Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

olumito

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2023
Μηνύματα
53
Like
226
Πόντοι
20

Συνημμένα

  • IMG20231025143619.jpg
    IMG20231025143619.jpg
    6 MB · Εμφανίσεις: 39

freegay

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2023
Μηνύματα
64
Like
140
Πόντοι
0
Εμένα ποιος θα με τιμωρήσει την Παρασκευή κατά τις 19.00 με 19.30 που είμαι ώριμος 57 χρονών ?
Η μεγαλύτερη τιμωρία που μπορούν να μου δώσει κάποιος ή κάποιοι είναι να μου βάλουν ένα καβλί :alivedick:στο στόμα ή
στον κώλο μου και να μου τραβάνε τις ρώγες μου . Επίσης μπορούν να κάνουν όλα αυτά και παρουσία άλλων που αν θέλουν
μπορούν μετά να πάρουν σειρά ή παίζοντάς τον να μου αφήσουν στην μούρη όλα τους τα χύσια........:2on1:
 

Cross Xaroula

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
308
Like
294
Πόντοι
21
Εσύ δε ξέρω αν θα είσαι εκεί
Το κορίτσι της φωτογραφίας πάντως δε θα είναι, γιατί δεν είσαι εσύ.
Και δεν είναι ωραίο να βάζεις ψεύτικες φωτογραφίες γιατί έτσι κοροϊδεύεις τους άλλους
5891facf55b1b.jpg

Ενω εγω οτι εχω ανεβασει ειναι δηκο μου με εχεται στο φτυσημο χωρις καν να με γνωρησετε απο κοντα....
Αυτη ειναι η αποδηξη τι κομπλεξηκη και ποσα Bot υπαρχουν εδω μεσα...
 

Sissycross

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2023
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
140
Πόντοι
0
Παρασκευή απόγευμα , 18:30 με 19:00 λέω να περάσω. Όποιος θέλει να βρεθούμε ας μου στείλει πμ . Καθαριότητα , προφύλαξη και όρεξη να προσκομίσετε!
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
479
Like
935
Πόντοι
81
Για ζευγαρια ξεκινησε το εγχείρημα του Adults Theatre, στα πουστοκροσάκια κατέληξε...
οι μαλακες του νταουνταουν εχουν θεοποιησει και παρακαλανε κρος που εχουν απαξιωθει στο αθηναικο και βρηκαν καταφυγιο στις φλωρατζες που συχναζουν στο νταουν
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
479
Like
935
Πόντοι
81
Παρασκευή απόγευμα , 18:30 με 19:00 λέω να περάσω. Όποιος θέλει να βρεθούμε ας μου στείλει πμ . Καθαριότητα , προφύλαξη και όρεξη να προσκομίσετε!
μηπως να εχουνε και φρεσκες εξετασεις για σμν? διπλες καποτες και αντισηπτικα?
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
479
Like
935
Πόντοι
81
Ενω εγω οτι εχω ανεβασει ειναι δηκο μου με εχεται στο φτυσημο χωρις καν να με γνωρησετε απο κοντα....
Αυτη ειναι η αποδηξη τι κομπλεξηκη και ποσα Bot υπαρχουν εδω μεσα...
γιατι εσυ θελεις γνωριμιες και σχεσεις για να παρεις τσιμπουκι ρε χαρη/χαρουλα,ενω ο ολουμιτο φορεσε την στρινγκαρα του μπηκε κουνιστος στο αθηναικο και τον γεμισαν χυσια οι πακιστανοι και οι γεροι ευκολα και χωρις πολλα πολλα
 

Sissycross

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2023
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
140
Πόντοι
0
μηπως να εχουνε και φρεσκες εξετασεις για σμν? διπλες καποτες και αντισηπτικα?
Αν έρθεις , Έλα με αυτά !!!
Κακό είναι να μη βρωμάει ο άλλος απλησια και να υπάρχει προφύλαξη ?!
 
Τελευταία τροποποίηση:

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
613
Κριτικές
4
Like
438
Πόντοι
26
Το Σάββατο που αλλάζει και η ώρα μάλλον θα στησω ξανά τη Νικόλ στην αίθουσα του σινεμά αυτή τη φορά για να καταθέσετε τις καυλες σας χωρίς έλεος κ να γευτειτε υπέροχα τσιμπούκια από ένα σχεδόν κοριτσάκι μέσα στην καυλα! Πηδημα σκίσιμο κ ξυλο στην κωλαρα της χωρίς πολλα πολλα με ασφάλεια κ καθαριότητα όπως παντα ! Θα ενημέρωσω με νέο μήνυμα τι ώρα θα μπορέσουμε κ αν θα παμε γιατί μετά από αυτό το σαβ/κο θα αργησω να την ξανά στησω!
 

Συνημμένα

  • IMG-20231018-WA0001.jpg
    IMG-20231018-WA0001.jpg
    79,7 KB · Εμφανίσεις: 42

mitsakos25

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
190
Like
127
Πόντοι
1
Το Σάββατο που αλλάζει και η ώρα μάλλον θα στησω ξανά τη Νικόλ στην αίθουσα του σινεμά αυτή τη φορά για να καταθέσετε τις καυλες σας χωρίς έλεος κ να γευτειτε υπέροχα τσιμπούκια από ένα σχεδόν κοριτσάκι μέσα στην καυλα! Πηδημα σκίσιμο κ ξυλο στην κωλαρα της χωρίς πολλα πολλα με ασφάλεια κ καθαριότητα όπως παντα ! Θα ενημέρωσω με νέο μήνυμα τι ώρα θα μπορέσουμε κ αν θα παμε γιατί μετά από αυτό το σαβ/κο θα αργησω να την ξανά στησω!
περιμενουμε, θα χαρω να την ξανασκισω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom