Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (0 μέλη και 55 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Με χρονόμετρο πηγες και λες 4 λεπτά??? Εμενα δεν μου έχει τύχει...
Δεν χρειαζόταν να πάει με το χρονόμετρο.Είχε χρονόμετρο στον εγκέφαλο η Ιβάνα και τον ξενέρωσε στο 4λεπτο-5λεπτο.
Όπως και μένα:
{24/6/2009.Η γνωστή Ιβάνα από Αλκαμένους.Ενώ την πήδαγα πισωκολλητό, στα 5-6 λεπτά, γύρισε το κεφάλι της πίσω προς εμένα για να βλέπω όλη την ξυνίλα της και με έναν ψυχροπολεμικό ξυνό χρωματισμό φωνής και ένα υφάκι δυσαρέσκειας, αναφώνησε:
"Μην ξεχνάς μωρό μου οτι πλήρωσες για 5-7 λεπτά!!!".ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΞΕΝΕΡΩΜΑ!!!.Κοιτάω το ρολόϊ μου, 5-6 λεπτά είχαν περάσει.
ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ:"ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΩ" με το γνωστό ψυχροπολεμικό
ύφος!!!...}
 

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0

Από τότε έχει αλλάξει μέχρι και η ίδια μου είπε σχόλιο από εσένα αφού πολλοί μιλάγανε για το τι έγραψες, αλλα γιατί μιλάμε το τι έκανε πριν από ένα χρόνο???

Δεν χρειαζόταν να πάει με το χρονόμετρο.Είχε χρονόμετρο στον εγκέφαλο η Ιβάνα και τον ξενέρωσε στο 4λεπτο-5λεπτο.
Όπως και μένα:
{24/6/2009.Η γνωστή Ιβάνα από Αλκαμένους.Ενώ την πήδαγα πισωκολλητό, στα 5-6 λεπτά, γύρισε το κεφάλι της πίσω προς εμένα για να βλέπω όλη την ξυνίλα της και με έναν ψυχροπολεμικό ξυνό χρωματισμό φωνής και ένα υφάκι δυσαρέσκειας, αναφώνησε:
"Μην ξεχνάς μωρό μου οτι πλήρωσες για 5-7 λεπτά!!!".ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΞΕΝΕΡΩΜΑ!!!.Κοιτάω το ρολόϊ μου, 5-6 λεπτά είχαν περάσει.
ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ:"ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΩ" με το γνωστό ψυχροπολεμικό
ύφος!!!...}
 

Επισκέπτης
Από τότε έχει αλλάξει μέχρι και η ίδια μου είπε σχόλιο από εσένα αφού πολλοί μιλάγανε για το τι έγραψες, αλλα γιατί μιλάμε το τι έκανε πριν από ένα χρόνο???
Ο μόνος λόγος σχολιασμού προκύπτει από το επακόλουθο αυτού:Άλλαξε όπως διατείνεσαι.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
"Μην ξεχνάς μωρό μου οτι πλήρωσες για 5-7 λεπτά!!!".

ΕΣΥ φταίς που πλήρωσες για πέντε-επτά λεπτά. Επρεπε να της πείς οτι νόμιζες οτι το απλό πήγαινε ένα τέταρτο.
 

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0

Να μου πείτε και εμενα που κάθεσαι 15 λεπτά για 20 euro ??? Θέλω να πάω εκεί.... :grin:

ΕΣΥ φταίς που πλήρωσες για πέντε-επτά λεπτά. Επρεπε να της πείς οτι νόμιζες οτι το απλό πήγαινε ένα τέταρτο.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
γιατι ρε μεγάλε; για να πλακώσει κόσμος και μετά να μήν προλαβαίνει η κοπέλα;;;

 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Σήμερα 21/3/2010 πρωινή βάρδια γύρω στις 11.00’

[size=9pt]ΡΕΜΟΥΝΔΟΥ 20[/size]
:rolleyes:
Λένα ξανθιά με σπαστά απεριποίητα μαλλιά μέχρι τους ώμους, σχεδόν βαριεστημένο ύφος παρά τις αντίθετες προσπάθειες της, μάλλον ψηλή, αρκετά λεπτή με αδιάφορο σώμα

[size=9pt]ΠΕΡΓΑΜΟΥ 1 (ΟΡΟΦΟΣ)[/size]

Τεο  :headbang: :headbang: :headbang:
μελαχρινή με μακριά μαλλιά λίγο πάνω από τα κω(ο)λομέρια :headbang: :headbang: :headbang:,
αρκετά συμπαθητικό πρόσωπο  :headbang: :headbang: :headbang:,
δοκιμάσθηκε και Φωκαίας 27Β ισόγειο  :headbang: :headbang: :headbang:,
σχετικά μέτρια στο ύψος, λίγο γεματούλα με ικανοποιητικά βυζιά και ενδιαφέροντα κώ(ο)λο που δεν γνωρίζει ούτε θέλει να μάθει τον τρόπο να τον αξιοποιήσει. Τι το ήθελα να ξαναπεράσω? Αφού την δοκίμασα και δεν το έχει η κοπέλα. Μη! Πονάω! και, και, και ...τέλος πάντων, τέλειωσα σηκώθηκα να φύγω
Η τσατσά στο σαλόνι έλεγε για απίστευτες υπηρεσίες, και τι καλή που είναι μέσα στο δωμάτιο και άλλα τέτοια
- όλα εντάξει, με ρωτάει η τσατσά
- βεβαίως (της απαντάω), πολύ καλή
- μάλλον με κοροϊδεύεις (μου απαντάει)
- καλά το κατάλαβες (της λέω). Γιατί λες για τόσες πολλές καλές υπηρεσίες αφού δεν το έχει η κοπέλα?
- τι να πω (με ρωτάει)?
- να μην πεις τίποτα, όπως στους αυτοκινητόδρομους που είναι «υπό κατασκευή» και η διέλευση/είσοδος γίνεται με προσωπική ευθύνη των οδηγών 
:cheesy: :cheesy: :cheesy:


[size=9pt]ΠΕΡΓΑΜΟΥ 1 (ΙΣΟΓΕΙΟ)[/size]
:boobies:
Πάολα μελαχρινή με ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους, ωραίο πρόσωπο, σχετικά μέτρια προς κοντή, αρκετά λεπτή με χορευτικό σωματότυπο, μικρά βυζιά και υπέροχο κινούμενο κώ(ο)λο
...μάλλον θα περνούσα πολύ καλύτερα μαζί της  ;)

[size=9pt]ΡΕΜΟΥΝΔΟΥ 21 (ΙΣΟΓΕΙΟ)[/size]

κλειστό

[size=9pt]ΡΕΜΟΥΝΔΟΥ 21 (ΟΡΟΦΟΣ)[/size]
:S
Στο ισόγειο έβγαζαν μπάζα κάποιοι εργάτες (ρώτησα αν θα φτιαχτεί νέο τσαρδί και μου απάντησαν ότι μόνο τα μπάζα ήρθαν να βγάλουν από τον πίσω ακάλυπτο) Στον όροφο ένα μελαχρινό μπάζο μου ζήτησε και τα ρέστα γιατί δεν περνάω ... :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Στο ισόγειο έβγαζαν μπάζα κάποιοι εργάτες (ρώτησα αν θα φτιαχτεί νέο τσαρδί και μου απάντησαν ότι μόνο τα μπάζα ήρθαν να βγάλουν από τον πίσω ακάλυπτο) Στον όροφο ένα μελαχρινό μπάζο μου ζήτησε και τα ρέστα γιατί δεν περνάω ... :cheesy: :cheesy: :cheesy:
ξερω ποια λες τυπε
το ωραιο ειναι οτι της φαινεται και περιεργο που δεν περνας στο δωματιο :2funny:
 

Beowulf

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
119
Κριτικές
7
Like
66
Πόντοι
1
Μεσημεριανή Σαββατιάτικη εξόρμηση:

Πρώτη ημέρα λειτουργίας του Φυλής 136-Καμέλια από Αγ.Πέτρου 7.Γνωστή και εξαιρέσιμη.Μακρυά!!!
Πιπίνου 65-Ντενίσα σταθερά.
Φυλής 134ισ-Ναταλί η πουτσοφάγος
Φυλής 134 1ος-Ντενίζα-ΙΚΕΑ
Φυλής 109 κάτω-Αλίνα από Φώκαιας 24 προσπαθώντας να ψαρέψει πελάτες αυτοδιαφημιζόμενη.
Φυλής 109 άνω-Τζούλια από Περγάμου 1.Μελαχροινό άλογο.
Φυλής 59 άνω-Λολίτα από Κων/λεως 166ισ.Ακάποτο και πρωκτικό στα 20 ευρώ.

Φυλής 59 κάτω-Σακίρα η γνωστή.Έδινε ρεσιτάλ στο δωμάτιο χωρίς βιασύνες.Μπράβο Σακίρα!

Φώκαιας 19-Αδιάφορη ευτραφής καστανή κοπέλα.

Ιάσωνος 1 άνω αριστερά-Καινούργια μελαχροινή βουκολικής παρουσίας Ρουμάνα.Μόνο τα βασικά.
Ιάσωνος 1 άνω δεξία-Χριστίνα.Ξανθιά "Ρωσίδα" με ευρύ σωματότυπο.Όχι παχιά.

Και:
Περγάμου 1 κάτω-Πάολα από χθες.
Περγάμου 1 άνω-Αλεξάνδρα από χθες.
Φυλής 84 2ος-Αριάνα σταθερά.
Φυλής 200-Δώρα από Φ134 και Φ200 στο πρόσφατο παρελθόν.
Μ.Προδρόμου υπόγειο-Μόλις έμπαινε η Ντιάνα.Ισχνή ξανθιά με ακάποτο.

[size=10pt]Αα..ξέχασα..Φυλής 71 κάτω- [/size]:grin: :grin: :2funny: :2funny:


Η Ντιάνα η αδύνατη Ουκρανιδούλα απο Μ.προδρόμου λείπει απο προχτές λόγο περιόδου... μη μας κάνεις να πηγαίνουμε τζάμπα φυλής, γράφοντας μαλακίες για να μεγαλώσεις την ενημερωση σου.  :jerking: :jerking:
 

Επισκέπτης
Μ.Προδρόμου υπόγειο-Μόλις έμπαινε η Ντιάνα.Ισχνή ξανθιά με ακάποτο.

Αγενέστατε φωστήρα, χθες Σαββάτο η Ντιάνα ΕΜΠΑΙΝΕ στο υπόγειο.Αυτό δεν σημαίνει οτι πήγε για να δουλέψει.Γιατί πήγε, δεν με ενδιαφέρει ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΟΥ!!!.

Γράφω πάντα με ακρίβεια αυτό που βλέπω γιατί ξέρω οτι θα υπάρξουν καχύποπτοι και αγενείς σαν και σένα.
Και επειδή στο 99,99% των περιπτώσεων, όταν μια ιερόδουλη μπαίνει στο μπουρδέλο και μάλιστα στο μπουρδέλο που εκ συστήματος δουλεύει,μπαίνει για να δουλέψει.
Γι΄αυτόν τον λόγο, όταν δεν βλέπω την κοπέλα επειδή είναι στο δωμάτιο και μαθαίνω από την υπηρεσία ποια είναι,γράφω:
"............................είπε η τσατσά."

Πριν κρίνεις αυτούς που σε ενημερώνουν, κρίνε τον εαυτό σου που δεν προσφέρεις τίποτα στην ενημέρωση.Έπρεπε να εκφράσεις με ευγενικό τρόπο την παρατήρησή σου. 
Ανακάλεσε.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Η Ντιάνα η αδύνατη Ουκρανιδούλα απο Μ.προδρόμου λείπει απο προχτές λόγο περιόδου... μη μας κάνεις να πηγαίνουμε τζάμπα φυλής, γράφοντας μαλακίες για να μεγαλώσεις την ενημερωση σου.  :jerking: :jerking:
Ευχαριστουμε που δεν μας κανεις ΠΟΤΕ να τρεχουμε αδικα φυλης, επειδη δεν ενημερωνεις ποτε  :helpplea: :grin:
 

Beowulf

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
119
Κριτικές
7
Like
66
Πόντοι
1
Ευχαριστουμε που δεν μας κανεις ΠΟΤΕ να τρεχουμε αδικα φυλης, επειδη δεν ενημερωνεις ποτε  :helpplea: :grin:

Δεν ενημερώνω επειδή πολύ απλά δεν ασχολόυμε με το σκαουτινκ... παλία που ασχολιόμουν ενημέρωνα.

Εξάλου υπάρχουν σταθεροί χύστες που ενημερώνουν για τα πάντα.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Δεν ενημερώνω επειδή πολύ απλά δεν ασχολόυμε με το σκαουτινκ... παλία που ασχολιόμουν ενημέρωνα.

Εξάλου υπάρχουν σταθεροί χύστες που ενημερώνουν για τα πάντα.
Ενταξει και σε 2-3 σπιτια να πας, μπορεις να γραψεις την ενημερωσουλα σου προς τους συναδελφους.

Και εγω οταν πετυχω κατι καλο και εχω χρονο, γραφω καμια κριτικη...
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
Πρωινός Κυριακάτικος μικρός περίπατος στον πεζόδρομο Διδύμου της Αθήνας:

Στον αρ. 20, η αλλοδαπή Ιβάνα εκδίδονταν για €20.
Στον αρ. 18 άνω, η αλλοδαπή Ναταλία, παρέχουσα πεοθηλασμό άνευ περικαυλίδας με €20.
Στον αρ. 18 κάτω, η αλλοδαπή Κατερίνα παρέχουσα τόσο πεοθηλασμό άνευ περικαυλίδας, όσο και σοδομισμό, όλα μόνον με €20.
Στον αρ. 16, η αλλοδαπή Μαρία, με ευμεγέθεις μαστούς, επίσης παρέχουσα πεοθηλασμό άνευ περικαυλίδας, καθώς και σοδομισμό, επίσης όλα μόνον με €20.
Στον αρ. 8α, η αλλοδαπή Ειρήνη, συνουσιαζόταν για €20.
Στον αρ. 8β, η αλλοδαπή Μαρία, εμφανισθείσα γυμνόστηθη στο χώρο υποδοχής, προσφερόμενη στα €20.
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
10
Πόντοι
1.225
Κατα τις 6 στη φυλης
Πιπινου 65 στρουμπουλη μελαχρινη αδιαφορη
Φ136 φρεσκοβαμμενο Καμελια κι αυτη μελαχρινη αδιαφορη
134ισογ μελαχρινη λιγο καλυτερη κοντουλα σχετικα
134πανω ξανθια μετριοτητα
109κατω Μαριαννα απο Φ80, μελαχρινη ομορφουλα με ωραιοτατα βυζια, νταρντανα
109πανω ξανθια μετρια
92 κι εδω ξανθια, την εχω πετυχει και πρωι, μετρια
ΜΠ κ Φ σκουροχρωμη κοντουλα αδυνατη, δεν την εχω ξαναδει
ΜΠ δεν την θυμαμαι
71κατω Ρωσσιδα ψηλη ομορφη καυλιτσα ξανθια με τατουαζ, ωραια παρουσια στα υποψιν
69κατω αδιαφορη μελαχρινη
86κατω μελαχρινη αερατη χαμογελαστη κ ομορφουλα στα υποψιν
86πανω Τζουλια ξανθια μετρια στο προσωπο για τα γουστα μου
84 πανω Σαμανθα που εχει αλλαξει κατι στα μαλλια της ομορφουλα, πιο πολυ της πηγαιναν οπως τα χε
84 κατω μετριοκαλη μελαχρινη
59κατω Σαμπρινα νταρντανα
59πανω την εχω πετυχει κ πρωι αδιαφορη
Φωκαιας 19 Παολα ηταν στο δωματιο
25κατω μελαχρινη μετριοτητα κ κωλο στο προγραμμα
25πανω μια ομορφουλα μελαχρινη, ευγενεστατες αυτη και η τσατσα
17πανω μελαχρινη νταρντανα
22πανω ξανθια πρωτη φορα τη βλεπω νταρντανα
22κατω ξανθια καυλιτσα με τα παντα ολα στο 20ρικο στα υποψιν, αυτη μου εκανε ενα κλικ
17κατω Νικολ ωραιοτατη καταθεση!!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
:thumbsup:  για όλους τους συναγωνιστές που κρατούν "ζωντανή" την ενημέρωση της παρέας!

Παρακαλώ σεβασμός στον Jockerx που είναι σταθερός και χρήσιμος με τις ενημερώσεις του. Άν διαβάσουμε προσεκτικά το ποστ της ενημέρωσης του δεν προκύπτει πρόβλημα  ;)

Στην Αγ. Πέτρου 7 (πρωινή βάρδια, σήμερα 21/3/2010) η Άννα (νέα κοπέλα/Ρωσίδα), με συμπαθητικό αλλά και "φοβισμένο" κάπως πρόσωπο, χωρίς άνεση κινήσεων στο σαλόνι, σχετικά μέτρια προς κοντή στο ύψος, κανονικό σώμα χωρίς κάτι το εντυπωσιακό είτε ωραίο είτε άσχημο ...
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
Σήμερα στα πέριξ της Φυλής μεταξύ των άλλων:

71Α--> αν και όνομα δεν είπαν υποθέτω ότι ήταν η Μπάρμπορα: H εύσωμη τσατσά ενώ καθάριζε με μάπα ένα από τα δωμάτια την είπε σε 2 πιτσιρικάδες ότι είναι μικροί και να φύγουν..αυτοί νόμιζαν ότι τους έκανε πλάκα και λένε 19 ειμαστε, αυτή επέμενε και τους λέει πρώτα να πάτε φαντάροι κ μετά στα μπουρδέλα....κ ενω στο μεσοδιάστημα τους έκανε και παρατήρηση ότι φωνάζουν και ενοχλούν (αν είναι δυνατόν με την μουσική να παίζει δυνατά κιόλας) αυτοί σοβάρεψαν και ήταν έτοιμοι να της δείξουν ταυτότητες!! ο ένας όμως λεέι δεν πάει να γαμηθεί και την έκαναν με ελαφρά...

εγω με τον φίλο μείναμε και να σου το κορίτσι..κάνει εναν γρήγορο κύκλο και ενω εμείς ετοιμαζόμαστε να φύγουμε(χωρίς πιασίματα ή/και βυζί μετριο-μεγάλο μάλλον αδύνατη και με ξεκάρφωτο μαλλί σαν κεραίες μια δεξιά μια αριστερά :2funny:) μας λέει γιατί φωνάζετε? ποιοι εμείς τις λέμε? τα παλικάρια αλλά όχι και πολύ και ενώ η τσατσά συμφώνησε μαζί μας (πως το έπαθε) αρχίζουν στο καπάκι να μας λένε ότι εσείς οι δυο όλο βόλτες είσαστε και σας έχουμε δει δεν περνάτε στο δωμάτιο κ.λ.π. εμείς το αρνηθήκαμε και εγώ μάλιστα της είπα ότι στην απογευματινή βάρδια έχω πάρει κοπέλα...τι το ήθελα βρήκα με τρελές να συννενοηθώ!!

ρε παιδιά η Μπάρπορα και η τσατσα τα έχουν κάψει?!!!!!!!!

71B--> Η πρωινή κοπέλλα με την γεμάτη-μελαχροινη τσατσά αρκετά καλή έκανε μάλιστα αγκαλίτσες+φιλάκια για να καβλώσουμε...
       Η απογευματινή της Ευας(η Αννα λογικά πρέπει να είναι) τι μούναρος ρε παιδιά η τύπισσα είναι για πολλα :fuck1: απίστευτη!! για πείτε τίποτα για το δωμάτιο αν και έχω διαβάσει έχει ψιλοκαλές κριτικές...
Εντωμεταξύ απόστευτες ατάκες να πετάει η Ευα και η συναγωνιστές να συμπληρώνουν: λεει σε κάποια φάση η κοπέλα είναι χέλι, κάνει σεξ στον καθρέπτη κάνει αεροπλανικά κ.λ.π..... της ρυθμικής λέει ένας είναι? :2funny: μετά λέει δεν είναι μη μου άπτου όπως άλλες που είναι κουρασμένες ή που δεν τους αρέσει το επάγγελμα τους και πιάνουν το πουλι με το τσιμπιδάκι των φρυδιών λες και....βγάζουν ματοτσίνορο λέει ένας συναγωνιστής :2funny: :2funny: :2funny:

Φυλής 136 Ανω--> ωραίο μαγαζί φρεσκοβαμμένο κορίτσι η Μαριάννα με 3άρι τούμπανιασμένο βυζί που έδειχνε μεγαλύτερο στο σώμα της αλλά πρόσωπο μάλλον αδιάφορο αλλά ειναι πιτσιρίκα και αυτό μετράει για πολλούς...σέρβις με κώλο στα 30 ή χωρίς στα 25 και μάλιστα ένας συναγωνιστής το παζάρευε της έλεγε να μοιραστούμε το ταληράκι κ.λ.π. :2funny: την έχει πάρει κανείς?   


Φωκαίας πρωινή βάρδια δεν θυμάμαι νούμερο αλλά είναι αυτό στα μονά νούμερα που κατεβαίνεις μερικά σκαλάκια--> η ΑΛΙΝΑ ωραίο μελαχροινό με όλο τα πισινά της να σφαλιαρίζει
την έχει πάρει κανείς? μήπως είναι η Αλίνα το IKEA που γράφετε?

Φωκαίας πρωινή βάρδια δεν θυμάμαι νούμερο αλλά είναι αυτό στα μονά νούμερα που ανεβαίνεις μερικά σκαλάκια--> η τσατσά μας την είπε γιατί έμεινε ανοιχτή η πόρτα 1/10 του δευτερολέπτου λέγοντας μας ότι τέτοια κάνετε και περνάνε οικογένειες απόξω τα βλεπουν και καλούν την αστυνομία!! η κοπέλα πάντως μας άρεσε πολύ ήταν μια μελαχροινή με πιασίματα και ωραία περιφέρεια!  όνομα δεν είπε η τσατσά την έχει πάρει κανείς σας ή ΙΚΕΑ και αυτή?

στο Βέργας 2Α η Γαβριέλα από Φωκαίας 27Β όμορφη μελαχροινή με ωραία περιφέρεια....
την έχει πάρει κανείς σας?
 

Επισκέπτης
Φυλής 136 Ανω--> ωραίο μαγαζί φρεσκοβαμμένο κορίτσι η Μαριάννα με 3άρι τούμπανιασμένο βυζί που έδειχνε μεγαλύτερο στο σώμα της αλλά πρόσωπο μάλλον αδιάφορο αλλά ειναι πιτσιρίκα και αυτό μετράει για πολλούς...σέρβις με κώλο στα 30 ή χωρίς στα 25 και μάλιστα ένας συναγωνιστής το παζάρευε της έλεγε να μοιραστούμε το ταληράκι κ.λ.π.  την έχει πάρει κανείς?   
Στο Φυλής 80 έχει πολλές κριτικές μεταξύ των οποίων και η δική μου.Ίσως και στο Πιπίνου 65 βρεις καμία.
Προκαταρκτικά ανύπαρκτα,απάτη-στοματικό (30 ευρώ-ελεύθερο),αστεία απόπειρα συμμετοχής αλλά δεν βιαζόταν.Πολύ ωραίο στήσιμο στα τέσσερα χωρίς κόλπα αποφυγής παλινδρομήσεων που με αποζημίωσε εν μέρει.

Είναι χρήσιμο να διαχωρίζεις την πρωινή από την απογευματινή βάρδια.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom