Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.837
Κριτικές
31
Like
7.417
Πόντοι
3.886
Δεν εχει σχεση με τις φωτο. Απο κοντα σου βγαζει κατι πολυ αντρουά στο προσωπο ιδιως, το οποιο εμενα με ξεκαβλωνει. Ειναι πονηρουλα και αν πεις οχι παζαρευει μετα.
Από προσόντα τ λέει;
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2023
Μηνύματα
148
Like
358
Πόντοι
21

VasilisGr93

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2023
Μηνύματα
6
Like
12
Πόντοι
0
προκαταβολικα επειδη ξερω τι θα πειτε, να αναφερω οτι εχω ξεμεινει Ξανθη για ενα διαστημα και δεν εχω πολλες επιλογες.
Οποτε επειδη εχω τρελες να γαμησω τραβελο, τι προτεινουμε σε αυτες τις δυο επιλογες?
η ακριβως επομενη επιλογη ειναι να κανω 45 λεπτα δρομο και να παω καβαλα για αυτο
Περιμενω προτασεις
 

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
725
Like
1.275
Πόντοι
206

Easg31

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
47
Like
143
Πόντοι
0
Καινούργιος στο forum θα ήθελα να γράψω την άποψη μου για 2 κοριτσια που επισκέφτηκα τον τελευταίο μήνα και πέρασα υπεροχα μαζί τους.
Πριν 20 μέρες βρέθηκα με την Μικαελα από το Περιστερι.Ευγενικό κοριτσι και πολύ θερμό κατά την διάρκεια της πράξης . Σας την συνιστω!!!
Πριν μια εβδομάδα επισκέφτηκα την Ιρις εντυπωσιακό κοριτσι (ακόμη πιο εντυπωσιακή από τις φωτό) Η θηλυκότητα της σε έκανε να ξεχνάς ότι βρίσκεσαι με τρανσέξουαλ πολύ δοτική και στα συν της η καθαριότητα και ο υπεροχος
χωρος!!! Σας τις συνιστω ανεπιφύλακτα !!!!
 

triggos

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2014
Μηνύματα
38
Like
54
Πόντοι
0
Ναι από 50 το απλό πρόγραμμα και αναλόγως τις υπηρεσίες και όσο αντέχει η τσέπη σου !!
εγω για την θαλεια ρωτησα οχι για την ελινα . Την ελινα την εχω δει και στηνν τσοντα .
Για την θαλεια θελω εικονα
εΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
725
Like
1.275
Πόντοι
206
εγω για την θαλεια ρωτησα οχι για την ελινα . Την ελινα την εχω δει και στηνν τσοντα .
Για την θαλεια θελω εικονα
εΥΧΑΡΙΣΤΩ

Η Ελίνα έχει παίξει σε τσόντα ??

Αν ναι που ??
 

triggos

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2014
Μηνύματα
38
Like
54
Πόντοι
0
συγγνωμη ρε παιδια , νομιζα οτι ηταν οι ιδιες αλλα με αλλο ονομα.....τεσπα οκ
για την θαλεια καμια γνωμη
 

Easg31

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
47
Like
143
Πόντοι
0
Παραθέτω το link απο την σελίδας της Ιρις!!!
Αξίζει γιατί είναι τούμπανο!!!!
 

kinkyman1

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2023
Μηνύματα
14
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας! Έχει καποιος εμπειρια με τις παρακατω?? Ειναι και οι τεσσερις μουναρες και δεν υπαρχει πουθενα καποιο σχολιο!!!

 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.697
Κριτικές
2
Like
5.421
Πόντοι
1.056
προκαταβολικα επειδη ξερω τι θα πειτε, να αναφερω οτι εχω ξεμεινει Ξανθη για ενα διαστημα και δεν εχω πολλες επιλογες.
Οποτε επειδη εχω τρελες να γαμησω τραβελο, τι προτεινουμε σε αυτες τις δυο επιλογες?
η ακριβως επομενη επιλογη ειναι να κανω 45 λεπτα δρομο και να παω καβαλα για αυτο
Περιμενω προτασεις

Έχω συναντήσει μόνο την πρώτη πριν 4-5 χρόνια (πάλι τις ίδιες φωτογραφίες είχε), για μια φορά καλή ήταν
 

Fish1312

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2021
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0



Έχουμε άποψη;;; ευχαριστώ πολύ
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.388
Πόντοι
456
Παραθέτω το link απο την σελίδας της Ιρις!!!
Αξίζει γιατί είναι τούμπανο!!!!
τι τούμπανο ρε φίλε; ένα μικρό πουλί έχει και με φίμωση, για παθητική καλή είναι
 

Easg31

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
47
Like
143
Πόντοι
0
τι τούμπανο ρε φίλε; ένα μικρό πουλί έχει και με φίμωση, για παθητική καλή είναι
Δεν αναφέρθηκα στην ενεργητική της πλευρά!!!! Μίλησα για την εντυπωσιακή της εμφάνιση και για την ΚΑΥΛΑ που έβγαλε στο παιχνιδι μας !!! Άλλωστε περί ορέξεως κολοκυθόπιτα !!! Και επισης θα αναφερθώ ότι όλα τα κοριτσια όσο εντυπωσιακά και εάν είναι εάν δεν υπαρξει χημεία στο κρεβατι το παιχνιδι είναι τελειωμένο!!! Με την Ιρις αισθάνθηκα άνετα και υπήρχε χημεία απίστευτη!!! Και όσον αφορά το μικρό πουλάκι δεν θα το σχολιάσω γιατί από την καυλα της στο κρεβατι είχε συνεχόμενη στύση και ατελείωτη εκσπερμάτωση !!!! Πιστεύω ακράδαντα στην Χημεία !!!! Σας την συνιστω ανεπιφύλακτα !!!!!
 

VasilisGr93

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2023
Μηνύματα
6
Like
12
Πόντοι
0
Έχω συναντήσει μόνο την πρώτη πριν 4-5 χρόνια (πάλι τις ίδιες φωτογραφίες είχε), για μια φορά καλή ήταν
Θα κλάψουμε τα λεφτάκια μας δηλαδή κατάλαβα θα είναι σαν Ορκ...
Η τρίτη φαίνεται πολύ καλό αλλά δεν βρίσκω πουθενά κανένα σχόλιο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom