Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 648K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Κι εγώ πρόσφατα ήμουνα Αθήνα - από τότε δεν καταλαβαίνω γιατί μερικοί εδώ γράφουν καλύτερα να πάμε Αθήνα. Υπηρεσίες χειρότερες από την Πάτρα και τα σπίτια καταφύγια άγριας ζωής για φάλαινες
Που πήγες και τα είδες αυτά;
Εκτός αν πηγές Μεταξουργείο που με 10 ευρώ γαμας καλύτερου επιπέδου εργαζόμενες από της Πάτρας με παρόμοιες υπηρεσίες αλλά σε άθλιες συνθήκες μπουρδέλου.
Φυλής τα μισά έχουν χώρους σαν τής Πάτρας που με 20 ευρώ έχεις υπηρεσίες που Πάτρα θέλεις 60€.
Αν πάς Άγκυρας, Λιοσίων, βέργας θα δεις χώρους σαν το Σαχτούρη με ντουζιέρα κτλ... πάλι 20€ με υπηρεσίες του 60€ Πάτρας.

Αν και σου έβαλα τα μπουρδέλα...αν πούμε για στούντιο άστο από χώρους..η τιμή είναι ίδιες με Πάτρα. Αλλά τα κορίτσια είναι στουντιακου επιπέδου...όχι πάς στο Σαχτούρη που είναι το καλύτερο που έχουμε Πάτρα, και τα μισά κορίτσια που φέρνει είναι κατηγορία Μεταξουργείου και τα άλλα μισά κατηγορία μπουρδέλου φυλής στην καλύτερη.

Εγώ ποίο πάνω ότι τελευταία Αθήνα δεν έχει καινούριες κοπέλες..
Και ότι η Πάτρα είναι χάλια.

Για να μην φανεί ότι κακό λογω τό Σαχτούρη... λέω ότι είναι τό μόνο πού κάνει κάποια προσπάθεια...αν και η φωτογραφίες είναι παραπλανητικές της περισσότερες φορές.. κάποιοι καίμε και βενζίνη να φτάσουμε...
στο ποτάμι είναι πέταμα τέλειος.
Και η ανεξάρτητες στην ίδια κατηγορία..
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.688
Κριτικές
1
Like
1.272
Πόντοι
216
Μιας και ειμαι πατρα ειπα να κανω μια τσαρκα και πηγα πανω λουξ
Εχει φερει μια καινούργια με το ονομα Βικτωρία ειναι ψηλη νταρντανα με χοντρη φωνη.
Δεν μου γεμισε το ματι και δεν περασα αν και στη παρουσιαση δεν μου έβγαλε καλη εντύπωση.
Στα αλλα τα μισα κλειστα,στο 120 η πρωην σονια ως μαγια τωρα και η Κατερίνα μια εντελως χάλια.
 

PatrasmanX

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2020
Μηνύματα
114
Κριτικές
3
Like
227
Πόντοι
1
Πέρασα σήμερα από Σαχτούρη. Είχα δει μερικούς να λένε καλά σχόλια για την Ντάρια και είπα να πάω να δω. Οι φωτογραφίες προφανώς ψεύτικες, καμία σχέση ούτε στο ελάχιστο η κοπέλα στην πραγματικότητα και απλά έφυγα. Το ίδιο έγινε και την προηγούμενη εβδομάδα με την Μπέλα όπου δυστυχώς πέρασα στο δωμάτιο.

Δεν θα πω πολλά άλλα όταν ζητάς 40ε το ελάχιστο που μπορείς να κάνεις είναι να μην παραπλανείς τον κόσμο. Φέρνει μερικές καλές αλλά νομίζω πως σιγά σιγά πάει να ρίξει το επίπεδο
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Πέρασα σήμερα από Σαχτούρη. Είχα δει μερικούς να λένε καλά σχόλια για την Ντάρια και είπα να πάω να δω. Οι φωτογραφίες προφανώς ψεύτικες, καμία σχέση ούτε στο ελάχιστο η κοπέλα στην πραγματικότητα και απλά έφυγα. Το ίδιο έγινε και την προηγούμενη εβδομάδα με την Μπέλα όπου δυστυχώς πέρασα στο δωμάτιο.

Δεν θα πω πολλά άλλα όταν ζητάς 40ε το ελάχιστο που μπορείς να κάνεις είναι να μην παραπλανείς τον κόσμο. Φέρνει μερικές καλές αλλά νομίζω πως σιγά σιγά πάει να ρίξει το επίπεδο
Πέρασα και εγώ και την είδα... λέω μην γράψεις πάλι ότι το Σαχτούρη φέρνει κοπέλες με φωτογραφίες που δεν ανταποκρίνονται...
Και καλά λέει ότι αυτές της στέλνουν η κοπέλες...

Άρα η ενημέρωση που κάνει το Σαχτούρη δεν είναι αξιόπιστη..

Πολλοί από εμάς καίμε και 10 με 20 ευρώ για να βρεθούμε εκεί.
Και θέλουν και 40 για κοπέλες που δεν ανταποκρίνονται εμφανισιακά.. χώρια που κάποιοι γράφουν μόνο θετικά σχόλια για Σαχτούρη, και λένε ότι είναι δύναμη και μας παίρνουν στο λαιμό τους..
Λογικά τού μαγαζιού υπάλληλοι διαφημιστές

Όταν έχει φέρει κάποια που τα αξίζει ας τα ζητάει..τα 40.

Προσβάλει και της κοπέλες με αυτό που κάνει.
Πώς να γράψεις κάτι καλό που πας για μοντέλο 45 κυλά και σου βγαίνει μια με περιττά κιλά ακωλη..
Και να πέρναγες... μόνο από την φωτογραφία που έχεις δεί, ξενερώνεις μετά.

Και αυτά που γράφω. Τα γράφει κάποιος που έχει γράψει θετικά σχόλια για κοπέλες από Σαχτούρη.. Μαργαρίτα που αυτή μου είπαν 40 ευρώ πρώτη φορά και λέω ναι τα αξίζει... για Πωλίνα την ξανθιά την αδύνατη όχι αυτή που έφερε με σιλικόνες .... αλλά με δύο που έρχονται κάθε δύο μήνες δεν μπορείς να γράφεις θετικά
 
Τελευταία τροποποίηση:

PatrasmanX

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2020
Μηνύματα
114
Κριτικές
3
Like
227
Πόντοι
1
Και το αστείο είναι πως αν τα πεις αυτά στο άλλο νήμα θα πέσουν να σε φάνε
 

Soksok9990

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2024
Μηνύματα
18
Like
12
Πόντοι
0
Πέρασα σήμερα από Σαχτούρη. Είχα δει μερικούς να λένε καλά σχόλια για την Ντάρια και είπα να πάω να δω. Οι φωτογραφίες προφανώς ψεύτικες, καμία σχέση ούτε στο ελάχιστο η κοπέλα στην πραγματικότητα και απλά έφυγα. Το ίδιο έγινε και την προηγούμενη εβδομάδα με την Μπέλα όπου δυστυχώς πέρασα στο δωμάτιο.

Δεν θα πω πολλά άλλα όταν ζητάς 40ε το ελάχιστο που μπορείς να κάνεις είναι να μην παραπλανείς τον κόσμο. Φέρνει μερικές καλές αλλά νομίζω πως σιγά σιγά πάει να ρίξει το επίπεδο
Η νταρια ειναι καλη να ξερεις
 

τονη

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2024
Μηνύματα
3
Like
14
Πόντοι
0
γενικα καλες φερνει. μια μου εκανε καποια σχεδια αλλα οκ. οι αλλες 3 πηγα ηταν κομπλε
 

PatrasmanX

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2020
Μηνύματα
114
Κριτικές
3
Like
227
Πόντοι
1
Δε διαφωνώ αλλά μόλις είδα την εμφάνιση σε σχέση με αυτό που περίμενα ξενέρωσα. Μπορεί να είναι τέλεια στο κρεβάτι αλλά εκείνη τη στιγμή δε το περίμενα
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
342
Like
377
Πόντοι
21
Μισελ
Νεα αφιξη στο σεξ χαουζ
Μελαχρινη με τσιγγανικο χρωμα,ισως αλβανιδα,27-30 λιγο ψηλη ωραιο κορμι,ταλαιπωρημενη κοιλια,κανονικο στηθος,κωλος απλα στρωτος...
Τσοντα στο γαμησι,σκυλι του πολεμου....τσιμπουκαρα καλη!!!
Εχει γραψει χιλιομετρα απο πισω κ απο μπρος!!
Πηγα για πιπα και την γαμησα εν τελει γιατι ηταν καβλα!
Αξιζει....αυτο!
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.688
Κριτικές
1
Like
1.272
Πόντοι
216
Μισελ
Νεα αφιξη στο σεξ χαουζ
Μελαχρινη με τσιγγανικο χρωμα,ισως αλβανιδα,27-30 λιγο ψηλη ωραιο κορμι,ταλαιπωρημενη κοιλια,κανονικο στηθος,κωλος απλα στρωτος...
Τσοντα στο γαμησι,σκυλι του πολεμου....τσιμπουκαρα καλη!!!
Εχει γραψει χιλιομετρα απο πισω κ απο μπρος!!
Πηγα για πιπα και την γαμησα εν τελει γιατι ηταν καβλα!
Αξιζει....αυτο!
Σε εμφανιση ειναι πιο ωραια απο τη τζουλια?
Με λιγα λογια λες αξιζει φιλε να παμε?
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.688
Κριτικές
1
Like
1.272
Πόντοι
216
Γνωμη για Τζουλια κανενας;
Ειναι μια Ρουμάνα 40 πλας υψος 1.68 -1.70 περίπου αδύνατη μελαχροινη με βυζι 3αρι πεσμενο κωλος ελαφρώς πεσμένος..
Στο δωματιο πολύ καλη και δεκτική δεν βιάζεται
 

Soksok9990

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2024
Μηνύματα
18
Like
12
Πόντοι
0
Ειναι μια Ρουμάνα 40 πλας υψος 1.68 -1.70 περίπου αδύνατη μελαχροινη με βυζι 3αρι πεσμενο κωλος ελαφρώς πεσμένος..
Στο δωματιο πολύ καλη και δεκτική δεν βιάζεται
Αξιζει δηλαδη
 

K23

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2023
Μηνύματα
38
Like
42
Πόντοι
0
Παιδια η τζουλια που εχει αγγελια?
 

Xristos274

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Έχει κανείς πληροφορίες;
 

Newboy

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2024
Μηνύματα
9
Like
3
Πόντοι
0
Μισελ
Νεα αφιξη στο σεξ χαουζ
Μελαχρινη με τσιγγανικο χρωμα,ισως αλβανιδα,27-30 λιγο ψηλη ωραιο κορμι,ταλαιπωρημενη κοιλια,κανονικο στηθος,κωλος απλα στρωτος...
Τσοντα στο γαμησι,σκυλι του πολεμου....τσιμπουκαρα καλη!!!
Εχει γραψει χιλιομετρα απο πισω κ απο μπρος!!
Πηγα για πιπα και την γαμησα εν τελει γιατι ηταν καβλα!
Αξιζει....αυτο!
Εχει προγραμμα πιπα μονο; Ποσο;
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.688
Κριτικές
1
Like
1.272
Πόντοι
216
Εχει προγραμμα πιπα μονο; Ποσο;
Πηγα σήμερα το απόγευμα
Η μισελ ειναι μια με πολλα τατου στο σωμα προσωπο μετριο στηθος 2αρι και αδυνατα πόδια
Δεν μου εκανε το κλικ να περάσω και δεν περασα.
Αυτες ολες ειναι κοπέλες του Μεταξουργείου με το 10αρικο,το 30αρι σκέφτεσαι πολυ να το δώσεις.
Εγω τώρα μονο Αθήνα βολεύομαι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom