Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (5 μέλη και 33 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
385
Like
364
Πόντοι
21
Το πρώτο άσπρο σπίτι στις αρχές Ν.Ουρανου δουλεύει καμία καλή μέσα; Γτ κάνα 2 φορές που χτύπησα δεν με άνοιξαν.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346

αν δεν έχεις δοκιμάσει ποτέ την Νάταλι, την προτείνουν ανεπιφύλακτα όλοι οι έγκριτοι μύστες του bou.com
θα πας μια φορά θα μερακλώσεις και μετά θα γίνεις τακτικός θαμώνας :wink:

Μιας και γύρισε από τις διακοπές της και είναι ξανά στο πόστο της θα πάω για το καθιερωμένο ντουζάκι :smiling-face-with-heart-eyes:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
αν δεν έχεις δοκιμάσει ποτέ την Νάταλι, την προτείνουν ανεπιφύλακτα όλοι οι έγκριτοι μύστες του bou.com
θα πας μια φορά θα μερακλώσεις και μετά θα γίνεις τακτικός θαμώνας :wink:

Μιας και γύρισε από τις διακοπές της και είναι ξανά στο πόστο της θα πάω για το καθιερωμένο ντουζάκι :smiling-face-with-heart-eyes:

Και ομως δεν εχω δοκιμασει, κολλαω στο κομματι των....υγρων.!! :2funny: Ημουν σιχασιαρης παλια και μου εχει μηνει ενα υπολοιιπο.... Γνωριζεις μεχρι τι ωρα θα ειναι.??? Δηλαδη τι ωρα σχολαει. Μηπως και προλαβω σημερα...
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.765
Κριτικές
6
Like
3.440
Πόντοι
736
Μπορεί να με βοηθησει κάποιος;
Πριν κανένα χρονο στο hot lady δούλευε μια κοπέλα Selena την λέγανε, πιπίνι με κάτι βυζια κόλαση μιλαμε.
Γνωρίζει κανεις τι απέγινε και αν δουλεύει;
Την θυμάται κανεις;
Μπορεί να δουλεύει στην Αθήνα , αυτή απο οτι θυμάμαι είχε έρθει μια φορά και μετά απο κανένα χρόνο είχε ξαναέρθει (αν λέμε για την ίδια) οπότε στο ενδιάμεσο ίσως ήταν Αθήνα ίσως κάπου αλλού ποιός ξέρει.
 

bam bam

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2013
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
69
Πόντοι
1
Τελικά η Ναταλί είναι στο πόστο της?
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Και ομως δεν εχω δοκιμασει, κολλαω στο κομματι των....υγρων.!! :2funny: Ημουν σιχασιαρης παλια και μου εχει μηνει ενα υπολοιιπο.... Γνωριζεις μεχρι τι ωρα θα ειναι.??? Δηλαδη τι ωρα σχολαει. Μηπως και προλαβω σημερα...

δεν μπορώ να σου πω με σιγουριά τι ώρα τελειώνει η βάρδια της. Μάλλον κατά τις 16.00-17.00
συνήθως εγώ όσες φορές πάω είναι πρωί και μερικές φορές το μεσημέρι ως τις 13.00 το αργότερο
 

Ozzy87

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2022
Μηνύματα
42
Like
38
Πόντοι
0
Είχε νυχτώσει και οι καύλες βαρεσαν κόκκινο παίρνω το αμάξι και κατεβαίνω σαν τον άνεμο πλακωμενος.. πάω Αλεξάνδρα στο bad girls. Σκάω το ναύλο στη τσατσά Μαρία και μπαίνω δωμάτιο. Κάνω ένα ντουζακι έρχεται και η Αλεξάνδρα μετά από 10 λεπτά. Αρχίζει την πίπα ακα πίπα με τέχνη και ζουμερη πολύ σάλιο και ρουφηγμα πολύ καλό μου ήρθε να χύσω ενώ τον έπαιξα πριν. Αρωστη πίπα τσιμπουκωμανα. Έχει κωλαρα πιο σφιχτή και από τσιμέντο πολύ καύλα το κορίτσι δεν λέει όχι πουθενά και χαμογελαστή ευγενική και πεντακάθαρη. Πλέον θα γίνει στανταρακι. Από τις ελάχιστες που αξίζουν
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Λοιπον Ναταλι, πηρα το βαπτισμα του πυρος....
Η γυναικα δεν παιζεται, πεντακαθαρη, ευδιαθετη, προσχαρη να σε ευχαριστισει, αν και δεν ειναι του γουστου μου εμφανησιακα, προτιμω τις ποιο ''μοντελε'' και ποιο μικρες ηλικιακα, και χτες πριν την Ναταλι εποιασα και ενα νεανικο σωματακι στα Τρικαλα κυριολεκτικα σκετη φωτια, που με εκανε να ερθω στις εργοστασιακες μου ρυθμισεις.!!!
Οποτε μπενοντας μεσα στο γκοντιβα, ειχα τους ενδιασμους αν θα μπορεσω να αντεπεξελθω, και πονταρα για την εμπειρια....
Η Ναταλι μπηκε μεσα και ειχαμε απευθειας εναρξη αγωνα με το καλημερα, σαν εμφανιση μπορω να πω τωρα που την ειχα καποιο χρονο μπροστα μου, μερικες παλαιοτερες αρνητικες περιγραφες ειναι ακρως για ακρως υπερβολικες, η Ναταλι ειναι μια απλη μικροσωμη μιλφαρα με καλο σωματακι για την ηλικια της, ευελικτη στο κρεβαρι, την κουμανταρεις οπως θελεις, προσωπο αγριο που στα νιατα της θα ηταν ποιο ομορφη. Στα του αγωνα οσο διερκισε δεν βγαλαμε κουβεντα ο ενας με τον αλλον, μηλισανε τα κορμια μονο.!! Αφου μετα το περας του αγωνα νωμιζα οτι δεν μηλαει Ελληνικα, και αφου τα ειπαμε λιγακι, ναι φενεται ντομπρο ατομο, και σωστη επαγκελματιας του χωρου. Στο θεμα σκουιρτινκ και υγρων, γιατι για υγρα μηλαμε και οχι οτιδηποτε αλλο, να πω οτι το εκανε, 2-3 φορες, οχι με τοσο μεγαλη ποσσοτητα, δεν ηθελε να με τρομαξει.!! οπως ειπε, και μπορω να πω χωρις να εχω συχνες τετοιες εμπειριες, (αλλη μια φορα ολη και ολη στην ζωη μου, μου ετυχε) οτι ηταν κατι το διαφορετικο να εχεις μια γυναικα του χωρου και να σπαρταραει στα χερια σου..... Σιγουρα καποια στιγμη στο μελλον θα την ξαναεπισκευτω, δεν την αποκλειω, διοτι δεν ειναι του γουστου μου, αλλα επειδη ειναι αψογος χαρακτηρας, και αυτο μετραει...
Φευγοντας, και σκεφτομενος, οτι χτες ηταν μια παρα πολυ καλη μερα με 2 παρα πολυ καλες συνευρεσεις, σκεφτηκα οτι ετσι ειναι ο καλυτερος τροπος για να κλεινεις το καλοκαιρι σου....
 

k8oulou

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
31
Like
202
Πόντοι
20
Ρεβέκα , Π.Ερημίτη 3 , καλό μωρό πολλά υποσχόμενο στο σαλόνι ωστόσο δε θα δικαιώσει τις προσδοκίες εντός χωρίς να είναι κακή. Φιλότιμη , για μια δοκιμή των 30€ δε θα έλεγα όχι...
 
  • Like
Αντιδράσεις: laskos

goldenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
63
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλοι! Ερωτηση
Η Βλαντά σε ποιο από τα 3 δουλεύει ; Πήγα τις προάλλες ήταν στο πρόγραμμα αλλά τζίφος
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.702
Πόντοι
3.796
Εχθές το βράδυ σε μια βολτιτσα που πήγα πάλι για ρίσκο ,γιατί ήθελα να γαμησω κάτι καινούριο και όχι τα συνηθισμένα..
Η Έλενα-ραισα ήταν βράδυ αλλά ούτε έκατσα να περιμένω να την δω ,ήταν στο δωμάτιο ,αφού τελευταία την έχω πάρει 2 φορές στα κοντά.
Η Νατάσα στο ξύλινο το ίδιο και είχε και κόσμο έξω οπότε δεν πέρασα καθόλου μέσα .
Απέναντι η τσατσά πάλι ειπε ότι η κοπέλα είχε πρόγραμμα οπότε δεν περίμενα ούτε εκεί ..αν και νομίζω την είχα δει πριν καιρό ,μου διαφεύγει το όνομα τώρα ,ίσως Καρίνα.
Με τα πολλά και αφού βαρέθηκα να βλέπω τα ίδια και να τρώω πόρτα με τους προγραμματακηδες..έβαλα πλώρη για Φρίξου13 ,.
Εκεί περίμενα λίγο και βγήκε η Μπιάνκα. Ρουμάνα, πιτσιρίκα πολύ σκιννι γκόμενα αλλά λέω ας το δοκιμάσω.
30 ευρώ το παράβολο,η τσατσά λέει ότι είναι καινούρια κοπέλα,η ίδια λέει ότι είναι εδώ πολύ καιρό .
Συνενόηση στα αγγλικά .μπαίνει μέσα στο δωμάτιο βγάζει το πάνω και δεν έχει καθόλου βυζί ! Λέω δεν γαμιεται..ούτε ρογα ένα πράγμα αλλά για το πολύ αδύνατο πετιτ σώμα έκανα πως δεν το είδα ..
Πίπα ανύπαρκτη δεν ξέρει καν πως να το κάνει ..αν δεν της το ζητούσα δεν θα μου έπαιρνε καν ...μόνο το κεφαλάκι με το ζόρι .
Στα καλά του αγώνα χωρίς να πω τίποτα καρφώθηκε κατευθείαν από πάνω μου ,φαινόταν να προσπαθεί αλλά είναι κάπως μαζεμένη.αν δεν έβαζε τζελ το μουνι της θα είχε σίγουρα καλύτερη αίσθηση αλλά και πάλι το καταλαβαίνεις .
Καθόλου βιασύνη από μέρους της και ορμάει να σε φιλήσει,δεν ξέρω ίσως το ζητάνε για αυτό .
Μέτρια κατάσταση, συστήνεται μόνο για αυτούς που γουστάρουν πολύ σκιννι γκόμενες ,αφού δεν έχει πραγματικά τίποτα να πιάσεις,ακόμα και ο κωλος είναι μια παλάμη,αλλά με επιφύλαξη αφού δεν νομίζω ότι κάποιος θα περάσει τέλεια μαζί της .για κάνενα ξεκαυλωμα λόγο φάσης καλή είναι.
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.270
Κριτικές
4
Like
1.132
Πόντοι
216
Αυτή η καινούρια Αλεξάνδρα η ξανθιά που είδα χτε στο Lips πολύ δυνατή. Έχει κανείς άποψη?
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.643
Κριτικές
22
Like
6.917
Πόντοι
3.346
Αυτή η καινούρια Αλεξάνδρα η ξανθιά που είδα χτε στο Lips πολύ δυνατή. Έχει κανείς άποψη?
Παλια ειναι συναδελφε, πολυ δυνατη εμφανισιακα αλλα τυπικη μεσα.
 

aggelooos2000

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2006
Μηνύματα
117
Like
4
Πόντοι
1
Καλησπέρα, γνωρίζει κανείς αν η Καρμεν απο λας βεγκας εχει σταματήσει η εχει παει καπου αλλου?
 

veteranos2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2020
Μηνύματα
51
Like
114
Πόντοι
0
Βόλτα από τα σπίτια που δεν αναφέρονται στο άλλο site Σάββατο μεσημέρι.

Ν.Ο. 28 Η Κάτια από Ρουμανία . Γεματούλα κοπέλα όχι χοντρή κάνει και πρωκτικό ίσως και στα 70 €. Στο διπλανό Ν.Ο. 26 η γνωστή milf Ειρήνη. Το ξύλινο της Μινωταύρου κλειστό . Στο L.V. τα δύο ανοιχτά με Φρίντα και Σουζάνα. Στα μονά της Ερημίτη στο 3 η Βουλγάρα Σαμπρίνα . Δίπλα στο 5 μία καινούργια milf με όνομα αν θυμάμαι καλά Αντωνία. Κοντούλα με καλούτσικο σώμα από πρόσωπο όχι πολλά πράγματα ούτε και άσχημη θα την έλεγα. Προγράμματα τα γνωστά και τιμές 30 ,40,50 € χωρίς κάποια ιδιαίτερη υπηρεσία . Δεν μιλάει Ελληνικά συνεννόηση στα Αγγλικά. Απέναντι τώρα στο πρώτο από δεξιά η Ρουμάνα η Λόρη που δούλευε στο τελευταίο αριστερά. Στο τελευταίο αριστερά τώρα το πρωί δουλεύει μετά από πολύ καιρό Η Έλενα με τα πράσινα μάτια. Επανήλθε φαίνεται. Στο μεσαίο στη MEDUSA δουλεύει μία σχετικά καινούργια ( εγώ πρώτη φορά την είδα ) με όνομα Γιάννα. Μία κοπέλα γύρω στο 1,70 με καλά πιασίματα μιλάει πολύ καλά Ελληνικά . Στο σαλονάρισμα έρχεται και σε αγγαλιάζει. Ξεκινάει από 30 € Με 40 έχει ακόποτο με τελείωμα στο στόμα. Με 50 έχει ντυζάκι μαζί της και όλα τα υπόλοιπα. Δεν πρέπει να κάνει πρωκτικό ή δεν το ανέφερε η τσατσά. Φεύγοντας πρόσεξα ότι ήταν ανοικτό και το πράσινο γωνιακό Ν.Ο. 24 Με Μινωταύρου. Δεν ξέρω ποιά κοπέλα δούλευε. Ίσως η πετι Ρουμάνα Ρεβέκα. Αν γνωρίζει κάποιος ας το αναφέρει. Η κατάθεση έγινε στο PARADISE στην μικρούλα Ανδριάνα ή Άννα από την Ουγγαρία. Μία petite κοπελίτσα με πλούσιο σφιχτό φυσικό στήθος και ωραίο σφιχτό κωλαράκι. Κόστος 50 € για ακάποτο τσιμπουκάκι.Στο SEX είναι πολύ καλή στο riverce riding.
 

foxio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
1.051
Πόντοι
361
Εγραψα την κριτικη που χρωστουσα για Αντριαννα (παρανταις) απλα μακρια!
Η Αντριάννα στις αρχές της, στο las vegas έκανε παπάδες (νομίζω σαν Αννα δούλευε, από Ουγγαρία). Τελευταία μηδέν σε όλα.
Όποιες δουλεύουν για χρόνια συνήθως χαλάνε ...
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
365
Κριτικές
3
Like
859
Πόντοι
361
Όσοι προλαβαίνουν να πάνε luna στο paradise φεύγει Σεπτέμβρη και μέσα είναι κροτιδα μιλφάρα βραζιλιανα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom