Νέα

Ελληνική κοινότητα Swingers

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα savras poniridis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 429
  • Εμφανίσεις 126K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Newmanforsex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2021
Μηνύματα
95
Like
1.049
Πόντοι
200
Και οι υπόλοιποι που δεν ξέρουμε να μην μάθουμε?
Για αυτό ζητάμε την συνδρομή αυτών που ξέρουν, για να μάθουν και οι υπόλοιποι και που ξέρεις, μπορεί σιγά σιγά να μπουν και άλλοι στο παιχνίδι, μια παροιμία λέει, τρώγοντας ανοίγει η όρεξη, καλημέρα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Beluga

son_of_the_sun

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας, θελω να παω με τη συζυγο για 1η φορα σε swinger club. δεν εχουμε προηγουμενη εμπειρια. θελουμε να δουμε πρωτα αν μας αρεσει η φαση και μετα να αποφασισουμε αν θα προχωρησουμε σε κατι αλλο. υπαρχει περιπτωση να μας ενοχλησουν αν δε θελουμε η θα ειναι οκ ?
 

Newmanforsex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2021
Μηνύματα
95
Like
1.049
Πόντοι
200
γεια σας, θελω να παω με τη συζυγο για 1η φορα σε swinger club. δεν εχουμε προηγουμενη εμπειρια. θελουμε να δουμε πρωτα αν μας αρεσει η φαση και μετα να αποφασισουμε αν θα προχωρησουμε σε κατι αλλο. υπαρχει περιπτωση να μας ενοχλησουν αν δε θελουμε η θα ειναι οκ ?
Δεν δαγκώνουν μην φοβάσαι, όταν πεις όχι είναι όχι , όλοι σε σέβονται σε αυτόν το χώρο!
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.507
Like
65.506
Πόντοι
11.956
γεια σας, θελω να παω με τη συζυγο για 1η φορα σε swinger club. δεν εχουμε προηγουμενη εμπειρια. θελουμε να δουμε πρωτα αν μας αρεσει η φαση και μετα να αποφασισουμε αν θα προχωρησουμε σε κατι αλλο. υπαρχει περιπτωση να μας ενοχλησουν αν δε θελουμε η θα ειναι οκ ?
Αν είμαι εγώ εκεί θα σας έρθω σίγουρα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ωραία. Το ίδιο θα ρωτουσαμε και εμείς.
Εγώ λέω να βρεθούμε για ποτό να τα συζητήσουμε να μην υπάρχουν απορίες
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.457
Κριτικές
8
Like
11.328
Πόντοι
3.786
γεια σας, θελω να παω με τη συζυγο για 1η φορα σε swinger club. δεν εχουμε προηγουμενη εμπειρια. θελουμε να δουμε πρωτα αν μας αρεσει η φαση και μετα να αποφασισουμε αν θα προχωρησουμε σε κατι αλλο. υπαρχει περιπτωση να μας ενοχλησουν αν δε θελουμε η θα ειναι οκ ?
Να σας προσεγγίσουν κάποιοι λογικό, εκτός αν είστε πολύ ηλικώμένοι ή πάρα πολύ άσχημοι. Στο χέρι σας είναι να τους κρατάτε σε απόσταση. Τα άτομα εκεί είναι πολιτισμένα δεν παίζουν και μπουνιές.
Θα σας συμβούλευα για πρωτη φορά το C4C που είναι πιο φιλικό το περιβάλλον.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.457
Κριτικές
8
Like
11.328
Πόντοι
3.786
Ψάχνω κοπέλα για παρεα για να μπούμε μέσα, η παλιά μου φίλη που πηγαίναμε έκανε σχέση και τα έκοψε. Αν υπάρχει κάποια που να ενδιαφέρεται ας μου γράψει
ξέρεις το target group σου έτσι;
 

georgepet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
633
Like
1.353
Πόντοι
206
Με τη γυναίκα μου είμαστε παντρεμένοι κάποια χρόνια.Και οι 2 35 αναζητούμε άντρα απλά για να είναι στο δωμάτιο και να κοιτάει την ώρα που θα πηδιομαστε.Επαναλαμβανω μόνο να κοιτάει.Αν κάποιος ενδιαφέρεται ΣΟΒΑΡΑ ας στείλει inbox.
 

Allosallos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2023
Μηνύματα
16
Like
14
Πόντοι
0
Με τη γυναίκα μου είμαστε παντρεμένοι κάποια χρόνια.Και οι 2 35 αναζητούμε άντρα απλά για να είναι στο δωμάτιο και να κοιτάει την ώρα που θα πηδιομαστε.Επαναλαμβανω μόνο να κοιτάει.Αν κάποιος ενδιαφέρεται ΣΟΒΑΡΑ ας στείλει inbox.

Ειμαστε ζευγαρι Α 23 Γ 21 θα σε ενδιεφερε στο ιδιο δωματιο να παιχτει φαση?
 
  • Like
Αντιδράσεις: xperia

panoslari

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2022
Μηνύματα
37
Like
34
Πόντοι
0
Με τη γυναίκα μου είμαστε παντρεμένοι κάποια χρόνια.Και οι 2 35 αναζητούμε άντρα απλά για να είναι στο δωμάτιο και να κοιτάει την ώρα που θα πηδιομαστε.Επαναλαμβανω μόνο να κοιτάει.Αν κάποιος ενδιαφέρεται ΣΟΒΑΡΑ ας στείλει inbox.
Στείλε μήνυμα....
 

stev22

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2009
Μηνύματα
6
Like
1
Πόντοι
0
ποιο ειναι το καλυτερο τωρα?
 

KaulomenoZeugari

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2023
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Ζευγάρι αππ Θεσσαλονίκη ψάχνει παρέα για παιχνίδι . 27Μ 26F . Σκεφτόμαστε να μαζευτούμε σε ένα σπίτι χαλαρά να πιούμε τ κρασάκι μας κτλπ να γνωριστούμε και να παίξουμε επιτραπέζιο παιχνίδι που καταλήγει σε ερωτική πράξη . Ψάχνουμε καλή διάθεση χιούμορ και όρεξη για παρέα και σεξ . Αν είστε ζευγάρι ακόμα καλύτερα
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
4
Like
1.811
Πόντοι
216
Ζευγάρι αππ Θεσσαλονίκη ψάχνει παρέα για παιχνίδι . 27Μ 26F . Σκεφτόμαστε να μαζευτούμε σε ένα σπίτι χαλαρά να πιούμε τ κρασάκι μας κτλπ να γνωριστούμε και να παίξουμε επιτραπέζιο παιχνίδι που καταλήγει σε ερωτική πράξη . Ψάχνουμε καλή διάθεση χιούμορ και όρεξη για παρέα και σεξ . Αν είστε ζευγάρι ακόμα καλύτερα

κωλο δινει?
 

pantelisathina

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
255
Like
742
Πόντοι
81
Δηλαδή καταλήγουμε ότι το c4c για πρωτη φορα είναι καλύτερα.
 

pandesign4

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
39
Like
45
Πόντοι
0
Καλημερα σας,μας ενδιαφερει και εμας Α36 ερχομαι και μονος αλλα με την κοπελα Γ31.γιατι ακομα το ψαχνει.θα το δουμε αυτο.
το παρτι θα παραπανω απο 4 ατομα?να το οργανωσουμε σωστα.και εμεις ψαχνουμε τετοια παρτυ στην θεσσαλονικη.δεν μπορε
Ζευγάρι αππ Θεσσαλονίκη ψάχνει παρέα για παιχνίδι . 27Μ 26F . Σκεφτόμαστε να μαζευτούμε σε ένα σπίτι χαλαρά να πιούμε τ κρασάκι μας κτλπ να γνωριστούμε και να παίξουμε επιτραπέζιο παιχνίδι που καταλήγει σε ερωτική πράξη . Ψάχνουμε καλή διάθεση χιούμορ και όρεξη για παρέα και σεξ . Αν είστε ζευγάρι ακόμα καλύτερα
σα να στειλω προσ.μηνυμα
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.486
Κριτικές
56
Like
6.193
Πόντοι
3.556
γεια σας, θελω να παω με τη συζυγο για 1η φορα σε swinger club. δεν εχουμε προηγουμενη εμπειρια. θελουμε να δουμε πρωτα αν μας αρεσει η φαση και μετα να αποφασισουμε αν θα προχωρησουμε σε κατι αλλο. υπαρχει περιπτωση να μας ενοχλησουν αν δε θελουμε η θα ειναι οκ ?
Φιλος που πηγε με την κοπελα του ,οσο την πηδαγε στα 4 εμφανιστηκανε δυο ψωλαραδες και κολλησανε τις πουτσες τους στα μαγουλα της, πιεζοντας την για τσιμπουκι. Τελικα με την επεμβαση των πιο ψυχραιμων οι ψωλαραδες φυγανε.
Σε ενα αλλο φιλικο ζευγαρι, (τον αντρα τον λενε πανοφανη και την κοπελα λενα) στο μαγαζι ολα οκ, η λενα ομως γνωριστηκε με κατι χοντρους και κανονισε παρτουζα αργοτερα στο καμπινγκ.
Ομως ενταξει μην τρελενεσαι. Ολα καλα θα πανε.
 

Nick1312

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
33
Like
46
Πόντοι
0
Εγώ είχα 2-3 σχέσεις όταν το πρότεινα στις πρώην μου η απάντηση ήταν ούτε να το σκέφτεσαι πάντα ήθελα να δω πως είναι η ανταλλαγή ζευγαριών σαν εμπειρία
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom