Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Αντε να δω ποτε θα γινει καμια σωστη ενημερωση να παμε να χωσουμε χρημα εγγυημενα. :helpplea: :helpplea: :helpplea: :jerking: :jerking: :jerking: :knockinb: :bigdick:
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
111
Πόντοι
4.837
Δεν πρόσεχα το μαλλί δυστυχώς... αλλού κοίταζα!
 

Επισκέπτης
γεια παιδια μηπως ξερει κανεις να ενημερωσει για τις 2 μουναρες που ειχε την τριτη ο θεμος?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
γεια παιδια μηπως ξερει κανεις να ενημερωσει για τις 2 μουναρες που ειχε την τριτη ο θεμος?

κριμα δεν ειδα την εκπομπη,αλλιως θα σου ελεγα πατ κιουτ.....μηπως ειπε τουλαχιστον μαγαζι εργασιας?
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
προς απανταχου λατρεις του τουτι φρουτι.ανοιγει στις 20/12 ειδα αφισες στιν πλαπουτα.ολεεε
 

DarkAngelOfStrips

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
505
Like
1
Πόντοι
6
Άντε ρε γαλανομάτη, για σένα χαίρομαι περισσότερο παρά για την ανακαίνηση χαχ
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
984
Κριτικές
12
Like
1.585
Πόντοι
5.965
Χτες, Σάββατο 15/12/07.
Λέω δεν πάω ένα Baby O Πειραιώς, μιας και βρίσκομαι στην περιοχή. Μάταια σκέψη, αφού ήταν αδύνατο να βρω να παρκάρω. Δεν πειράζει λέω, ας πάω Ανατολή. Μετά από κάνα-δυο κύκλους και αφού πάλι δεν βρήκα να παρκάρω, είπα δεν είναι η μέρα μου σήμερα.
Αλλά δεν το έβαλα κάτω, πήγα Αλκατράζ που δεν έχω ξανάπαει. Τελικά πράγματι δεν ήταν η μέρα μου.
Γκόμενες μερικές πολύ καλές, μερικές μέτριες, και μερικές που δεν έλεγαν τίποτα. Γενικά δεν είχε τίποτα μοντέλα. Χοροί μούφα και μικροί σε διάρκεια. Ποτά μπόμπα. Σέρβις κακό και συμπεριφορά συνοικιακής καφετέριας που την είδε και καλά κυριλέ καφέ-μπαρ. Το μόνο που έσωζε την κατάσταση ήταν το show στην πίστα, το οποίο όμως δεν φαινόταν από παντού, λόγω της διάταξης του μαγαζιού. Το έβλεπες όμως από τις οθόνες … Συμπέρασμα για μένα: καλύτερα να καθόμουν σπίτι να δω κάνα «τριψοκάναλο», το ίδιο θα ήταν.

Τέλος, γύρω στις 05:30, πήγα Baby Gold για να στρώσει λίγο η κατάσταση (επίσκεψη μετά από πολύ καιρό).
Τιμές: είσοδος - ποτό 12,50 €, χορός 10 € απλός – 50 € πριβέ, ποτό γυναικείο 10 € μονό - 20 € διπλό.
Περί ανανέωσης, συμφωνώ με το συναγωνιστή.
Κόσμο είχε πάρα πολύ, όπως πάντα. Γενικά ήταν γεμάτο σχεδόν ως το κλείσιμο. Κοινώς, αποφύγετέ να πάτε Σάββατο. Καλύτερα καθημερινή με ελλείψεις, παρά Σάββατο με πλήρη σύνθεση.
Κατά τα άλλα, τα γνωστά ως συνήθως. Έχω την εντύπωση ότι δεν πήρε το μάτι μου πουθενά την Μαρίνα και την Έιντζελ.
Επένδυσα σε Σοφία και Κατερίνα.
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Παιδιά για καθημερινές (μάλλον Τρίτη) που προτείνετε  να πάω με τους κολλητούς μου;

Έχουμε καιρό να πάμε σε stripclub και φαντάζομαι ότι θα έχουμε χάσεις επεισόδια....

Τι λέτε;

Ευχαριστώ
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
111
Πόντοι
4.837
Παιδιά για καθημερινές (μάλλον Τρίτη) που προτείνετε  να πάω με τους κολλητούς μου;

Έχουμε καιρό να πάμε σε stripclub και φαντάζομαι ότι θα έχουμε χάσεις επεισόδια....

Τι λέτε;

Ευχαριστώ

Καθημερινές όπου και να πας καλά θα είναι, αν και μπορεί να λείπουν κάποιες με ρεπό (ειδικά Δευτέρα-Τρίτη)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
H Mαρτα και η Εμμα του Γκολντ.

μαλλον την μαρτα και την ενυ εννοεις......η εμμα εχει μετακομισει διπλα στο λολιτα....οπου πηγε και βρηκε την φιλη της ρουμανα μανταλινα...απο το γκολντ παντα...
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
μαλλον την μαρτα και την ενυ εννοεις......η εμμα εχει μετακομισει διπλα στο λολιτα....οπου πηγε και βρηκε την φιλη της ρουμανα μανταλινα...απο το γκολντ παντα...

Eννοω αυτην που περυσι εκανε την αστυνομικινα.(εμμα-εμμυ-εννυ ??)
 

DarkAngelOfStrips

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
505
Like
1
Πόντοι
6
Ενη και φετος στο ίδιο σώμα είναι. Εκτός από τη πλαστική
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
166
Παρασκευη στην Πειραιως ,εχουν γυρισει παλιες σαβουρες λογο εορτων ,πανω απο 35 γκομενες-πατσαβουρες ομως οι περισσοτερες μεχρι και Μερσεντες εχει,φραπεδες οπως παντα αλλα χαλια σοου και ευγενικο προσωπικο,βαρεθηκα και εφυγα!!!
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
111
Πόντοι
4.837
Παρασκευη στην Πειραιως ,εχουν γυρισει παλιες σαβουρες λογο εορτων ,πανω απο 35 γκομενες-πατσαβουρες ομως οι περισσοτερες μεχρι και Μερσεντες εχει,φραπεδες οπως παντα αλλα χαλια σοου και ευγενικο προσωπικο,βαρεθηκα και εφυγα!!!

Εκεί δεν είχα προτάσεις, έπρεπε να πας στα σίγουρα
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Παιδιά τελικά για απόψε που μου προτείνετε να πάω;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom