Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
The news is goood!!!!!!!!!! Στο μαγαζί θα είναι η Αλεξάνδρα στην πόρτα για ένα μήνα!!

Ευκαιρία για ροζ όνειρα που γίνονται πραγματικότητα. Είπατε τίποτα?
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
483
Κριτικές
46
Like
2.174
Πόντοι
1.071
The news is goood!!!!!!!!!! Στο μαγαζί θα είναι η Αλεξάνδρα στην πόρτα για ένα μήνα!!

Ευκαιρία για ροζ όνειρα που γίνονται πραγματικότητα. Είπατε τίποτα?
Ενδιαφερον, λενε οτι ειναι πολυ καλη στο σερβις δε την εχω δει εμφανισιακα..
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Ενδιαφερον, λενε οτι ειναι πολυ καλη στο σερβις δε την εχω δει εμφανισιακα..
Είπα για "πόρτα". Δεν εννοούσα τη μασέζ Αλεξάνδρα. Αλλά εννοούσα την πορτιέρισα Αλεξάνδρα. Δλδ οι πύλες είναι ανοικτές για ένα μήνα, ευκαιρία για επισκέψεις.

πόρτα=πορτιέρισα=υπεύθυνη=σερίφισα=....
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
483
Κριτικές
46
Like
2.174
Πόντοι
1.071
Είπα για "πόρτα". Δεν εννοούσα τη μασέζ Αλεξάνδρα. Αλλά εννοούσα την πορτιέρισα Αλεξάνδρα. Δλδ οι πύλες είναι ανοικτές για ένα μήνα, ευκαιρία για επισκέψεις.

πόρτα=πορτιέρισα=υπεύθυνη=σερίφισα=....
Nai ok δε προσεξα που εννουσες ο
Πορτα..προσεξα μονο τ ονομα
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
805
Κριτικές
14
Like
603
Πόντοι
2.077
The news is goood!!!!!!!!!! Στο μαγαζί θα είναι η Αλεξάνδρα στην πόρτα για ένα μήνα!!

Ευκαιρία για ροζ όνειρα που γίνονται πραγματικότητα. Είπατε τίποτα?
Επιτέλους και κάποια καλά νέα !
 

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
263
Κριτικές
39
Like
1.698
Πόντοι
3.990
Ποιο το νόημα άμα δεν δεις το ξωφτερνο??τα σιγανα καντήλια που σου κόβει με το που σε βλέπει:cry:βουνο γύρνα πίσω λειπεις:2funny:
Είσαι Βουνοεξαρτημενος, χρειάζεσαι θεραπεία
 

greek1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2022
Μηνύματα
156
Like
149
Πόντοι
1
Αδερφέ για αυτό υπάρχουν τα τηλέφωνα.
Αν δεν θες να τρέχεις άδικα, και αν δεν σου αρέσουν οι εκπλήξεις, τότε απλά καλείς να μάθεις ποιες εργάζονται και πράττεις ανάλογα τα γούστα σου (και την τύχη σου τελικά) !
Έψαξα ποιο πίσω και έχουν διμοσιευση κάποια τηλέφωνα αλλά δεν απαντάει κάποιος.. Μήπως έχει κάποιος το τηλέφωνο να εποικονισω;;
 

mounodoulos34

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
190
Like
230
Πόντοι
21
Γεια σας, θέλω να πάρω τρίο την Μαρίνα. Γνωρίζει κάποιος αν δέχεται;

Εντομεταξυ έχω πάει στο μαγαζί πολλές φορές (σαββατοκύριακα) δεν την έχω πετύχει ποτέ.

Ελπίζω αυτή τη φορά που θα πάω άλλη μέρα να την κλεισω
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.000
Κριτικές
4
Like
7.486
Πόντοι
2.306
Γεια σας, θέλω να πάρω τρίο την Μαρίνα. Γνωρίζει κάποιος αν δέχεται;

Εντομεταξυ έχω πάει στο μαγαζί πολλές φορές (σαββατοκύριακα) δεν την έχω πετύχει ποτέ.

Ελπίζω αυτή τη φορά που θα πάω άλλη μέρα να την κλεισω
Η Μαρίνα σπάνια πάει σκ.
Για να την πετύχεις ελεύθερη τυχαία παίξε τζόκερ, πιο πολλές πιθανότητες νίκης έχεις.
Τριο νομίζω κάνει με συγκεκριμένες κοπέλες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: acab3

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
183
Κριτικές
6
Like
865
Πόντοι
361
Η Μαρίνα σπάνια πάει σκ.
Για να την πετύχεις ελεύθερη τυχαία παίξε τζόκερ, πιο πολλές πιθανότητες νίκης έχεις.
Τριο νομίζω κάνει με συγκεκριμένες κοπέλες.
Εγώ πάλι θα συμβουλευα τον φίλο, πως αν έχει την τύχη να πετύχει την Μαρίνα ελεύθερη, να εκμεταλλευτεί την δυνατότητα αυτή κ να την απολαύσει. Θα του δοθούν άλλες ευκαιρίες για τρίο. Με την Μαρίνα, δεν χρειάζεσαι και δεν θέλεις καμία άλλη συμμετοχή. Για λίγες του χώρου μπορείς να το πεις αυτό, δυστυχώς πλέον
 

Aggelioforos1992

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2023
Μηνύματα
438
Like
825
Πόντοι
81
το μαγαζί είναι τοπ απ' τα μασατζιδικα.. λοιπόν επίσκεψη χτες..πήρα Αλεξάνδρα για πρώτη φορά..γλώσσα πινέλο φουλ καυλιάρα αισθησιακή..δν άντεξα κ φουλ εκτόξευση σε ένα τέταρτο..την γάμησα λίγο ακόμη κ πέρασε το μισάωρο..όπως πάω να φύγω θυμήθηκα την πιο καυλα την αλεσια το στανταρακι μου..κ την παίρνω στο καπάκι.. παιδιά άλλο πράγμα σε ξεζουμιζει η τύπισσα την γάμησα στα όρθια στο μασαχοκρεβατο.. πίπα μετά deepthroat ανελέητο της έριχνα μπινελικια απ' τη καύλα δε το πίστευα λες κ ήμουν σε τσόντα μετά moythfuck βαιξα πιπα να μη κοβει ρυθμό..δε θα άντεχα λεπτό αν δν είχα μπει πριν ξανα..την γαμουσα κωλο μουνι κ δν χορταινει πουτσα μες στα υγρά κ στις 2 τρυπούλες της..τόσο δυνατό γαμησι είχα καιρό ήταν η καλύτερη μου φορά με αλεσια πύραυλος η κοπέλα ασταμάτητη!!να πω κ κάτι άλλο γτ πήγα πρόσφατα να κλείσω Βίκυ.. απαράδεκτη μου έδωσε το κινητό της πριν κλείσει το μαγαζί..κ στα μνμτα με απέφευγε ενώ ήθελα να την συνάντησω..χτες πήγα κ η καριολα μου λέει σου είπα από Δευτέρα..ενώ ήταν ελεύθερη! κανόνισα με την υπηρεσία κ μου είπε είναι ελεύθερη..τέλος πάντων ξέρω οι αγαπουλες ρουφιάνοι θ της το μεταφέρουν κ στα αρχιδια μου!στα μηνύματα της είπα αν δν θέλει να βρεθούμε να μου το πει δν έχω πρόβλημα..κ μόνη της μου είχε δώσει το τηλ..αυτά με αυτό το ζώον.. επίσης παρόλο που είχα κάνει μια αναφορά εδώ ότι θα πάρω Μαρίνα κ κάποιοι ρουφιάνοι κλασικά της έβαλαν λόγια κ πήγε να χαλάσει το ραντεβού..δε τα κατάφεραν κ πραγματοποιήθηκε κ αυτός ο στόχος την πήρα κ απλά τα έδωσε όλα λες κ ήταν το τελευταίο γαμησι της ζωής της..απλά όλοι είχαν δίκιο είναι οδοστρωτήρας στο κρεβάτι πιλάτες γαμησια κώλο μουνι απλά όαση!!απλά τέλικα η αδυναμία μ είναι η αλεσια κ για κάποιο λόγο επίσης παρά τα κακα σχόλια για το σώμα της κάτι με τραβάει κ έχει κ κωλαρα κ ωραία βυζάκια..είναι ο ορισμός του γαμησι μέχρι να σε καταπιεί είναι για επανάληψη κάθε φορά κ ραντεβού που σου μένει μόνιμα στη μνήμη..αυτά κύριοι καλημέρα..κ για τους αγαπουλιδες των κορασιδων έχω να πω είστε η ντροπή του αντρικού φύλλου.. πραγματικά απελπισία κ κατάντια να γλυφετε πουτανες για λίγη σημασία κ συμπάθεια..
Υ.Γ βικακι δε σε γαμαω κ να με πληρωνες εγώ με το ζόρι δε μπαίνω πουθενά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom