Νέα

Ελληνική κοινότητα Swingers

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα savras poniridis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 403
  • Εμφανίσεις 122K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alexandros11111

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2019
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Με τη γυναίκα μου είμαστε παντρεμένοι κάποια χρόνια.Και οι 2 35 αναζητούμε άντρα απλά για να είναι στο δωμάτιο και να κοιτάει την ώρα που θα πηδιομαστε.Επαναλαμβανω μόνο να κοιτάει.Αν κάποιος ενδιαφέρεται ΣΟΒΑΡΑ ας στείλει inbox.
27 εδώ ενδιαφέρομαι
 

alexandros11111

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2019
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα.ψάχνω με την κοπέλα μου ηλικιες 22 και 27 ζευγάρι για παιχνίδι
 

Nv87ml2

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
Με τη γυναίκα μου είμαστε παντρεμένοι κάποια χρόνια.Και οι 2 35 αναζητούμε άντρα απλά για να είναι στο δωμάτιο και να κοιτάει την ώρα που θα πηδιομαστε.Επαναλαμβανω μόνο να κοιτάει.Αν κάποιος ενδιαφέρεται ΣΟΒΑΡΑ ας στείλει inbox.
Ενδιαφέρομαι
 

Nv87ml2

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
Με τη γυναίκα μου είμαστε παντρεμένοι κάποια χρόνια.Και οι 2 35 αναζητούμε άντρα απλά για να είναι στο δωμάτιο και να κοιτάει την ώρα που θα πηδιομαστε.Επαναλαμβανω μόνο να κοιτάει.Αν κάποιος ενδιαφέρεται ΣΟΒΑΡΑ ας στείλει inbox.
Ενδιαφέρομαι, άνδρας γυμνασμένος,καθαρός 35 ετών
 

Nv87ml2

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
Έχει πάει κανένας από εσάς πρόσφατα σε κάποιο μαγαζί τκτ χώρου σε βραδιά με singles να μας πει εμπειρίες και εάν αξίζει το ξήλωμα της εισόδου;
 

assfucker7

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
163
Κριτικές
2
Like
964
Πόντοι
81
Kαλησπερα παιδια . κανενα ζευγαρι για σημερα για πριαμο μοσχατο ?
εχουμε κανονισει και με ενα ακομη ζευγαρι.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.392
Κριτικές
8
Like
11.151
Πόντοι
3.786
Αν ένα ζευγάρι θέλει να πειραματιστεί ,μπορούν να πάνε σε swingers bar ,Παρασκευή και Σάββατο που παίζουν μόνο ζευγάρια και να δουν εκεί αν τους ταιριάζει η φάση. Υπάρχει και το internet με αξιόπιστα site γνωριμιών.

Για μοναχικούς καβαλάρηδες, μην παίζουμε με τις λέξεις όλοι οι άντρες θέλουμε να βρεθούμε σε ένα περιβάλλον που θα παίζουν γαμήσια δεξιά και αριστερά και θα μπορούμε να λάβουμε μέρος, αλλά αυτό είναι σενάριο τσόντας όχι η πραγματική ζωή.
Αν θέλεις να πας σε singles night σε κάποιο από τα μπαρ, να ξέρεις ότι δεν υπάρχουν εγγυήσεις για τίποτα. Τα λεφτά θα τα σκάσεις χωρίς να είναι τίποτα σίγουρο. Μπορεί να μη δεις αρκετές γυναίκες ή να μη δεις γυναίκες που σου αρέσουν, μπορεί να δεις γυναίκες που σου αρέσουν, να σου ρίξουν όμως άκυρο ,μπορεί και να γαμήσεις. Όποιος θέλει να ξέρει που δίνει τα λεφτά του, υπάρχει και το σαλονάρισμα. Απλά τα πράγματα.
 

Gangbang.athens

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2018
Μηνύματα
18
Like
74
Πόντοι
0
καλησπέρα! θέλω γν'ωμες. δοκιμάσαμε το 2+2 με την δικιά μου πριν λίγο καιρό. ωραία περάσαμε είναι η αλήθεια, αλλά να πω το παράπονο μου; Τι φτηνιάρικα μαγαζιά ρε γαμώτο. Οκ είναι καλύτερο από το Νιρβάνα , αλλά και πάλι δεν σου δίνει μια αίσθηση ποιότητας. Όλα εξαρτώνται από τον κόσμο.
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
424
Like
640
Πόντοι
81
καλησπέρα! θέλω γν'ωμες. δοκιμάσαμε το 2+2 με την δικιά μου πριν λίγο καιρό. ωραία περάσαμε είναι η αλήθεια, αλλά να πω το παράπονο μου; Τι φτηνιάρικα μαγαζιά ρε γαμώτο. Οκ είναι καλύτερο από το Νιρβάνα , αλλά και πάλι δεν σου δίνει μια αίσθηση ποιότητας. Όλα εξαρτώνται από τον κόσμο.
Δεν πηγες c4c τι να σου κανω
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
424
Like
640
Πόντοι
81
Δεν έχω πάει ακόμα. Τι εικόνα έχεις; είναι και αυτό γεμάτο 50άρηδες και βίζιτες; Γιατί το βλέπω και συχνά αυτό
Δεν θα παρω θεση αν και ειναι η προτίμηση μας.
Αφου εχεις παει στα αλλα 2 θα πρεπει να πας για να εχεις ολοκληρομενη αποψη.
Το μονο που μπορω να σου πω ειναι οτι βιζιτες δεν εχει
 

Gangbang.athens

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2018
Μηνύματα
18
Like
74
Πόντοι
0
Δεν θα παρω θεση αν και ειναι η προτίμηση μας.
Αφου εχεις παει στα αλλα 2 θα πρεπει να πας για να εχεις ολοκληρομενη αποψη.
Το μονο που μπορω να σου πω ειναι οτι βιζιτες δεν εχει
εμείς ενδιαφερόμαστε να κάνουμε γνωριμίες και εκτός κλαμπ. Μας αρέσει και η φαση σε σπίτι. Αλλά σίγουρα θα πάμε αν όχι αυτό το σκ, το άλλο.
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
424
Like
640
Πόντοι
81
εμείς ενδιαφερόμαστε να κάνουμε γνωριμίες και εκτός κλαμπ. Μας αρέσει και η φαση σε σπίτι. Αλλά σίγουρα θα πάμε αν όχι αυτό το σκ, το άλλο.
Σε κλαμπ ειναι οτι πιο ολοκληρωμένο. Προσφερει τα παντα και για ολα τα γουστα.
Το σπιτι και η γνωριμιες εξω ειναι ενα αλλο θεμα.
Εμεις το εξω το αποφευγουμε γιατι υπαρχει πολυ ψεμα και εαν πεσεις στην περιπτωση, που σιγουρα θα πεσεις, εγκλωβίστηκες εκει και εχασες το βραδυ σου
 

Nikolas8833

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
126
Like
126
Πόντοι
1
Σε κλαμπ ειναι οτι πιο ολοκληρωμένο. Προσφερει τα παντα και για ολα τα γουστα.
Το σπιτι και η γνωριμιες εξω ειναι ενα αλλο θεμα.
Εμεις το εξω το αποφευγουμε γιατι υπαρχει πολυ ψεμα και εαν πεσεις στην περιπτωση, που σιγουρα θα πεσεις, εγκλωβίστηκες εκει και εχασες το βραδυ σου
εσεις τι ψάχνετε?
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
723
Κριτικές
5
Like
2.882
Πόντοι
726
Καλησπέρα, ζευγάρι 26 ηλικιακά, θελουμε πρώτη φορά να πάμε σε swinger μαγαζι. Έχετε να μας προτεινετε κάτι; Επισης αν πάμε σε swinger μαγαζί , θα ξενερώσω η κοπέλα; Παίζει μόνο μπαρμπάδες; Γιατί κρίμα είναι να πάμε μόνο για εμένα.

Αν σε περίπτωση που ζευγάρ θέλει παιχνίδι σε ξενοδοχείο ας μου στείλει μήνυμα ( δεν μας αρέσουν οι γεμάτοι άνθρωποι )
 

menoly5

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2024
Μηνύματα
15
Like
30
Πόντοι
0
Καλησπέρα, ζευγάρι 26 ηλικιακά, θελουμε πρώτη φορά να πάμε σε swinger μαγαζι. Έχετε να μας προτεινετε κάτι; Επισης αν πάμε σε swinger μαγαζί , θα ξενερώσω η κοπέλα; Παίζει μόνο μπαρμπάδες; Γιατί κρίμα είναι να πάμε μόνο για εμένα.

Αν σε περίπτωση που ζευγάρ θέλει παιχνίδι σε ξενοδοχείο ας μου στείλει μήνυμα ( δεν μας αρέσουν οι γεμάτοι άνθρωποι )
Είμαστε σχεδόν ίδια ηλικιακα και θέλουμε να πάμε και εμείς σε swinger άμα μάθεις κάτι πες μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom