Νέα

Ελληνική κοινότητα Swingers

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα savras poniridis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 429
  • Εμφανίσεις 126K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Lucky~Look

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2023
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ειμαστε ζευγαρι Α 23 Γ 21 θα σε ενδιεφερε στο ιδιο δωματιο να παιχτει φαση?
Ενδιαφερομαι! Ειμαι καινουργιος και θα ηθελα πολυ να μαθω για αυτον τον κοσμο του swinging με εξηταρει πολυ ειμαι και εγω 23
 

Lucky~Look

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2023
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
υπάρχει και είναι ενεργή...

διάβασε εδώ για το στέκι...
και αυτή είναι η σελίδα...
απλά αναφέρω ότι αν είσαι μόνος δεν έχεις καμία τύχη να μπεις η να βρεις άκρες στην κοινότητα... επίσης στο Nirvana club αν δεν πας με γυναίκα τρως πόρτα...
Καλησπερα.εγω σαν μονος και χωρις καποια γνωση σε αυτην την φαση που θα μπορουσα να παω οστε να βρω καποιους να με καθοδηγησουν στο κομματι του swinging; Η αληθεια ειναι πως εχω κανει προταση σε παλαιοτερες σχεσεις μου και ποτε δεν ετυχε να ειναι ανοιχτες στην κουβεντα αυτη.προπαντως δεν ψαχνω να γαμησω με ενδιαφερει πολυ το κομματι χημεια αναμεταξι σε ζευγαρια η και πολλα ατομα.θετω λοιπον την εξης ερωτηση…εγω που ειμαι 23 νεος στον χορο χωρις καμια ιδεα μοναχα την φαντασια και την περιεργια που θα με δεχοντουσαν ως σολο και να με βοηθησει να μπω σε αυτην την φαση.ευχαριστω εκ των προτερων για οποιον μπει στον κοπο να μου γραψει
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
581
Κριτικές
8
Like
450
Πόντοι
306
Καλησπερα.εγω σαν μονος και χωρις καποια γνωση σε αυτην την φαση που θα μπορουσα να παω οστε να βρω καποιους να με καθοδηγησουν στο κομματι του swinging; Η αληθεια ειναι πως εχω κανει προταση σε παλαιοτερες σχεσεις μου και ποτε δεν ετυχε να ειναι ανοιχτες στην κουβεντα αυτη.προπαντως δεν ψαχνω να γαμησω με ενδιαφερει πολυ το κομματι χημεια αναμεταξι σε ζευγαρια η και πολλα ατομα.θετω λοιπον την εξης ερωτηση…εγω που ειμαι 23 νεος στον χορο χωρις καμια ιδεα μοναχα την φαντασια και την περιεργια που θα με δεχοντουσαν ως σολο και να με βοηθησει να μπω σε αυτην την φαση.ευχαριστω εκ των προτερων για οποιον μπει στον κοπο να μου γραψει
Αν θελεις και σου αρεσει πηγαινεις με μια κοπελα.. Λιγο δυσκολο μονο να σε δεχτουν... Υπαρχει και ο αλλος που μπορεις να πας και ψαχνεις να βρεις μια κοπελα που κανουν συνοδεια..Και πας μαζι της.... Ψαχτο αν θελεις...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
124
Like
6.585
Πόντοι
5.097
Καλημερα σας,μας ενδιαφερει και εμας Α36 ερχομαι και μονος αλλα με την κοπελα Γ31.γιατι ακομα το ψαχνει.θα το δουμε αυτο.
το παρτι θα παραπανω απο 4 ατομα?να το οργανωσουμε σωστα.και εμεις ψαχνουμε τετοια παρτυ στην θεσσαλονικη.δεν μπορε

σα να στειλω προσ.μηνυμα
Τυπε πείσε την κοπέλα 31 να το οργανώσετε εσείς και να μαζευτούμε 5-6 εδώ μέσα να την παρτουζωσουμε κι εσύ να μας κοιτάς.
 

geostyl

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
12
Like
116
Πόντοι
0
Με τη γυναίκα μου είμαστε παντρεμένοι κάποια χρόνια.Και οι 2 35 αναζητούμε άντρα απλά για να είναι στο δωμάτιο και να κοιτάει την ώρα που θα πηδιομαστε.Επαναλαμβανω μόνο να κοιτάει.Αν κάποιος ενδιαφέρεται ΣΟΒΑΡΑ ας στείλει inbox.

Με τη γυναίκα μου είμαστε παντρεμένοι κάποια χρόνια.Και οι 2 35 αναζητούμε άντρα απλά για να είναι στο δωμάτιο και να κοιτάει την ώρα που θα πηδιομαστε.Επαναλαμβανω μόνο να κοιτάει.Αν κάποιος ενδιαφέρεται ΣΟΒΑΡΑ ας στείλει i

Με τη γυναίκα μου είμαστε παντρεμένοι κάποια χρόνια.Και οι 2 35 αναζητούμε άντρα απλά για να είναι στο δωμάτιο και να κοιτάει την ώρα που θα πηδιομαστε.Επαναλαμβανω μόνο να κοιτάει.Αν κάποιος ενδιαφέρεται ΣΟΒΑΡΑ ας στείλει inbox.
George καλημέρα, είμαι 45αρης άτομο εμπιστοσύνης. Αν σε ενδιαφέρει στείλε μου.
 

dkabouro

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
73
Like
82
Πόντοι
0
Καλησπερα.εγω σαν μονος και χωρις καποια γνωση σε αυτην την φαση που θα μπορουσα να παω οστε να βρω καποιους να με καθοδηγησουν στο κομματι του swinging; Η αληθεια ειναι πως εχω κανει προταση σε παλαιοτερες σχεσεις μου και ποτε δεν ετυχε να ειναι ανοιχτες στην κουβεντα αυτη.προπαντως δεν ψαχνω να γαμησω με ενδιαφερει πολυ το κομματι χημεια αναμεταξι σε ζευγαρια η και πολλα ατομα.θετω λοιπον την εξης ερωτηση…εγω που ειμαι 23 νεος στον χορο χωρις καμια ιδεα μοναχα την φαντασια και την περιεργια που θα με δεχοντουσαν ως σολο και να με βοηθησει να μπω σε αυτην την φαση.ευχαριστω εκ των προτερων για οποιον μπει στον κοπο να μου γραψει
Καλημέρα. Μπορεις να κάνεις αναζήτηση στο internet και να μάθεις για το swinging. Για να μπεις σε αυτό το χώρο απαιτείται να έχεις μία σύντροφο με αλληλοεκτίμηση. Σε διαφορετική περίπτωση ψάχνεις για παρτούζες κάθε μορφής που είναι εντελως διαφορετικό πράγμα.
 

pandesign4

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
39
Like
45
Πόντοι
0
Τυπε πείσε την κοπέλα 31 να το οργανώσετε εσείς και να μαζευτούμε 5-6 εδώ μέσα να την παρτουζωσουμε κι εσύ να μας κοιτάς.
τυπε εμεις κατι θα οργανωσουμε ,αλλα τυποι σαν και σενα ειναι που δεν μπαινουν και μενουν με το χερι....αντε βλαχοεξυπνε
 

Roditis

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
157
Like
376
Πόντοι
21
τυπε εμεις κατι θα οργανωσουμε ,αλλα τυποι σαν και σενα ειναι που δεν μπαινουν και μενουν με το χερι....αντε βλαχοεξυπνε
Αδερφε παρα πολυ φιλικα στο λεω και χωρις ιχνος διαθεσης χλευασμου. Ακομα και αληθεια να λες και οντως να ειστε ζευγαρι, δεν υπαρχει περιπτωση να σε πιστεψει κανενας κυριως γιατι δεν υπαρχει χειροτερο μερος για να αναζητησεις κατι σοβαρο απ' ο,τι εδω. Ελπιζω να καταλαβαινεις τι εννοω και να σε καλυψα.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
124
Like
6.585
Πόντοι
5.097
τυπε εμεις κατι θα οργανωσουμε ,αλλα τυποι σαν και σενα ειναι που δεν μπαινουν και μενουν με το χερι....αντε βλαχοεξυπνε
Δεν πειράζει ρε τυπε, ας την ξεμουνιασουν την δικιά σου οι μύστες εδώ μέσα κι ας μη με καλέσεις.
 

Lucky~Look

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2023
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Αν θελεις και σου αρεσει πηγαινεις με μια κοπελα.. Λιγο δυσκολο μονο να σε δεχτουν... Υπαρχει και ο αλλος που μπορεις να πας και ψαχνεις να βρεις μια κοπελα που κανουν συνοδεια..Και πας μαζι της.... Ψαχτο αν θελεις...
Καλησπερα και παλι. Αυτην την στιγμη εχω μια κοπελα η οποια δεν ψηνει πολυ και σκεφτομαι να παω μονος μου. Που θα μπορουσα να παω και να με αφησουν να περασω ως σολο;
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
581
Κριτικές
8
Like
450
Πόντοι
306
Καλησπερα και παλι. Αυτην την στιγμη εχω μια κοπελα η οποια δεν ψηνει πολυ και σκεφτομαι να παω μονος μου. Που θα μπορουσα να παω και να με αφησουν να περασω ως σολο;
Πεμπτη η Κυριακη αλλα λιγα πραγματα... Αλλα καλυτερα με την κοπελα σου.. Να πας Σαββατο και παρασκευη εχει φοβερο παιχνιδι...Να την ψησεις.. Θα περασετε ομορφα...
 

Lucky~Look

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2023
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Πεμπτη η Κυριακη αλλα λιγα πραγματα... Αλλα καλυτερα με την κοπελα σου.. Να πας Σαββατο και παρασκευη εχει φοβερο παιχνιδι...Να την ψησεις.. Θα περασετε ομορφα...
Πολυ δυσκολο αδερφε δεν ψηνει…ενο μου εχει πει πως εχει κανει swinging στο παρελθον ε με μενα λεει πως δεν θελει οποτε με βλεπω να πηγαινω μονος ευχαριστω παντως για την βοηθεια
 

Lucky~Look

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2023
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Με τη γυναίκα μου είμαστε παντρεμένοι κάποια χρόνια.Και οι 2 35 αναζητούμε άντρα απλά για να είναι στο δωμάτιο και να κοιτάει την ώρα που θα πηδιομαστε.Επαναλαμβανω μόνο να κοιτάει.Αν κάποιος ενδιαφέρεται ΣΟΒΑΡΑ ας στείλει inbox.
Ενδιαφερομαι
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.693
Like
13.815
Πόντοι
2.256
Αυτά γίνονται στο εξωτερικό!! Το πουλάνε στο only fans και η ζωή προχωράει μες την καύλα!!
Από Instagram
Screenshot_20230809_090826.jpg
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
124
Like
6.585
Πόντοι
5.097
καλησπερα. ψαχνω με τη κοπελα μου ζευγαρι για παιχνιδι. ηλιακιες μας 30-28
Τυπε ζευγάρι αντρας-γυναικα χλωμό να βρεις εδώ μέσα, παίζει όμως να βρεις παρέα να στον καρφώσει αν ενδιαφέρεσαι.
 

panther221

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2022
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά είμαι καινούργιος εδώ, τι φάση; Τελικά αξίζει τον κόπο το 2+2 Swingers House?
 

Joker4U

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2023
Μηνύματα
221
Like
451
Πόντοι
21
Ρε παιδιά τι δυσκολεύετε την ζωή σας. Πάρτε ένα cg και πηγαίντε να δείτε τι παίζει και αποφασίζετε.
Εναλλακτικά, κατεβάστε καμία 3D swinging τσόντα, φορέστε και τα απαραίτητα γυαλάκια και παίξτε φάση απροβλημάτιστα…
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom