Νέα

Αθηναϊκόν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gay_johnjohn
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 217
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
461
Like
895
Πόντοι
81
Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις... σκέφτομαι να πάω για πρώτη φορά αλλα θα θελα αλλοδαπούς κοντά στην ηλικια μου (30). Επίσης επδ διαβασα διαφορα παιζουν κλοπες και τετοια; θα μαι μετα τη δουλεια και θα χω μι τσαντα πλατης μην μου την πεσουν και τρεχω....
Φιλε στον αθηναικο δεν υπαρχει επιλογη για να διαλεξεις πρεπει να εισαι αποφασισμενος οτι θα σε κωλοδαχτυλησουν οι παντες και θα σε χυσουν παντου οπως την επαθε ο γκει τζοντζον πιο πανω
τι θα εχεις μεσα στην τσαντα και ανησυχεις?χρυσαφι?μπορεις να την αφησεις εξω να στην φυλαει ο ταμιας
 

nickos_20

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2014
Μηνύματα
61
Κριτικές
3
Like
105
Πόντοι
0
Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις... σκέφτομαι να πάω για πρώτη φορά αλλα θα θελα αλλοδαπούς κοντά στην ηλικια μου (30). Επίσης επδ διαβασα διαφορα παιζουν κλοπες και τετοια; θα μαι μετα τη δουλεια και θα χω μι τσαντα πλατης μην μου την πεσουν και τρεχω....
είχα πετυχει μια φορα εναν πακι η απο καποια διπλανη χωρα, δεν ηθελε να με γαμησει για καποιο λογο. Του πηρα μια πιπα ομως και ενω εχυσε μετα ετρεχε απο πισω μου, μαλλον παλι πιπα ηθελε και δεν ασχοληθηκα περισσοτερο. Γενικα αν εχεις μια οκ εμφανιση νομιζω πως θα βρεις γαμια. Επισης υπαρχουν αρκετοι που γουσταρουν να γλειφουν κωλο. Ειχα πετυχει εναν μπαρμπα που γουσταρε να μου γλειφει την τρυπα ενω ειχα τις πατουσες στην φαλακρα του :)
 

Xmas22

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Τι ώρα ανοίγει έχει και νεαρά άτομα η διαφορες ηλικίες
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
461
Like
895
Πόντοι
81
Τι ώρα ανοίγει έχει και νεαρά άτομα η διαφορες ηλικίες
εχει και μοντελα με κοιλιακους που σε περιμενουν :jerking:
στο αθηναικο δεν διαλεγεις ρε φιλε γιαυτο περνανε καλα μονο τα αποφασισμενα ατομα,για επιλογες και τετοιες μαλακιες πηγαινε στους φλωρους στο νταουνταουν
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.179
Like
10.499
Πόντοι
2.256
Τι ώρα ανοίγει έχει και νεαρά άτομα η διαφορες ηλικίες
Σωστά σου λέει ο ματάκιας! Σκύβεις και αρπάζεις όποιον σκληρό χύστη θέλει να ξεφτιλίσει τη κωλοτρυπίδα σου. Χωρίς πολλά-πολλά και μα-μου. Απλώς, ανοίγεις κωλοβάρδουλα και σοδομίζεσαι απαξιωτικά, χωρίς αύριο.
 
OP
OP
gay_johnjohn

gay_johnjohn

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2020
Μηνύματα
119
Like
303
Πόντοι
21
Σωστά σου λέει ο ματάκιας! Σκύβεις και αρπάζεις όποιον σκληρό χύστη θέλει να ξεφτιλίσει τη κωλοτρυπίδα σου. Χωρίς πολλά-πολλά και μα-μου. Απλώς, ανοίγεις κωλοβάρδουλα και σοδομίζεσαι απαξιωτικά, χωρίς αύριο.
αυτό ισχύει απόλυτα… αν είναι μα διακέγεις πας αλλού… εγώ την Κυριακή το μεσημέρι ανέβηκα εξώστη γδύθηκα και όποιος μου έβαζρ χέρι τον έπαιρνα… πήρα 3 πακιστανούς… 2 μπαρμπάδες και έναν νεώτερο… έφυγα όμως γεμάτος
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.327
Κριτικές
124
Like
6.422
Πόντοι
5.097
αυτό ισχύει απόλυτα… αν είναι μα διακέγεις πας αλλού… εγώ την Κυριακή το μεσημέρι ανέβηκα εξώστη γδύθηκα και όποιος μου έβαζρ χέρι τον έπαιρνα… πήρα 3 πακιστανούς… 2 μπαρμπάδες και έναν νεώτερο… έφυγα όμως γεμάτος
Μπράβο ομοφυλόφιλε ιωάννη, γνήσιος Ολυμπιακός που τον γαμανε όλοι ακαποτοι :fuck1::fuck1::2funny::2funny:
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
461
Like
895
Πόντοι
81
αυτό ισχύει απόλυτα… αν είναι μα διακέγεις πας αλλού… εγώ την Κυριακή το μεσημέρι ανέβηκα εξώστη γδύθηκα και όποιος μου έβαζρ χέρι τον έπαιρνα… πήρα 3 πακιστανούς… 2 μπαρμπάδες και έναν νεώτερο… έφυγα όμως γεμάτος
αυτος που ξερει να περναει καλα φαινεται,ευγε γιαννη σου ευχομαι και εις ανωτερα να σε παρουν παρτουζα και 2 αστεγοι ρακοσυλλεκτες που πανε εκει για να κοιμουνται:rockon:
 

lelosbi

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
228
Like
517
Πόντοι
81
αυτος που ξερει να περναει καλα φαινεται,ευγε γιαννη σου ευχομαι και εις ανωτερα να σε παρουν παρτουζα και 2 αστεγοι ρακοσυλλεκτες που πανε εκει για να κοιμουνται:rockon:
Ωραιο σκηνηκο θα ειναι αυτο. Να ριξει συρμα ποτε θα παει ο john να παμε για ματι.
 

jojolie56

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
133
Like
200
Πόντοι
21
Κυριακή στις 3 μπήκα στο Αθηναϊκό μετά την απογοήτευση στο Video Show. Ήταν η δεύτερη φορά που πήγαινα αν και τη πρώτη δεν μου είχε προξενήσει καλή εντύπωση. Στο ισόγειο και στο υπόγειο με πλησίασαν για "παρέα επί πληρωμή" που τις αρνήθηκα. Ανέβηκα στο πάνω όροφο και μετά από λίγο βλέπω ένα ηλικιωμένο (καλοστεκούμενο και καθαρό) να τη βγάζει έξω και να αρχίσει να τη παίζει. Τον πλησίασα και τον ρώτησα αν τον ενδιαφέρει να του κάνω πίπα. Μου έγνεψε καταφατικά και τότε γονάτισα και άρχισα τη πίπα. Μετά από 2 λεπτά νοιώθω ένα χέρι να μπαίνει πίσω από το παντελόνι μου και να μου βάζει κωλοδάκτυλο. Ξαφνιάστηκα αλλά συνέχισα τη πίπα. Όταν κουράστηκα (άβολο το γονάτισμα) ο τύπος που με κωλοδακτύλιαζε με πήγε σε μιά σκοτεινή γωνία που είχε ενα μικρό καναπεδάκι, κατέβασα το παντελόνι ξάπλωσα στο πλάι και άρχισε να με γαμάει πολύ αργά χωρίς καμμία βιασύνη, Αν και είχα χάσει την αίσθηση του χρόνου πρέπει να κράτησε περίπου 30 λεπτά. Στό μεταξύ είχε σχηματιστεί μία ουρά που έβλεπε το γαμήσι και κάβλωναν. Μόλις τελείωσε ήρθε ο επόμενος και άρχισε και αυτός το γαμήσι. Για να μην τα πολυλογώ με πέρασαν νουμεράδα 6 άτομα (όλοι με προφυλακτικό μιας και είχα προμηθευτεί) μέχρι που δεν άντεχα άλλο και η κωλοτρυπίδα μου έτσουζε.
Όταν βγήκα έξω τα πόδια μου δεν με πήγαιναν, ο κώλος μου πονούσε (αλλά 9 μέρες είναι αυτές θα το υπομείνω :cheesy:, και μετά θα ξαναπάω) αλλά το ευχαριστήθηκα με τη ψυχή μου.
 

Συμποσιος

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
Κυριακή στις 3 μπήκα στο Αθηναϊκό μετά την απογοήτευση στο Video Show. Ήταν η δεύτερη φορά που πήγαινα αν και τη πρώτη δεν μου είχε προξενήσει καλή εντύπωση. Στο ισόγειο και στο υπόγειο με πλησίασαν για "παρέα επί πληρωμή" που τις αρνήθηκα. Ανέβηκα στο πάνω όροφο και μετά από λίγο βλέπω ένα ηλικιωμένο (καλοστεκούμενο και καθαρό) να τη βγάζει έξω και να αρχίσει να τη παίζει. Τον πλησίασα και τον ρώτησα αν τον ενδιαφέρει να του κάνω πίπα. Μου έγνεψε καταφατικά και τότε γονάτισα και άρχισα τη πίπα. Μετά από 2 λεπτά νοιώθω ένα χέρι να μπαίνει πίσω από το παντελόνι μου και να μου βάζει κωλοδάκτυλο. Ξαφνιάστηκα αλλά συνέχισα τη πίπα. Όταν κουράστηκα (άβολο το γονάτισμα) ο τύπος που με κωλοδακτύλιαζε με πήγε σε μιά σκοτεινή γωνία που είχε ενα μικρό καναπεδάκι, κατέβασα το παντελόνι ξάπλωσα στο πλάι και άρχισε να με γαμάει πολύ αργά χωρίς καμμία βιασύνη, Αν και είχα χάσει την αίσθηση του χρόνου πρέπει να κράτησε περίπου 30 λεπτά. Στό μεταξύ είχε σχηματιστεί μία ουρά που έβλεπε το γαμήσι και κάβλωναν. Μόλις τελείωσε ήρθε ο επόμενος και άρχισε και αυτός το γαμήσι. Για να μην τα πολυλογώ με πέρασαν νουμεράδα 6 άτομα (όλοι με προφυλακτικό μιας και είχα προμηθευτεί) μέχρι που δεν άντεχα άλλο και η κωλοτρυπίδα μου έτσουζε.
Όταν βγήκα έξω τα πόδια μου δεν με πήγαιναν, ο κώλος μου πονούσε (αλλά 9 μέρες είναι αυτές θα το υπομείνω :cheesy:, και μετά θα ξαναπάω) αλλά το ευχαριστήθηκα με τη ψυχή μου.
Ευγε ευγε
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
461
Like
895
Πόντοι
81
Μετά από 2 λεπτά νοιώθω ένα χέρι να μπαίνει πίσω από το παντελόνι μου και να μου βάζει κωλοδάκτυλο. Ξαφνιάστηκα
το κωλοδαχτυλισμα ειναι χαρακτηριστικο του ιδρυματος αυτου,αν κουνησεις λιγο τον κωλο σου στον εχουν δαχτυλωσει δεν την γλυτωνεις με τιποτα,οταν τα γραφαμε αυτα οι μυστες ματακιδες πανιδονιστες ανωμαλιαριδες μας ελεγαν οτι υπερβαλουμε
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.327
Κριτικές
124
Like
6.422
Πόντοι
5.097
Τύπε @jojolie56 όλα καλά τα έγραψες, αυτές τις καποτες όμως δεν τις είχες καμία ανάγκη :rockon::rockon::2funny::2funny:. Την επόμενη φορά μπες με φανέλα Ολυμπιακού και μην αγοράσεις καποτες.
 

jojolie56

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
133
Like
200
Πόντοι
21
Τύπε @jojolie56 όλα καλά τα έγραψες, αυτές τις καποτες όμως δεν τις είχες καμία ανάγκη :rockon::rockon::2funny::2funny:. Την επόμενη φορά μπες με φανέλα Ολυμπιακού και μην αγοράσεις καποτες.
Βλέπω άρχισες τη μαλακία από τα ξημερώματα.
 

Andriana

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2019
Μηνύματα
57
Like
84
Πόντοι
0
Αξίζει σήμερα μεσημεράκι με απογευματάκι για αθηναϊκόν?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom