Νέα

Το σεξ με μια τρανσεξουαλ....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ena Vima Mprosta
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tass-eli

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2011
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
φιλε giorgo 58 μην χαλιεσαι. το θεμα εδω δεν ειναι να μεινουν μονο 20 50 ατομα. το θεμα ειναι να μπαινουν και αλλοι και να γινεται παιχνιδι. ετσι που το εχουν οι περισσοτεροι, μονοι θα μεινετε εδω μεσα. παντως αμα γουσταρεις να τους ριξεις καμμια φαπα, πες μου, ειμαστε κατι παιδακια απο 120 κιλα και πανω ο καθενας και μεσα στα street fite και τον πολεμο στη νυχτα.χαχαχα μην κοιτας που ηθελα να ειμαι ευγενικος. ευχαριστω και πολυ
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
φιλε giorgo 58 μην χαλιεσαι. το θεμα εδω δεν ειναι να μεινουν μονο 20 50 ατομα. το θεμα ειναι να μπαινουν και αλλοι και να γινεται παιχνιδι. ετσι που το εχουν οι περισσοτεροι, μονοι θα μεινετε εδω μεσα. παντως αμα γουσταρεις να τους ριξεις καμμια φαπα, πες μου, ειμαστε κατι παιδακια απο 120 κιλα και πανω ο καθενας και μεσα στα street fite και τον πολεμο στη νυχτα.χαχαχα μην κοιτας που ηθελα να ειμαι ευγενικος. ευχαριστω και πολυ
φιλε που κανεις street fite να παω και εγω? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: τυπε τι εφτιαξες παλι?τι ειναι αυτο?δεν μπορω να κρατηθω απο τα γελια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
φιλε giorgo 58 μην χαλιεσαι. το θεμα εδω δεν ειναι να μεινουν μονο 20 50 ατομα. το θεμα ειναι να μπαινουν και αλλοι και να γινεται παιχνιδι. ετσι που το εχουν οι περισσοτεροι, μονοι θα μεινετε εδω μεσα. παντως αμα γουσταρεις να τους ριξεις καμμια φαπα, πες μου, ειμαστε κατι παιδακια απο 120 κιλα και πανω ο καθενας και μεσα στα street fite και τον πολεμο στη νυχτα.χαχαχα μην κοιτας που ηθελα να ειμαι ευγενικος. ευχαριστω και πολυ
τυπε επειδη σε βλεπω αγριο σου πιστευω οτι αυτη η τρανς θα ειναι οτι πρεπει για σενα :2funny:

weird-fat-ugly.jpg
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
φιλε giorgo 58 μην χαλιεσαι. το θεμα εδω δεν ειναι να μεινουν μονο 20 50 ατομα. το θεμα ειναι να μπαινουν και αλλοι και να γινεται παιχνιδι. ετσι που το εχουν οι περισσοτεροι, μονοι θα μεινετε εδω μεσα. παντως αμα γουσταρεις να τους ριξεις καμμια φαπα, πες μου, ειμαστε κατι παιδακια απο 120 κιλα και πανω ο καθενας και μεσα στα street fite και τον πολεμο στη νυχτα.χαχαχα μην κοιτας που ηθελα να ειμαι ευγενικος. ευχαριστω και πολυ
Δεν χαλιεμε καθολου,οταν χρειαζεται φαπα την ριχνω  :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel:
 

tass-eli

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2011
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
τι να μας πεις τωρα εσυ, πισω απο μια οθονη? φιλακια
 

tass-eli

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2011
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
γεια σου giorgo 58 θα σου στειλο μηνυμα. ευχαριστω
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
παντως αμα γουσταρεις να τους ριξεις καμμια φαπα, πες μου, ειμαστε κατι παιδακια απο 120 κιλα και πανω ο καθενας και μεσα στα street fite και τον πολεμο στη νυχτα.
Φιλάρα, μήπως βλέπεις πολύ Steven Seagal κι έτσι; To STAR τις έχει κάψει τις ταινίες του. :2funny:

 

BackTrack

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
399
Like
0
Πόντοι
1
φιλε giorgo 58 μην χαλιεσαι. το θεμα εδω δεν ειναι να μεινουν μονο 20 50 ατομα. το θεμα ειναι να μπαινουν και αλλοι και να γινεται παιχνιδι. ετσι που το εχουν οι περισσοτεροι, μονοι θα μεινετε εδω μεσα. παντως αμα γουσταρεις να τους ριξεις καμμια φαπα, πες μου, ειμαστε κατι παιδακια απο 120 κιλα και πανω ο καθενας και μεσα στα street fite και τον πολεμο στη νυχτα.χαχαχα μην κοιτας που ηθελα να ειμαι ευγενικος. ευχαριστω και πολυ

Διαλέγετε και παίρνετε ...

14nov28-keeping-it-weird.jpg


ή

URL]]
 

tass-eli

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2011
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
χαχαχαχαχ απ οτι βλεπω ολοι εχετε τις γκομενες σας σε φωτο, ανα πασα στιγμη. σας γαμανε η απλα τις γλυφετε τις κολοτρυπιδες? καλα γαμω τα μωρα εχετε ρε παιχτες
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
χαχαχαχαχ απ οτι βλεπω ολοι εχετε τις γκομενες σας σε φωτο, ανα πασα στιγμη. σας γαμανε η απλα τις γλυφετε τις κολοτρυπιδες? καλα γαμω τα μωρα εχετε ρε παιχτες
gt δεν σε γαμάει η γκόμενα σου με strap on να γλιτώσεις και τα έξοδα ,φασαρίες κλπ? :2funny: :2funny:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.431
Πόντοι
5.097
Φίλε ''ενα βημα μπροστα'' πήγαινε στο κλαμπ ''ΚΟΥΚΛΕΣ'' στην Συγγρού ;) ;).Δεν έχω πάει προσωπικά αλλά έχω ακούσει ότι παίζουν τρανς,οπότε όλο και κάτι μπορεί να κάνεις :grin: :grin:
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Διαλέγετε και παίρνετε ...

14nov28-keeping-it-weird.jpg


ή

http://[URL unfurl="true"]www.gazette.uwo.ca/.%2F2006%2F01%20January%2F31%2Fpictures%2F05B%20(big%20momma).jpg[/img[/URL]]
[/quote]
Έχει κανείς τηλ απο τα μωρά ... ???  :tooth:
ρε το έχετε γαμήσι το θέμα δεν αντέχω !!!!
 

Επισκέπτης
Από πότε πρέπει να δικαιολογεις γιατι σε καυλώνει κάτι και να επιχειρηματολογείς επ'αυτού?

Σωστά!!!
Άλλος καυλώνει με νεκρές, άλλος με γυναίκες σε κώμα,
άλλος με 2χρονες , άλλος με τη 2χρονη κόρη του,
άλλος με τον 4χρονο γιό του ,
άλλος με τη μάνα του ....

γιατί πρέπει να το αιτιολογούν ;;;;;
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Σωστά!!!
Άλλος καυλώνει με νεκρές, άλλος με γυναίκες σε κώμα,
άλλος με 2χρονες , άλλος με τη 2χρονη κόρη του,
άλλος με τον 4χρονο γιό του ,
άλλος με τη μάνα του ....

γιατί πρέπει να το αιτιολογούν ;;;;;

Aει καλά. Είχες καιρό να πετάξεις μαλακία (λέμε τώρα) και σ'έπιασε βραδιάτικα.
Έχει καμία σχέση το σεξ με τρανσέξουαλ με το να ασελγείς σε ένα ανήλικο?
Πόσο δύσκολο σου είναι να καταλάβεις τη διαφορά και να μη χρειάζεσαι αστερίσκους που εξηγούν τα αυτονόητα?
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Από πότε πρέπει να δικαιολογεις γιατι σε καυλώνει κάτι και να επιχειρηματολογείς επ'αυτού?
:thumbsup:

:2funny: :2funny: :2funny:

οταν κανεις περισοτερα βηματα μπροστα,θα ξαναμιλησουμε... αν με "πιανεις"...
:thumbsup:



εσυ 21 πως σε ειπαμε, εχεις παει με τρανς?

Εχω παει με Τραμ,μεχρι το συνταγμα. :grin:
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom