Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (1 μέλη και 33 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: xaxaxaxax Τζο τι απιστευτο σκιτσο!! τι θεος εισαι ρε φιλε!! χαχαχαχ προσχωμεεεεεεεεεεεεεεεεν!!
Εσυ ασε τα γελια λα να βοηθησεις .. τσακο ενα εξαπτερηγο



εβαλε και κριτικη για αντριαννα ο αλεξ....απο τα πιο σοβαρα και εμπειρα μελη απομυθοποιει και την περιβοητη  τουμπανιεθ....
Αντε με τις ευχες μου να περιλαβει πρωτος και την καντυ

ειδα σχολιασα κιολας
Δεν ειναι μυθοποιημενη η Τουμπανιεθ .. Τουμπανιασμενη ειναι  :2funny:


Αυτή που άφησε την τσίχλα της στο κομοδίνο και μετά την  ξαναμάσησε ήταν η Χριστίνα.de, :S σόρρυ jo.

Δε θα στο συγχωρησω ποτε .. ουτε μια τσιχλα δωρο δεν εκανες στο μωρο μου , αχαηρευτε  :tickedoff:


Παιδιά ξέρει κανείς η Κάντυ πότε αναλαμβάνει υπηρεσία? Φαίνεται δυνατό μωρό!!

Εντος της εβδομαδας λενε ...
κανα χαρτι απο κανα μαλακα που λειεπει σε αδεια θα περιμενουν  :jerking:
ολο και καοια σκανταλια θα εχει κανει και ο gl και μας την αργει

Μη φοβάσαι τα κορίτσια δεν μασάνε από φόβους κακών κριτικών, εξάλου οι περισσότερες όχι μόνο δεν μπορούν να τις διαβάσουν αλλά  αγνοούν ακόμη και την ύπαρξη τους.

Ετσι ειναι  :grin:

αλλα δεν νομιζω η καλη ιεροδουλος να αλλαζει αναλογα τον πελατη ουτε το κομοδινο να μεταμορφωνεται λογω ενος γνωστου νικνειμ σε φωτια και λαυρα

Και ετσι  :grin:


Και γω δεν ειμαι υπερ της αναγνωρισης ,
αλλωστε ειναι γωνστη η προταση μου περι ειδικης στολης μπουρδελιαρη  :grin: ( που ολο χανω την φωτο)
αλλα λογο οπισθοδρομικου προεδριου δεν προχωρησε η προχωρημενη μου ιδεα



Κι ενα μικρο νεο ..
Επεστρεψε η Τζεση , ειναι τωρα βραδυνη( για οποιον εχει ελειψη αμυλου )
και η Τουμπανιεθ ηρθε αλλα δε ξερουν ποτε δουλευει οπως και η Καντυ

ειδωμεν . και προσχωμεν  :cheesy:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Εσυ ασε τα γελια λα να βοηθησεις .. τσακο ενα εξαπτερηγο



ειδα σχολιασα κιολας
Δεν ειναι μυθοποιημενη η Τουμπανιεθ .. Τουμπανιασμενη ειναι  :2funny:


Δε θα στο συγχωρησω ποτε .. ουτε μια τσιχλα δωρο δεν εκανες στο μωρο μου , αχαηρευτε  :tickedoff:


Εντος της εβδομαδας λενε ...
κανα χαρτι απο κανα μαλακα που λειεπει σε αδεια θα περιμενουν  :jerking:
ολο και καοια σκανταλια θα εχει κανει και ο gl και μας την αργει

Ετσι ειναι  :grin:

Και ετσι  :grin:


Και γω δεν ειμαι υπερ της αναγνωρισης ,
αλλωστε ειναι γωνστη η προταση μου περι ειδικης στολης μπουρδελιαρη  :grin: ( που ολο χανω την φωτο)
αλλα λογο οπισθοδρομικου προεδριου δεν προχωρησε η προχωρημενη μου ιδεα



Κι ενα μικρο νεο ..
Επεστρεψε η Τζεση , ειναι τωρα βραδυνη
( για οποιον εχει ελειψη αμυλου )
και η Τουμπανιεθ ηρθε αλλα δε ξερουν ποτε δουλευει οπως και η Καντυ

ειδωμεν . και προσχωμεν  :cheesy:

Υπονοεις κατι.???  :think: :think:  :2funny: :2funny: :2funny:
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
ρε παιδια όπως πάει σε λίγο θα μπει και ο Ανθιμος στο forum. πολύ κατάνυξη και προσευχή έχει πέσει  :priest:
 

Επισκέπτης
Οι καλύτερες επιλογές αυτήν την στιγμή στην πόλη ποιες είναι(μαγαζί κ βάρδια);;; :helpplea:

Ας απαντήσει κάποιος που γυρίζει συχνά μην κλαίμε πάλι το 40e,ευχαριστώ. :helpplea:
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Α γεια σου.!! αρα σε ξερει οτι εισαι μελος, ξερει τον gameover οτι ειναι μελος, ξερεις και καποιους αλλους και για αυτο εχει αλλη συμπεριφορα με εσας και αλλη με του κοινους θνητους σαν εμενα οποτε κατι τετοιο μου θυμιζει εκεινο το ανεγδοτο με την ξαθια....

Πήγε η μπάντα των σκουπιδιάρηδων να πει τα κάλαντα σε μια ξανθιά. Εκείνη αφού τα άκουσε πήρε έναν έναν τους σκουπιδιάρηδες στην κρεβατοκάμαρα, μα όταν έφτασε στον οδηγό του δίνει ένα κατοστάρικο.
- Καλά, της λέει, τους άλλους τους περιποιήθηκες κι εμένα μόνο ένα κατοστάρικο;
- Δεν φταίω εγώ-λέει η ξανθιά-ο άντρας μου μου είπε "αν έρθει η μπάντα για τα κάλαντα δώσε στον οδηγό ένα κατοστάρικο και τους άλλους γάμα τους".

:2funny:


σχετικό είναι αυτό....
Πολλές φορές παίζει ρόλο αν σε ξέρει...είτε απο εδω είτε όχι.
Άλλες φορές πάλι δεν έχει καμμά σημασία απλά, είναι πως θα σε δεί ,αν σε γουστάρει, της αρέσει η όχι η συμπεριφορά σου.
Σε γενικές γραμμές πάντως αν πάς 4-5 φορές είναι λογικο μετα να εχει μια αλλη στάση απέναντι σου.
Γενικά μιλάω....και οχι ειδικά για κάποια.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Οι καλύτερες επιλογές αυτήν την στιγμή στην πόλη ποιες είναι(μαγαζί κ βάρδια);;; :helpplea:

Ας απαντήσει κάποιος που γυρίζει συχνά μην κλαίμε πάλι το 40e,ευχαριστώ. :helpplea:
απο πρωινη βαρδια ναντια και ευα απο μιλφακια στο ουρανου26 και ανδρεου γεωργιου4 αντιστοιχα.....αν πετυχεις σαρα και μιραμπελα ματζαρου 14 και κατεχακη αντιστοιχα ειναι καλες....η νταιανα στην σαπφους αξιζει.....για την λουση διαβαζεις δοκιμαζεις και μας λες .στο λαφαμ δουλευει......η νικολ στην κωλετη μαλλον πατατα ειναι.....η μαρα στην κατεχακη η προμηθεως25 καλες κριτικες εχει επισης αν και εμφανισιακα ειναι μετρια.....η ναταλι κεφαλληνιας ψιλοκομοδινιζει και εχει διαθεση ξεπετας....αλλα γαμευσιμη.....μαντυ στην φριξου 9 αν την πετυχεις σε καλη μερα αναλογα.....λαρα στην φριξου 14 μετρια και τζεσυ στην βιλα και τζεσικα στην φριξου 14 πατατες και οι δυο....
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
απο πρωινη βαρδια ναντια και ευα απο μιλφακια στο ουρανου26 και ανδρεου γεωργιου4 αντιστοιχα.....αν πετυχεις σαρα και μιραμπελα ματζαρου 14 και κατεχακη αντιστοιχα ειναι καλες....η νταιανα στην σαπφους αξιζει.....για την λουση διαβαζεις δοκιμαζεις και μας λες .στο λαφαμ δουλευει......η νικολ στην κωλετη μαλλον πατατα ειναι.....η μαρα στην κατεχακη η προμηθεως25 καλες κριτικες εχει επισης αν και εμφανισιακα ειναι μετρια.....η ναταλι κεφαλληνιας ψιλοκομοδινιζει και εχει διαθεση ξεπετας....αλλα γαμευσιμη.....μαντυ στην φριξου 9 αν την πετυχεις σε καλη μερα αναλογα.....λαρα στην φριξου 14 μετρια και τζεσυ στην βιλα και τζεσικα στην φριξου 14 πατατες και οι δυο....

ο προεδρος μίλησε. gl χωρίς παρεξήγηση μήπως έχεις καμιά ρίζα από Σπάρτη, "το λακωνίζειν εστει φιλλοσοφείν" ε;
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.875
Κριτικές
30
Like
653
Πόντοι
4.475
Ρε πρόεδρε... το κορίτσι του καλοκαιριού 2011 ξέχασες να αναφέρεις στην βραδινή βάρδια στο τσίρκο. Επίσης Άφρο και Έφη (που νομίζω έχει άδεια?) και την Always Queen to our Hearts (and Penisses) Βερόνικα Προμηθέως 11 το βράδυ (αν και έχω καιρό να βολτάρω!)
 

freemastrupation

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
1
Άλλο τα μιλφ και άλλο η πουτάνα μιλφ. Τι σεξ να κάνεις με μία πουτάνα μιλφ που παίρνει εδώ και δε ξέρω πόσα χρόνια 50 πελάτες την ημέρα. Σαν να γαμάς σακούλα είναι. Εδώ μερικές προ μιλφ το μουνί τους έγινε σαν τσέπη από παντελόνι και κώλος τους είναι για να ρίχνεις δύευρα μέσα. :shit: Έφτασαν να παίρνουν και 80 άτομα την μέρα. Που να γίνουν και μιλφ.
Οι περισσότερες μιλφ είναι μόνο για πίπες και αυτό αν έχουν πρόστυχη φάτσα.
 

makisoeo

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
μετα απο καιρο μπηκα στο σαιτ για μια ενημερωση  :helpplea:ξερει καποιοσ αν δουλευη σημερα το απογευμα η τζοανα το μικρο ρουμανακι και που, [εχω την εντηπωση οτι την ειδα στο δρομο πριν απο λιγεσ μερρεσ] και κατι ακομα η βερονικα :smitten:εχει αδεια >:(
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
Άλλο τα μιλφ και άλλο η πουτάνα μιλφ. Τι σεξ να κάνεις με μία πουτάνα μιλφ που παίρνει εδώ και δε ξέρω πόσα χρόνια 50 πελάτες την ημέρα. Σαν να γαμάς σακούλα είναι. Εδώ μερικές προ μιλφ το μουνί τους έγινε σαν τσέπη από παντελόνι και κώλος τους είναι για να ρίχνεις δύευρα μέσα. :shit: Έφτασαν να παίρνουν και 80 άτομα την μέρα. Που να γίνουν και μιλφ.
Οι περισσότερες μιλφ είναι μόνο για πίπες και αυτό αν έχουν πρόστυχη φάτσα.
αδελφέ το απλουστεύεις πολύ το θέμα. για τον κώλο ισχύει αλλά ο γυναικείος κόλπος περιβάλεται από μυς που παει να πει ότι αν η γυναικα ξέρει και κάνει συγκεκριμένες ασκήσεις-γυμναστική δυλαδή- μπορεί να έχει πάρει πεντε χιλιόμετρα πούτσες και να νομίζεις ότι γαμάς παρθένα. και εγώ δεν τα πολυπίστευα αυτά μέχρι που μου τα έδιξε μια αμερικάνα δασκάλα της γιόγκα που δίδασκε και αυτές τις ασκήσεις ετων 49 όταν την γνώρισα. απιστευτο και όμως πραγματικό και ιδανικό
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
Άλλο τα μιλφ και άλλο η πουτάνα μιλφ. Τι σεξ να κάνεις με μία πουτάνα μιλφ που παίρνει εδώ και δε ξέρω πόσα χρόνια 50 πελάτες την ημέρα. Σαν να γαμάς σακούλα είναι. Εδώ μερικές προ μιλφ το μουνί τους έγινε σαν τσέπη από παντελόνι και κώλος τους είναι για να ρίχνεις δύευρα μέσα. :shit: Έφτασαν να παίρνουν και 80 άτομα την μέρα. Που να γίνουν και μιλφ.
Οι περισσότερες μιλφ είναι μόνο για πίπες και αυτό αν έχουν πρόστυχη φάτσα.
έτσι όπως έχη πέση η δουλειά 50 περνούν σε μια βλομάδα :Sκ  στο καραμαν εγώ μιλούσα για μένα κ όχι γενικός για πουτάνες ..τώρα εση αν νομίζης ότι μια κοπέλα στα 37 της είναι  όλα αυτά που λες μαλον δεν βρίσκης καλές επιλογές ..
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.875
Κριτικές
30
Like
653
Πόντοι
4.475
έτσι όπως έχη πέση η δουλειά 50 περνούν σε μια βλομάδα :Sκ  στο καραμαν εγώ μιλούσα για μένα κ όχι γενικός για πουτάνες ..τώρα εση αν νομίζης ότι μια κοπέλα στα 37 της είναι  όλα αυτά που λες μαλον δεν βρίσκης καλές επιλογές ..

Ο Καραμάν δεν πάει πουθενά αν δεν περάσω να δοκιμάσω εγώ...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
μετα απο καιρο μπηκα στο σαιτ για μια ενημερωση  :helpplea:ξερει καποιοσ αν δουλευη σημερα το απογευμα η τζοανα το μικρο ρουμανακι και που, [εχω την εντηπωση οτι την ειδα στο δρομο πριν απο λιγεσ μερρεσ] και κατι ακομα η βερονικα :smitten:εχει αδεια >:(

Η Τζοάννα εργάζεται συνήθως πρωϊνά Προμηθέως 11, έως τις 18:00 νομίζω αλλά θα πρέπει να το τσεκάρεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom