Νέα

Gay πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 739K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

snimer

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2022
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Ρε παιδιά στο αεροδρόμιο παίζει τίποτα ;
 

soza2021

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
23
Like
14
Πόντοι
0
Καλημέρα και καλή Κυριακή! Πίσω από το Καραϊσκάκη τελικά παίζει τίποτα; πάμε ταξί για φάσεις;
 

freegay

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2023
Μηνύματα
64
Like
142
Πόντοι
0
Χαλκίδα είναι κανένας για συνεύρεση ?
 

freegay

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2023
Μηνύματα
64
Like
142
Πόντοι
0
Κανένα μέρος στην Χαλκίδα ή στα γύρω περίχωρα υπάρχει για outdoor καταστάσεις ?
 

freegay

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2023
Μηνύματα
64
Like
142
Πόντοι
0
Παλαιότερα στο Πάρκο του Λαού στη Χαλκίδα γινότανε χαμός τα βράδια . Τώρα σπάνια να βρεθεί τίποτα καλό. Μόνο εκπλήξεις .....
 

footslaveboy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα έχω εμπειρίες με γυναίκες και με τρανς αλλά όχι με άνδρες !!!

Αν θες σου δίνω πίπα για να δεις πως είναι !!!

Σε χύνω όσο θες και βγάζω πολύ σπέρμα !!!

Είμαι καινούργιο.μελοε δεν μπορώ να στείλω προσωπικά μηνύματα
Το πρωί 10 η ώρα θα είμαστε 2 φίλοι 50 χρονών στο blue vision πειραιά.οποιος θέλει έρχεται για παιχνίδι.btm και vers
Ενδιαφέρουσες προτάσεις
 

sunmatilda

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2023
Μηνύματα
3
Like
9
Πόντοι
0
Κανένα μέρος στην Χαλκίδα ή στα γύρω περίχωρα υπάρχει για outdoor καταστάσεις
Τα παντα υπάρχουν αλλά δύσκολα θα βρεις κάποιον στην χαλκίδα επειδη όλοι φοβούνται μην τους δουν και την επόμενη γίνουν ρόμπες γιατί η χαλκίδα είναι ένα μικρό χωριό. Πάντος σε διαβεβαιώ πως εκεί έχει gay και μάλιστα κάθε ηλικίας αρκεί να γνωρίζεις κάποιον που θα σε οδηγήσει στον επόμενο και σιγά σιγά θα μάθεις πολλούς. Αλλά δύσκολα θα κάνεις outdoor και να ξέρεις δεν πάνε σε πιάτσες ούτε σε hotel εκεί εκτός αν πετύχεις κάποιον που έχει δικό του χώρο.
 

Crace

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2023
Μηνύματα
14
Like
14
Πόντοι
0
Κανενας με προσφατη εμπειρια απο Ζαππειο?
 

Mikros1924

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2016
Μηνύματα
97
Like
432
Πόντοι
20
Ψάχνω 2 φίλους με καλα προσοντα να νε πάρουν παρτουζα... περιμενω μην....
 

freegay

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2023
Μηνύματα
64
Like
142
Πόντοι
0
Την Παρασκευή το βραδάκι φαίνεται ότι ο καιρός θα είναι καλός . Ραντεβού στο Χαϊδάρι στην λεωφόρο Αθηνών να έρθουν όλοι όσοι μπορούνε αλλά να μην κάθονται μέσα στα αυτοκίνητά τους με το τηλέφωνο αλλά να είναι πιο κινητικοί γιατί ζυγώνει ο καιρός που δεν θα μπορούμε να βγούμε λόγω κρύου και βροχών από τα σπίτια μας . Κι εγώ υπόσχομαι να πάρω όσους περισσότερους γίνεται από πίσω και να ρουφήξω όσα καβλιά βρω μπροστά μου με τρομερή όρεξη.......:alivedick::fuck2:
 

trixy

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2015
Μηνύματα
38
Like
18
Πόντοι
0
στην πλ δαβακη παιζει τιποτα?
 

VasilhsCm

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
204
Like
303
Πόντοι
21
Την Παρασκευή το βραδάκι φαίνεται ότι ο καιρός θα είναι καλός . Ραντεβού στο Χαϊδάρι στην λεωφόρο Αθηνών να έρθουν όλοι όσοι μπορούνε αλλά να μην κάθονται μέσα στα αυτοκίνητά τους με το τηλέφωνο αλλά να είναι πιο κινητικοί γιατί ζυγώνει ο καιρός που δεν θα μπορούμε να βγούμε λόγω κρύου και βροχών από τα σπίτια μας . Κι εγώ υπόσχομαι να πάρω όσους περισσότερους γίνεται από πίσω και να ρουφήξω όσα καβλιά βρω μπροστά μου με τρομερή όρεξη.......:alivedick::fuck2:γ
Την Παρασκευή το βραδάκι φαίνεται ότι ο καιρός θα είναι καλός . Ραντεβού στο Χαϊδάρι στην λεωφόρο Αθηνών να έρθουν όλοι όσοι μπορούνε αλλά να μην κάθονται μέσα στα αυτοκίνητά τους με το τηλέφωνο αλλά να είναι πιο κινητικοί γιατί ζυγώνει ο καιρός που δεν θα μπορούμε να βγούμε λόγω κρύου και βροχών από τα σπίτια μας . Κι εγώ υπόσχομαι να πάρω όσους περισσότερους γίνεται από πίσω και να ρουφήξω όσα καβλιά βρω μπροστά μου με τρομερή όρεξη.......:alivedick::fuck2:
Για να δούμε…
 

freegay

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2023
Μηνύματα
64
Like
142
Πόντοι
0
Κυριακή μεσημέρι λέει τίποτα στου Τρίτση ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom