Νέα

Αρνητικές απόψεις γιά μέλη του bou

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ακροατής_
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 519
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.844
Like
3.624
Πόντοι
1.706
Η Ντονάλντια θεωρία που έγινε πράξη έχει ειδική ενότητα με σχόλια για όλους. Ρεζιλια οι πορωμένοι πουτανάκηδες, χεστηδες
οι πορωμένοι σοσια-λούληδες και ανασφαλείς-κομπλεξικες-μιότρελλες όλες
οι γυναίκες. Σιγά μην γίνουμε ρατσιστόμουτρα να κατηγορούμε μόνο τις Ελληνίδες.

:2funny:
Θά σού πώ ότι στίς Η.Π.Α ο Αμερικανός, όλη μέρα κατηγορεί τίς γυναίκες!!
Ακριβώς τό ίδιο κάνουν καί οι Αμερικανίδες στούς άνδρες. Μήν κοιτάς τά πληρωμένα μέσα...τί γράφουν καί τί λένε!!
Είναι παγκόσμιο τό φαινόμενο τής αντιπαλότητας που υπάρχει, μεταξύ άνδρα καί γυναίκας!! :2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.065
Πόντοι
2.356
Θά σού πώ ότι στίς Η.Π.Α ο Αμερικανός, όλη μέρα κατηγορεί τίς γυναίκες!!
Ακριβώς τό ίδιο κάνουν καί οι Αμερικανίδες στούς άνδρες. Μήν κοιτάς τά πληρωμένα μέσα...τί γράφουν καί τί λένε!!
Είναι παγκόσμιο τό φαινόμενο τής αντιπαλότητας που υπάρχει, μεταξύ άνδρα καί γυναίκας!! :2funny:
Δεν έχει ενδιαφέρον αλλιώς. Το μεσημέρι την ώρα που ψωνιζα, με πήρε τηλέφωνο μια παλιά μου γκόμενα και αλληλο-ξεφτιλιστήκαμε. Αυτά είναι τα ωραία και τα όμορφα της ζωής. :rockon:Σημαίνει ότι μέτρησε ο ένας για τον άλλον. Τώρα θα σας γράψω μια συμβουλή. Όταν τσακώνεστε με γκόμενα θα τα χώνετε μια φορά αν τύχει και μετά αφήστε την να τραγουδάει. Θα πει περισσότερα διότι λόγω μυϊκής αδυναμίας επιδίδεται σε λεκτική βία
και μετά θα το μετανιώσει. Όχι ότι κάτι θα αλλάξει αν τα έχετε σπάσει αλλά ο τσακωμός
έχει το γούστο του
και βγαίνετε λάδι.

:2funny:

Bonus: κάντε αυτό με όλες μαζί να δείτε πως θα καυλώσετε!


:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.065
Πόντοι
2.356
Τεχνικό πρόβλημα: για να βρείτε γκόμενα να μετρήσει, παίζει μια στις παρά πολλές. Συνεπώς μην απορούμε που σήμερα όλοι είναι στ αρχίδια τους. Άρα τι μένει; το γαμήσι!

Νάτη πάλι η Ντονάλντια τακτική!

:rockon:
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.844
Like
3.624
Πόντοι
1.706
Δεν έχει ενδιαφέρον αλλιώς. Το μεσημέρι την ώρα που ψωνιζα, με πήρε τηλέφωνο μια παλιά μου γκόμενα και αλληλο-ξεφτιλιστήκαμε. Αυτά είναι τα ωραία και τα όμορφα της ζωής. :rockon:Σημαίνει ότι μέτρησε ο ένας για τον άλλον. Τώρα θα σας γράψω μια συμβουλή. Όταν τσακώνεστε με γκόμενα θα τα χώνετε μια φορά αν τύχει και μετά αφήστε την να τραγουδάει. Θα πει περισσότερα διότι λόγω μυϊκής αδυναμίας επιδίδεται σε λεκτική βία
και μετά θα το μετανιώσει. Όχι ότι κάτι θα αλλάξει αν τα έχετε σπάσει αλλά ο τσακωμός
έχει το γούστο του
και βγαίνετε λάδι.

:2funny:

Bonus: κάντε αυτό με όλες μαζί να δείτε πως θα καυλώσετε!


:rockon:
Οσες φορές έχω τσακωθεί μέ γκόμενες, -Πολύ λίγες- εκτός αυτό πού λές πού είναι ολόσωστο παίζει καί ένα άλλο.
Θέλουν πάντα νά έχουν εκτός τόν πρώτο λόγο, καί τόν τελευταίο. Δέν βάζουν γλώσσα μέσα. Συνεχώς μιλάνε!!
Αν δέν σταματήσεις πρώτος, είναι ικανές καί στίς σκάλες πού θά ανεβοκατεβαίνεις...νά σού μιλούν!! :embarrased:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.065
Πόντοι
2.356
Οσες φορές έχω τσακωθεί μέ γκόμενες, -Πολύ λίγες- εκτός αυτό πού λές πού είναι ολόσωστο παίζει καί ένα άλλο.
Θέλουν πάντα νά έχουν εκτός τόν πρώτο λόγο, καί τόν τελευταίο. Δέν βάζουν γλώσσα μέσα. Συνεχώς μιλάνε!!
Αν δέν σταματήσεις πρώτος, είναι ικανές καί στίς σκάλες πού θά ανεβοκατεβαίνεις...νά σού μιλούν!! :embarrased:
Ακριβώς! Και μάλιστα ενώ έχω κατορθώσει σε ικανοποιητικό βαθμό να τους τσακίζω την ψυχολογία ώστε να ηρεμώ, υπάρχει το μόνιμο πρόβλημα που έχουν και έχει να κάνει με τον ακεντράριστο εγκέφαλό τους. :2funny: Δεν μπορούν ποτέ να παραμείνουν σε ένα θέμα ενώ ρωτάς Χ και σου απαντούν Ψ. Όσοι λένε ότι κάνουν διάλογο με γυναίκες είναι ναρκομανείς
ή ψυχοπαθείς. :2funny:Το πολύ πολύ να το λένε από ευγένεια. Δεν υπάρχει απολύτως τίποτα να συζητήσει ένας άνδρας
με μια γυναίκα. Είναι ματαιόδοξα πλάσματα
και η ματαιοδοξία δεν νικιέται. :confused: Άρα...μόνο γαμήσι εκτός αν γίνει θαύμα και πέσουμε
σε περίπτωση που μετράει, βγει χημεία, μετρήσει σε όλα, υπάρχει διάλογος, προσφέρει, δέσει το γλυκό και πάει λέγοντας. Αλλά και τότε ακόμα θα μας φάει η φθορά του χρόνου. Ότι γίνει λοιπόν!

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.065
Πόντοι
2.356
Φανταστείτε τα πρότυπα
των παλαιών προκατόχων μας και όσα μας έλεγαν για γάμους κτλ. Όλο αυτό φανταστείτε
το ως τον ΟΑΕΔ.
Ο ΟΑΕΔ κατασκευάστηκε
για τα χρόνια του ΠΑΣΟΚ. Πλέον δεν υπάρχει ΠΑΣΟΚ άρα δεν μπορεί να λειτουργήσει
αυτό το μοντέλο. Φινίτο!

:2funny:
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.844
Like
3.624
Πόντοι
1.706
Ακριβώς! Και μάλιστα ενώ έχω κατορθώσει σε ικανοποιητικό βαθμό να τους τσακίζω την ψυχολογία ώστε να ηρεμώ, υπάρχει το μόνιμο πρόβλημα που έχουν και έχει να κάνει με τον ακεντράριστο εγκέφαλό τους. :2funny: Δεν μπορούν ποτέ να παραμείνουν σε ένα θέμα ενώ ρωτάς Χ και σου απαντούν Ψ. Όσοι λένε ότι κάνουν διάλογο με γυναίκες είναι ναρκομανείς
ή ψυχοπαθείς. :2funny:Το πολύ πολύ να το λένε από ευγένεια. Δεν υπάρχει απολύτως τίποτα να συζητήσει ένας άνδρας
με μια γυναίκα. Είναι ματαιόδοξα πλάσματα
και η ματαιοδοξία δεν νικιέται. :confused: Άρα...μόνο γαμήσι εκτός αν γίνει θαύμα και πέσουμε
σε περίπτωση που μετράει, βγει χημεία, μετρήσει σε όλα, υπάρχει διάλογος, προσφέρει, δέσει το γλυκό και πάει λέγοντας. Αλλά και τότε ακόμα θα μας φάει η φθορά του χρόνου. Ότι γίνει λοιπόν!

:rockon:
Γιά αυτό τό λόγο μού λένε πολλοί, ότι τί σέ νοιάζει τί χαρακτήρα καί τί προτεραιότητες-ενδιαφέροντα έχει η γκόμενα ?
Καί τούς απαντάω πάντα, ότι θέλω χρόνο γιά νά τά διακρίνω αυτά. Καί αυτοί μού λένε, καί δέν σέ νοιάζει νά γαμήσεις ?
Καί τούς απαντώ, ότι θά γαμήσω όταν κρίνω ότι έχω κάποια κοινά στοιχεία. Αλλιώς θά γαμήσω τήν ψυχολογία μου καί δέν θέλω!!
Αλλωστε τό είχα πάθει αρκετές φορές στό παρελθόν. Καί τό γνωρίζω αρκετά καλά...αυτό τό θέμα!! :coffee:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.065
Πόντοι
2.356
Γιά αυτό τό λόγο μού λένε πολλοί, ότι τί σέ νοιάζει τί χαρακτήρα καί τί προτεραιότητες-ενδιαφέροντα έχει η γκόμενα ?
Καί τούς απαντάω πάντα, ότι θέλω χρόνο γιά νά τά διακρίνω αυτά. Καί αυτοί μού λένε καί δέν σέ νοιάζει νά γαμήσεις ?
Καί τούς απαντώ, ότι θά γαμήσω όταν κρίνω ότι έχω κάποια κοινά στοιχεία. Αλλιώς θά γαμήσω τήν ψυχολογία μου καί δέν θέλω!!
Αλλωστε τό είχα πάθει αρκετές φορές στό παρελθόν. Καί τό γνωρίζω αρκετά καλά...αυτό τό θέμα!! :coffee:
Το συγκεκριμένο στοιχείο είναι στον άνθρωπο. Δηλαδή εσύ συνδέεσαι κάπως πιο εύκολα με το γαμήσι.
Δεν είσαι διαφορετικός ούτε έχεις κάποιο προβλημα.
Όλοι μοιάζουμε λίγο πολύ. Ουσιαστικά τι γίνεται; αν εγώ είμαι Χ επιλεκτικός να γαμήσω κάποια κοιτώντας
να με καυλώνει
ως σύνολο, εσύ κοιτάς και κάτι άλλο Χ + ... που μόνο εσύ γνωρίζεις. Εγώ δηλαδή τροχιζω τα κριτήρια μου για να εξασφαλίζω το όποιο γαμήσι άλλά εσύ ούτε καν
τα λειαίνεις οπότε συνδέεσαι περισσότερο με το γαμήσι. Βλέπονταις και κάνοντας.
Σε αυτά δεν υπάρχει μυστική συνταγή.

:rockon:
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.323
Πόντοι
496
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.323
Πόντοι
496
Γιά αυτό τό λόγο μού λένε πολλοί, ότι τί σέ νοιάζει τί χαρακτήρα καί τί προτεραιότητες-ενδιαφέροντα έχει η γκόμενα ?
Καί τούς απαντάω πάντα, ότι θέλω χρόνο γιά νά τά διακρίνω αυτά. Καί αυτοί μού λένε, καί δέν σέ νοιάζει νά γαμήσεις ?
Καί τούς απαντώ, ότι θά γαμήσω όταν κρίνω ότι έχω κάποια κοινά στοιχεία. Αλλιώς θά γαμήσω τήν ψυχολογία μου καί δέν θέλω!!
Αλλωστε τό είχα πάθει αρκετές φορές στό παρελθόν. Καί τό γνωρίζω αρκετά καλά...αυτό τό θέμα!! :coffee:
Κάποιοι λένε να την βάλεις για αρχή στο κρεβάτι, εφόσον υπάρχει η βασική χημεία και στην πορεία να δεις αν πληροί τα κριτήρια σου για κάτι παραπάνω. Αν βλέπεις ότι δεν σου κάνει για σχέση παίρνεις το σεξ και αποχωρείς ή ξεκαθαρίζεις τις προθέσεις σου. Ο καθένας βέβαια όπως βολεύετε.
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.844
Like
3.624
Πόντοι
1.706
Το συγκεκριμένο στοιχείο είναι στον άνθρωπο. Δηλαδή εσύ συνδέεσαι κάπως πιο εύκολα με το γαμήσι.
Δεν είσαι διαφορετικός ούτε έχεις κάποιο προβλημα.
Όλοι μοιάζουμε λίγο πολύ. Ουσιαστικά τι γίνεται; αν εγώ είμαι Χ επιλεκτικός να γαμήσω κάποια κοιτώντας
να με καυλώνει
ως σύνολο, εσύ κοιτάς και κάτι άλλο Χ + ... που μόνο εσύ γνωρίζεις. Εγώ δηλαδή τροχιζω τα κριτήρια μου για να εξασφαλίζω το όποιο γαμήσι άλλά εσύ ούτε καν
τα λειαίνεις οπότε συνδέεσαι περισσότερο με το γαμήσι. Βλέπονταις και κάνοντας.
Σε αυτά δεν υπάρχει μυστική συνταγή.

:rockon:
Κάποιοι λένε να την βάλεις για αρχή στο κρεβάτι, εφόσον υπάρχει η βασική χημεία και στην πορεία να δεις αν πληροί τα κριτήρια σου για κάτι παραπάνω. Αν βλέπεις ότι δεν σου κάνει για σχέση παίρνεις το σεξ και αποχωρείς ή ξεκαθαρίζεις τις προθέσεις σου. Ο καθένας βέβαια όπως βολεύετε.

Καλά σίγουρα!! Αλλά υπάρχουν άτομα, πού μένουν "Νηστικά τό βράδυ" γιά νά γαμήσουν μία κακότροπη γκόμενα!!
Πάνω από όλα η αξιοπρέπεια. Τί νά τό κάνω νά έχω μία άθλια σέ συμπεριφορά κτλ γκόμενα ?
Γιά νά λέω...ότι γαμώ ?
Αστείο πράγμα γιά εμένα!! :coffee:
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.323
Πόντοι
496
Καλά σίγουρα!! Αλλά υπάρχουν άτομα, πού μένουν "Νηστικά τό βράδυ" γιά νά γαμήσουν μία κακότροπη γκόμενα!!
Πάνω από όλα η αξιοπρέπεια. Τί νά τό κάνω νά έχω μία άθλια σέ συμπεριφορά κτλ γκόμενα ?
Γιά νά λέω...ότι γαμώ ?
Αστείο πράγμα γιά εμένα!! :coffee:
Εννοείται, αν είναι να σου κάνει χάρη κλείνεις την πόρτα.
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
477
Πόντοι
301
Θά σού πώ ότι στίς Η.Π.Α ο Αμερικανός, όλη μέρα κατηγορεί τίς γυναίκες!!
Ακριβώς τό ίδιο κάνουν καί οι Αμερικανίδες στούς άνδρες. Μήν κοιτάς τά πληρωμένα μέσα...τί γράφουν καί τί λένε!!
Είναι παγκόσμιο τό φαινόμενο τής αντιπαλότητας που υπάρχει, μεταξύ άνδρα καί γυναίκας!! :2funny:
Και τα δυο φυλα απο αρχαιοτατων χρονων εχουν συνεισφερει με το δικο τους ξεχωριστο τροπο για την εξελιξη του ανθρωπινου ειδους.Για ποιο λογο λοιπον να μην υπαρχει μια αρμονικη συνυπαρξη μεταξυ ανδρων και γυναικων?Με το ζορι δηλαδη να μας πεισουν οι αμοιβαδες οτι ο ανδρας ειναι το ιδιο πραγμα με τη γυναικα...Ε οχι ρε φιλε,δεν παει ετσι...Πως να το κανουμε τωρα???Στο βωμο της "ισοτητας" και του δικαιωματισμου εχουν ισοπεδωσει τα παντα οι αθλιοι προπαγανδιστες των μιντια...!!!
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.844
Like
3.624
Πόντοι
1.706
Εννοείται, αν είναι να σου κάνει χάρη κλείνεις την πόρτα.
Οι περισσότερες γκόμενες, έχουν πάρει ψηλά τόν αμανέ!!
Νομίζουν ότι κάτι είναι. Ασε που πιστεύουν πραγματικά ότι είναι...καί πανέμορφες!!
Ενώ πολλές από αυτές είναι μετριότατες.
Και τα δυο φυλα απο αρχαιοτατων χρονων εχουν συνεισφερει με το δικο τους ξεχωριστο τροπο για την εξελιξη του ανθρωπινου ειδους.Για ποιο λογο λοιπον να μην υπαρχει μια αρμονικη συνυπαρξη μεταξυ ανδρων και γυναικων?Με το ζορι δηλαδη να μας πεισουν οι αμοιβαδες οτι ο ανδρας ειναι το ιδιο πραγμα με τη γυναικα...Ε οχι ρε φιλε,δεν παει ετσι...Πως να το κανουμε τωρα???Στο βωμο της "ισοτητας" και του δικαιωματισμου εχουν ισοπεδωσει τα παντα οι αθλιοι προπαγανδιστες των μιντια...!!!
Συμφωνώ σέ αυτό πολύ σωστό!!
Οχι ότι δέν υπάρχουν καί αρκετά μουνόπανα άνδρες, έτσι νά τά λέμε όλα.
Υπάρχουν πάρα πολλοί τέτοιοι...δυστυχώς!!
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
477
Πόντοι
301
Οι περισσότερες γκόμενες, έχουν πάρει ψηλά τόν αμανέ!!
Νομίζουν ότι κάτι είναι. Ασε που πιστεύουν πραγματικά ότι είναι...καί πανέμορφες!!
Ενώ πολλές από αυτές είναι μετριότατες.

Συμφωνώ σέ αυτό πολύ σωστό!!
Οχι ότι δέν υπάρχουν καί αρκετά μουνόπανα άνδρες, έτσι νά τά λέμε όλα.
Υπάρχουν πάρα πολλοί τέτοιοι...δυστυχώς!!
Ισχυει φιλε!Και δυστυχως με τις μαλακιες τους,μας παρασερνει και μας η "μπαλα".
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.844
Like
3.624
Πόντοι
1.706
Ισχυει φιλε!Και δυστυχως με τις μαλακιες τους,μας παρασερνει και μας η "μπαλα".
Τίς γκόμενες αυτά τά μουνόπανα τίς χάλασαν. Θέλεις λόγο πού τούς κάνουν όλα τά χατίρια ?
Η ότι είναι τόσο πουστράκια, πού δέν ξέρουν νά πούν όχι. Καί πάντα συμφωνούν μαζί τους!!
Οι πραγματικοί άνδρες είναι μειοψηφία. Αυτό τό έχω γράψει πάρα πολλές φορές καί θά τό γράφω...συνέχεια!! :sunglasses:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.065
Πόντοι
2.356
Καλά σίγουρα!! Αλλά υπάρχουν άτομα, πού μένουν "Νηστικά τό βράδυ" γιά νά γαμήσουν μία κακότροπη γκόμενα!!
Πάνω από όλα η αξιοπρέπεια. Τί νά τό κάνω νά έχω μία άθλια σέ συμπεριφορά κτλ γκόμενα ?
Γιά νά λέω...ότι γαμώ ?
Αστείο πράγμα γιά εμένα!! :coffee:
Υπάρχουν δύο επιλογές
σε αυτό. Αφού την βρούμε πρώτα :2funny: και την γαμήσουμε, την αξιολογούμε σε γαμιόλα όπου ξέρει να γαμηθεί ή σε δοτική που δεν ξέρει πολλά άλλα παλεύει και δίνει ευχαρίστηση.
Αν είναι άχρηστη και σκατότροπη όχι απλά κακοτροπη, χαίρω πολύ.
Εκεί σχόλασμα.

:rockon:
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.844
Like
3.624
Πόντοι
1.706
Υπάρχουν δύο επιλογές
σε αυτό. Αφού την βρούμε πρώτα :2funny: και την γαμήσουμε, την αξιολογούμε σε γαμιόλα όπου ξέρει να γαμηθεί ή σε δοτική που δεν ξέρει πολλά άλλα παλεύει και δίνει ευχαρίστηση.
Αν είναι άχρηστη και σκατότροπη όχι απλά κακοτροπη, χαίρω πολύ.
Εκεί σχόλασμα.

:rockon:
Κοίτα αυτό σηκώνει αρκετή συζήτηση!!
Πές ότι τήν γνωρίζουμε γιά αρχή. Δέν πρέπει νά δούμε αρχικά άν είναι καλά στά μυαλά της ?
Μετά όταν τό δούμε αυτό, προχωράμε στά υπόλοιπα. Θά πρέπει νά εξετάσουμε πώς κινείται έξω. Μήν μάς κάνει καί ρόμπα!!
Καί αργότερα ενώ έχουμε δεί όλα αυτά, καί ακόμα περισσότερα θά έλεγα, νά προχωρήσουμε σέ Sex!!
Αυτά πού λένε κάποιοι αγάμητοι, ότι τά βλεπουν σέ 1-2 μέρες η μία εβδομάδα...εγώ γελάω!! :coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom