Νέα

Νυχτερινή ζωή και σεξ στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
κανενα μπαρ που συχναζουν γαμημενα μπακουρια ξερετε στην Αθηνα?
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
δεν ξερω τη χρησιμοτητα του κατωθεν post αλλα ετσι να υπαρχει :

πολυ αγαμια ρε παιδια εχει πεσει
μαλακες μουροχαυλοι φλωρια και απο την αλλη , αγαμητες , φαντασμενες "γυναικες καριερας"
μας εχουν φουσκωσει τα [size=17pt]@@[/size] με την υποκριτικη κοινωνια τους

ευτυχως που υπαρχουν πουτανες
γαματε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

:knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:

;)
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
δεν ξερω τη χρησιμοτητα του κατωθεν post αλλα ετσι να υπαρχει :

πολυ αγαμια ρε παιδια εχει πεσει
μαλακες μουροχαυλοι φλωρια και απο την αλλη , αγαμητες , φαντασμενες "γυναικες καριερας"
μας εχουν φουσκωσει τα [size=17pt]@@[/size] με την υποκριτικη κοινωνια τους

ευτυχως που υπαρχουν πουτανες
γαματε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

:knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:

;)

Υπηρχαν παντα και οι 3 κατηγορίες
 

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
για την καταντια των γυναικων ισως τελικα φταιει κ η καταντια των αντρων...το χετε σκεφτει?
τις εχουν καλομαθει τοσο που εχουν αποθρασυνθει τελειως οι ιδιες...δεν υπαρχουν πιο μουνοδουλοι απο τους ελληνες...με το που βρουν την πρωτη που θα τους κατσει ακομα κ αν δεν ειναι ανταξια των προσδοκιων τους την κανουνε κυρια
με τους φιλους τους ειναι παρτακηδες..δεν φερνουν ποτε γκομενες οι ιδιοι.παρα μονο απαιτουν απο τους αλλους
παντα κλανουν ενα φιλο αν ειναι να βγουν με γκομενα...αυτο πχ μεχρι τωρα ηταν χαρακτηριστικο των γυναικων..οι αντρες σεβονταν τη φιλια...τωρα πια ομωσ οχι
βγαινουν με τους φιλους τους οχι για να περασουν καλα,αλλα για να βρουν γκομενα κ αν τυχον βρουν τους κλανουν κ παλι
αν κανουν κ σχεση ειναι ικανοι να διαγραψουν ακομα κ τους πιο αδερφικους τους φιλους
ολη τους η καλοπεραση εξαρταται απο το θεμα γκομενα,μεχρι κ η ιδια τους η ζωη
οι απαιτησεις κ τα θελω της γκομενας καθοριζουν κ τη δικη του ζωη
ολα για την γκομενα...πανε εκει που της αρεσει,βαζουν στο αμαξι τη μουσικη που αυτη προτιμα,τρωνε αστακομακαροναδες κ ας ματωνει η τσεπη τους
οσο περνανε τα χρονια ολο κ χανονται οι φιλοι...μετα 30 αρχιζουν να την κανουν...ο καθενας εχει αραξει στο πρωτο μουνι που βρηκε...καταντια...
η γυναικα ειναι οπως την μαθεις...πεφτεις με τα μουτρα σαν λιγουρης?μετα σε παιζει σαν σκυλακι...κρατας χαρακτηρα κ προσωπικοτητα...σε σεβεται κ δεν στα κανει τσουρεκια...μονο που ο ελληναρας αναζητα την ευκολη λυση για να βγαλει γκομενα...το γλυψειμο
κ εχετε σκεφτει κατι ακομα...?η καλυτερη περιοδος για τον αντρα στη ζωη του ειναι τα 30-40 κ τα χαραμιζει...οι γκομενες την καλυτερη περιοδος της ζωης τους 20-30 την χαιρονται με τον καλυτερο τροπο...ζουν εντονα μεχρι τα 30 κ μετα βρισκουν το μαλακα οταν δεν φτουρανε πια για να συνεχισουν την καλοζωια...ο μαλακας παλι μεχρι τα 30 τρωει πακετο αφου ακομα δεν εχει φτιαχτει επαγγελματικα κ μολις φτιαχτει κ μπορει να κανει το κεφι του μουνοδουλιαζει κ εξυπηρετει τις ορεξεις της κυριας....
δεν ειμαι αντιθετος στις σχεσεις με την προυποθεση να ειναι υγιεις...αν λοιπον καθε αντρας δεν αντιδρουσε τοσο δουλικα με μια γυναικα τα πραγματα θα ηταν πολυ καλυτερα
οι αντρες λοιπον φταινε εξισου με λιγα λογια...το κακο ειναι οτι οσο γραψιμο κ να ριξουμε εδω,οσες αναλυσεις κ να κανουμε ο ελληναρας ακομα κ αν ξερει οτι κανει λαθος θα κανει του κεφαλιου του...
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
αρκετα καλη αναλυση της "μουνοδουλιασης"
ομως διαφωνω στο κατα ποσον γαμανε και γαμιουνται ανδρες και γυναικες αντιστοιχα.
εγω βλεπω συμπτωματα υστεριας  απο γυναικες και μαλακομπουκωματος απο τους αντρες , ενα σωρο ψυχοσωματικα προβληματα και παραξενες συμπεριφορες στην καθημερινοτητα και για ολα αυτα φταιει η [size=20pt]ΑΓΑΜΙΑ[/size]
να δειτε που σε λιγα χρονια με την υπογεννητικοτητα ,θα ειμαστε ξενοι στην ιδια μας τη χωρα.
φεμινισμους ,καριερες και γκλαμουρια μου θελατε ε ?
παρτε τα [size=17pt]@@[/size] μου τωρα
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.431
Πόντοι
5.097
για την καταντια των γυναικων ισως τελικα φταιει κ η καταντια των αντρων...το χετε σκεφτει?
τις εχουν καλομαθει τοσο που εχουν αποθρασυνθει τελειως οι ιδιες...δεν υπαρχουν πιο μουνοδουλοι απο τους ελληνες...με το που βρουν την πρωτη που θα τους κατσει ακομα κ αν δεν ειναι ανταξια των προσδοκιων τους την κανουνε κυρια
με τους φιλους τους ειναι παρτακηδες..δεν φερνουν ποτε γκομενες οι ιδιοι.παρα μονο απαιτουν απο τους αλλους
παντα κλανουν ενα φιλο αν ειναι να βγουν με γκομενα...αυτο πχ μεχρι τωρα ηταν χαρακτηριστικο των γυναικων..οι αντρες σεβονταν τη φιλια...τωρα πια ομωσ οχι
βγαινουν με τους φιλους τους οχι για να περασουν καλα,αλλα για να βρουν γκομενα κ αν τυχον βρουν τους κλανουν κ παλι
αν κανουν κ σχεση ειναι ικανοι να διαγραψουν ακομα κ τους πιο αδερφικους τους φιλους
ολη τους η καλοπεραση εξαρταται απο το θεμα γκομενα,μεχρι κ η ιδια τους η ζωη
οι απαιτησεις κ τα θελω της γκομενας καθοριζουν κ τη δικη του ζωη
ολα για την γκομενα...πανε εκει που της αρεσει,βαζουν στο αμαξι τη μουσικη που αυτη προτιμα,τρωνε αστακομακαροναδες κ ας ματωνει η τσεπη τους
οσο περνανε τα χρονια ολο κ χανονται οι φιλοι...μετα 30 αρχιζουν να την κανουν...ο καθενας εχει αραξει στο πρωτο μουνι που βρηκε...καταντια...
η γυναικα ειναι οπως την μαθεις...πεφτεις με τα μουτρα σαν λιγουρης?μετα σε παιζει σαν σκυλακι...κρατας χαρακτηρα κ προσωπικοτητα...σε σεβεται κ δεν στα κανει τσουρεκια...μονο που ο ελληναρας αναζητα την ευκολη λυση για να βγαλει γκομενα...το γλυψειμο
κ εχετε σκεφτει κατι ακομα...?η καλυτερη περιοδος για τον αντρα στη ζωη του ειναι τα 30-40 κ τα χαραμιζει...οι γκομενες την καλυτερη περιοδος της ζωης τους 20-30 την χαιρονται με τον καλυτερο τροπο...ζουν εντονα μεχρι τα 30 κ μετα βρισκουν το μαλακα οταν δεν φτουρανε πια για να συνεχισουν την καλοζωια...ο μαλακας παλι μεχρι τα 30 τρωει πακετο αφου ακομα δεν εχει φτιαχτει επαγγελματικα κ μολις φτιαχτει κ μπορει να κανει το κεφι του μουνοδουλιαζει κ εξυπηρετει τις ορεξεις της κυριας....
δεν ειμαι αντιθετος στις σχεσεις με την προυποθεση να ειναι υγιεις...αν λοιπον καθε αντρας δεν αντιδρουσε τοσο δουλικα με μια γυναικα τα πραγματα θα ηταν πολυ καλυτερα
οι αντρες λοιπον φταινε εξισου με λιγα λογια...το κακο ειναι οτι οσο γραψιμο κ να ριξουμε εδω,οσες αναλυσεις κ να κανουμε ο ελληναρας ακομα κ αν ξερει οτι κανει λαθος θα κανει του κεφαλιου του...

Έχεις απόλυτο δίκιο φίλε sperminator_tx  αλλά όταν είσαι στο φτύσιμο για αρκετό καιρό από τις καριόλες(μιας και αυτές έχουν το πάνω χέρι) πολύ εύκολα την πατάς και ακόμη ευκολότερα πουλάς τους φίλους σου για την πάρτη τους.Το λοιπόν είναι εάν θα φας το κόλλημα με το πρώτο ναι που θα ακούσεις(μετά από κανα 50αρια όχι) ή θα τις γράψεις στ'αρχίδια σου και θα συνεχίσεις να είσαι όπως είσαι περιορίζοντας τις απαιτήσεις σου στις πουτάνες.Από τη στιγμή που οι γκόμενες πλέον κάνουν ''παιχνίδι'' στις σχέσεις δεν βλέπω άλλες εναλλακτικές.Αν κάποιος συνάδελφος έχει στο μυαλό του κάποια άλλη λύση ας μας γράψει...
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Ρε παιδιά σίγά να μη πρέπει να γίνεις επιστήμονας να πάρεις διδακτορικό στο φλερτ για να ρίξεις γκόμενα...Απλά είναι τα πράγματα οι ελληνίδες δε θέλουν να  παίξουν...Έχω ζήσει εξωτερικό και έχω βγάλει γκόμενα στο δρόμο ή σε μπάρ χωρίς να είμαι επιστήμονας του καμακιού..Απλά πράγματα ανοίγεις κουβέντα είσαι ο εαυτός σου αν γουστάρει η άλλη σου κάθεται...αλλά νορμάλ γυναίκες δεν έχουν κύριο σκοπό να μοιράσουν πίτες..

Μάγκες απ την εμπειρία που ανταλλάσουμε εδώ φαίνεται ότι τα ίδια συμβαίνουν πάνω κάτω σε Αθήνα Θεσσαλονίκη Πάτρα..Κρήτη απ ότι έχω ακούσει και γενικά σε όλη την Ελλάδα.. Είχα πάει πέρισυ το καλοκαίρι στη παραλία Κατερίνης.. Χαμός από σλαβοκόριτσα.. :dancing: Χορεύαν γλεντάγαν..φιλικές χαμογελαστές μπορούσες να τους πιάσες κουβέντα...Μια βραδυά είμουνα σε ένα κλαμπάκι γίνοταν ο τρελός χαμός χόρευαν όλα τα σλαβοκόριτσα  είχαν ξεσαλώσει και άρχισα να κάνω καμάκι...Σε μια φάση  λόγω κεκτημένης ταχύτητας πέφτω σε ελλεηνίδες ..και πριν προλάβω το ανοίξω το στόμα μου βλέπω ένα δάκτυλο να κουνιέται απαγορευτικά...σε στυλ μη τολμήσεις να μου μιλήσεις.. :headbang: Επρεπε να το είχα καταλάβει ενώ όλες γλένταγαν σαν τρελές αυτές ήταν σε μια γωνία με ξυνισμένες φάτσες και ξύναν το νιμού τους... :jerking: Παιδιά υπάρχει κρίση...

Αυτο το αποσπασμα τα λεει ολα νομιζω.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Κανονίσατε συνάντηση τα μέλη?Κάτι μου σφύριξαν αλλά δεν είδα το τόπικ.Που είναι αυτό το τόπικ να δω ποιοι τι και πως?

Τέλειωσαν τα δυνατά γαμήσια με τον πρώην, και νοιώθεις τις αράχνες να πλέκουν πλέον το μίτο τους γύρω από το μουνάκι σου? :think:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Το λοιπόν είναι εάν θα φας το κόλλημα με το πρώτο ναι που θα ακούσεις(μετά από κανα 50αρια όχι) ή θα τις γράψεις στ'αρχίδια σου και θα συνεχίσεις να είσαι όπως είσαι περιορίζοντας τις απαιτήσεις σου στις πουτάνες.Από τη στιγμή που οι γκόμενες πλέον κάνουν ''παιχνίδι'' στις σχέσεις δεν βλέπω άλλες εναλλακτικές.Αν κάποιος συνάδελφος έχει στο μυαλό του κάποια άλλη λύση ας μας γράψει...
Σιγουρα πρεπει να τις γραψεις στα αρχιδια σου με την εννοια οτι δεν πρεπει να τις αφηνεις να σου γαμανε την ψυχολογια.
Κακα τα ψεματα πρεπει να το αποδεχθουμε οτι δεν ειναι ευκολες οι σχεσεις με τις ελεηνιδες σημερα-ειναι λιγο περιεργες οι εποχες...
Εγω πραγματικα λυπαμαι τη μουροχαβλη και αγαμητη νεολαια,που δεν εχουν την ευχαιρια να μιλανε στα γκομενακια , κοτανε να γαμησουν στα σοκακια της αγοραιας ηδονης και μενουν με το πουλι στο χερι, αντε στην καλυτερη περιπτωση να τα τυλιξει η πρωτη πατσαβουρα που θελει να δεσει το γαιδαρο της με καποιο κακομοιρακο...
Παντως πολλα ψυχιατρικα προβληματα στη νεολαια υπαρχουν λογω προβληματων στις διαπροσωπικες σχεσεις...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.636
Κριτικές
61
Like
39.888
Πόντοι
22.785
Τέλειωσαν τα δυνατά γαμήσια με τον πρώην, και νοιώθεις τις αράχνες να πλέκουν πλέον το μίτο τους γύρω από το μουνάκι σου? :think:

Μία σχέση τριών χρόνων που ειχα δεν θυμάμαι σχεδόν τίποτα................
Αφου συναντάω κοινούς, τότε, γνωστούς και μου λένε σκηνικά και τους κοιτάω σαν χάνος.
Ολική διαγραφή!!!!!!!!!!!!!!
Και τις υπόλοιπες τις έχω ξεχάσει εκτός απο κανα δυο καλές που μερικές φορές, όταν με πιάνουν μοναξιές, θυμάμαι τις καλές στιγμές................καί τις έπισκεύτομαι!!!!!!!!!!!!!
Α!
Α ναι είναι και αυτό...............
Στο πρώτο στάδιο χωρισμού θυμάσε μόνο τα άσχημα, καλό θα είναι να έχεις βρει αντικαταστάτη πριν έρθει το επόμενο στάδιο που είναι οτι θυμάσε μόνο τα καλά.
Αν δεν ¨ξανακυλίσεις" και μείνεις όντως χωρισμένος έρχετε το τρίτο στάδιο, και τελικό, αυτό της αμνησίας.
Στην υγειά μας!!!!!!!!!! Νασταρόβια!!!!!!!!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Μία σχέση τριών χρόνων που ειχα δεν θυμάμαι σχεδόν τίποτα................
Αφου συναντάω κοινούς, τότε, γνωστούς και μου λένε σκηνικά και τους κοιτάω σαν χάνος.
Ολική διαγραφή!!!!!!!!!!!!!!
Και τις υπόλοιπες τις έχω ξεχάσει εκτός απο κανα δυο καλές που μερικές φορές, όταν με πιάνουν μοναξιές, θυμάμαι τις καλές στιγμές................καί τις έπισκεύτομαι!!!!!!!!!!!!!
Α!
Α ναι είναι και αυτό...............
Στο πρώτο στάδιο χωρισμού θυμάσε μόνο τα άσχημα, καλό θα είναι να έχεις βρει αντικαταστάτη πριν έρθει το επόμενο στάδιο που είναι οτι θυμάσε μόνο τα καλά.
Αν δεν ¨ξανακυλίσεις" και μείνεις όντως χωρισμένος έρχετε το τρίτο στάδιο, και τελικό, αυτό της αμνησίας.
Στην υγειά μας!!!!!!!!!! Νασταρόβια!!!!!!!!!

Εγω που δεν θυμαμαι καμμια,  θα ζησω γιατρε μου????
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Ρωτησε τόν gl.... κάτι ξέρη αύτος!!!!!!!!!!!! :think: :think: :think:

Oλα κι ολα....Εγω ομο-αξονικη δεν κανω....σε νοσοκομειο δεν μπαινω....απο μασατζιδικο και πανω....με τα λαδια μου και τ αρωματικα μου :kissass: :kissass:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.636
Κριτικές
61
Like
39.888
Πόντοι
22.785
κανε αξονικη εγκεεφαλου.... :rockon:

Όταν δε σε νοιάζει πού βρίσκεσαι, τότε δεν έχεις χαθεί...............
... γιατί ζωή δεν είναι οι μέρες που πέρασες, αλλά οι στιγμές που θυμάσαι!!!!!!!!!! ;) ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Όταν δε σε νοιάζει πού βρίσκεσαι, τότε δεν έχεις χαθεί...............
... γιατί ζωή δεν είναι οι μέρες που πέρασες, αλλά οι στιγμές που θυμάσαι!!!!!!!!!! ;) ;)
εγω ποσταρω σωκρατη αλλα εσυ  εισαι φιλοσοφος........ :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom