Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
751
Like
3.971
Πόντοι
446
Λέω να κάνω κάνα κασκαντεριλικι σήμερα και να πάρω τη θεία στο στενό της Πειραιώς έτσι για την εμπειρία.
Να προσέχεις τους αγαπουληδες της, κυκλοφορούν ανάμεσα μας! :grin:
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.442
Κριτικές
12
Like
3.227
Πόντοι
746

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
751
Like
3.971
Πόντοι
446

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.442
Κριτικές
12
Like
3.227
Πόντοι
746

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
11
Like
17.255
Πόντοι
3.796
Χαιρετώ τους φίλους και τους κρυφοπαρτακηδες που φορτώνουν συνέχεια και ασταμάτητα αλλά δεν γράφουν τίποτα.
Ακολουθεί στο επόμενο ποστ η σημερινή βόλτα 23:00 με 00:30.
Η κατάθεση έγινε στα McDonald's.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
11
Like
17.255
Πόντοι
3.796
Αρκετές έλειπαν σήμερα από την πιάτσα περίεργο για παρασκευή.
Μαρία αλβανίδα, Σία,Ιουλία , Άννα περούκες,Χρύσα , Σύλβια και συμπεθερες όλες εξαφανισμένες,επίσης όση ώρα βόλταρα η διχάλα επίσης άδεια .
Μοναστηριού ήταν μόνο το γερμανοβουλγαρακι με το κοντό μαύρο φόρεμα αλλά με ξενέρωσε αυτό το καλσόν το περίεργο που φοράει , διάφανο αλλά γυαλίζει επειδή είναι χοντρό ,λες και θα κάνει παρέλαση ήταν .
Κτηνιατρική ήταν μόνο ο κρος μαλεβα με το άσπρο γκόλφ.
Στο σελ ήταν ο κρος νταλικεμερης με το άλλο το πολύ αδύνατο με το μπλε πεζό.
Στον ΟΠΑΠ μου κίνησε κάτι την περιέργεια αλλά φοβήθηκα να σταματήσω μην μου την πέσουν ξαφνικά τίποτα μπράβοι.ηταν δύο κοπέλες κανενα μισάωρο από έξω μια με φόρεμα και η άλλη με τζιν και είχαν κάποια απόσταση μεταξύ τους ,αυτή με το φόρεμα ασχολούταν με το τηλέφωνο και η άλλη ήταν πιο πέρα σχεδόν στην πιλοτή της δίπλα οικοδομής ,κανένα μισάωρο ήταν έτσι και κοιτούσαν έντονα τα αμάξια και οι δυο έμοιαζαν βουλγαρακια.
Μετά το 4all οι 2 μαύρες και άλλη μία στο φανάρι.
Μαρία στιλο στην θέση της .
Απέναντι η τρανς με το μαύρο καγιέν .
Στην χλόης η χοντρούλα μαύρη και απέναντι αυτή με τις ξανθές ανταύγειες η μαύρη.
Απέναντι από το πάρκο είναι ο κρος με την στραβή περούκα και η θεία που κόβει βόλτες να πάρει τίποτα .
Ένα ακόμα κρος πιο δίπλα με στρας φόρεμα και ξανθιά μακριά περούκα ,όχι ο Ρώσοποντιος ,ήταν από τα γυφτακια αυτό και μαζί και ένα ακόμα χοντρό .
Η άλλη η χοντρή που λέτε ότι είναι αδερφή της στιλο περπατούσε πάνω κάτω .
Στο πάρκο μπροστά πάλι ξανθός γυφτοκροσακος και απέναντι μια νέα παρουσία .
Καινούρια κοπέλα με μαύρο μπουφάν και τζιν παντελόνι λίγο καμπάνα ,μαύρο μαλλί αρκετά αδύνατη και πιρσινγκ στη μάπα.εμοιαζε Βουλγάρα ,σταματάω και χαιρετάω και βλέπω ότι είναι Ελληνίδα.
Παίζει να είναι και νεοπρεζονι ,κατά πάσα πιθανότητα ,αλλά μιλούσε πολύ καλά και χωρίς μαστουρες ή σημάδια .
Μου λέει 20 πίπα και 30 σεξ..κάνω ότι δεν άκουσα και λέω τι 30 ;λέει ξανά με ύφος αδιαπραγματευτο 20 πίπα και 30 σεξ .φυσικά χαιρέτησα και έφυγα ! Όταν πέσει η πείνα μόνο που είναι Ελληνίδα θα την ξεσκίσω με 15 να θυμάται τι ανέκδοτα έλεγε ...πάντως θα αργήσει αυτό γιατί δεν σταμάτησε να φορτώνεται από τους γνωστούς μαλακες.
Το ίδιο και το γερμανοβουλγαρακι.
Απέναντι από το ερείπιο η μάνα της Σόνιας και ο μπάρμπας να κόβει βόλτες .
Στο γνωστό σημείο η Σόνια με την κρητικια,κάποια στιγμή μαζεύτηκε η παρέα τους εκεί στο στενό της Πειραιώς και έφαγαν πέσιμο από την ΟΠΚΕ..
Πριν την διχάλα μόνο η Ντανιέλα και απέναντι από το βενζινάδικο η Νταίζη μιλφ .
Κάποια στιγμή στέκονταν και μαζί .
Στο δρόμο προς ΚΤΕΛ για ώρα στην στροφή του φαναριου ήταν η συμπαθητική πρεζου με το τζιν που στέκεται εκεί αλλά όχι κάθε μέρα κατά περιόδους,δεν την έπαιρνε κανένας ,κρίμα αυτή άμα δεν ήταν χρήστης είναι όμορφη κοπέλα .
Στον γυρισμό για Γιαννιτσών έφευγε η Νταίζη για σπίτι,έχω να πω στον μαλακα που σταμάτησε απότομα στη μέση της μοναστηριου γιατί ήταν μάλλον θολά τα γυαλιά του και ήθελε να δει καλά την Νταίζη ( εσύ με το ασημί αμάξι) άμα δεν βλέπεις άλλαξε άθλημα ,πάνε στα εσκορτ να τις βρίσκεις απ' το τηλέφωνο .
Ούτε καν της μίλησε απλά κοιτούσε σαν τους μπανιστιρτζηδες..μαλακες θα σκοτώσετε κανέναν άνθρωπο μου θέλετε και βόλτες στις πιάτσες .
Γενικά μέτρια νύχτα και οι μόνες καλές ,η καινούρια και το γερμανοβουλγαρακι οικονομουσαν 30ρια από τους απλες αγαμητους...δεν γίνεται δουλίτσα έτσι ..τζάμπα η βενζίνη .
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.966
Κριτικές
10
Like
4.765
Πόντοι
4.895
Εγώ πάλι χθες στη μικρή γύρα γύρω στις 9 πέτυχα από αυτές που ξερω Ντανιέλα, Σόνια, τη μάνα Σόνιας.
Και στην καβαντζα που έχει το γερμανοβουλγαρακι είχα ένα απρόοπτο με ένα συναγωνιστή που είχε φορτώσει Νταίζη Βουλγάρα (όχι τη μιλφ) με τα τατουάζ.
Εάν διαβάζει και θέλει να αποκαλυφθεί σαν προφίλ (εδώ βγήκαμε γνωστοί) ας μου στείλει ένα πμ.
Μετά το απρόοπτο, δεν φόρτωσα τίποτα και γύρισα.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
11
Like
17.255
Πόντοι
3.796
Εγώ πάλι χθες στη μικρή γύρα γύρω στις 9 πέτυχα από αυτές που ξερω Ντανιέλα, Σόνια, τη μάνα Σόνιας.
Και στην καβαντζα που έχει το γερμανοβουλγαρακι είχα ένα απρόοπτο με ένα συναγωνιστή που είχε φορτώσει Νταίζη Βουλγάρα (όχι τη μιλφ) με τα τατουάζ.
Εάν διαβάζει και θέλει να αποκαλυφθεί σαν προφίλ (εδώ βγήκαμε γνωστοί) ας μου στείλει ένα πμ.
Μετά το απρόοπτο, δεν φόρτωσα τίποτα και γύρισα.
Πέτυχες γνωστό ,πέτυχες και την Νταίζη συμπεθέρα που βγαίνει μια φορά στις 10 μέρες !
ΠΑΟΚ και Ολυμπιακό έπαιξες;
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.966
Κριτικές
10
Like
4.765
Πόντοι
4.895
Πέτυχες γνωστό ,πέτυχες και την Νταίζη συμπεθέρα που βγαίνει μια φορά στις 10 μέρες !
ΠΑΟΚ και Ολυμπιακό έπαιξες;
Δεν είναι ακριβώς γνωστός μου, αλλά ήταν σαν να ήταν.

Πέρα από την πλακα, στάνταρ πολλοί από εμάς, έχουν κάποιους γνωστούς εδώ μέσα, που δεν πάει καν το μυαλό τους.

Αν το είχα παίξει θα σας έγραφα από το Λος Άντζελες παρέα με 5 εσκορτ πολυτελείας και δεν θα έκανα βόλτες στα στενά της Γιαννιτσών.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
990
Like
4.258
Πόντοι
446
Η Ελληνίδα είναι αυτή που αναφέρθηκα εγώ πριν κανα μηνα. Ελληνιδα είναι και έχει νταβα αυτόν που είχε η Νίνα. Και εκείνη την ημέρα φορτο κανονικά η μικρή αρκετές φορές παρα τα 30 ευρω
 
Τελευταία τροποποίηση:

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
11
Like
17.255
Πόντοι
3.796
Η Ελληνίδα είναι αυτή που αναφέρθηκα εγώ πριν κανα μηνα. Ελληνιδα είναι και έχει νταβα αυτόν που είχε η Νίνα. Και εκείνη την ημέρα φορτο κανονικά η μικρή αρκετές φορές παρα τα 30 ευρω
Έχω σηκώσει τα χέρια ψηλά με τους αγαμητους .
Τόσα ψυχολογικά πια που δεν μπορούν να βρουν μουνι εκτος επί πληρωμής ;
Έστω ένα μπαζο
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
812
Κριτικές
3
Like
539
Πόντοι
306
Αρκετές έλειπαν σήμερα από την πιάτσα περίεργο για παρασκευή.
Μαρία αλβανίδα, Σία,Ιουλία , Άννα περούκες,Χρύσα , Σύλβια και συμπεθερες όλες εξαφανισμένες,επίσης όση ώρα βόλταρα η διχάλα επίσης άδεια .
Μοναστηριού ήταν μόνο το γερμανοβουλγαρακι με το κοντό μαύρο φόρεμα αλλά με ξενέρωσε αυτό το καλσόν το περίεργο που φοράει , διάφανο αλλά γυαλίζει επειδή είναι χοντρό ,λες και θα κάνει παρέλαση ήταν .
Κτηνιατρική ήταν μόνο ο κρος μαλεβα με το άσπρο γκόλφ.
Στο σελ ήταν ο κρος νταλικεμερης με το άλλο το πολύ αδύνατο με το μπλε πεζό.
Στον ΟΠΑΠ μου κίνησε κάτι την περιέργεια αλλά φοβήθηκα να σταματήσω μην μου την πέσουν ξαφνικά τίποτα μπράβοι.ηταν δύο κοπέλες κανενα μισάωρο από έξω μια με φόρεμα και η άλλη με τζιν και είχαν κάποια απόσταση μεταξύ τους ,αυτή με το φόρεμα ασχολούταν με το τηλέφωνο και η άλλη ήταν πιο πέρα σχεδόν στην πιλοτή της δίπλα οικοδομής ,κανένα μισάωρο ήταν έτσι και κοιτούσαν έντονα τα αμάξια και οι δυο έμοιαζαν βουλγαρακια.
Μετά το 4all οι 2 μαύρες και άλλη μία στο φανάρι.
Μαρία στιλο στην θέση της .
Απέναντι η τρανς με το μαύρο καγιέν .
Στην χλόης η χοντρούλα μαύρη και απέναντι αυτή με τις ξανθές ανταύγειες η μαύρη.
Απέναντι από το πάρκο είναι ο κρος με την στραβή περούκα και η θεία που κόβει βόλτες να πάρει τίποτα .
Ένα ακόμα κρος πιο δίπλα με στρας φόρεμα και ξανθιά μακριά περούκα ,όχι ο Ρώσοποντιος ,ήταν από τα γυφτακια αυτό και μαζί και ένα ακόμα χοντρό .
Η άλλη η χοντρή που λέτε ότι είναι αδερφή της στιλο περπατούσε πάνω κάτω .
Στο πάρκο μπροστά πάλι ξανθός γυφτοκροσακος και απέναντι μια νέα παρουσία .
Καινούρια κοπέλα με μαύρο μπουφάν και τζιν παντελόνι λίγο καμπάνα ,μαύρο μαλλί αρκετά αδύνατη και πιρσινγκ στη μάπα.εμοιαζε Βουλγάρα ,σταματάω και χαιρετάω και βλέπω ότι είναι Ελληνίδα.
Παίζει να είναι και νεοπρεζονι ,κατά πάσα πιθανότητα ,αλλά μιλούσε πολύ καλά και χωρίς μαστουρες ή σημάδια .
Μου λέει 20 πίπα και 30 σεξ..κάνω ότι δεν άκουσα και λέω τι 30 ;λέει ξανά με ύφος αδιαπραγματευτο 20 πίπα και 30 σεξ .φυσικά χαιρέτησα και έφυγα ! Όταν πέσει η πείνα μόνο που είναι Ελληνίδα θα την ξεσκίσω με 15 να θυμάται τι ανέκδοτα έλεγε ...πάντως θα αργήσει αυτό γιατί δεν σταμάτησε να φορτώνεται από τους γνωστούς μαλακες.
Το ίδιο και το γερμανοβουλγαρακι.
Απέναντι από το ερείπιο η μάνα της Σόνιας και ο μπάρμπας να κόβει βόλτες .
Στο γνωστό σημείο η Σόνια με την κρητικια,κάποια στιγμή μαζεύτηκε η παρέα τους εκεί στο στενό της Πειραιώς και έφαγαν πέσιμο από την ΟΠΚΕ..
Πριν την διχάλα μόνο η Ντανιέλα και απέναντι από το βενζινάδικο η Νταίζη μιλφ .
Κάποια στιγμή στέκονταν και μαζί .
Στο δρόμο προς ΚΤΕΛ για ώρα στην στροφή του φαναριου ήταν η συμπαθητική πρεζου με το τζιν που στέκεται εκεί αλλά όχι κάθε μέρα κατά περιόδους,δεν την έπαιρνε κανένας ,κρίμα αυτή άμα δεν ήταν χρήστης είναι όμορφη κοπέλα .
Στον γυρισμό για Γιαννιτσών έφευγε η Νταίζη για σπίτι,έχω να πω στον μαλακα που σταμάτησε απότομα στη μέση της μοναστηριου γιατί ήταν μάλλον θολά τα γυαλιά του και ήθελε να δει καλά την Νταίζη ( εσύ με το ασημί αμάξι) άμα δεν βλέπεις άλλαξε άθλημα ,πάνε στα εσκορτ να τις βρίσκεις απ' το τηλέφωνο .
Ούτε καν της μίλησε απλά κοιτούσε σαν τους μπανιστιρτζηδες..μαλακες θα σκοτώσετε κανέναν άνθρωπο μου θέλετε και βόλτες στις πιάτσες .
Γενικά μέτρια νύχτα και οι μόνες καλές ,η καινούρια και το γερμανοβουλγαρακι οικονομουσαν 30ρια από τους απλες αγαμητους...δεν γίνεται δουλίτσα έτσι ..τζάμπα η βενζίνη .
Πολυ καλη αναρτηση...καλα τα λεει ο Dewars. Γραψτε και οι αλλοι κατι, δεν θα σας πεσει το χερι....μο(υ)νοφαγαδες...
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
990
Like
4.258
Πόντοι
446
Έχω σηκώσει τα χέρια ψηλά με τους αγαμητους .
Τόσα ψυχολογικά πια που δεν μπορούν να βρουν μουνι εκτος επί πληρωμής ;
Έστω ένα μπαζο
Σημερα θα κανω μια τελευταία βολτα, εχω 10 μέρες να κατεβω. Να δω τι παίζει Σάββατο, αν και αυτά που έγραψες αυτά θα συναντήσω
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
990
Like
4.258
Πόντοι
446
Τελευταία βολτα σημερα και σας χαιρετώ παίδες για το χωριο. Τωρα για πόσο καιρό θα φανεί. Ανάλογα τα εμπόδια(επαγγελματικά) και ανάλογα τα κέφια (κόρη κ πρώην σύντροφο)
Στα δικά μας.
Βόλτα 9 με 10. Ντεζη μιλφ μόλις κατεβαίνε από αμαξι στην διχαλα και πήγαινε βεμζιναδικο. Ντανιέλα στη θέση της. Μαμά Σονιας, μαζί με κόρη και Κρητικια Σουλα στο ερείπιο απεναντι. Μαζί τους και η βουλγαρα η Μαρια με το ξανθο μαλλι. Επισης το γκρεμλιν να πηγαίνει πάνω κάτω. (κακάσχημη γύφτισσα που μένει σε πάραγκα δίπλα στις γραμμές πριν την Εριμητη) Στραβοπερουκας παρούσα, εεε συγνώμη, παρων. Οι 2 χοντρές στο κινέζικο η μία ή αδελφή της φιατ στιλο. Απεναντι χλοης η Βάσια με τον ιπποπόταμο. Εχω κους κους για την Βασια.
Συλβια στη θέση της. Ντεζη όχι. Αν και νομίζω ο Gagarin μπορεί να εννοούσε αυτήν και όχι την Ντάιζη. Έλενα συμπεθέρα στην γωνια της πλέον μετά το πλυντήριο θες πλύσιμο. Αλλα για πολύ λίγο. Αλβανίδα σε μια γύρα μόνο κυριολεκτικά. Δεν ξανα εμφανίστηκε. Έλειπε και ο μπουλης της με το σμαρτ το άσπρο. Αρα η σπίτι ή ξενοδοχείο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
990
Like
4.258
Πόντοι
446
Πριν το 4αλλ η βουλγαρα με τα σχιστά ματιά. Ωραια παρουσία με άσπρο ολόσωμο αλλά μινι μαύρο καλτσόν Εχει πάταρα πάντως. Και γενικά σαν παρουσία ήταν καλή. Μαζί της η Στεφανια (φίλη Τζανικα και αδελφή της Σοφίας) και 2 αδιάφορες. Η βουλγαρα πολύ αδύνατη (πρωϊ ρακοσυλεκτης) και η Σαμπφω Νωταρα εκ Βουλγαρίας. Πολυ άσχημη θεέ μου. Οι μαύρες κλασσικά. Η Θεία με το καρέ μαλλί, η 70αρα ξανθιά με το κοντό μαλλί. Βόλταραν γενικώς αυτές πάνω κάτω. Στιλο παρών εννοείται για τους λάτρεις της πάλης.
Amy whinehouse και μια χοντρουλα, ελληνιδα μου φάνηκε. Την ξεφορτωσε ένα cayenne. Ξανα 2 ακόμα πρεζόνια. Η μία ήταν αυτή με το κοντό μαλλί όλο ναζι οποιος περνάει.
Αυτά νομίζω δεν ξέχασα καποια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
11
Like
17.255
Πόντοι
3.796
Πριν το 4αλλ η βουλγαρα με τα σχιστά ματιά. Ωραια παρουσία με άσπρο ολόσωμο άσπρο αλλά μινι. Εχει πάταρα πάντως. Και γενικά σαν παρουσία ήταν καλή. Μαζί της η Στεφανια (φίλη Τζανικα και αδελφή της Σοφίας) και 2 αδιάφορες. Η βουλγαρα πολύ αδύνατη (πρωϊ ρακοσυλεκτης) και η Σαμπφω Νωταρα εκ Βουλγαρίας. Πολυ άσχημη θεέ μου. Οι μαύρες κλασσικά. Η Θεία με το καρέ μαλλί, η 70αρα ξανθιά με το κοντό μαλλί. Βόλταραν γενικώς αυτές πάνω κάτω. Στιλο παρών εννοείται για τους λάτρεις της πάλης.
Amy whinehouse και μια χοντρουλα, ελληνιδα μου φάνηκε. Την ξεφορτωσε ένα cayenne. Ξανα 2 ακόμα πρεζόνια. Η μία ήταν αυτή με το κοντό μαλλί όλο ναζί οποις περνάει.
Αυτά νομίζω δεν ξέχασα καποια.
Πάλι έπεσα μέσα !
Και η Στεφανία ξανά πιάτσα!
Σαν την πιάτσα δεν έχει...στούντιο και μαλακίες
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
990
Like
4.258
Πόντοι
446
Πάλι έπεσα μέσα !
Και η Στεφανία ξανά πιάτσα!
Σαν την πιάτσα δεν έχει...στούντιο και μαλακίες
Το κους κους λοιπόν. Ειναι μαλωμενη με την Βασια χοντρά. Γτ σαν νταβας λητουργει η Βάσια και της παίρνει τα λεφτά. Την απαγορεύει να δουλεύει μόνη της.Και καλά της ανήκει η Γιαννιτσών και δεν την αφήνει σε πόστο. Γιαυτο πήγε στα μπουρδελα. Δούλεψε κ στο μπελά ρουζ. Για τον ίδιο λογο δεν δουλεύει ούτε η Σοφία η αδερφή της και λογικά κ η Τζανικα (τζενη) τσιμπουκοχειλου. Είναι Μπανσκο. Αλλα σταμάτησε από τα δελα και βγαίνει πάλι Γιαννιτσών αλλά συγκεκριμένα σε εκείνο το σημείο και με εκείνη την παρέα. Λογικα μένει στην πολυκατοικία εκείνη οπου κάθονται στο πεζούλι. Αυτά έμαθα.
Ώρες ώρες απορώ πως και γτ ανοίγονται τόσο πολύ οι πουτανες μαζί μου.
Ναι dew αυτήν γαμησα αν και ήθελα την σχιστοματα. Πάταρα και το μικρό παντως
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
990
Like
4.258
Πόντοι
446
Επίσης ο ΜΑΛΑΚΑΣ με το φιατ το πουντο το ανοιχτό γκρι ή ανοιχτό γαλάζιο (δεν φαινόταν καλά βραδιάτικα) που καθεται στην καβαντζα της χλοης ακριβώς δίπλα από την κατασκευή με ναϊλον... Την επόμενη φορά επειδή σε έκοψα καλά από φάτσα και σε έβγαλα φωτο. ( γενικά......) θα σε κάνω ρεντικολο σε νήμα και όπου άλλου μπορώ. Αρρωστακια. Είσαι για πολύ ξύλο μουνοπανο. Έκανες και τον αδιαφορο
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
11
Like
17.255
Πόντοι
3.796
Επίσης ο ΜΑΛΑΚΑΣ με το φιατ το πουντο το ανοιχτό γκρι ή ανοιχτό γαλάζιο (δεν φαινόταν καλά βραδιάτικα) που καθεται στην καβαντζα της χλοης ακριβώς δίπλα από την κατασκευή με ναϊλον... Την επόμενη φορά επειδή σε έκοψα καλά από φάτσα και σε έβγαλα φωτο. ( γενικά......) θα σε κάνω ρεντικολο σε νήμα και όπου άλλου μπορώ. Αρρωστακια. Είσαι για πολύ ξύλο μουνοπανο. Έκανες και τον αδιαφορο
Καραγκιοζηδες φίλε έχουν αποθρασυνθει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom