Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.250
Like
10.755
Πόντοι
2.256

AndronikosChe

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2023
Μηνύματα
111
Like
183
Πόντοι
1
Μην το λες, μπορεί να είναι ο θυμός του να θέλεις να είσαι γυναίκα αλλά να μην μπορείς.
Τώρα που το λες ίσως να είναι θυμωμένος για αυτό. Ή ίσως είναι θυμωμένος γιατί πουλάει παραμύθια για δήθεν εμπειριες που θα ήθελε να έχει αλλά δεν έχει….
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
478
Like
933
Πόντοι
81
Πάει αυτό. Cult χαμαιτυπείο που ξεκώλιαζαν αλύπητα πάσης φύσεως πουστράκια, άπλυτοι γεροκολόμποι και βρωμερές πακιστανοψωλές.
ειχαν μαρτυρησει πολλα παθητικα κωλαρακια στην τελευταια σειρα θεσεων του εξωστη θυμαμαι που εναν πρεπει να τον ειχαν πηδηξει τουλαχιστον 50 πακιστανοι ,επαιρναν τηλ φιλους τους και ερχονταν στο σινεμα για να τον ξεκωλιασουν,εννοειται ακαποτο ολοι
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.250
Like
10.755
Πόντοι
2.256
ειχαν μαρτυρησει πολλα παθητικα κωλαρακια στην τελευταια σειρα θεσεων του εξωστη θυμαμαι που εναν πρεπει να τον ειχαν πηδηξει τουλαχιστον 50 πακιστανοι ,επαιρναν τηλ φιλους τους και ερχονταν στο σινεμα για να τον ξεκωλιασουν,εννοειται ακαποτο ολοι
Πεινούσανε τα Πάκια να γκαστρώσουνε "αντρικές" ελληνικές κωλοτρυπίδες, μύστη μου.
 

Andriana

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2019
Μηνύματα
57
Like
86
Πόντοι
0
μηπως σου μιλουσαν και στο πληθυντικο και ηταν φρεσκομπανιαρισμενοι με αιθερια ελαια ?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ποιες καραμπινες?
Καταλαβαίνω την ειρωνεία σου αλλά δεν είπα σε τέτοιο βαθμό. Είπα ότι γαμιεμαι μόνο με όσους έχουν προφυλακτικό και όσοι είχαν με ξεκωλιασαν
 

GOHN SEX

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2022
Μηνύματα
94
Like
87
Πόντοι
0
Σημερα βραδυ θα ναι καμια cross η καποιος θηλυπρεπης?
 

Curious Luna

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
20
Like
10
Πόντοι
0
Θα περάσω κ εγώ μια βόλτα αλλά δεν νομίζω να παίζει κανένα ζευγάρι.
Τα ζευγάρι θέλουν πιο χαλαρές καταστάσεις.
Τι φάση παιζει εκεί; Αν ερθει δλδ ζευγάρι ειναι ασφαλές ή θα ψαχνεται;;;
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
198
Like
285
Πόντοι
21
Ασφαλές είναι σίγουρα. Τώρα αν θα βρειτε αυτό που ψάχνετε εξαρτάται από το τι αναζητατε εσεις
 

olumito

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2023
Μηνύματα
53
Like
226
Πόντοι
20
ειχαν μαρτυρησει πολλα παθητικα κωλαρακια στην τελευταια σειρα θεσεων του εξωστη θυμαμαι που εναν πρεπει να τον ειχαν πηδηξει τουλαχιστον 50 πακιστανοι ,επαιρναν τηλ φιλους τους και ερχονταν στο σινεμα για να τον ξεκωλιασουν,εννοειται ακαποτο ολοι
!!
 

olumito

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2023
Μηνύματα
53
Like
226
Πόντοι
20
νεος μελετησε το αντιστοιχο θεμα για το αβερωφ
θα δεις οτι γραφουν μυστες ανωμαλοι πανιδονιστες ματακιδες οπως ο σαπακιας ο φατσεας ο πουστηςγκιλφ και αλλοι:rockon:
Χαμουλης πρέπει να γινόταν
 

Crace

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2023
Μηνύματα
14
Like
14
Πόντοι
0
Καλο μερος για πρωταρη παθ. κατω των 30?
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
198
Like
285
Πόντοι
21
Θελετε να παίξετε με άλλους η απλά μεταξύ σας και να σας βλέπουν;
 

olumito

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2023
Μηνύματα
53
Like
226
Πόντοι
20
ειχαν μαρτυρησει πολλα παθητικα κωλαρακια στην τελευταια σειρα θεσεων του εξωστη θυμαμαι που εναν πρεπει να τον ειχαν πηδηξει τουλαχιστον 50 πακιστανοι ,επαιρναν τηλ φιλους τους και ερχονταν στο σινεμα για να τον ξεκωλιασουν,εννοειται ακαποτο ολοι
Πως μπορουσε να βγει απο το το σινεμα μετα απο τοσα χυσια??θα ηθελε πατεριτσες να περπατησει..
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
836
Κριτικές
66
Like
11.639
Πόντοι
3.506
Τελικά δεν σε ακουσα και επισκεφθηκα το Αθηναικο το Σαββατο πρωι ως στις 1.Πλήρωσα το εισιτηριο και ο κυριος με κοιτουσε περιεργα σχεδον.Μολις μπήκα ηταν πισσα γιατι εξω ειχε ηλιο και ηθελα καποια λεπτα να συνηθίσουν τα ματια.Ειχε βαρια μυρωδια κλεισουρας και τσιγαρου.Η τσοντα δεν με ενδιεφερε,για αλλο λογω πηγα.Στον κατω όροφο είχε καμια δεκαρια ατομα μεγαλής ηλικιας και ψιλοαγριες φατσες.Με τσεκαραν οι ακριανοι εγω φορουσα κοντομανικο και βερμουδα.Ανεβηκα κατευθειαν στον πανω οροφο για να αλλαξω οπου ηταν τρια ατομα ο ενας 35ρης οι αλλοι μεγαλοι με το χερι στον καβαλο.Απο πισω μου ηρθαν αμεσως δυο γεροι να δουν τι παιζει.Πηγα στην ακρη πισω απο ενα ξυλινο χώρισμα να μην φαινομαι,και εβγαλα τα ρουχα μου και τα παπουτσια,και εμεινα με κοκκινο στριγκ μπικινι μαγιω και μαυρα ψηλοτακουνα πεδιλα.τα εβαλα στην τσαντα και πηγα κουνιστα σαν πασαρελα στον καναπε, ηρθε κοντα μου ο πιο μικρος και ενας 60ρης με κοιλια χωρις μαλλια και αρχισαν να τον παιζουν φορα και να με χουφτωνουν με βρομολογα.Με τα πολλα στηθηκα και με πηραν πιπα κωλο μαζι ο ενας αδειασε στο στομα και ο αλλος μεσα μου με γκαστρωσε.,μαζευτηκαν και αλλοι και εβλεπαν μολις αδειασαν αυτοι πηραν θεση αλλοι δυο μεσηλικες με καλη στυση και ο ενας μου τραβουσε τις ρωγες και πηγε να τις ξεριζωσει με γαμησαν και αυτοι εναλλαξ και με εχυσαν στα μουτρα με μπινελικια. υστερα ενας χοντρος μεσιλικας που εβλεπε κι αυτος με εχυσε στο προσωπο κι αυτος μετα σηκωθηκα και πηγα πλαι στο χωρισμα να σκουπισω τα χυσια με χαρτι που ειχα μαζι μου και ντυθηκα να φυγω καθως ειχε μαζευτει κοσμος και ειπα να μην το παρακανω.Αν εξαιρεσουμε την μυρωδια του χωρου ηταν καλα αν και με αγχωσαν ετσι που κοιτουσαν ολοι αγρια.Ακομα και ο ταμιας.
Καλησπέρα, φίλε.
Εμείς οι παλιο-σειρές έχουμε υποχρέωση να ενημερώνουμε. Αυτός είναι, άλλωστε, ο λόγος ύπαρξης του forum. Εάν ήταν αυτό που ζητούσες και πέρασες καλά, μπράβο.
 

olumito

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2023
Μηνύματα
53
Like
226
Πόντοι
20
Καλησπέρα, φίλε.
Εμείς οι παλιο-σειρές έχουμε υποχρέωση να ενημερώνουμε. Αυτός είναι, άλλωστε, ο λόγος ύπαρξης του forum. Εάν ήταν αυτό που ζητούσες και πέρασες καλά, μπράβο.
Αν και φοβηθηκα λιγο,...ξαναπηγα σημερα...
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
478
Like
933
Πόντοι
81
Πως μπορουσε να βγει απο το το σινεμα μετα απο τοσα χυσια??θα ηθελε πατεριτσες να περπατησει..
νορμαλ τον ειδα οταν τελειωσαν να τον γαμανε οι πακιστανοι και πηγε στο υπογειο στις τουαλετες μαλλον για να πλυθει εκει του την επεσαν δυο αραβοφατσες και τον εμπασαν στην τουαλετα εκλεισαν την πορτα δεν μπορουσα να δω τι γινοταν αλλα ακουγονταν να πεφτουν σφαλιαρες και κραυγες πονου και ηδονης
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν και φοβηθηκα λιγο,...ξαναπηγα σημερα...
luben-lubentv.gif
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
478
Like
933
Πόντοι
81
Καλησπέρα, φίλε.
Εμείς οι παλιο-σειρές έχουμε υποχρέωση να ενημερώνουμε. Αυτός είναι, άλλωστε, ο λόγος ύπαρξης του forum. Εάν ήταν αυτό που ζητούσες και πέρασες καλά, μπράβο.
πεστα στους μαλακες του φορουμ που γραφουν οτι λεμε ψεμματα για το αθηναικον με σκοπο να το δυσφημισουμε για να του κοψουμε την πελατεια και να παει ο κοσμος στο νταουνταουν,σε λιγο θα μας πουνε οτι στο αθηναικον και το αβερωφ οταν εμπαινες σε καλοσοριζουν με περγαμοντο και τσαι
 

olumito

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2023
Μηνύματα
53
Like
226
Πόντοι
20
πεστα στους μαλακες του φορουμ που γραφουν οτι λεμε ψεμματα για το αθηναικον με σκοπο να το δυσφημισουμε για να του κοψουμε την πελατεια και να παει ο κοσμος στο νταουνταουν,σε λιγο θα μας πουνε οτι στο αθηναικον και το αβερωφ οταν εμπαινες σε καλοσοριζουν με περγαμοντο και τσαι
Βασικα σε υποδεχονται κοιτωντας λες και τους χρωστας λεφτα και τον παιζουν χυμα τελειως.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom