Νέα

Μαριάννα Πολυχρονίδη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rigormortis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
γιατι αν ποσταριστει μια γυναικα που δεν ειναι η κλασικη μορφη ξεκωλου τρεχετε ποιος θα την πρωτοκραξει  :think:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Ωραια κοπελα, αλλα χωρις την τσαχπινιά και το αναγκαιο sex apeal που χρειαζεται για...............να περασεις στο δωμάτιο.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Ωραια κοπελα, αλλα χωρις την τσαχπινιά και το αναγκαιο sex apeal που χρειαζεται για...............να περασεις στο δωμάτιο.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
;)

νομιζω οτι τα αρνητικα σχολια (και τα δικα μου) δικαιολογουνται απο το οτι μας θυμιζει ελεηνιδες γκομενες που μας εχουν ψησει το ψαρι στα χειλη
καλο μουτρακι μεν ,αλλα απο συμπεριφορα μαλλον δε θα διαφερει απο τα κλασσικα προτυπα που εχουμε συνηθισει.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.250
Πόντοι
7.045
;)

νομιζω οτι τα αρνητικα σχολια (και τα δικα μου) δικαιολογουνται απο το οτι μας θυμιζει ελεηνιδες γκομενες που μας εχουν ψησει το ψαρι στα χειλη
καλο μουτρακι μεν ,αλλα απο συμπεριφορα μαλλον δε θα διαφερει απο τα κλασσικα προτυπα που εχουμε συνηθισει.

μωρκαλά τα λες, αλλά αυτό το πράμα να σχολιάζουμε σε θρεντ φωτογραφιών τη συμπεριφορά και το αν κλαίει όταν βλέπει το ηλιοβασίλεμα δεν το χω καταλάβει
 
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
μωρκαλά τα λες, αλλά αυτό το πράμα να σχολιάζουμε σε θρεντ φωτογραφιών τη συμπεριφορά και το αν κλαίει όταν βλέπει το ηλιοβασίλεμα δεν το χω καταλάβει
κανει κρυο , ε λεμε και κανα δυο μλκιες να περναει η ωρα  ;)
 

panourgos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
759
Like
6
Πόντοι
6
;)

νομιζω οτι τα αρνητικα σχολια (και τα δικα μου) δικαιολογουνται απο το οτι μας θυμιζει ελεηνιδες γκομενες που μας εχουν ψησει το ψαρι στα χειλη
καλο μουτρακι μεν ,αλλα απο συμπεριφορα μαλλον δε θα διαφερει απο τα κλασσικα προτυπα που εχουμε συνηθισει.
σωστοτατος θα ελεγα ...........
 
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
αθηναιδα ε?καλό καυλάκι αυτό!!! :fuck1: :fuck1: :fuck1:
μμμμμμμμμμμμμμμμμμ  ;)

472217-i-athina%CE%90s-negka-anakalyptei-tin-tileorasi.jpg


αλλα κακοχαρακτηρας ομως... :s&m_1:
 

dinger

Μέγας
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
12
Like
467
Πόντοι
4.195
εμενα με ψιλοσκιαζει ρε φιλε ,σα μαγισσα ειναι
εχει κατι το προστυχο δεν ξέρω τι είναι αλλα με φτιάχνει...εχει γίνει και μανούλα αρα μιλάμε για milfaki πρόστυχο σκυλέ για πολλά :knockinb: :knockinb: :knockinb: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck2: :fuck2: :fuck2: στα τεσσερα κυρίως με το απαραιτητο κωλοσκαμπίλισμα...!!!χαχαχαχαχαχα!!!!
 
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
εχει κατι το προστυχο δεν ξέρω τι είναι αλλα με φτιάχνει...εχει γίνει και μανούλα αρα μιλάμε για milfaki πρόστυχο σκυλέ για πολλά :knockinb: :knockinb: :knockinb: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck2: :fuck2: :fuck2: στα τεσσερα κυρίως με το απαραιτητο κωλοσκαμπίλισμα...!!!χαχαχαχαχαχα!!!!


α τωρα εξηγουνται τα νευρα
επιλοχειος...τσαντιλα ,φταινε οι ορμονες, της εχουν γαμησει την ψυχολογια ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom