Νέα

Νυχτερινή ζωή και σεξ στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Απο αυτουs ποσουs θα απεριπτεs ομωs???? Κλασσικεs ελληνικεs φιγουρεs ....αντρεs βεβαια........Μη μου λεs για Κλουνευ και για Μαικλ Νταγκλαs ....Εδω σε θελω....Με Ελληνεs..Για λεγε
δε καταλαβα την ερωτηση... :S
πες μου ελληνες να σοου πω..
αν ρωτας αυτο.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
δε καταλαβα την ερωτηση... :S
πες μου ελληνες να σοου πω..
αν ρωτας αυτο.
Αυτο που λεω.......ειναι οτι σαν ενδιαφεροντεs αντρεs πολλουs θα απεριπτεs........εστω κι αν σ αρεσουνε σαν ηθοποιοι.....πεσμου εσυ ονοματα οποιων εσυ θεs να σε ψυχογραφησω.....Οχι σαν ηθοποιοι αλλα σαν αντρεs εννοω.....
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.738
Κριτικές
61
Like
40.327
Πόντοι
22.785
Απο αυτουs ποσουs θα απεριπτεs ομωs???? Κλασσικεs ελληνικεs φιγουρεs ....αντρεs βεβαια........Μη μου λεs για Κλουνευ και για Μαικλ Νταγκλαs ....Εδω σε θελω....Με Ελληνεs..Για λεγε

Καταρχήν, η σεξουαλική εξάρτηση μπορεί να εκφράζεται με διαφορετικό τρόπο στον καθένα!!!!!!!!!!!!!!!!!
Έντονη επιθυμία για σεξ, αυνανισμός, παρακολούθηση πορνοταινιών.
Κάποιος, όμως, χαρακτηρίζεται σεξομανής όταν η συμπεριφορά του ξεφεύγει από τον έλεγχο και αρχίζει έτσι να επιδρά αρνητικά στη ζωή του (ή και στη ζωή των άλλων).
Η συμπεριφορά αυτή μπορεί να κάνει το άτομο να νιώσει ντροπή, απελπισία και σύγχυση, τόσο που μπορεί να οδηγήσει το άτομο ακόμα και στην πλήρη άρνηση στο σεξ..........................
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Κανονίσατε συνάντηση τα μέλη?Κάτι μου σφύριξαν αλλά δεν είδα το τόπικ.Που είναι αυτό το τόπικ να δω ποιοι τι και πως?

Πράμα δεν κανονίστηκε τουλάχιστον την τελευταία φορά που το είδα πριν κανένα δίμηνο :2funny: Το τόπικ λέγεται: Διοργάνωση σοβαρής και αξιοπρεπούς παρτούζας, αν δεν απατώμαι. Αν βρω το link του θα το ποστάρω ;)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Καταρχήν, η σεξουαλική εξάρτηση μπορεί να εκφράζεται με διαφορετικό τρόπο στον καθένα!!!!!!!!!!!!!!!!!
Έντονη επιθυμία για σεξ, αυνανισμός, παρακολούθηση πορνοταινιών.
Κάποιος, όμως, χαρακτηρίζεται σεξομανής όταν η συμπεριφορά του ξεφεύγει από τον έλεγχο και αρχίζει έτσι να επιδρά αρνητικά στη ζωή του (ή και στη ζωή των άλλων).
Η συμπεριφορά αυτή μπορεί να κάνει το άτομο να νιώσει ντροπή, απελπισία και σύγχυση, τόσο που μπορεί να οδηγήσει το άτομο ακόμα και στην πλήρη άρνηση στο σεξ..........................
Προσπαθω να την κανω να μου πει.......ποιον θα εβλεπε σαν αντρα και οχι σαν συμβολο.......Υπαρχουν παραδειγματα επωνυμων και απειρα ανωνυμων που δεν συμπιπτουν με την ...Καλη πρωτη εντυπωση......λογω αμφανισηs...και αρα εξ αρχησ δεν θα τουσ εδινε....οπωs γινεται δλδ και σημερα....την απαραιτητη σημασια...Εκει ειναι ολη η ουσια του πραγματοs
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
παρε ενα παραδειγμα...Βεγγοs........καλο παιδι αλλα.......
ρε αλλου το πας...


ασχετο:αλλα ελεος!!!!!!!!μου σβησανε το θρεντ με τους αντρες που ειχα ανοιξει! :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:


τα περιεργα που μαρεσουν δεν εννοω σαν ηθοποιοι..
απο συνεντευξεις...(μυαλο που δειχνει να εχουν) πχ...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.738
Κριτικές
61
Like
40.327
Πόντοι
22.785
Προσπαθω να την κανω να μου πει.......ποιον θα εβλεπε σαν αντρα και οχι σαν συμβολο.......Υπαρχουν παραδειγματα επωνυμων και απειρα ανωνυμων που δεν συμπιπτουν με την ...Καλη πρωτη εντυπωση......λογω αμφανισηs...και αρα εξ αρχησ δεν θα τουσ εδινε....οπωs γινεται δλδ και σημερα....την απαραιτητη σημασια...Εκει ειναι ολη η ουσια του πραγματοs


 

Επισκέπτης
Πράμα δεν κανονίστηκε τουλάχιστον την τελευταία φορά που το είδα πριν κανένα δίμηνο :2funny: Το τόπικ λέγεται: Διοργάνωση σοβαρής και αξιοπρεπούς παρτούζας, αν δεν απατώμαι. Αν βρω το link του θα το ποστάρω ;)
Α περί παρτούζας πρόκειται?Οκ καλά να περάσετε.
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom