Νέα

Σχολιασμός ημερησίων ενημερώσεων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 263K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
[...]
Με την περαίωση της πράξης απήλθε βιαστικά, αποφεύγοντας να με αντικρύσει.

Απόρρησα με τη στάση της, καθότι δεν είμαι ούτε δύσμορφος, ούτε φτωχός, ούτε γέρος, ούτε πούστης, ούτε κουμμουνιστής, ούτε βρωμιάρης, ούτε μπεκρής.

Ίσως να μη ταιριάζουν τα ζώδιά μας...

1. Aφου δεν είχατε αυτά τα βασικά ελαττώματα (από τα οποία παραλείψατε τη χαρτοπαιξία), μάλλον θα περίμενε κάτι που δεν πράξατε... Ίσως πρόσκληση σε δείπνο μετα κηρών και λευκοντυμένων σερβιτόρων. :2funny:

2. Μην το πέρνετε προσωπικά. Αντιμετωπίζουν τους πελάτες όπως οι φορτοεκφορτωτές τα καφάσια. Αφιάφορο το περιεχόμενό τους, αλλά βαρετό το κουβάλημα.
(Ας ειμαστε ρεαλιστές, όπως θα λέγατε κι εσείς)  ;)
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
1. Aφου δεν είχατε αυτά τα βασικά ελαττώματα (από τα οποία παραλείψατε τη χαρτοπαιξία), μάλλον θα περίμενε κάτι που δεν πράξατε... Ίσως πρόσκληση σε δείπνο μετα κηρών και λευκοντυμένων σερβιτόρων. :2funny:

2. Μην το πέρνετε προσωπικά. Αντιμετωπίζουν τους πελάτες όπως οι φορτοεκφορτωτές τα καφάσια. Αφιάφορο το περιεχόμενό τους, αλλά βαρετή η κουβάλα.
(Ας ειμαστε ρεαλιστές, όπως θα λέγατε κι εσείς)  ;)

Από όταν ήμουν μικρός μέχρι σήμερα, τα ίδια και τα ίδια: Στο 80% των περιπτώσεων συνουσιάζομαι στο πρώτο πορνείο που θα βρεθεί στο δρόμο μου.
Ιδού τα αποτελέσματα...
 

Επισκέπτης
Δεν ξερω τι μαλακια εκανα και βγηκε ετσι η ενημερωση. Ελπιζω να μην κουραστητε πολυ στην αναγνωση. Συγνωμη αν σας δυσκολευω παιδια

1. Αλλάζουμε αράδα πάντα με το return.
2. Δεν βάζουμε space μέχρι να γυρίσει το κείμενο.
3. Δεν πατάμε το tab.

4. Eυχαριστούμε για την ενημέρωση.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Από όταν ήμουν μικρός μέχρι σήμερα, τα ίδια και τα ίδια: Στο 80% των περιπτώσεων συνουσιάζομαι στο πρώτο πορνείο που θα βρεθεί στο δρόμο μου.
Ιδού τα αποτελέσματα...
Και εγώ ... "μια από τα ίδια"

Μόνο που είμαι (σχεδόν) μόνιμα στους δρόμους και (σχεδόν πάντα) συναντώ μπουρδέλα ...  :grin:
 

Επισκέπτης
Δεν ήμουν στην Μεγαλόνησο, αλλά στην Πελοπόννησο. Η μέρα ξεκίνησε με επίσκεψη σε ένα τσαρδί στην Σπάρτη, στην συνέχεια με τσαρδιά στην Τρίπολη και έκλεισε με τσαρδιά στην Λιοσίων   :grin: .  Φυλής δεν έχω πάει... ακόμα.

Ο προλαβαίνων γαμά! :rockon: :rockon:




Ενημερώσατε την αρμόδια ΔΟΥ;
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
...Ενημερώσατε την αρμόδια ΔΟΥ;

Τόσα βγάζει τη μέρα ένας γνωστός στο Λονδίνο που είναι σπουδαίος οικονομολόγος στο Σίτι.

Το ίδιο είναι, τσιμπούκια παίρνουν και οι δυο...
 

Επισκέπτης
Ζηλευεις που εσυ δεν εχεις γυναικα? :2funny:
Τυπε μου εκτός απο τους μπάκουρους στα μπουρδέλα πάνε και τυποι που γουστάρουν ποικιλία και ελευθερία.
Αυτου του ειδους οι μπουρδελιάρηδες δε κινδυνευουν απο τους παντρεμένους και τους δεσμευμένους αλλά απο τους μπάκουρους που  δε μπορουν να σταυρώσουν γκόμενα εξω και πάνε με διάφορα σαλιάρίσματα και λοιπά καραγκιοζιλικια [size=13pt]να πιάσουν γκομενα τη πουτάνα.[/size]
Απο τους [size=13pt]ελεεινούς μπάκουρους αγαπούληδες[/size] λοιπόν φίλε κινδυνεύει ο συνειδητοποιημένος μπουρδελιάρης και οχι απο το παντρεμενο η το δεσμευμενο που θα γυρισει αναγκαστικά στη βάση του.

Τέλος του  :d-spam: :offtopic:



Προβληματίστηκα με τη συζήτηση. :think: :think: :think:
Εμένα δηλαδή, που είμαι παντρεμένος, έχω μια μόνιμη γκόμενα, κτυπάω κανένα εξωτερικό τεμάχιο αμα λάχει και πάω και σε μπουρδέλα, ποια έιναι η θέση μου; Άσε που έχω σκεφτεί να χτυπήσω πουτάνα για δεύτερη μόνιμη γκόμενα (δεν με τρομάζουν τα νέα μέτρα, τρόϊκες και τρωκτικά)...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny

Οι πουτάνες, ως άμεσα εμπλεκόμενες τι γνώμη έχουν; :think:
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.582
Πόντοι
4.765
Προβληματίστηκα με τη συζήτηση. :think: :think: :think:
Εμένα δηλαδή, που είμαι παντρεμένος, έχω μια μόνιμη γκόμενα, κτυπάω κανένα εξωτερικό τεμάχιο αμα λάχει και πάω και σε μπουρδέλα, ποια έιναι η θέση μου;
Εισαι ωραίος
Άσε που έχω σκεφτεί να χτυπήσω πουτάνα για δεύτερη μόνιμη γκόμενα (δεν με τρομάζουν τα νέα μέτρα, τρόϊκες και τρωκτικά)...
Οχι ρε τυπε πλιζ.Μη ξηγιέσαι τωρα αγαπουλίστικά :grin: Αφου εχεις ηδη 2 να το παίζεις χορηγος θες και τρίτη απο τον ιερο χώρο των ιερόδουλων? :tickedoff:
Οι πουτάνες, ως άμεσα εμπλεκόμενες τι γνώμη έχουν; :think:
Οι πουτάνες όπως και όλες οι γυναικες θέλουν αγαπούληδες.Λογικό.
Οι μπουρδελιάρηδες απο την άλλη για το καλό τους πρέπει να φροντιζουν για την εξαλειψη του βλαβερού ειδους των αγαπούληδων  απο τα μπουρδελολημερια τους
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.582
Πόντοι
4.765
Ανεξάρτητα από αυτό το αναμφισβήτητο γεγονός, εγώ πλάκα έκανα. :2funny:


Λές να αρχισουν και προγκρόμ τώρα;

Ή αψιμαχίες μεταξύ αγαπούληδων και κυνικών; :2funny:
Tι να πω ρε τυπε,εδώ  ο άλλος ο μαχλεπας στην ενημερωση μας ζαλισε τα ριπαπα με τα ερωτικα καβγαδακια του με το Τερεζουλίνι :grin:
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Ανεξάρτητα από αυτό το αναμφισβήτητο γεγονός, εγώ πλάκα έκανα. :2funny:


Λές να αρχισουν και προγκρόμ τώρα;

Ή αψιμαχίες μεταξύ αγαπούληδων και κυνικών; :2funny:
τι έγινε μάγκα, ακουσες να ψάχνοντε οι κυνικοί για μαγκιές?  :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Προβληματίστηκα με τη συζήτηση. :think: :think: :think:
Εμένα δηλαδή, που είμαι παντρεμένος, έχω μια μόνιμη γκόμενα, κτυπάω κανένα εξωτερικό τεμάχιο αμα λάχει και πάω και σε μπουρδέλα, ποια έιναι η θέση μου; Άσε που έχω σκεφτεί να χτυπήσω πουτάνα για δεύτερη μόνιμη γκόμενα (δεν με τρομάζουν τα νέα μέτρα, τρόϊκες και τρωκτικά)...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny

Οι πουτάνες, ως άμεσα εμπλεκόμενες τι γνώμη έχουν; :think:

και αλλοι δεν εχουν ουτε μια... αφου ειστε κουφαλες ρε φιλε
και μετα παραπονιεστε.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Προβληματίστηκα με τη συζήτηση. :think: :think: :think:
Εμένα δηλαδή, που είμαι παντρεμένος, έχω μια μόνιμη γκόμενα, κτυπάω κανένα εξωτερικό τεμάχιο αμα λάχει και πάω και σε μπουρδέλα, ποια έιναι η θέση μου; Άσε που έχω σκεφτεί να χτυπήσω πουτάνα για δεύτερη μόνιμη γκόμενα (δεν με τρομάζουν τα νέα μέτρα, τρόϊκες και τρωκτικά)...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny

Οι πουτάνες, ως άμεσα εμπλεκόμενες τι γνώμη έχουν; :think:
καλα ρε τυπε πως τις προλαβαινεις?ηρωας εισαι δικε μου :rockon:
 

Επισκέπτης
και αλλοι δεν εχουν ουτε μια... αφου ειστε κουφαλες ρε φιλε
και μετα παραπονιεστε.

Αστειευόμουν Λόρδε μου... Μη σε παίρνει το παράπονο.


Kαι πλούσιο μέλλον απ'ότι φαίνεται.Οι κατοχικές Γερμανικές δυνάμεις θα φτιάξουν στρατόπεδα FKK στην Ελλάδα.Πλείστες όσες Ελληνίδες και Έλληνες θα βρούν δουλεία στα Φου Κου Κου!

Να δουλέψουμε στα Φου κου Κου;
Λες να έχουμε τα τυχερά μας εκεί; :think: :think:
Μπικικίνια! Μουνάρες!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom