Νέα

Μαριάννα Πολυχρονίδη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rigormortis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dinger

Μέγας
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
12
Like
467
Πόντοι
4.195

α τωρα εξηγουνται τα νευρα
επιλοχειος...τσαντιλα ,φταινε οι ορμονες, της εχουν γαμησει την ψυχολογια ;)
πες κακογαμημενη αδερφε!!!αυτα μονο απο κακο γαμησι τα αποκτα η γυναικα!!!ελα αθηναις θα σε στρωσω εγω!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
πες κακογαμημενη αδερφε!!!αυτα μονο απο κακο γαμησι τα αποκτα η γυναικα!!!ελα αθηναις θα σε στρωσω εγω!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
α ρε τι κανει το στραβο γαμησι  :2funny:

 

niceman

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
76
Πόντοι
1
ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ.. :pipa2:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.106
Κριτικές
86
Like
3.661
Πόντοι
5.015
Φοβερό μουνάκι παιδιά η Μαριάννα αν & σαν χαρακτήρας κι εμένα δε μ' αρέσει, είναι ψωνάκι τρελό. Θα ήθελα όμως κάποιος να με σώσει!!! Υπάρχει ένα βιντεάκι απ' τη σειρά "Εξαφάνιση" που πρωταγωνιστούσε που σε κάποια φάση ανασηκώνεται απ' το κρεβάτι που είναι ξαπλωμένη φορώντας μόνο το σουτιέν & φαίνονται οι βυζάρες της!!! Ποιο τσακάλι θα μου ποστάρει εδώ link???
 

Επισκέπτης
Φοβερό μουνάκι παιδιά η Μαριάννα αν & σαν χαρακτήρας κι εμένα δε μ' αρέσει, είναι ψωνάκι τρελό. Θα ήθελα όμως κάποιος να με σώσει!!! Υπάρχει ένα βιντεάκι απ' τη σειρά "Εξαφάνιση" που πρωταγωνιστούσε που σε κάποια φάση ανασηκώνεται απ' το κρεβάτι που είναι ξαπλωμένη φορώντας μόνο το σουτιέν & φαίνονται οι βυζάρες της!!! Ποιο τσακάλι θα μου ποστάρει εδώ link???
Θα το ψάξω
default.jpg
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.106
Κριτικές
86
Like
3.661
Πόντοι
5.015

Αυτό ακριβώς που ποστάρισες!!! Για κάποιο λόγο το έχουν κατεβάσει απ' το youtube... Αλίντισσα αν μου το βρεις δεν πρόκειται ποτέ να σε ξανακράξω για τις κοπέλες που προμοτάρεις απ' το NTM :2funny: :2funny: :2funny:
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.748
Κριτικές
10
Like
2.127
Πόντοι
3.187
Μην μου πειραζετε την Αθηναιδα. Έχει γράψει βιβλίο με την ονομασία "Μικρες ηλκτροπληξίες". Ήταν συνεργάτης της Μαλβίνας και γόνος πλούσιας οικογένειας και κόρη του ηθοποιού Νέγκα. Είναι κοσμογυρισμένη με φαντασία και ενα ιδιομορφο στύλ που αν δεν το καταλάβεις δεν το εκτιμάς. Γενικά η παρουσία της έγινε αισθητή όταν βραβεύτηκε ως η καλύτερη ραδιοφωνική παραγωγός. Στην εκπομπή της δίνει συμβουλές για το πως θα αντιμετωπίσετε τις δυσκολίες του έρωτα με απαντήσεις αλλοτε χιουμοριστικές και άλλοτε καυστικες και πικρόχολες. Παίρνει και το μέρος των ανδρών ενίοτε, κατι που την κάνει αντικειμενική στις κρίσεις της. Φυσικά ορισμένα απο αυτά που λέει είναι συμπεράσματα κλινικών μελετών ψυχολογίας και σεξολογίας χωρίς όμως να εμβαθύνει σε ενα δεύτερο επίπεδο πίο κουλτουριάρικο όπως θα ήταν και το αναμενόμενο. Γενικά πιστεύει οτι ανήκει στους πνευματικούς ταγούς αυτού του τόπου κατι που το αναδυκνεί σε καθε ευκαιρία. Πάντως μην σας μπερδεύει το γεγονός οτι συμμετεχει σε ενα ταλεντ σοου. Εχει υποψη της πρόγραμμα εκ-πολιτισμού της τηλεόρασης. Η απόδοση της στο πεδίο του έρωτα είναι κατι που με προβληματίζει εφόσον όλες αυτες οι κουλτουριάρες είναι λιγάκι ξενερωτες και αντιερωτικές. Ασε που μπορει σε μια φάση να σου πετάξει κανενα "Αντε τελείωνε, .... πρέπει να γράψω για το ΚΛΙΚ". Ή να την παιρνει τηλέφωνο ο Καπουτζίδης για να την συμβουλευτεί για το ποιο είναι το καλύτερο αιλαινερ. Αλλα αν είσαι με μια τετοια γυναίκα μην τα θέλεις και ολα. Θα εχεις πνευματική τροφή που θα ζήλευε ακόμη και Ζουράρις......
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Δύναμη η Νταιζάρα. Είναι μαγκιόρα κι έχει ωραία καπούλια.
Αλλά πολύ φοβούμαι ότι την πιτσιλάει ο φιμέ.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.106
Κριτικές
86
Like
3.661
Πόντοι
5.015
Ρε σεις συναγωνιστές κανένας δεν έχει το βιντεάκι απ' την "Εξαφάνιση" τελικά που σηκώνεται απ' το κρεβάτι φορώντας μόνο το σουτιέν & φαίνονται οι βυζάρες της;
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Μετρίως μέτρια για να το πούμε ευγενικά.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.106
Κριτικές
86
Like
3.661
Πόντοι
5.015

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.250
Πόντοι
7.045
Μάλλον δεν την έχεις "τσεκάρει" καλά... Εκτός αν είσαι fan των γυναικών με αναλογίες μοντέλου, ανάστημα μοντέλου κ.λπ.

τι να τσεκάρει ρε παίχτη, δεν του κάνει κούκου η κοπελιά. Με το ζόρι; Όμπο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom