Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 75 άτομα (0 μέλη και 75 επισκέπτες)

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
που να απεφθυνθω για καλο μπουκιτσι?
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
Στο Φυλής 80 έχει πολλές κριτικές μεταξύ των οποίων και η δική μου.Ίσως και στο Πιπίνου 65 βρεις καμία.
Προκαταρκτικά ανύπαρκτα,απάτη-στοματικό (30 ευρώ-ελεύθερο),αστεία απόπειρα συμμετοχής αλλά δεν βιαζόταν.Πολύ ωραίο στήσιμο στα τέσσερα χωρίς κόλπα αποφυγής παλινδρομήσεων που με αποζημίωσε εν μέρει.

Είναι χρήσιμο να διαχωρίζεις την πρωινή από την απογευματινή βάρδια.

Φίλε μου έχεις δίκιο ξέχασα να γράψω ότι η κριτική για το 136 αφορούσε απογευματινή βάρδια (όπως επίσης και για το Βέργας) και δεν μιλάω για την Μαριάννα του Φυλής 80 που όπως αναφέρει και συναγωνιστής ''βγαίνει στο σαλόνι γυμνόστηθη καθότι δεν έχουν βγεί ακόμα σουτιέν για τα καρπούζια''  :2funny: :2funny: + ότι αυτή είναι ψηλή κανα 1.75 σίγουρα την κόβω χωρίς τακούνια και όμορφη στο πρόσωπο ενω αυτή που έγραψα αδιάφορη-ασεξουαλική για μένα απλά είναι πολυ νεαρά σε αντίθεση με του 80 που μπορεί να ειναι και 29-30...
βοήθησα καθόλου να το ξεδιαλύνουμε το ζήτημα :)
 

residentfuck

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
93
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
10
H Βικυ που χαθηκε?Δεν τη βρισκω πουθενα.Καποιος μου ειχε πει για μεταξουργειο αλλα δεν τη βρηκα.Ξερει κανεις?
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.294
Κριτικές
18
Like
1.990
Πόντοι
4.375
Βικες  υπάρχουν αρκετές.... :rolleyes:  Αν εννοείς  την Καζακστανη νταρντάνα απο Διδύμου υπόγειο-
ολοι  οι φίλοι αναφέρουν ότι  και στο Παιανιέων 24 που ήταν  εως  προ  καιρού δεν είναι πλέον
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Παιδια καποια που δουλευει ή δουλευε φωκαιας μου εδωσε τηλ απο μονη της.Εχουμε καλη επαφη αναμεσα μας αλλα και στο sex.Μου ειπε οτι σκεφτεται να γυρισει στην πατριδα της.Δεν τις αρεσει εδω!Να την παρω τηλ.? :think: :think: :think:Τι να κανω αμα ειναι να πληρωσω ξανα να μενει το βυσινο!Απο την αλλη δεν θελω να εχω τιποτα περιεργα μπλεξιματα γιατι εχω και κοπελα.Αλλα για κανα  :fuck1: μια δθο φορες δεν θα με χαλαγε.sorry αν ειναι off topic
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
βραδινή σύντομη περιπλάνηση σε δυο-τρια αγοραία στενά του κέντρου..
ιουλιανού - κλειστό το κατάστημα(ώρα κοντά στις 12)
διδύμου 16 - βικτώρια μιλφ, ρωσίδα κατά πάσα πιθανότητα, ξανθιά με ωραίο οπίσθιο σύστημα :)
διδύμου 18β υπόγειο - καστανή νεαρά αρκετά συνεσταλμένη αδιάφορης πλην συμπαθούς εμφάνισης (χωρίς φουλ πρόγραμμα απ'ότι κατάλαβα)
διδύμου 18α - ρωσιδάκι νεαρό σχετικά με κοντό μαύρο μαλλί και ταττού, όχι κάτι το ιδιαίτερο εμφανισιακά με φουλ πρόγραμμα ακα-κω όπως συνηθίζεται στο εν λογω κατάστημα
έλλης - ντιάνα τζιλφ με φουλαριστό πρόγραμμα για πολύ μερακλήδες και παππούληδες είναι ότι πρέπει :grin:
αυτά.. 

 
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Η Ντιάνα είναι πολύ καλή. Αλλά είναι gilf όσο δεν πάει  :cheesy:
Όσο για τη Βικτώρια, έχω κάκιστη εμπειρία από Αλκαμένους 113 (υπάρχει σχετική κριτική) ;)
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
Η Ντιάνα είναι πολύ καλή. Αλλά είναι gilf όσο δεν πάει  :cheesy:
Όσο για τη Βικτώρια, έχω κάκιστη εμπειρία από Αλκαμένους 113 (υπάρχει σχετική κριτική) ;)
η ίδια βικτώρια είναι ?
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Ναι, η ίδια είναι. Τα δύο μαγαζιά είναι αδελφάκια. Εκεί θα πετύχεις κάποιες φορές και την Εύα από Αλκαμένους ;)
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
χθες βραδυ στη φυλης


80 η μαρια η βουλγαρα...γνωστη

84 α' οροφος μελαχρονοινο ρουμανοτσιγγανακι με ωραιο σωμα και 2,5αρι ελαφρως πεσμενο αλλα βυζακι.

84 β' οροφος το διο με κατω αλλα σε καστανη εκδοση.ονομα ιρις.

86 πανω η ξνθια τζουλια.πολυ καλο κορμι

86 κατω η ξανθια ελενα.πολυ καβλα το πλασμα αλλαο πολυ κρυοκωλο γαμησι.

71 κατω η λουνα με τα παντα στο 20αρικο.κωλοι ακαποτα και μια γυο απο ολα.

69 κατω μελαχροινο με κορμι για τρελα γαμησια.μετριο προσωπο και ελια στο ανω χειλος.

67  η νελλυ.
 

fuck al pa

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
99
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
σαββατο βραδυ  κατα τις 3 στην ιασωνος στο μεταξι  μετα απο μια συντομη βολτα μπηκα στην εισοδο 1β στο αριστερο,η κοπελα ρωσιδα ωραιο σωμα μετριο υψος και οποιος εμπαινε το επιανε τον πουτσο και τριβοταν στους πελατες, μπηκα για 15 ευρο το στηθος τελικα ηταν πολυ χαλαρο  ,πιπα μετρια προς καλη, με την μια μετα την πιπα αναιβηκε απο πανω , μετα στα 4 ηταν ολα τα λεφτα και εκει τελιωσα ,για 15  καλη ηταν,,,, αμεσως μετα εκανα μια βολτα  και μπαινω σε  ενα  μαλλον στην ιδια οδο και ειναι ενα παληκαρι κατω απτα σκαλιαπεσμενο και ειχε γεμισει ο τοπος αιματα (πρεπει να ηταν υπερπιτας ή την ακουσε καλα απτο πεσιμο) πολυ αιμα κατω δεν μπορουσες να περασεις και τελικα ξενερωσα και την εκανα, τι απεγινε τελικα αυτος εζησε? παντως ειχαν μαζευτει καμια δεκαρια σκουροι και δεν τον βοηθουσαν μονο τον κοιτουσαν  μαλλον για να τον ξεντισουν, γιατι φορουσε καλυτερα ρουχα απο αυτους!!!
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
83
Like
899
Πόντοι
2.687
Σήμερα στα πέριξ της Φυλής μεταξύ των άλλων:

71Α--> αν και όνομα δεν είπαν υποθέτω ότι ήταν η Μπάρμπορα: H εύσωμη τσατσά ενώ καθάριζε με μάπα ένα από τα δωμάτια την είπε σε 2 πιτσιρικάδες ότι είναι μικροί και να φύγουν..αυτοί νόμιζαν ότι τους έκανε πλάκα και λένε 19 ειμαστε, αυτή επέμενε και τους λέει πρώτα να πάτε φαντάροι κ μετά στα μπουρδέλα....κ ενω στο μεσοδιάστημα τους έκανε και παρατήρηση ότι φωνάζουν και ενοχλούν (αν είναι δυνατόν με την μουσική να παίζει δυνατά κιόλας) αυτοί σοβάρεψαν και ήταν έτοιμοι να της δείξουν ταυτότητες!! ο ένας όμως λεέι δεν πάει να γαμηθεί και την έκαναν με ελαφρά...

εγω με τον φίλο μείναμε και να σου το κορίτσι..κάνει εναν γρήγορο κύκλο και ενω εμείς ετοιμαζόμαστε να φύγουμε(χωρίς πιασίματα ή/και βυζί μετριο-μεγάλο μάλλον αδύνατη και με ξεκάρφωτο μαλλί σαν κεραίες μια δεξιά μια αριστερά :2funny:) μας λέει γιατί φωνάζετε? ποιοι εμείς τις λέμε? τα παλικάρια αλλά όχι και πολύ και ενώ η τσατσά συμφώνησε μαζί μας (πως το έπαθε) αρχίζουν στο καπάκι να μας λένε ότι εσείς οι δυο όλο βόλτες είσαστε και σας έχουμε δει δεν περνάτε στο δωμάτιο κ.λ.π. εμείς το αρνηθήκαμε και εγώ μάλιστα της είπα ότι στην απογευματινή βάρδια έχω πάρει κοπέλα...τι το ήθελα βρήκα με τρελές να συννενοηθώ!!

ρε παιδιά η Μπάρπορα και η τσατσα τα έχουν κάψει?!!!!!!!!

71B--> Η πρωινή κοπέλλα με την γεμάτη-μελαχροινη τσατσά αρκετά καλή έκανε μάλιστα αγκαλίτσες+φιλάκια για να καβλώσουμε...
       Η απογευματινή της Ευας(η Αννα λογικά πρέπει να είναι) τι μούναρος ρε παιδιά η τύπισσα είναι για πολλα :fuck1: απίστευτη!! για πείτε τίποτα για το δωμάτιο αν και έχω διαβάσει έχει ψιλοκαλές κριτικές...
Εντωμεταξύ απόστευτες ατάκες να πετάει η Ευα και η συναγωνιστές να συμπληρώνουν: λεει σε κάποια φάση η κοπέλα είναι χέλι, κάνει σεξ στον καθρέπτη κάνει αεροπλανικά κ.λ.π..... της ρυθμικής λέει ένας είναι? :2funny: μετά λέει δεν είναι μη μου άπτου όπως άλλες που είναι κουρασμένες ή που δεν τους αρέσει το επάγγελμα τους και πιάνουν το πουλι με το τσιμπιδάκι των φρυδιών λες και....βγάζουν ματοτσίνορο λέει ένας συναγωνιστής :2funny: :2funny: :2funny:

Φυλής 136 Ανω--> ωραίο μαγαζί φρεσκοβαμμένο κορίτσι η Μαριάννα με 3άρι τούμπανιασμένο βυζί που έδειχνε μεγαλύτερο στο σώμα της αλλά πρόσωπο μάλλον αδιάφορο αλλά ειναι πιτσιρίκα και αυτό μετράει για πολλούς...σέρβις με κώλο στα 30 ή χωρίς στα 25 και μάλιστα ένας συναγωνιστής το παζάρευε της έλεγε να μοιραστούμε το ταληράκι κ.λ.π. :2funny: την έχει πάρει κανείς?   


Φωκαίας πρωινή βάρδια δεν θυμάμαι νούμερο αλλά είναι αυτό στα μονά νούμερα που κατεβαίνεις μερικά σκαλάκια--> η ΑΛΙΝΑ ωραίο μελαχροινό με όλο τα πισινά της να σφαλιαρίζει
την έχει πάρει κανείς? μήπως είναι η Αλίνα το IKEA που γράφετε?

Φωκαίας πρωινή βάρδια δεν θυμάμαι νούμερο αλλά είναι αυτό στα μονά νούμερα που ανεβαίνεις μερικά σκαλάκια--> η τσατσά μας την είπε γιατί έμεινε ανοιχτή η πόρτα 1/10 του δευτερολέπτου λέγοντας μας ότι τέτοια κάνετε και περνάνε οικογένειες απόξω τα βλεπουν και καλούν την αστυνομία!! η κοπέλα πάντως μας άρεσε πολύ ήταν μια μελαχροινή με πιασίματα και ωραία περιφέρεια!  όνομα δεν είπε η τσατσά την έχει πάρει κανείς σας ή ΙΚΕΑ και αυτή?

στο Βέργας 2Α η Γαβριέλα από Φωκαίας 27Β όμορφη μελαχροινή με ωραία περιφέρεια....
την έχει πάρει κανείς σας?

Μεγαλε ημουν κι εγω στο 71β, επεσε πολυ γελιο με την Ευα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
Μεγαλε ημουν κι εγω στο 71β, επεσε πολυ γελιο με την Ευα  :2funny: :2funny: :2funny:

αντε λες να καθόμασταν και δίπλα-δίπλα? :)
Καλά η τύπισσα δεν παίζεται στο μπλα-μπλα και αν είσαι ''συνεσταλμένος'' στην λέει ασχημα αλλά αν είσαι ωραίος στις απαντήσεις σου γίνεται σόου!
αλήθεια αυτήν την κούκλα την έχεις-έχει πάρει κανείς? είναι ξανθός ΑΓΓΕΛΟΣ :smitten:

Υ.Γ τελικά η Αλίνα της Φωκαίας που είναι χαρητωμένο μελαχροινάκι κάνει τίποτα στο δωμάτιο?
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Στα πολυ γρηγορα σημερα το πρωι..
Φυλής 67
Νελλυ
Φυλης 61
Μελαχρινο μπαζο
Φυλης 86 ισογειο
Ελενα-φραουλιτσα
Φυλης 80
Κορινα η μαυρομαλλα με την μεγαλη περιφερεια απο το Κεφαλληνιας 75
Φυλης 86 ανω
Το ομορφο μελαχρινο πιπινακι με το γιοματο πατουρι
Φυλης 84 1st floor
Σαμανθα η ομορφη γυφτοπουλα
Κι εδω η σημανση που σε οδηγει στον 2ο οροφο του ντελου!Αυτο το women's σπαει καρυδια :tooth:
 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
Φυλης 86 ανω
Το ομορφο μελαχρινο πιπινακι με το γιοματο πατουρι

και τα ωραία μάτια και τα ωραία βυζιά και τα όμορφα πατουσάκια για ποδολάγνους, η 'Σάντρα'.
Μόνο το πηγούνι της την χαλάει που είναι 'προς τα μέσα'.

Όλα τα παραπάνω τα άκουσα, όλως τυχαίως.
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
και τα ωραία μάτια και τα ωραία βυζιά και τα όμορφα πατουσάκια για ποδολάγνους, η 'Σάντρα'.
Μόνο το πηγούνι της την χαλάει που είναι 'προς τα μέσα'.

Όλα τα παραπάνω τα άκουσα, όλως τυχαίως.

Για όσους γουστάρουν όμορφη 20χρονη μελαχροινή με λεκάνη-μπούτια που τα βλέπεις και αληθωρίζεις είναι θεα!! αλλά μόνο αν σε ''μαθει'' φεύγεις ικανοποιημένος......
πιστεύω γιατί μια φορά την έχω πάρει μόνο....
 

veneto

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
513
Κριτικές
78
Like
1.327
Πόντοι
6.195
Ναι, η ίδια είναι. Τα δύο μαγαζιά είναι αδελφάκια. Εκεί θα πετύχεις κάποιες φορές και την Εύα από Αλκαμένους ;)

Μακριά από την τρελή. Τρώει απότομες φλασιές και κάνει παλαβά
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom