Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Πως το εγραψες αυτο μεγαλε Vaso?

"..χειροκινητη παλινδρομικη πριβεδοκαναπιακη καυλοκατασταση.."??

Για πολλα Phd...!!!!!

συγκινηθηκα απο την επιστροφη σου στα πριβεδοκαναπιακα "δρωμενα" των καυτων σειρηνων που λικνιζονται λαγνα γυρω απο τον σωληνα..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Μάγκες 16/12 6:00 πρώι Ανατολή και 2 θέματα: 1ον Νόρα Ρουμάνα ψιλοκαυλ.... κατασταση αλλά μούφα και 2ον Εμμανουέλα το παίζει Ισπανίδα γλύψιμο σεόλο το κορμί και μετα κέρασμα άγριου φραπέ!Στην υγειά σας!

αψογα!
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
Μάγκες 16/12 6:00 πρώι Ανατολή και 2 θέματα: 1ον Νόρα Ρουμάνα ψιλοκαυλ.... κατασταση αλλά μούφα και 2ον Εμμανουέλα το παίζει Ισπανίδα γλύψιμο σεόλο το κορμί και μετα κέρασμα άγριου φραπέ!Στην υγειά σας!

λιτη σεμνη περιγραφη που δινει το στιγμα της παρουσας στριπτιζοκαταστασης σε συγκεκριμενο μαγαζι και αναφορα σε συγκεκριμενες κοπελες..ευγε, τετοιες περιγραφες χρειαζονται! ;)
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Αυτή η Εμμανουέλα είναι ξανθιά στρογγυλοπρόσωπη λίγο γεματούλα με μεγάλα μάτια; Εμένα μου δήλωσε Βουλγάρα αλλά δε με έπεισε.
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Αν δεν γυρίσουν ο SinCity και ο Studian, δεν θα κλείσει ο κύκλος.
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Αν δεν γυρίσουν ο SinCity και ο Studian, δεν θα κλείσει ο κύκλος.

ΑΜΑΝ πηρες το φτυαρι και ξεθαβεις!!!
Μηπως πρεπει να γυρισεις και εσυ (και εννοω κανονικα) για να κλεισει ο κυκλος?
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
ρασπουτιν εχθες..
ειχε αρκετες κοπελες..
χορο με Κιμ (τέλειο βυζι),2 με Αντριαννα (πολυ καλο χορο...αξιζει δοκιμη) και Ζακλιν..

ο ιδιοκτητης ειναι ο ιδιος με το Πρινσες Αλιμο..
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
ρασπουτιν εχθες..
ειχε αρκετες κοπελες..
χορο με Κιμ (τέλειο βυζι),2 με Αντριαννα (πολυ καλο χορο...αξιζει δοκιμη) και Ζακλιν..


Οπου οταν λεμε Ζακλιν μηπως εννοουμε μελαχροινο πατο ουγγαρεζικο με χειλαρες και βυζαρες ?
ο ιδιοκτητης ειναι ο ιδιος με το Πρινσες Αλιμο..
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
166
ρασπουτιν εχθες..
ειχε αρκετες κοπελες..
χορο με Κιμ (τέλειο βυζι),2 με Αντριαννα (πολυ καλο χορο...αξιζει δοκιμη) και Ζακλιν..

ο ιδιοκτητης ειναι ο ιδιος με το Πρινσες Αλιμο..
Η Κιμ ειναι του Πρινσες προφανως,που λεει οτι ειναι Ιαπωνεζα....απο μογγολορωσια μερια
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
pseg?......οπου ζακλιν κοντοπουτανο αλα γουστα kostasf16 μελαχροινο με σγουρο μαυρο μακρυ μαλλακι,αβυζο και αδερφη της μισελ που ηταν στο γκολντ πριν καμποσους μηνες! :rockon:
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
λιτη σεμνη περιγραφη που δινει το στιγμα της παρουσας στριπτιζοκαταστασης σε συγκεκριμενο μαγαζι και αναφορα σε συγκεκριμενες κοπελες..ευγε, τετοιες περιγραφες χρειαζονται! ;)
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
καλιμερα στριπτιζοκαυλεουμπες,λισασμενα σκιλια του φραπε!
χθες ειχα τιν τιμι να παρεβρεθο σε ενα απο τα γνοστα πολιτιστικα μαγαζια τισ αθινας με ενα εξεσια μελος του φορουμ!
με τον ταλαντουχο εναν και μοναδικο αρχοντα κολομπαρον και σιγρου!!!
τον μεγιστο ιπυργο οπου σινοδευοταν απο ενα φιλο του!ριγος πορνοσιγκινισις κατερευσε το κορμι μου και τιν ψιχι μου μολις αντικρισα αυτον τον μεγαλιοδες πορνοιπουργο!
τιτανια μορφι τον στριπσ!ακαταμαχιτος στριπερ...ιρεμος ,αυτοσιγκεντροτικος ετοιμος να κατασπαραξει τιν καταλιλι στιγμι το θιραμα του...!
ετσι λοιπον ενα ποτακι στο πρινσες μαζι με ιπουργο και πιον αλο βεβεα?
τον ιποτι τισ ιδονις σκιντο!ενα απο τα χρισα μελοι του φορουμ!respect!
μετρια καταστασι στο πρινσες λοιπον...αλλα το ποτακι με τον ιπουργο αξιζε!
στιν αρχι ιρθε μια πανουργα μαυρι γαζελα(ο θεος να τιν κανι γαζελα)
και τριβοταν στο γλικοκαυλακο ιπουργο μας!βεβεα εγο δεν τον αφισα ετσι τον μεγαλο μιστι μας ,αφου παρεκλινα τιν μαυρι να παιξει με τον τιτανιο πεοντα του υπουργου μας!και αυτι γελουσε σινεχια αφου γουσταρε το χαβαλε τισ παρεασ...
μετα λοιπον ιρθε σε μενα και εκανε τιν μαγικι ιπουλι κινισι να βαλει μεσα απο το βρακακι μου το μαυρο χερακι τισ και να αρχισει να με ιδονιζει παλινδρομικα με αποτελεσμα να ξεροχισο πανο μου.....
αφου λοιπον δεν τισ καθοταν κανενας απο τιν παρεα εφιγε...
ακολουθισε ενα ρουμανικο κοντοπουτανιδιο με βελουδινο κορμακι και ζουμερο ποπουδακι(απο τιν καυλα δε θιμαμαι ονομα)..
τιν πιρα λοιπον χορο αλλα μαπα το καρπουζι...
τεσπα.....εν σινεχεια εσκασε μιτι ενασ αγγελος κοντοπουτανος εν ονοματι χριστινα που τρελανε τις αισθισεις τισ παρεας....χορις δευτερι κουβεντα τιν χορεψα πανο στον λεοντα μου.....εεε καυλοσα καργα μιλαμε....φοραγε και μαυρες ζαρτιερες το πουτανακι και επιδινοσε τις καυλες μου.....αφου λοιπον με τρελανε στον απλο χορο και τριβοταν παθιασμενα πανο στο καυλι μου....
μολις τελιοσε ο χορος κατευθινθικα προς τισ τουαλετες οπου ιπεκιψα στιν παλινδρομικι ιδονι!!!
ιταν μια καταπλικτικι νιχτα παρεα με τον ιπουργο και τον μεγα ιποτι...!
επισις θελο να σιμιοσο τον αχαλινοτο ποθο του μεγαλου ιπουργου......τον ποθο που κανενασ μεχρι στιγμις δεν ιξερε!ο ιπουργος μασ ειναι λατρις τραβελιδιον..ναι καλα ειδατε κιριοι!μετα το πρινσες τον πετιχαμε να κοιταει τραβελακια μαζι με τον προσοπικο του σινοδο!ανομαλιαρι ιπουργεεεεεεεεεε!!!!!!!!!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Ηθελα να ξερα πως προλαβατε απο το Princess και φτασατε στη Συγγρου πιο πριν απο εμας / με Liar Jet πετατε .... / ο pitsilistis εχτες μου εδειξε πως ειναι αξιο μελος της οικογενειας μας και οταν πεθανω στη διαθηκη μου θα του αφησω ολη μου την περιουσια απο αυτη που θα εχει μεινει απο τα  στριπ / οσο για τα τριβελακια τι να κανω κι εγω εχω ενα κρυφο χομπι

Σχετικα παντως με το Princess η κατασταση εχτες ηταν υποτονικη / η Αντα δεν δουλευε και η Κορινα οπως παντα ποτοκαταστασεις / ηταν βεβαιως και η Σαντρα η μουναρα αλλα δεν ηθελα να την φερω στο τραπεζι γιατι ο pitsi εχτες ηταν τοσο θολωμενος με τα πορνιδια που αν την εβλεπε θα καλουσαμε το ΕΚΑΒ να τον παει στον Ευαγγελισμο ....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Υπουργέ δε μας ενημέρωσες ότι εχθές θα εβρίσκεται ομάς του κόμματος εις το Πρινσες.
Είχα αποφασίσει να ρθω αλλά με πήρε ο ύπνος....
Εάν το ήξευρα εχθές ότι θα είναι το κόμμα συγκεντρωμένο θα ερχόμουν να κεράσω εσάς ποτά και ουχί τις ευρωρουφήχτρες. 
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
καλιμερα στριπτιζοκαυλεουμπες,λισασμενα σκιλια του φραπε!
χθες ειχα τιν τιμι να παρεβρεθο σε ενα απο τα γνοστα πολιτιστικα μαγαζια τισ αθινας με ενα εξεσια μελος του φορουμ!
με τον ταλαντουχο εναν και μοναδικο αρχοντα κολομπαρον και σιγρου!!!
τον μεγιστο ιπυργο οπου σινοδευοταν απο ενα φιλο του!ριγος πορνοσιγκινισις κατερευσε το κορμι μου και τιν ψιχι μου μολις αντικρισα αυτον τον μεγαλιοδες πορνοιπουργο!
τιτανια μορφι τον στριπσ!ακαταμαχιτος στριπερ...ιρεμος ,αυτοσιγκεντροτικος ετοιμος να κατασπαραξει τιν καταλιλι στιγμι το θιραμα του...!
ετσι λοιπον ενα ποτακι στο πρινσες μαζι με ιπουργο και πιον αλο βεβεα?
τον ιποτι τισ ιδονις σκιντο!ενα απο τα χρισα μελοι του φορουμ!respect!
μετρια καταστασι στο πρινσες λοιπον...αλλα το ποτακι με τον ιπουργο αξιζε!
στιν αρχι ιρθε μια πανουργα μαυρι γαζελα(ο θεος να τιν κανι γαζελα)
και τριβοταν στο γλικοκαυλακο ιπουργο μας!βεβεα εγο δεν τον αφισα ετσι τον μεγαλο μιστι μας ,αφου παρεκλινα τιν μαυρι να παιξει με τον τιτανιο πεοντα του υπουργου μας!και αυτι γελουσε σινεχια αφου γουσταρε το χαβαλε τισ παρεασ...
μετα λοιπον ιρθε σε μενα και εκανε τιν μαγικι ιπουλι κινισι να βαλει μεσα απο το βρακακι μου το μαυρο χερακι τισ και να αρχισει να με ιδονιζει παλινδρομικα με αποτελεσμα να ξεροχισο πανο μου.....
αφου λοιπον δεν τισ καθοταν κανενας απο τιν παρεα εφιγε...
ακολουθισε ενα ρουμανικο κοντοπουτανιδιο με βελουδινο κορμακι και ζουμερο ποπουδακι(απο τιν καυλα δε θιμαμαι ονομα)..
τιν πιρα λοιπον χορο αλλα μαπα το καρπουζι...
τεσπα.....εν σινεχεια εσκασε μιτι ενασ αγγελος κοντοπουτανος εν ονοματι χριστινα που τρελανε τις αισθισεις τισ παρεας....χορις δευτερι κουβεντα τιν χορεψα πανο στον λεοντα μου.....εεε καυλοσα καργα μιλαμε....φοραγε και μαυρες ζαρτιερες το πουτανακι και επιδινοσε τις καυλες μου.....αφου λοιπον με τρελανε στον απλο χορο και τριβοταν παθιασμενα πανο στο καυλι μου....
μολις τελιοσε ο χορος κατευθινθικα προς τισ τουαλετες οπου ιπεκιψα στιν παλινδρομικι ιδονι!!!
ιταν μια καταπλικτικι νιχτα παρεα με τον ιπουργο και τον μεγα ιποτι...!
επισις θελο να σιμιοσο τον αχαλινοτο ποθο του μεγαλου ιπουργου......τον ποθο που κανενασ μεχρι στιγμις δεν ιξερε!ο ιπουργος μασ ειναι λατρις τραβελιδιον..ναι καλα ειδατε κιριοι!μετα το πρινσες τον πετιχαμε να κοιταει τραβελακια μαζι με τον προσοπικο του σινοδο!ανομαλιαρι ιπουργεεεεεεεεεε!!!!!!!!!

αυτό ειναι πιτσι μου!φραπεδακι καρεκλατο!respect!
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
984
Κριτικές
12
Like
1.585
Πόντοι
5.965
Επίσκεψη Ανατολή, χτες Σάββατο 23/12/07, ώρα 04:00 περίπου.
Τιμές: είσοδος - ποτό 10 €, χορός 10 € απλός - 50 € πριβέ, ποτό γυναικείο 10 € μονό - 20 € διπλό.
Ποτά κανονικά, δε μου φάνηκαν μπόμπα.
Σέρβις καλό και γρήγορο. Οι σερβιτόροι ήταν ευγενικοί.
Από κόσμο ήταν μισοάδειο – μισογεμάτο, όπως το πάρει κανείς.
Χώρος μέτριος – ο γνωστός. Το κακό είναι ότι τα τραπέζια είναι πολύ κοντά το ένα στο άλλο. Διακόσμηση ιδιαίτερη δεν υπάρχει. Στα συν το πατάρι για χορούς.
Χορός στην πίστα τίποτα το ιδιαίτερο, όπως παντού.
Χοροί από μέτριοι - αδιάφοροι ως αρκετά καλοί, ανάλογα την κοπέλα.
Γυναίκες όλων των ειδών με κάποιες αρκετά καλές παρουσίες. Κάποιες ήταν φιλικές και εργατικές, αλλά αρκετές βαριόντουσαν και το έδειχναν αυτό.
Γενικώς είναι καλό και έχει αρχίσει να ανεβαίνει τον τελευταίο καιρό. Αν συνεχίσει έτσι θα φτάσει σε πολύ καλό επίπεδο.

Ρόστερ www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,835.msg308984#new]εδώ[/url]
 

m24gr

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Εχθές μετά από έξοδο σε νυχτερινή πίστα επί της Ιεράς Οδού, και όντας αρκετά πιωμένοι αποφάσισαμε με την παρέα μου,
από το να πάμε Συγγρού για Strip και να μας μαζεύει η τροχαία με κανένα αλκοτέστ,
να επισκεφτούμε το Athens Queens στο Χαιδάρι που ήταν και κοντά στα σπίτια μας.
Είχαμε να πάμε χρόνια στο εν λόγω ίδρυμα, σχεδόν μια δεκαετία!, και θα ξαναπάμε στα γεράματα πάλι!
και εξηγούμαι:

1. Καλές οι κοπέλες για παρέα και για χαβαλέ αλλά από χορό ΜΗΔΕΝ,
και αυτό γιατί ο χορός διαρκεί ελάχιστα, όσο ένα τραγούδι!
2. το "μαγαζί" δεν έχει PRIVE  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
καλά, πλάκα μας κάνει ο τύπος(ιδιοκτήτης)???? :jerking:είναι δυνατόν στριπτιζάδικο χωρίς PRIVE??? :jerking: :think:
ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΓΙΝΕΤΑΙ? :booty: :booty:
ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ με ΤΙΠΟΤΑ!!
και περιμένω την άποψη σας πάνω στο ΘΕΜΑ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom