Νέα

Σχολιασμός Κριτικών Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 128K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
από Gavlacticos
μου έπαιξε 2 παλινδρομήσεις με το χέρι της και τα βόλια πήγαν χαρτί και πάτωμα.


Χυσια , ροχαλες , το γαμησατε τη μανα το πατωμα  :2funny: :2funny: :2funny:



extramask συμφωνω σε αυτα που λες  ωστοσο
εγω πηγα μια στην Βιλα και θελω α ξαναπαω για επανελεχγο  :sunglasses:
Αφου συμφωνω με extramask  συμφωνω και με Apollo εκτος απο ενα σημειο

Αδερφε .. θελεις ξυρισμα  :cool2:
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
από Gavlacticos

Χυσια , ροχαλες , το γαμησατε τη μανα το πατωμα  :2funny: :2funny: :2funny:



extramask συμφωνω σε αυτα που λες  ωστοσο
εγω πηγα μια στην Βιλα και θελω α ξαναπαω για επανελεχγο  :sunglasses:
Αφου συμφωνω με extramask  συμφωνω και με Apollo εκτος απο ενα σημειο

Αδερφε .. θελεις ξυρισμα  :cool2:

Αδέρφι Τζο, "ξυρισμένος" και μπανιαρισμένος πήγα! Αν όντως είχα τη ζούγκλα του Αμαζονίου εκεί κάτω δεν θα το έκανα θέμα..
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
Απόσπασμα από την κριτική του συναθλητή christosdi1......


.[size=10pt]................μπαινει η μ....αρα με χαμοχελο που δεν το εχασε μεχρι που εφυγεξαπλωνει πανω μου διπλα μου δεν θα χωρουσαμε γιατι και εγω ειμαι ευρυχωρος[/size]! οχι χοντρος.και αρχιζει το..............
Οικονομία στο κρεβάτι έλεος....και εγώ συναθλητή με το ζόρι χωρούσα με το μωρό το ευτραφούλικο :2funny: :2funny: :2funny:

.............παρενθεση !!!.ρωτησα την τσατσα αν φιλαει η κοπελα και μου ειπε τι λες καλε εισαι καλα η κοπελα ειναι ιεροδουλος μνηστειτε μου κυριε ειπε και εκανε τον σταυρο της???...........
Κοίταξε πράγματι η πλειοψηφία από τις ιερόδουλες (99,9 %) φιλιά στο στόμα δεν δίνουν και αυτός είναι ο κανόνας....προσωπικά εγώ αυτές που έχω φιλήσει είναι ελάχιστες....οι μόνες που δίνουν γλωσσόφυλα αυτή τη στιγμή είναι η Σιμόνα και η milf η Νάντια....έχω ακούσει και για Μιραμπέλα....ότι άλλο ακούσεις θα είναι κατι το περιστασιακό....πολύ παλιά από ελάχιστες ιερόδουλες υπήρχε πρόγραμμα ακάποτο γαμήσι, :o :o αλλά χωρίς γλωσσόφυλλο. :o :o :o

 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.830
Κριτικές
379
Like
5.196
Πόντοι
10.647
Απόσπασμα από την κριτική του συναθλητή christosdi1......


.[size=10pt]................μπαινει η μ....αρα με χαμοχελο που δεν το εχασε μεχρι που εφυγεξαπλωνει πανω μου διπλα μου δεν θα χωρουσαμε γιατι και εγω ειμαι ευρυχωρος[/size]! οχι χοντρος.και αρχιζει το..............
Οικονομία στο κρεβάτι έλεος....και εγώ συναθλητή με το ζόρι χωρούσα με το μωρό το ευτραφούλικο :2funny: :2funny: :2funny:

.............παρενθεση !!!.ρωτησα την τσατσα αν φιλαει η κοπελα και μου ειπε τι λες καλε εισαι καλα η κοπελα ειναι ιεροδουλος μνηστειτε μου κυριε ειπε και εκανε τον σταυρο της???...........
Κοίταξε πράγματι η πλειοψηφία από τις ιερόδουλες (99,9 %) φιλιά στο στόμα δεν δίνουν και αυτός είναι ο κανόνας....προσωπικά εγώ αυτές που έχω φιλήσει είναι ελάχιστες....οι μόνες που δίνουν γλωσσόφυλα αυτή τη στιγμή είναι η Σιμόνα και η milf η Νάντια....έχω ακούσει και για Μιραμπέλα....ότι άλλο ακούσεις θα είναι κατι το περιστασιακό....πολύ παλιά από ελάχιστες ιερόδουλες υπήρχε πρόγραμμα ακάποτο γαμήσι, :o :o αλλά χωρίς γλωσσόφυλλο. :o :o :o

Οντως η Μιραμπελα φιλαει απο μονη της, πεταχτα φιλακια οχι με γλωσσα, τουλαχιστον σε εμενα που δεν τα απεφυγα γιατι δεν ηθελα να χαλασω την κατασταση...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Απόσπασμα από την κριτική του συναθλητή christosdi1......


.[size=10pt]................μπαινει η μ....αρα με χαμοχελο που δεν το εχασε μεχρι που εφυγεξαπλωνει πανω μου διπλα μου δεν θα χωρουσαμε γιατι και εγω ειμαι ευρυχωρος[/size]! οχι χοντρος.και αρχιζει το..............
Οικονομία στο κρεβάτι έλεος....και εγώ συναθλητή με το ζόρι χωρούσα με το μωρό το ευτραφούλικο :2funny: :2funny: :2funny:

.............παρενθεση !!!.ρωτησα την τσατσα αν φιλαει η κοπελα και μου ειπε τι λες καλε εισαι καλα η κοπελα ειναι ιεροδουλος μνηστειτε μου κυριε ειπε και εκανε τον σταυρο της???...........
Κοίταξε πράγματι η πλειοψηφία από τις ιερόδουλες (99,9 %) φιλιά στο στόμα δεν δίνουν και αυτός είναι ο κανόνας....προσωπικά εγώ αυτές που έχω φιλήσει είναι ελάχιστες....οι μόνες που δίνουν γλωσσόφυλα αυτή τη στιγμή είναι η Σιμόνα και η milf η Νάντια....έχω ακούσει και για Μιραμπέλα....ότι άλλο ακούσεις θα είναι κατι το περιστασιακό....πολύ παλιά από ελάχιστες ιερόδουλες υπήρχε πρόγραμμα ακάποτο γαμήσι, :o :o αλλά χωρίς γλωσσόφυλλο. :o :o :o
φιλια γενικοτερα και γλωσσοφιλα ειδικοτερα απο δικες μου προσφατες εμπειριες.....ναντια,ευα,μαρινα βουλγαρα,εμμανουελα,σαμπρινα μονο στομα χωρις γλωσσα,ρεμπεκα μονο στομα χωρις γλωσσα...συνηθως ειναι ενα στοιχειο που το αναφερω και στις κριτικες οταν συμβαινει.....ενιοτε ειναι κατι που το κανουν καποιες απο συστημα,ενιοτε ειναι θεμα χημειας και στιγμης και πως θα σου κατσει...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
Οντως η Μιραμπελα φιλαει απο μονη της, πεταχτα φιλακια οχι με γλωσσα, τουλαχιστον σε εμενα που δεν τα απεφυγα γιατι δεν ηθελα να χαλασω την κατασταση...

Αααααααα και γω που πήγα να την παρεξηγήσω, γιατί νόμιζα ότι έδινε γλωσσόφυλα.....γιατί και μένα από πεταχτά φιλάκια με χόρτασε..... ;) ;) ;)
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.172
Κριτικές
293
Like
9.322
Πόντοι
12.525
φιλια γενικοτερα και γλωσσοφιλα ειδικοτερα απο δικες μου προσφατες εμπειριες.....ναντια,ευα,μαρινα βουλγαρα,εμμανουελα,σαμπρινα μονο στομα χωρις γλωσσα,ρεμπεκα μονο στομα χωρις γλωσσα...συνηθως ειναι ενα στοιχειο που το αναφερω και στις κριτικες οταν συμβαινει.....ενιοτε ειναι κατι που το κανουν καποιες απο συστημα,ενιοτε ειναι θεμα χημειας και στιγμης και πως θα σου κατσει...
και η milf Νικολ τρελενεται για γλωσσα και η Αγαπη τα ιδια και η μικρη Λαουρα στο Τανταλου 14.
και η Μιρελα δινει στο στομα αλλα οχι γλωσσα.
Αλλα θα ξαναπουμε το ιδιο...ειναι καθαρα θεμα χημειας και ποσο γουσταρει η γκομενα
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.172
Κριτικές
293
Like
9.322
Πόντοι
12.525
και η milf Νικολ τρελενεται για γλωσσα και η Αγαπη τα ιδια και η μικρη Λαουρα στο Τανταλου 14.
και η Μιρελα δινει στο στομα αλλα οχι γλωσσα.
Αλλα θα ξαναπουμε το ιδιο...ειναι καθαρα θεμα χημειας και ποσο γουσταρει η γκομενα
και η Νατασα απο Μαντζαρου φιλαει αλλα αποφευγει γλωσσα...δεν αντιστεκεται και πολυ ομως απ'οτι καταλαβα,Την αλλη φορα θα την ξεγελασω μαλλον :2funny: :2funny:
και παλια και η Κριστιν στο Βιλα φιλουσε αλλα δεν ξερω τι κανει τωρα
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
και η Νατασα απο Μαντζαρου φιλαει αλλα αποφευγει γλωσσα...δεν αντιστεκεται και πολυ ομως απ'οτι καταλαβα,Την αλλη φορα θα την ξεγελασω μαλλον :2funny: :2funny:
και παλια και η Κριστιν στο Βιλα φιλουσε αλλα δεν ξερω τι κανει τωρα

:cool2: τωρα ειναι ερωτευμενη ... ΔΕΝ θα δινει λογικα
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
Αναλυτικός και πολύ κατατοπιστικός όπως πάντα ο gl σε κάθε επίσκεψη του όλο και κάτι θα μας έχει να αφήσει να ασχοληθούμε….όλο και καμιά πονηρή σκέψη θα μας βάλει στο μυαλό. :sunglasses:

Σήμερα ξεχώρισα την κριτική για την Ειρήνη την οποία και θα επισκεφθώ τις επόμενες ημέρες. :fuck2:


Αναμένουμε και την κριτική της Σλοβάκας. :)
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Εγω διαβαζοντας την κριτκη για νατασσα ξαναζησα το γαμησι μου ...
και πανω ου σκευτομουν την κρεμουλα .. τσουπ αναφερθηκε κι αυτο  :2funny:

ιδια φαση ακριβως
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
σας αρεσε;
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
Πράγματι λογοτεχνική η κριτική του gl για τη Μαρία τη Σλοβάκα, άψογη, εδώ που τα λέμε χρειάζονται και αυτά….για να σπάει και η μονοτονία και να διαβάζονται πιο ευχάριστα. :)

Ώστε και αυτή γλωσσόφυλλα και βυζάρες…. εεεεε……μου φαίνεται πολύ δουλειά θα έχω από Δευτέρα και έχω να περάσω και καιρό από το Λα Φαμ. :grin: :grin: :grin:

Ώστε καπνίζεις και τσιγάρο εεεε……δεν μας τάλεγες ….κόφτο, εγώ το έχω κομμένο κάνα χρόνο και μόνο η απόδοσή μου και κυρίως η αντοχή μου στο sex έχει ανεβεί πάνω από 50%. :fuck1: :fuck1: :fuck1:

Και ο jo to έχει κόψει (και κάνει τα λεφτά πουτάνες :2funny:), και ο karaman κάτι είχε πει δεν ξέρω αν το κρατά ακόμη.
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

Στον ψαρων την ολομαυρη ραχη ....


Στου Α.Γεωργιου τον Ερημο Φαρο
περπατωντας ο τζι ελ  ο σαν τον χαρο
μες την μαυρη καμπαρντινα σκυμενος
γλυφομουνια και παλι ζητα
την Μαρια εχει βαλει στο ματι
Για Λα φαμ με τη μια τραβα ...



www.imagerous.com/] [/URL]
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.830
Κριτικές
379
Like
5.196
Πόντοι
10.647
εγώ το έχω κομμένο κάνα χρόνο και μόνο η απόδοσή μου και κυρίως η αντοχή μου στο sex έχει ανεβεί πάνω από 50%. :fuck1: :fuck1: :fuck1:

Και ο jo to έχει κόψει (και κάνει τα λεφτά πουτάνες :2funny:), και ο karaman κάτι είχε πει δεν ξέρω αν το κρατά ακόμη.

Την Τριτη κλεινω 2 μηνες χωρις τσιγαρο.!! Βεβαια τα αντιτιμα ηταν τα 5-6 κιλα παραπανω που με δειχνει η ζυγαρια.!! Το εχω ριξει στις Lacta.!! :2funny: :2funny:

Τωρα οσο αφορα τις επιδοσεις??? Σαν ταυρος γαμουσα ( που λεει ο λογος.!!  :2funny:)...σαν ταυρος γαμαω.!! :2funny:
Καμια διαφορα προς το καλυτερο... :'( :'( :'(

Λεφτα στην τσεπη??? απο αυτα που θα μου περησευανε απο τα τσιγαρα??? Εβαλα και ρεφινε και τα εκανα ταξιδααακι στην Αθηνααα.!!  :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

Kingdom of Thanos

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2010
Μηνύματα
350
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Την Τριτη κλεινω 2 μηνες χωρις τσιγαρο.!! Βεβαια τα αντιτιμα ηταν τα 5-6 κιλα παραπανω που με δειχνει η ζυγαρια.!! [size=18pt]Το εχω ριξει στις Lacta.!![/size] :2funny: :2funny:

Τωρα οσο αφορα τις επιδοσεις??? Σαν ταυρος γαμουσα ( που λεει ο λογος.!!  :2funny:)...σαν ταυρος γαμαω.!! :2funny:
Καμια διαφορα προς το καλυτερο... :'( :'( :'(

Λεφτα στην τσεπη??? απο αυτα που θα μου περησευανε απο τα τσιγαρα??? Εβαλα και ρεφινε και τα εκανα ταξιδααακι στην Αθηνααα.!!  :knockinb: :knockinb: :knockinb:


Λένε πως η σοκολάτα είναι υποκατάστατο για το σεξ. Δεν μπορώ να καταλάβω πως στο καλό βγήκε αυτό το συμπέρασμα! Προσωπικά οι σοκολάτες [size=18pt]ΔΕΝ[/size] με βοήθησαν ποτέ σ' αυτό τον τομέα  :'( :'( :'(
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom