Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
983
Like
878
Πόντοι
86
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΤΗΝ ΟΛΓΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Νομίζω αναφέρεται στην Όλγα στην Κριτωνος στο Παγκράτι. δες σχετικό Σολωμού 33, είναι αδελφά καταστήματα. 45 €, 45 λεπτά, μασάζ συν φραπεδακι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για όσους ενδιαφέρονται ακόμα για τη θεία Ελένη..

697 462 6214

Προσέξτε να είστε συνεπείς στο ραντεβού σας μόνο...:rockon:
μαλώνει η θεία..
 

Dimitriskalama

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2021
Μηνύματα
129
Like
194
Πόντοι
1
Νομίζω αναφέρεται στην Όλγα στην Κριτωνος στο Παγκράτι. δες σχετικό Σολωμού 33, είναι αδελφά καταστήματα. 45 €, 45 λεπτά, μασάζ συν φραπεδακι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


μαλώνει η θεία..
Η θεία Ελένη κανει και sex η μονο μασαζ
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
983
Like
878
Πόντοι
86
Έχω να μπω σε αυτό το νήμα κάνα μήνα και..ο λόγος γτ αναμασατε τα ίδια με τις γιαγιάδες..μπαίνω σήμερα και ακόμα μιλάτε για τη θειτσα..
Καμιά σωτηρία..διακοπή παρακολούθησης..καλό βόλι μερακλήδες
η αγορά αυτή είναι πολύ φτωχή σε επιλογές. για αυτό υπάρχει ζήτηση σταθερή για την θεία, που δούλευε επί πάρα πολλά χρόνια στη Στουρνάρα, άρα την γνωρίζουν πολλοί, ακόμα περισσότεροι την έχουν ακούσει, και είχε καλές κριτικές. η δική μου εξήγηση.
 

eteros_ego

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2014
Μηνύματα
3.011
Like
6.168
Πόντοι
1.056
η αγορά αυτή είναι πολύ φτωχή σε επιλογές. για αυτό υπάρχει ζήτηση σταθερή για την θεία, που δούλευε επί πάρα πολλά χρόνια στη Στουρνάρα, άρα την γνωρίζουν πολλοί, ακόμα περισσότεροι την έχουν ακούσει, και είχε καλές κριτικές. η δική μου εξήγηση.
δεν εχεις αδικο πανω σε αυτο , αλλα μακαρι να ειχαμε και αλλες ανερχόμενες σε αυτο το ειδος :hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

Tantrikos80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
616
Πόντοι
300


Έχει κανείς εικόνα;
Την είχα δει πριν 3..4; χρόνια κανά δυο φορές. Εγώ είχα καλή εμπειρία μαζί της. Μην περιμένεις καμιά κουκλάρα, προφανώς από τις φωτογραφίες καταλαβένεις μόνος σου. Νταρντανό αμαζόνα. Ψηλή πολύ, ρώσικο βλαχοναζιάρικο πρόσωπο. Μεγάλες βυζάρες και τότε ήταν σχετικά σφιχτή. Δεν την έλεγες με την καμιά χοντρή. Μασάζ θυμάμαι μου άρεσε γι’ αυτό ξανά πήγα (Το μασάζ είναι το νούμερο ένα για μένα). Και το δεύτερο μέρος θυμάμαι πως ήταν συμπαθητικό. Όχι κάτι τρελό αλλά ικανοποιητικό. Ευγενική γυναίκα, συμπαθητική και ευχάριστη.

Σίγουρα υπάρχουν καλύτερες αλλά για μια δοκιμή εμένα δε με χάλασε. Όπως λέμε μια φορά το μήνα μ´αρέσει να τρώω μπάμιες.
 

Skf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
860
Like
4.443
Πόντοι
446
Την είχα δει πριν 3..4; χρόνια κανά δυο φορές. Εγώ είχα καλή εμπειρία μαζί της. Μην περιμένεις καμιά κουκλάρα, προφανώς από τις φωτογραφίες καταλαβένεις μόνος σου. Νταρντανό αμαζόνα. Ψηλή πολύ, ρώσικο βλαχοναζιάρικο πρόσωπο. Μεγάλες βυζάρες και τότε ήταν σχετικά σφιχτή. Δεν την έλεγες με την καμιά χοντρή. Μασάζ θυμάμαι μου άρεσε γι’ αυτό ξανά πήγα (Το μασάζ είναι το νούμερο ένα για μένα). Και το δεύτερο μέρος θυμάμαι πως ήταν συμπαθητικό. Όχι κάτι τρελό αλλά ικανοποιητικό. Ευγενική γυναίκα, συμπαθητική και ευχάριστη.

Σίγουρα υπάρχουν καλύτερες αλλά για μια δοκιμή εμένα δε με χάλασε. Όπως λέμε μια φορά το μήνα μ´αρέσει να τρώω μπάμιες.
Ίσως η πρώτη μέτρια κριτική για αυτό το κομοδίνο!!!
Οι μπάμιες αδικουνται η γνώμη μου!!!!!
 
Εγγρ.
25 Μαΐ 2023
Μηνύματα
96
Like
339
Πόντοι
20
Καλημέρα επίσκεψη στην περιβόητη Ιουλία άλλαξε τιμή δυνατό μασάζ 1ωρας 50 ευρώ συν 20 για μισή ώρα ακόμη μάλλον δεν συμφέρει γιατί με 80 αλλού περνεις πλήρες πακέτο αλλά γούστα είναι αυτά
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.091
Κριτικές
2
Like
8.838
Πόντοι
2.456
Καλημέρα επίσκεψη στην περιβόητη Ιουλία άλλαξε τιμή δυνατό μασάζ 1ωρας 50 ευρώ συν 20 για μισή ώρα ακόμη μάλλον δεν συμφέρει γιατί με 80 αλλού περνεις πλήρες πακέτο αλλά γούστα είναι αυτά
Μασάζ στο 50ρικο με οικοδομικό φραπέ, συμφέρει;
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
8
Like
2.904
Πόντοι
736
Κρίμα γιατί είναι εμφάνιση κοπέλα πάντως, και εγω έχω χρόνια να πάω και ούτε πρόκειται
 

gkas1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2022
Μηνύματα
83
Like
198
Πόντοι
0
Η Ιουλία απλά δεν γουστάρει να κάνει το δεύτερο μέρος του προγράμματος το κάνει μόνο και μόνο για να έχει δουλειά πάντα έτσι ήταν και έτσι θα είναι
στα @@ μας ας κανει μονο μασαζ
κ να δουμε ποιος θα παει
αντε με την καθε μαλακισμενη
θελει κ 50 αυξηση με τον φραπε τοση αγγαρεια
που χυνεις αηδιασμενος αντι ευχαριστημενος
 

Vagra7

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
102
Like
231
Πόντοι
1
Καλημέρα ένα μαγαζί μασάζ VIP beauty στο περιστερι ξέρει κανεις τίποτα;στο ινσταγκραμ το βρήκα.
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
152
Like
200
Πόντοι
21
στα @@ μας ας κανει μονο μασαζ
κ να δουμε ποιος θα παει
αντε με την καθε μαλακισμενη
θελει κ 50 αυξηση με τον φραπε τοση αγγαρεια
που χυνεις αηδιασμενος αντι ευχαριστημενος
Καλά αγγαρεία κάνουν και άλλες δεν είναι η μόνη απλά η συγκεκριμένη δεν μπορεί να το κρύψει.τωρα όσο για την αύξηση τι να πω.....αφού βρίσκει πελάτες....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom