Νέα

Σχολιασμός ημερησίων ενημερώσεων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 262K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Ολο μαλακιες λεει. Ζηλευει που παει να φιλησει τις πουτανες και του γυριζουνε μαγουλο.
πικερ μη φυγεις.αραξε να μας λες τα ωραια σου :uzi:

ασε που μπορει να θες να σπρωξεις κανα πατουμενο ριμποκ ρε μαν :cheesy: :uzi:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Μάγκες καλησπέρα ...

...μάλλον καλημέρα

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕΤΡΑΕΙ

(ΤΕΛΙΚΑ)

ΕΊΝΑΙ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΙΣ "ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ"

:rockon: :rockon: :rockon:
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.576
Πόντοι
4.765
Α οχι φιλε, τις καλες πληροφοριες δεν τις μοιραζεσαι.
Τι πληροφορίες ρε Farkeli ζητάς και συ :2funny: :2funny:
Ειδες που το 'ξερα?  ;)
Α ρε Τερεζουλινι, γι' αυτο σ' αγαπαω.  :smitten:
Τυπε...σε λάθος μερος εισαι.Δεν εισαι για μπουρδελα εσυ.Εσυ εισαι για σχεσούλα αγάπες και λουλουδια.
Αντε να βρεις καμμιά καλή κοπέλα να σε αγαπάει και να την αγαπάς και να φυγεις απο τα μπουρδέλα γιατι εσυ θα κακομαθεις όλες τις πουτάνες της Φυλής
 

Επισκέπτης
Τι πληροφορίες ρε Farkeli ζητάς και συ :2funny: :2funny:Τυπε...σε λάθος μερος εισαι.Δεν εισαι για μπουρδελα εσυ.Εσυ εισαι για σχεσούλα αγάπες και λουλουδια.
Αντε να βρεις καμμιά καλή κοπέλα να σε αγαπάει και να την αγαπάς και να φυγεις απο τα μπουρδέλα γιατι εσυ θα κακομαθεις όλες τις πουτάνες της Φυλής

Μαλλον δεν εχεις διαβασει τα υπολοιπα ποστ μου... Οι μονες γυναικες που αγαπω ειναι οι πουτανες. ΕΓΩ ειμαι μπουρδελιαρης γιατι ειμαι ειλικρινης, ΕΣΥ εισαι για σχεση γιατι εισαι λαμογιο. Εμενα με αγαπουν οι πουτανες ενω με εσενα κανουν αγγαρεια, γιατι πολυ απλα εσυ τους φερεσαι ΥΠΟΤΙΜΗΤΙΚΑ ενω εγω τις ΛΑΤΡΕΥΩ.  :sunglasses:
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.576
Πόντοι
4.765
Εμενα με αγαπουν οι πουτανες ενω με εσενα κανουν αγγαρεια,
Τυπε δεν εχεις αδικο.Με το που με βλέπουν κατεβάζουν μια μούρη μεχρι κάτω..και τότε ειναι που καβλώνω περισσότερο :grin:
γιατι πολυ απλα εσυ τους φερεσαι ΥΠΟΤΙΜΗΤΙΚΑ ενω εγω τις ΛΑΤΡΕΥΩ.  :sunglasses:
.....καλα μωρε ντάκσι και άλλοι τις λατρεύουνε μην απελπίζεσαι :booty:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.576
Πόντοι
4.765
Δεν υπάρχει πρόβλημα ...  ;)

Μην σε βάζω να διαβάσεις τα προηγούμενα ποστς ...  :)
Τυπε πάντως για τις πληροφορίες εγω συμφωνω απόλυτα μαζί σου αλλά οπως βλέπεις άλλοι εχουν αντίθετη άποψη ;)
 

Επισκέπτης

Αμα μια πουτανα κανει ερωτα μονο μαζι σου δεν το μοιραζεσαι. Κι εγω βλακεια εκανα που το μοιραστηκα αν και εκ των υστερων.

Τυπε δεν εχεις αδικο.Με το που με βλέπουν κατεβάζουν μια μούρη μεχρι κάτω..και τότε ειναι που καβλώνω περισσότερο :grin:

Μπα... Εγω ξερεις ποτε καβλωνω? Οταν με κοιταζει η πουτανα μες στα ματια και μου λεει: "Αγαπη μου!" περιμενοντας να της σκασω παθιασμενο φιλι στο στομα. Και οταν μετα τον ερωτα ακουμπω στο στηθος της και παει η καρδουλα της να σπασει απο ταχυπαλμια.  :sunglasses:
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.576
Πόντοι
4.765
Αμα μια πουτανα κανει ερωτα μονο μαζι σου δεν το μοιραζεσαι. Κι εγω βλακεια εκανα που το μοιραστηκα αν και εκ των υστερων.
..και την εξέθεσες και τη κοπέλα χωρίς λόγο :grin:
Μπα... Εγω ξερεις ποτε καβλωνω? Οταν με κοιταζει η πουτανα μες στα ματια και μου λεει: "Αγαπη μου!" περιμενοντας να της σκασω παθιασμενο φιλι στο στομα. [size=13pt]Και οταν μετα τον ερωτα ακουμπω στο στηθος της και παει η καρδουλα της να σπασει απο ταχυπαλμια.[/size]  :sunglasses:
Τελικά εσυ τύπε εχεις πολύ έρωτα και πολλά συναισθήματα να δώσεις.
Στάζεις έρωτα και μέλι που θα λεγε και ο Τόλης :grin:

 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
τι τραβαμε και τι ακουμε εδω μεσα θεε μου

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Αμα μια πουτανα κανει ερωτα μονο μαζι σου δεν το μοιραζεσαι. Κι εγω βλακεια εκανα που το μοιραστηκα αν και εκ των υστερων.

Μπα... Εγω ξερεις ποτε καβλωνω? Οταν με κοιταζει η πουτανα μες στα ματια και μου λεει: "Αγαπη μου!" περιμενοντας να της σκασω παθιασμενο φιλι στο στομα. Και οταν μετα τον ερωτα ακουμπω στο στηθος της και παει η καρδουλα της να σπασει απο ταχυπαλμια.  :sunglasses:

Ρε συ πας καλα? Συνελθετε πια εδω μεσα ολοι οι αγαπουληδες! Τι τσαμπουνας για αγαπες και μαλακιες? Σαν τους αλλους τους καμενους στο Φ.104 που ξημεροβραδιαζονται να στελνουν καρδουλες και φιλακια στις πουτανες! Ξυπνηστε ρε σεις, πουτανες ειναι οι κοπελες, αυτη ειναι η δουλεια τους κι εσεις γινεστε απλα γραφικοι!
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Ρε συ πας καλα? Συνελθετε πια εδω μεσα ολοι οι αγαπουληδες! Τι τσαμπουνας για αγαπες και μαλακιες? Σαν τους αλλους τους καμενους στο Φ.104 που ξημεροβραδιαζονται να στελνουν καρδουλες και φιλακια στις πουτανες! Ξυπνηστε ρε σεις, πουτανες ειναι κοπελες, αυτη ειναι η δουλεια τους κι εσεις γινεστε απλα γραφικοι!
αρχιζω να διασκεδαζω

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
αρχιζω να διασκεδαζω

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μα ρε τυπε ειδες τι μαλακιες γραφει για αγαπες και ταχυπαλμιες, ακου εκει, λεει προξενει ερωτικο σκιρτημα και ταχυπαλμια στις πουτανες! Ο αλλος εγραφε οτι κανει λεει τις πουτανες να χυνουν! Οι αλλοι στο Φ.104 γραφουν για τσιπουρες που σπαρταρανε, βιολια, βαλς και πιρουετες! Τι πουτανοκαψουριαση ειναι αυτη που εχει κατακλυσει το site! Λες να ναι κολλητικη γιατρε μου?
Και μετα κατηγορουμε τους καληνυχτακηδες που κακομαθαινουν λεει τις Ελλεηνιδες  :jerking:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom