. :grin: :grin:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.198
Κριτικές
293
Like
9.516
Πόντοι
12.525
νομιζω την πορνοσταρ λεει που πηγε βαρδαρη πια στο ανακινισμενο.....ετσι νομιζω....ας πει και ο αλ....

:headbang: :headbang: :headbang: έχεις δίκιο, με μπέρδεψε με τη λέξη πιπίνι, αμαν αυτός ο al με τις ηλικίες. :grin: :grin:
ναι την πορνοσταρ εννοω...Και η χοντρη τοσο μικρη ητανε?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
ναι την πορνοσταρ εννοω...Και η χοντρη τοσο μικρη ητανε?

Χοντρή τσσσσσσ, αν την είδες τελευταία, είχε αδυνατήσει πολύ τουλάχιστον 10 κιλά έχασε το κορίτσι. :tits:

Τώρα από ηλικίες την πορνοστάρ την κάνω τουλάχιστον 25 μη σου πω 26, 27. Την άλλη την καλή ( την χοντρή που λες ) πάνω από 22 δεν είναι με τίποτα , ίσως και να είναι 21 :grin:.

Ξέρω ότι θα διαφωνήσουμε, ας τοποθετηθεί και όποιος τις γνωρίζει και τις δύο. :-
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Χοντρή τσσσσσσ, αν την είδες τελευταία, είχε αδυνατήσει πολύ τουλάχιστον 10 κιλά έχασε το κορίτσι. :tits:

Τώρα από ηλικίες την πορνοστάρ την κάνω τουλάχιστον 25 μη σου πω 26, 27. Την άλλη την καλή ( την χοντρή που λες ) πάνω από 22 δεν είναι με τίποτα , ίσως και να είναι 21 :grin:.

Ξέρω ότι θα διαφωνήσουμε, ας τοποθετηθεί και όποιος τις γνωρίζει και τις δύο. :-
η πορνοσταρ δηλωνει 23....αμα της πεις απο κοντα δειχνεις 26 παιζει και να σε δειρει ..... :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
και η αλλη δεν ηταν χοντρη.....απλα μπαμπατσικια.....γυναικα με τα ολα της.... :tits:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
η πορνοσταρ δηλωνει 23....αμα της πεις απο κοντα δειχνεις 26 παιζει και να σε δειρει ..... :grin:

Για να λέει 23, τα 25 τα έχει σίγουρα. :grin:

και η αλλη δεν ηταν χοντρη.....απλα μπαμπατσικια.....γυναικα με τα ολα της.... :tits:

Πραγματικά με τα όλα της, βέβαια αν την έβλεπες πέρσυ σίγουρα την έλεγες μπούλα, έχασε όμως πολλά κιλά και έγινε μουνάρα, βέβαια εμένα μου άρεζε και όπως ήταν παλιά. :cheesy: ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Για να λέει 23, τα 25 τα έχει σίγουρα. :grin:

Πραγματικά με τα όλα της, βέβαια αν την έβλεπες πέρσυ σίγουρα την έλεγες μπούλα, έχασε όμως πολλά κιλά και έγινε μουνάρα, βέβαια εμένα μου άρεζε και όπως ήταν παλιά. :cheesy: ;)
εμεις δεν μετραμε....μας αρεσουν οι χοντρες.....(μεχρι ενος οριου βεβαια).... :grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
μετα απο πρωινη πολυ γρηγορη καταδρομικη σε ολα τα στουντιοτης περιοχης του μηλου κ με το φριξου 14,το κοροβαγκου,το ερως 16 κ το καινουριο που ειναι διπλα στο λα φαμ να ειναι κλειστα κατελειξα κ το μετανοιωσα στην τζεσυ στην 28ης οκτωβριου διπλα στο μετ το ξενοδοχειο.ελαχιστα γεματουλα με νεο βυζι σιλικονη,ψυγειο στο δωματιο χωρις να σου κανει πιπα μεχρι να σε καυλωσει τερμα γιατι ποναει κ χωρις να σε αφηνει να την χουφτωνεις γιατι το στηθος ειναι καινουριο κ παλι ποναει.αν πονας κατσε σπιτι φακλανα....
σχετικα ομορφη κοπελιτσα,μελαχρινη....μακρυα λεμε

κακως που δεν εκατσα στην μαντυ στο φριξου 9.επισης ειδα για πρωτη φορα ενα αρκετα ομορφο μελαχρινο κοριτσακι με σουπερ κωλαρακι αλλα τελειως αβυζο στην εκκλησια.κ επειδη μ αρεσει το στηθος δεν μπηκα

Γεια σου δεκερ  :grin:

Αυτη στην Εκκλησια μαλλον η Καρλα ηταν που δουλεψε και Τσιρκο
Αυτη στο 52 που πηγες παιζει να ηταν η Τσεσικα.ro
Που ξεκινησε Λαφαμ > Φριξου 14 > πατατα gl
και που χεθς ηταν μαλλον αυτη που πηδηξε φιλος οπως εγραψα σο Ερως

Στα αλλα τι ειχε  ?  :think:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Αυτά όντως είναι καλά νέα...

Απλά με την Ντέσυ υπάρχει το κόλλημα που έχει ο jo με την Κάντυ... άσε που την προωθώ!!! χαχαχα... Είναι και από την αγαπημένη μου Βουλγαρία...

Εγω δεν εχω κολλημα με την Καντυ ρε ... ο gl και ο Αλ εχουν με μενα
οποια αγαπαω πανε να την βγαλουν σκαρτη
Ελα να κανυομε λιγο κεφι μεσημεριατικα http://[URL unfurl="true"]www.oldfashionedfamilies.com/forums/images/smilies/happydance.gif[/img[/URL]]
[MEDIA=youtube]9c47aOizqU0[/MEDIA]
Αφιερωμενο στους Λαι[b]Καντυ[/b]δες  :dancing:

Εξαλου εγω παω σε πολιτισμενους οικους  με τηλεφωνα
δε χρειαζετε να ψαχνω  :birdman:
Ζητα το τηλεφωνο της  :cool2:

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
γυρισε φιλε ,περασα ενα πρωινο που δουλευε αλλα δεν μου εκανε κλικ να περασω...ηταν λιγο πιο αδυνατη και εφαγα flash και εφυγα :headbang: :headbang: :headbang:

Που ειναι ομως ντε  :think:
σαν τρελοι την ψαχναννε μερικοι και τωρα ουτε ακουστηκε
το ιδιο και εμ τηννατασσα την τσαρινα ...

Η Εμμανουελλα ξανθια ειναι ?  :think:
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
10
Like
5.067
Πόντοι
4.895
και επειδή φεύγω για δουλειά...


what about...kikas????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom