Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (16 μέλη και 51 επισκέπτες)
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.450
Like
17.166
Ο χώρος δεν έχει καμία σχέση με την τιμή ...είτε παίρνεις λίγα είτε πολλά ως επαγγελματίας οφείλεις να έχεις αξιοπρεπή και καθαρό χώρο .....επίσης κάνεις και μια άλλη κουτοπόνηρια ....το φουλ πρόγραμμα μου το πρότεινες μόνο στο δίωρο για να πάρεις τα 140 ....μου έγραψες σε μνμ άμα θέλεις φουλ είναι μόνο στο δίωρο .......οπότε τρως μαύρο ( από μένα ) από δω μέχρι το φεγγάρι .....
Κάνεις μεγάλο λάθος και λες αστοχίες.
δεν έχω κανένα πρόβλημα με το να παραθέσω τα προγράμματα και να σε διαψεύσω περίτρανα γιατί αυτό που λες δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα.
Αυτά που στέλνω κατα λεξη σ πμ είναι τα εξής

Τοπρόγραμμα 1 ώρα περιλαμβάνει πολυ καλο μασάζ κ edging, δηλαδή χειροποίητη εκτόνωση πιο αργη και διακεκομμένη τεχνική, στοιχίζει 60 για μία ώρα.

Υπάρχει πρόγραμμα μιάμισης ώρας ν έχουμε άνεση χρόνου για μασάζ και φουλ πακέτο δηλαδή στοματικό κ κανονική ερωτική επαφή στοιχίζει 100 για 1 φορά.

Αν χρειαστείς δύο ώρες στοιχίζουν 140
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.450
Like
17.166
Έστω και λίγο...καθυστερημένα, σου στέλνω τις πιο θερμές μου ευχές για Χρόνια Πολλά! Η Θεσσαλονίκη αδημονεί να σε...σφίξει στην αγκαλιά της και να αφεθεί στις υπηρεσίες σου...
05b0808a5cf2a31cb52e1210a54fd594.jpg
ευχαριστώ πολύ πολύ!!!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.450
Like
17.166
Χρόνια Πολλααααααααααααααα ομορφιά !!! Πάντα γερή, χαρούμενη και σέξυ να μας φροντίζεις και να σε φροντίζουμε !!!!! :wink::smiling-face-with-heart-eyes: Με μικρή καθυστέρηση αλλά απο καρδιάς ! Πρέπει να σε απολαύσω αδυνατισμένη πια, πάει καιρός ... απαπαπα
Thank you Thank you Thank you!!!!ελα καμιά βόλτα το συντομότερο Θα σε περιμένω
 

ks(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Οκτ 2010
Μηνύματα
295
Κριτικές
21
Like
352
Πόντοι
1.505
Κάνεις μεγάλο λάθος και λες αστοχίες.
δεν έχω κανένα πρόβλημα με το να παραθέσω τα προγράμματα και να σε διαψεύσω περίτρανα γιατί αυτό που λες δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα.
Αυτά που στέλνω κατα λεξη σ πμ είναι τα εξής

Τοπρόγραμμα 1 ώρα περιλαμβάνει πολυ καλο μασάζ κ edging, δηλαδή χειροποίητη εκτόνωση πιο αργη και διακεκομμένη τεχνική, στοιχίζει 60 για μία ώρα.

Υπάρχει πρόγραμμα μιάμισης ώρας ν έχουμε άνεση χρόνου για μασάζ και φουλ πακέτο δηλαδή στοματικό κ κανονική ερωτική επαφή στοιχίζει 100 για 1 φορά.

Αν χρειαστείς δύο ώρες στοιχίζουν 140
Κουκλίτσα μου στις 2 ώρες πόσες εκτονωσεις?
 

Zimpampoue89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2021
Μηνύματα
467
Like
1.354
Πόντοι
201
Η εκτόνωση μπορεί να έρθει και με ποδολαγνεία η δεν προσφέρεις τέτοια υπηρεσία ?
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.450
Like
17.166
Η εκτόνωση μπορεί να έρθει και με ποδολαγνεία η δεν προσφέρεις τέτοια υπηρεσία ?
ναι αμέ είναι το μόνο φετιχ που δέχομαι ν προσφέρω κ μου αρέσει το footjob και ενασχόληση μ τα πατουσάκια μ :*
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κουκλίτσα μου στις 2 ώρες πόσες εκτονωσεις?
μέχρι κ 2 κ άνεση χρόνου στην απόλαυση τ μασάζ :)))
 

Συνημμένα

  • 20231006_234859.jpg
    20231006_234859.jpg
    1,5 MB · Εμφανίσεις: 171

Zimpampoue89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2021
Μηνύματα
467
Like
1.354
Πόντοι
201
ναι αμέ είναι το μόνο φετιχ που δέχομαι ν προσφέρω κ μου αρέσει το footjob και ενασχόληση μ τα πατουσάκια μ :*
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


μέχρι κ 2 κ άνεση χρόνου στην απόλαυση τ μασάζ :)))
Πανέμορφα πατουσακια και τι υπέροχο νέο ότι σου αρέσει η ποδολαγνεία θα τα τιμήσω σύντομα να είσαι καλά καλό σ/κ
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.179
Κριτικές
6
Like
6.805
Πόντοι
1.336
καλημέρα!μέχρι 14 Νοεμβρίου Λοιπόν κανονικά διαθέσιμη στην Αθήνα!

Βρε συ!! Κι άλλο αδυνάτισες από τότε που σε είδα? Νομίζω ότι έχεις βάλει τα γυαλιά σε πολλούς εδώ μέσα πλέον!!

ΜΠΡΑΒΟ σου!! Γιατί δεν είναι εύκολο να χάσεις τόσα κιλά! Κάτι ξέρω κι εγώ που ΔΕΝ τα καταφέρνω! :(
 

Ptr1st

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2023
Μηνύματα
839
Like
2.230
Πόντοι
446
ναι αμέ είναι το μόνο φετιχ που δέχομαι ν προσφέρω κ μου αρέσει το footjob και ενασχόληση μ τα πατουσάκια μ :*
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


μέχρι κ 2 κ άνεση χρόνου στην απόλαυση τ μασάζ :)))
Τα δέχομαι και τα δύο χωρίς δεύτερη σκέψη
 

coyote80

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
649
Κριτικές
2
Like
816
Πόντοι
86
Τα δέχομαι και τα δύο χωρίς δεύτερη σκέψη
Δεν θα το μετανιώσεις. Πάνε κάποια χρόνια που την είχα επισκεφθεί,και ακόμα θυμάμαι πόση καυλα έβγαζε με τα πατουσακια της!!
 

coyote80

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
649
Κριτικές
2
Like
816
Πόντοι
86
ναι αμέ είναι το μόνο φετιχ που δέχομαι ν προσφέρω κ μου αρέσει το footjob και ενασχόληση μ τα πατουσάκια μ :*
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


μέχρι κ 2 κ άνεση χρόνου στην απόλαυση τ μασάζ :)))
Τα δαχτυλακια αυτά χρειάζονται ένα καλό γλύψιμο νομιζω!!!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.450
Like
17.166
Βρε συ!! Κι άλλο αδυνάτισες από τότε που σε είδα? Νομίζω ότι έχεις βάλει τα γυαλιά σε πολλούς εδώ μέσα πλέον!!

ΜΠΡΑΒΟ σου!! Γιατί δεν είναι εύκολο να χάσεις τόσα κιλά! Κάτι ξέρω κι εγώ που ΔΕΝ τα καταφέρνω! :(
Καλημέρα καλημέρα το μυστικό βρίσκεται στην πειθαρχία και την αφοσίωση!
όταν κάτι το θέλεις και το βάζεις σκοπό τίποτα δεν μπορεί το χαλάσει!
επίσης είναι πολύ σημαντικό να το κάνεις κυρίως για τον εαυτό σου όπως το έκανα εγώ χωρίς να υπάρχει ιδιαίτερη πίεση από άλλους για αλλαγές :*
 

pidixtarasnick

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
50
Like
49
Πόντοι
0
ναι αμέ είναι το μόνο φετιχ που δέχομαι ν προσφέρω κ μου αρέσει το footjob και ενασχόληση μ τα πατουσάκια μ :*
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


μέχρι κ 2 κ άνεση χρόνου στην απόλαυση τ μασάζ :)))
Το όριο των 2, περιλαμβάνει και τις εκτονώσεις κατά την διάρκεια του μασάζ εκτός από την επαφή;
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.450
Like
17.166
Το όριο των 2, περιλαμβάνει και τις εκτονώσεις κατά την διάρκεια του μασάζ εκτός από την επαφή;
Τι ακριβώς εννοείς καλέ? τι είσαι συντριβάνι ?!πόσες φορές δηλαδή μπορεί να χρειαστείς να μιλάμε λίγο ρεαλιστικά..
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.910
Like
27.682
Πόντοι
5.906
Τι ακριβώς εννοείς καλέ? τι είσαι συντριβάνι ?!πόσες φορές δηλαδή μπορεί να χρειαστείς να μιλάμε λίγο ρεαλιστικά..
Τι νόμιζες?
Τυπικό μέλος bou!
Μεγάλο μέγεθος ,άνω των 20 cm συνήθως και ικανότητα πολλαπλών θεαματικων οργασμων!
Αν δεν ηταν τόσο σεμνά παιδιά θα έβλεπες τους περισσότερους να πρωταγωνιστουν σε hard-core ταινίες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom