Νέα

Αρνητικές απόψεις γιά μέλη του bou

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ακροατής_
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 514
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.058
Πόντοι
2.356
Τίς γκόμενες αυτά τά μουνόπανα τίς χάλασαν. Θέλεις λόγο πού τούς κάνουν όλα τά χατίρια ?
Η ότι είναι τόσο πουστράκια, πού δέν ξέρουν νά πούν όχι. Καί πάντα συμφωνούν μαζί τους!!
Οι πραγματικοί άνδρες είναι μειοψηφία. Αυτό τό έχω γράψει πάρα πολλές φορές καί θά τό γράφω...συνέχεια!! :sunglasses:
Έχει αποδειχθεί ότι οι άνδρες δεν μπορούν να συστρατευθούν σε κοινή πορεία. Η συντριπτική πλειοψηφία μόλις βρει γκόμενα αποδέχεται τον τρόπο ζωής που θα του επιβάλλει αυτή. :2funny:Αυτό όμως έχει λογική εξήγηση. Όταν ο άνδρας δεν γαμάει, εύκολα μπορεί να κατρακυλίσει με εξιδανίκευση. Δεν πρέπει
να χορταριάζει η πέτρα.
Εδώ είχα γράψει για φίλο μου που ήθελε να γαμήσει (με το νου) μια πατσαβούρα που θαααααααααα ερχόταν
και είχαμε πάει στο εξοχικό του, το έμαθε μετά, μας έδιωξε όλους άρον άρον, έσβησε την ψησταριά και σφουγγαριζε πριν φύγουμε καν!!! 5 ΑΤΟΜΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ!!! Ε, ΔΕΝ ΓΑΜΙΕΤΑΙ ΛΕΩ ΕΓΩ; ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΚΡΑΝΙΟ ΑΝΕΣΩΣ!

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.058
Πόντοι
2.356
Κοίτα αυτό σηκώνει αρκετή συζήτηση!!
Πές ότι τήν γνωρίζουμε γιά αρχή. Δέν πρέπει νά δούμε αρχικά άν είναι καλά στά μυαλά της ?
Μετά όταν τό δούμε αυτό, προχωράμε στά υπόλοιπα. Θά πρέπει νά εξετάσουμε πώς κινείται έξω. Μήν μάς κάνει καί ρόμπα!!
Καί αργότερα ενώ έχουμε δεί όλα αυτά, καί ακόμα περισσότερα θά έλεγα, νά προχωρήσουμε σέ Sex!!
Αυτά πού λένε κάποιοι αγάμητοι, ότι τά βλεπουν σέ 1-2 μέρες η μία εβδομάδα...εγώ γελάω!! :coffee:
Συνήθως -αν όχι πάντα- το σεξ στο δίνουν εύκολα αν γίνει κονέ. Είναι έλξη και καύλα.
Οι γυναίκες αν δεν σε γουστάρουν ούτε καλημέρα δεν σου λένε κι αν την πουν
θα ειναι ξινή. :2funny:
Στα περί να τσεκάρουμε
τα βασικά, συμφωνώ. Το σεξ όμως δεν το αφήνω εκτός αν είναι τρελλη κτλ οπότε έχω πάρει δρόμο.

:rockon:
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.765
Like
3.610
Πόντοι
1.706
Έχει αποδειχθεί ότι οι άνδρες δεν μπορούν να συστρατευθούν σε κοινή πορεία. Η συντριπτική πλειοψηφία μόλις βρει γκόμενα αποδέχεται τον τρόπο ζωής που θα του επιβάλλει αυτή. :2funny:Αυτό όμως έχει λογική εξήγηση. Όταν ο άνδρας δεν γαμάει, εύκολα μπορεί να κατρακυλίσει με εξιδανίκευση. Δεν πρέπει
να χορταριάζει η πέτρα.
Εδώ είχα γράψει για φίλο μου που ήθελε να γαμήσει (με το νου) μια πατσαβούρα που θαααααααααα ερχόταν
και είχαμε πάει στο εξοχικό του, το έμαθε μετά, μας έδιωξε όλους άρον άρον, έσβησε την ψησταριά και σφουγγαριζε πριν φύγουμε καν!!! 5 ΑΤΟΜΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ!!! Ε, ΔΕΝ ΓΑΜΙΕΤΑΙ ΛΕΩ ΕΓΩ; ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΚΡΑΝΙΟ ΑΝΕΣΩΣ!

:rockon:
Συνήθως -αν όχι πάντα- το σεξ στο δίνουν εύκολα αν γίνει κονέ. Είναι έλξη και καύλα.
Οι γυναίκες αν δεν σε γουστάρουν ούτε καλημέρα δεν σου λένε κι αν την πουν
θα ειναι ξινή. :2funny:
Στα περί να τσεκάρουμε
τα βασικά, συμφωνώ. Το σεξ όμως δεν το αφήνω εκτός αν είναι τρελλη κτλ οπότε έχω πάρει δρόμο.

:rockon:
Καλά αυτό τό άτομο πού λές, θά είχε διαβάσει τό μυθιστόρημα "Η τελευταία γυναίκα στήν γή είναι δική μου"
Σίγουρα υπάρχουν καί τέτοια ρετάλια!!
Αλλά προσωπικά κινούμαι σέ χώρους -Οταν κινούμαι- πού η γκόμενα δίπλα μου, πρέπει νά έχει νά πεί πολλά!!
Αν δέν μπορει νά τά πεί, δέν μού κάνει. Δέν είναι δηλαδή μόνο τό Sex!!
Καί αυτό είναι τό δύσκολο...γιά εμένα!! :dunno:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.058
Πόντοι
2.356
Καλά αυτό τό άτομο πού λές, θά είχε διαβάσει τό μυθιστόρημα "Η τελευταία γυναίκα στήν γή είναι δική μου"
Σίγουρα υπάρχουν καί τέτοια ρετάλια!!
Αλλά προσωπικά κινούμαι σέ χώρους -Οταν κινούμαι- πού η γκόμενα δίπλα μου, πρέπει νά έχει νά πεί πολλά!!
Αν δέν μπορει νά τά πεί, δέν μού κάνει. Δέν είναι δηλαδή μόνο τό Sex!!
Καί αυτό είναι τό δύσκολο...γιά εμένα!! :dunno:
Καλά αυτός παίζει να είναι
ο πιο μαλακας που έχω γνωρίσει ποτέ. :2funny: Κι ήταν καλό παιδί. Δεν μπορώ να πω. Αλλά αν έβλεπε μουνί και κρατούσε χειροβομβίδα, εύκολα έβγαζε την περόνη από μαλακία. :2funny:
Όσον αφορά εσένα είσαι απλά απαιτητικός. Εγώ σου λέω με όση σιγουριά μπορώ να έχω ότι μόνο εσύ ξέρεις τον λόγο που νιώθεις έτσι και αν σου αρέσει αυτό πρέπει να συνεχίσεις να το κάνεις.

:rockon:
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.765
Like
3.610
Πόντοι
1.706
Καλά αυτός παίζει να είναι
ο πιο μαλακας που έχω γνωρίσει ποτέ. :2funny: Κι ήταν καλό παιδί. Δεν μπορώ να πω. Αλλά αν έβλεπε μουνί και κρατούσε χειροβομβίδα, εύκολα έβγαζε την περόνη από μαλακία. :2funny:
Όσον αφορά εσένα είσαι απλά απαιτητικός. Εγώ σου λέω με όση σιγουριά μπορώ να έχω ότι μόνο εσύ ξέρεις τον λόγο που νιώθεις έτσι και αν σου αρέσει αυτό πρέπει να συνεχίσεις να το κάνεις.

:rockon:
Οσοι άνθρωποι μέ γνωρίζουν καλά, τό ξέρουν αυτό. Εχω απαιτήσεις, αλλά καί εγώ καλύπτω απαιτήσεις από τίς μούνες!!
Θέλω νά πω ότι δέν έρχομαι σέ δύσκολη θέση, ώστε νά μέ κάνουν στήν άκρη. Αυτό δέν παίζει ούτε μέ σφαίρες.
Απλά μέ κάποιες γκόμενες, πολλές φορές έρχομαι πιό κοντά λόγο ότι τίς ξέρω. Δέν ψάχνω...στά τυφλά δηλαδή!! :sunglasses:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.058
Πόντοι
2.356
Οσοι άνθρωποι μέ γνωρίζουν καλά, τό ξέρουν αυτό. Εχω απαιτήσεις, αλλά καί εγώ καλύπτω απαιτήσεις από τίς μούνες!!
Θέλω νά πω ότι δέν έρχομαι σέ δύσκολη θέση, ώστε νά μέ κάνουν στήν άκρη. Αυτό δέν παίζει ούτε μέ σφαίρες.
Απλά μέ κάποιες γκόμενες, πολλές φορές έρχομαι πιό κοντά λόγο ότι τίς ξέρω. Δέν ψάχνω...στά τυφλά δηλαδή!! :sunglasses:
Στα τυφλά ψάχνουν μόνο όσοι πάνε από σόσιαλ. :2funny:Ίσως και άλλες κατηγορίες ρομαντικών. :confused: Για να λες ότι μπορείς να καλύπτεις απαιτήσεις, πάει
να πει ότι διατίθεσαι να μπεις σε σχέση (δεν λέω γάμο). Εγώ αυτά τα έχω κόψει. Ο καθένας όπως το βλέπει. Όσο μεγαλώνουμε, παύουν σχέδια και όνειρα. Κάνουμε μόνο πλάνα. Τα χτίζουμε και τα συντηρούμε για όσο πάει με γνώμονα σταθερή ασφάλεια.
Ότι μπαμ ήταν
να γίνει έγινε. Τώρα αργά
και σταθερά.

:sleeping:
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.765
Like
3.610
Πόντοι
1.706
Στα τυφλά ψάχνουν μόνο όσοι πάνε από σόσιαλ. :2funny:Ίσως και άλλες κατηγορίες ρομαντικών. :confused: Για να λες ότι μπορείς να καλύπτεις απαιτήσεις, πάει
να πει ότι διατίθεσαι να μπεις σε σχέση (δεν λέω γάμο). Εγώ αυτά τα έχω κόψει. Ο καθένας όπως το βλέπει. Όσο μεγαλώνουμε, παύουν σχέδια και όνειρα. Κάνουμε μόνο πλάνα. Τα χτίζουμε και τα συντηρούμε για όσο πάει με γνώμονα σταθερή ασφάλεια.
Ότι μπαμ ήταν
να γίνει έγινε. Τώρα αργά
και σταθερά.

:sleeping:
Ναί κάνω σχέσεις κανονικά, δέν έχω κόλλημα.
Οταν βρεθεί εννοείται καί η κατάλληλη γκόμενα. Πού έχουμε κάποια κοινά ενδιαφέροντα, διαφορετικά όχι!!
Καλά εγώ είμαι κατά τού γάμου, έτσι καί αλλιώς.
Τά όνειρα καί τά σχέδια είναι πού μάς κρατάνε στήν ζωή.
Δέν παύουν καθόλου αντίθετα αυξάνονται. Σέ ζωντανούς ανθρώπους βέβαια, καί όχι σέ κοιμισμένους...καί παραιτημένους από τήν ζωή!! :wink:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.058
Πόντοι
2.356
Ναί κάνω σχέσεις κανονικά, δέν έχω κόλλημα.
Οταν βρεθεί εννοείται καί η κατάλληλη γκόμενα. Πού έχουμε κάποια κοινά ενδιαφέροντα, διαφορετικά όχι!!
Καλά εγώ είμαι κατά τού γάμου, έτσι καί αλλιώς.
Τά όνειρα καί τά σχέδια είναι πού μάς κρατάνε στήν ζωή.
Δέν παύουν καθόλου αντίθετα αυξάνονται. Σέ ζωντανούς ανθρώπους βέβαια, καί όχι σέ κοιμισμένους...καί παραιτημένους από τήν ζωή!! :wink:
Ο καθένας όπως του βγαίνει. Εξάλλου μόνο το αποτέλεσμα μετράει. :rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.058
Πόντοι
2.356
Θέλει καλή υγεία, καλό φαί κα πλούσιο ακάποτο γαμήσι. :rockon:
Αν σε αυτά βάλεις βασικό μισθό με λίγη δουλειά και ελεύθερο χρόνο, είσαι πάμπλουτος.
Να σας πάω εγώ όποτε θέλετε σε φαγάδικα με ζεστό-καυτό χρήμα να τρέχει καθημερινά και πουρμπουάρ
του χαμού αλλά...θα κάνετε 10 πόστα, θα έχετε άπειρες ευθύνες, θα σας ανοίξουν τα χέρια από την κούραση
και θα δουλεύετε 12ωρα σφυρί με ρεπό στο παρακάλι. :2funny:
Πόσοι θα αντέξουν και για πόσο; τίποτα παντρεμένιο με μωρά κι ευθύνες ή τίποτα χορηγάρες γκόμενων.

:confused:
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.765
Like
3.610
Πόντοι
1.706
Ο καθένας όπως του βγαίνει. Εξάλλου μόνο το αποτέλεσμα μετράει. :rockon:
Εννοείται ότι μόνο τό αποτέλεσμα μετράει. Ολα τά άλλα είναι νά είχαμε νά λέγαμε!!
Στήν Ελλάδα πάραυτα, δέν μετράει τό αποτέλεσμα.
Αλλά αυτά πού λένε ο ένας στόν άλλο, γιά παρηγοριά καί συγκάλυψη...τής απραξίας τους!!
Θέλει καλή υγεία, καλό φαί κα πλούσιο ακάποτο γαμήσι. :rockon:
Αν σε αυτά βάλεις βασικό μισθό με λίγη δουλειά και ελεύθερο χρόνο, είσαι πάμπλουτος.
Να σας πάω εγώ όποτε θέλετε σε φαγάδικα με ζεστό-καυτό χρήμα να τρέχει καθημερινά και πουρμπουάρ
του χαμού αλλά...θα κάνετε 10 πόστα, θα έχετε άπειρες ευθύνες, θα σας ανοίξουν τα χέρια από την κούραση
και θα δουλεύετε 12ωρα σφυρί με ρεπό στο παρακάλι. :2funny:
Πόσοι θα αντέξουν και για πόσο; τίποτα παντρεμένιο με μωρά κι ευθύνες ή τίποτα χορηγάρες γκόμενων.

:confused:
Στήν καλή υγεία ναί μέν παίζει ρόλο τό κληρονομικό-οικογενειακό Ιατρικό ιστορικό, αλλά θέλει καί από εμάς αρκετές θυσίες!!
Τό φαγητό γιά νά είναι καλό καί υγιεινό, θέλει σωστό χρόνο μαγειρέματος, άριστες πρώτες ύλες, γνώση...καί αρκετή τέχνη.
Οι περισσότεροι τρώνε σάπια κρέατα καί νομίζουν ότι κάτι κάνουν. Τό φαγητό γιά νά είναι καλό θέλει,
όσπρια-ψάρια-φρέσκα λαχανικά-φρέσκα φρούτα-ξηρούς καρπούς-καλά μπαχαρικά-ελάχιστο κρέας-καλά τυριά!!
Επίσης ποτέ νερό από τήν βρύση. Μόνο μεταλλικό νερό άριστης ποιότητας!!
Γιά ακάποτο γαμήσι, μόνο κάτω από ελεγχόμενη σεξουαλική σχέση. Διαφορετικά απλά τό ξεχνάμε!!
Στήν Ελλάδα αρκετό χρήμα από διάφορες εργασίες απλές, είναι ανέφικτο κάποιος γιά νά πάρει. Απλά γιά ένα κομμάτι ψωμί εργάζονται.
Αν δέν έχεις επιχειρήσει καί νά σού σού βγεί αυτό -Διαφορετικά καταστράφηκες- η άν δέν έχεις μπάρμπα στήν Κορώνη δέν παίζει μέ τίποτα.
Δέν μιλάω βέβαια άν βρείς κληρονομιά, η κερδίσεις κανένα...λαχείο!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.058
Πόντοι
2.356
Εννοείται ότι μόνο τό αποτέλεσμα μετράει. Ολα τά άλλα είναι νά είχαμε νά λέγαμε!!
Στήν Ελλάδα πάραυτα, δέν μετράει τό αποτέλεσμα.
Αλλά αυτά πού λένε ο ένας στόν άλλο, γιά παρηγοριά καί συγκάλυψη...τής απραξίας τους!!

Στήν καλή υγεία ναί μέν παίζει ρόλο τό κληρονομικό-οικογενειακό Ιατρικό ιστορικό, αλλά θέλει καί από εμάς αρκετές θυσίες!!
Τό φαγητό γιά νά είναι καλό καί υγιεινό, θέλει σωστό χρόνο μαγειρέματος, άριστες πρώτες ύλες, γνώση...καί αρκετή τέχνη.
Οι περισσότεροι τρώνε σάπια κρέατα καί νομίζουν ότι κάτι κάνουν. Τό φαγητό γιά νά είναι καλό θέλει,
όσπρια-ψάρια-φρέσκα λαχανικά-φρέσκα φρούτα-ξηρούς καρπούς-καλά μπαχαρικά-ελάχιστο κρέας-καλά τυριά!!
Επίσης ποτέ νερό από τήν βρύση. Μόνο μεταλλικό νερό άριστης ποιότητας!!
Γιά ακάποτο γαμήσι, μόνο κάτω από ελεγχόμενη σεξουαλική σχέση. Διαφορετικά απλά τό ξεχνάμε!!
Στήν Ελλάδα αρκετό χρήμα από διάφορες εργασίες απλές, είναι ανέφικτο κάποιος γιά νά πάρει. Απλά γιά ένα κομμάτι ψωμί εργάζονται.
Αν δέν έχεις επιχειρήσει καί νά σού σού βγεί αυτό -Διαφορετικά καταστράφηκες- η άν δέν έχεις μπάρμπα στήν Κορώνη δέν παίζει μέ τίποτα.
Δέν μιλάω βέβαια άν βρείς κληρονομιά, η κερδίσεις κανένα...λαχείο!!
Μύστη μου, το αποτέλεσμα μετράει παντού.
Ότι και να λέει ο ένας στον άλλον, στο τέλος πάλι στο αποτέλεσμα θα ρίξουμε βάρος. :rockon:
Στα υπόλοιπα συμφωνώ μέσες άκρες. Περί επιχειρήσεων, έχω να προθέσω μόνο ότι είναι σκλαβιά
όσα κι αν βγάζεις εκτός αν κάποιος έχει κάνει μια τόσο ξεκούραστη και παράλληλα κερδοφόρα πατέντα
που του πάνε όλα ρολόι. Τέλος, στην τύχη πρέπει να έχεις άστρο. Αν είχαμε άστρο, θα ποστάραμε εδώ μέσα
ή θα μπαίναμε το πολύ για να λέμε γεια; :2funny:


:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.058
Πόντοι
2.356
Σπαμοθρέντ οκ αλλά εκτός από τα αρνητικά υπάρχουν όπως έχουμε και τα θετικά.

Τιτάνιος dimitrakis29!!!

screen-17.35.46[17.03.2024].png


:rockon::rockon::rockon:
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.765
Like
3.610
Πόντοι
1.706
Μύστη μου, το αποτέλεσμα μετράει παντού.
Ότι και να λέει ο ένας στον άλλον, στο τέλος πάλι στο αποτέλεσμα θα ρίξουμε βάρος. :rockon:
Στα υπόλοιπα συμφωνώ μέσες άκρες. Περί επιχειρήσεων, έχω να προθέσω μόνο ότι είναι σκλαβιά
όσα κι αν βγάζεις εκτός αν κάποιος έχει κάνει μια τόσο ξεκούραστη και παράλληλα κερδοφόρα πατέντα
που του πάνε όλα ρολόι. Τέλος, στην τύχη πρέπει να έχεις άστρο. Αν είχαμε άστρο, θα ποστάραμε εδώ μέσα
ή θα μπαίναμε το πολύ για να λέμε γεια; :2funny:


:rockon:
Θά σού δώσω ένα παράδειγμα.
Οταν ήμουν στίς Η.Π.Α ενώ μέ πλήρωναν μέ ετήσιο συμβόλαιο, έκανα Business μέ 2 Αμερικανούς!!
Τά χρήματα πού πήρα σέ 4 περίπου χρόνια από αυτή τήν δουλειά, υπολόγισα ότι θά ήθελα 70 χρόνια στίς Η.Π.Α νά εργάζομαι πολύ σκληρά.
Τό κεφάλαιο πού έδωσα όμως γιά νά κάνω αυτή τήν δουλειά, άν δέν μού έβγαινε θά είχα παντελώς καταστραφεί οικονομικά.
Αρα προσωπικά, θεωρώ ότι σαφώς έπαιξε ρόλο η ικανότητα αλλά καί η τύχη. Μάλλον είμαι τυχερός άνθρωπος!!
Εγώ εδώ ποστάρω διότι τό βρίσκω αρκετά ευχάριστο. Πέρα από τό γεγονός ότι μαθαίνω πάρα πολλά πράγματα... πού δέν τά ξέρω!! :sunglasses:
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.073
Κριτικές
10
Like
5.375
Πόντοι
2.816
Ρε τύποι τι νήμα αχταρμάς είναι αυτό;;
Αυτό με τις ιγκνορ λιστ να το κοιτάξετε πάντως..

@Ντουνταράς Ντούντι για έλα να οργανώσεις ένα ραντεβού θανάτου της προκοπής.. οι τύποι φαίνονται να το έχουν πελώρια ανάγκη...
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.765
Like
3.610
Πόντοι
1.706
Ρε τύποι τι νήμα αχταρμάς είναι αυτό;;
Αυτό με τις ιγκνορ λιστ να το κοιτάξετε πάντως..

@Ντουνταράς Ντούντι για έλα να οργανώσεις ένα ραντεβού θανάτου της προκοπής.. οι τύποι φαίνονται να το έχουν πελώρια ανάγκη...
Δέν σού αρέσει άτομο μου τό νήμα ?
Τά άλλα νήματα έχουν λογική καί συνέχεια έέέ ? :think:
Τί νά κάνουμε. Τό bou είναι μεγάλο μέ ελεύθερη σκέψη...καί ιδέες!!! :wink:
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.073
Κριτικές
10
Like
5.375
Πόντοι
2.816
Δέν σού αρέσει άτομο μου τό νήμα ?
Τά άλλα νήματα έχουν λογική καί συνέχεια έέέ ? :think:
Τί νά κάνουμε. Τό bou είναι μεγάλο μέ ελεύθερη σκέψη...καί ιδέες!!! :wink:
Μπράβο ρε τύπε.. ωραίο φρούτο μου φαίνεσαι..
Ιδεαλιστής κι έτσι..
Είχες και άλλο nickname παλιότερα ή εισαι νέο φυντανι;
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.765
Like
3.610
Πόντοι
1.706
Μπράβο ρε τύπε.. ωραίο φρούτο μου φαίνεσαι..
Ιδεαλιστής κι έτσι..
Είχες και άλλο nickname παλιότερα ή εισαι νέο φυντανι;
Εσύ θέλεις νά είχα καί άλλο nickname. Σέ βολεύει ?
Αυτό τό έχουμε εξαντλήσει. Δέν παρακολουθείς!!
Οχι δέν είχα. Εσύ είχες ? :think:
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom