Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (3 μέλη και 27 επισκέπτες)

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.128
Κριτικές
53
Like
3.978
Πόντοι
6.050
Κριτική για Έλενα στο Νικ. ουρανου 1. Τίτλος: Μια από τις χειροτερες εμπειρίες έβερ.
Δεν βρήκα καταχώρηση για το στούντιο οπότε τη γράφω εδώ. Η συνάντηση έγινε πριν καποιες μέρες.

Πέρασα γιατί ένιωσα ότι ήθελα κάτι φρέσκο, είχα και διάθεση κασκαντέρ και στο σαλόνι βγήκε έξω με τα υπεροχα 2αρια στητά βυζια της.
Λεπτή κοπέλα, ξανθια με κοντό μαλλι, νεανικό 2αρι στήθος και συμπαθητική φάτσα. Είναι μάλλον ελληνίδα ή εστω μεγαλωμένη στην Ελλάδα. 20-22 χρονων βαριά την έκοψα.
Στο σοσιαλ είχε μηδέν συμμετοχή. Απεφευγε να σε κοιταει απο τη στιγμή που μπήκε στο δωμάτιο και κατευθείαν προσπάθεια να περάσει τον σκουφο σε πεσμενο πέος.
Στο σεξ είχε επίσης μηδέν συμμετοχή σε σημείο που ένιωθα άσχημα, ενιωθα οριακά οτι την έχουν εκεί με το ζορι. Γι'αυτό και δεν θα επεκταθώ άλλο στην πράξη.

Συμπερασματικά, μια από τις χειροτερες εμπειρίες έβερ αν όχι η χειρότερη. Δεν προτείνεται!
εγω που δεν εχω καταλαβει ακομα ποιο ειναι το νικ ουρανου 1, πειραζει;;:think:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.536
Πόντοι
12.525
Πηγα εχθες κατα τις 2 το μεσημερι. Μιση ρουμανα μιση γερμανιδα ρουμανικα που την μιλησα λιγο δεν μιλαει καθολου. Πιπα καλουτσικη αλλα κατα τα αλλα μηδεν συμμετοχη. προσπαθησα λιγο κανενα φιλακι επιφανιακο λιγο πουτσοτριψιμο να καυλωσω τιποτα μηδεν. Μαζι μου πολυ ψυχρη δεν ξερω γιατι.
Ωραίο μουνί όμως?σε ποιο ήταν?
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Ωραίο μουνί όμως?σε ποιο ήταν?
Μέτρια είναι σε εμφάνιση..... Και δεν σε προϊδεάζει για γούστα..... Ξενέρωτο πλάσμα θα την χαρακτήριζα.... Εμφάνιση, ξανθιά ελαφρώς ανοιχτόχρωμη, ψιλό χαλαρό σώμα χωρίς κωλαράκι και βυζιά στητά.... Αδιαφόρη και πολύς λόγος για το τιποτα....λίγο κάτω από τα 40 πρέπει να είναι... Την συνάντησα πριν περίπου 2 βδομάδες. Ήταν πρωί σε αυτό που δουλεύει κανονικά η Ρουμάνα η Χριστίνα με τα πράσινα μάτια....
Πρώτο από τα 3 αριστερά Πέτρου ερημίτη....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.536
Πόντοι
12.525
Μέτρια είναι σε εμφάνιση..... Και δεν σε προϊδεάζει για γούστα..... Ξενέρωτο πλάσμα θα την χαρακτήριζα.... Εμφάνιση, ξανθιά ελαφρώς ανοιχτόχρωμη, ψιλό χαλαρό σώμα χωρίς κωλαράκι και βυζιά στητά.... Αδιαφόρη και πολύς λόγος για το τιποτα....λίγο κάτω από τα 40 πρέπει να είναι... Την συνάντησα πριν περίπου 2 βδομάδες. Ήταν πρωί σε αυτό που δουλεύει κανονικά η Ρουμάνα η Χριστίνα με τα πράσινα μάτια....
Πρώτο από τα 3 αριστερά Πέτρου ερημίτη....
Κατάλαβα άρα την ξεχνάμε
 

Stadarh

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
64
Like
82
Πόντοι
0
Συμωνα με ασφαλεις πληροφοριες η Ριτα επιστρεφει την Δευτερα..πλυντε τις κωλοτρυπιδες σας!
Έχω ακούσει τέλεια λόγια για την κυρία ξέρεις αν κάνει προκτικο αν ναι σε τι τιμές περίπου ;
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.128
Κριτικές
53
Like
3.978
Πόντοι
6.050
Έχω ακούσει τέλεια λόγια για την κυρία ξέρεις αν κάνει προκτικο αν ναι σε τι τιμές περίπου ;
φυσικα κανει, στα 80
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Νομίζω απέναντι απο τα πάρανταις είναι αυτό.
απεναντι απ το paradise εχει κτιριο
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
664
Πόντοι
301
Κριτική για Έλενα στο Νικ. ουρανου 1. Τίτλος: Μια από τις χειροτερες εμπειρίες έβερ.
Δεν βρήκα καταχώρηση για το στούντιο οπότε τη γράφω εδώ. Η συνάντηση έγινε πριν καποιες μέρες.

Πέρασα γιατί ένιωσα ότι ήθελα κάτι φρέσκο, είχα και διάθεση κασκαντέρ και στο σαλόνι βγήκε έξω με τα υπεροχα 2αρια στητά βυζια της.
Λεπτή κοπέλα, ξανθια με κοντό μαλλι, νεανικό 2αρι στήθος και συμπαθητική φάτσα. Είναι μάλλον ελληνίδα ή εστω μεγαλωμένη στην Ελλάδα. 20-22 χρονων βαριά την έκοψα.
Στο σοσιαλ είχε μηδέν συμμετοχή. Απεφευγε να σε κοιταει απο τη στιγμή που μπήκε στο δωμάτιο και κατευθείαν προσπάθεια να περάσει τον σκουφο σε πεσμενο πέος.
Στο σεξ είχε επίσης μηδέν συμμετοχή σε σημείο που ένιωθα άσχημα, ενιωθα οριακά οτι την έχουν εκεί με το ζορι. Γι'αυτό και δεν θα επεκταθώ άλλο στην πράξη.

Συμπερασματικά, μια από τις χειροτερες εμπειρίες έβερ αν όχι η χειρότερη. Δεν προτείνεται!
Πρωί η βράδυ πηγές φιλε;’
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
189
Κριτικές
9
Like
671
Πόντοι
361
Εχθές το βράδυ πέρασα να δω 2 κοπέλες η μία ήταν στο Νικηφόρου ουρανού 1 μια κοπέλα με κοντό ξανθό μαλλί, καλό σωματακι αλλά βγαίνοντας ρε παιδιά να την δω χασμουριοταν λέω καλά άστο κορίτσι και έφυγα μετά πήγα Φρίξου 13 εκεί λοιπόν είναι όπως είπε ένας φίλος ποιο πάνω μια αδύνατη κοπέλα κάνει και πρωκτικο στα 80 την επόμενη θα της οηδηξω αυτό το μικρό κωλαράκι, στα του αγώνα βυζάκια καθόλου αλλά έγκυρα ρογα γλωσοφυλα φουλ πέρασμα προφυλακτικό και ξεκίνησε πιπα, λοιπόν στην πιπα το κεφάλι το πιέζεις εσύ όσο θες δεν λέει όχι και όταν την εστεισα στα 4σερα την πηδουσα δυνατά γιατί είχε κλειστά τα πόδια και είχα καλύτερη επαφή στενό μουνι, το χέρι της ακουμπούσε στο πάτωμα τόσο δυνατά, λοιπόν εγώ θα ξαναπεράσω για 30€ είναι πολύ καλή και δέχεται καθοδήγηση..
 

tom_for_the_watch

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2015
Μηνύματα
56
Κριτικές
3
Like
119
Πόντοι
0
Πρωί η βράδυ πηγές φιλε;’
Βράδυ!

εγω που δεν εχω καταλαβει ακομα ποιο ειναι το νικ ουρανου 1, πειραζει;;:think:
Μόλις στρίβεις Νικηφορου Ουρανού, είναι το πρώτο στο αριστερό σου χέρι. Ακριβώς μπροστά από ένα που λέγεται Pimp.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.646
Κριτικές
22
Like
6.919
Πόντοι
3.346
Η Αντριάννα στις αρχές της, στο las vegas έκανε παπάδες (νομίζω σαν Αννα δούλευε, από Ουγγαρία). Τελευταία μηδέν σε όλα.
Όποιες δουλεύουν για χρόνια συνήθως χαλάνε ...
Στο λας βεγκας ηταν πολυ καλυτερη.. και μεσα και εμφανισιακα.
Τωρα αν φταιει το στουντιο παρανταις γι αυτο η αλλαξε τοσο πολυ η κοπελα δεν ξερω.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.646
Κριτικές
22
Like
6.919
Πόντοι
3.346

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.646
Κριτικές
22
Like
6.919
Πόντοι
3.346

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.646
Κριτικές
22
Like
6.919
Πόντοι
3.346
Μόλις έγραψα κριτική για την Αντζελίνα στο Paradise... Την βάζω κι εδώ μέχρι να δημοσιευτεί...
Προχθές πήρα και την Αλεξάνδρα και την Αναμπέλ απ' την Κολομβία, που επίσης δουλεύουν βράδυ εκεί...
Με καλές εντυπώσεις και θέλω να γράψω και γι' αυτές κριτική...

Γράφω επειγόντως κριτική, γιατί απ' ότι μου είχε πει μάλλον αυτή είναι η τελευταία βδομάδα, που δουλεύει στο Paradise...
Οπότε όποιος θέλει να την προλάβει ας σπεύσει!
Λογικά θα ξαναρθεί κάποια στιγμή, αλλά δεν ξέρω πότε...
Την πήρα δυο φορές τις προηγούμενες βδομάδες κι άλλες δυο φορές παλιότερα (πριν κανά τρίμηνο και κανά χρόνο)...
Είναι με διαφορά η πιο όμορφη και με το πιο ωραίο σώμα απ' όσες δουλεύουν στα στούντιο της Θεσ/νίκης..!
Από κοντά είναι ακόμα καλύτερη απ' ότι στις φωτογραφίες..!
Κι εγώ έχω περάσει υπέροχα μαζί της και γι' αυτό και θα ξαναπάω αν κι όταν ξανάρθει..!
Μελαχροινή μ' όμορφο αδύνατο σώμα με 3αρι βυζί (σιλικόνη) και πολλή απαλή επιδερμίδα και μοσχοβολάει..!
Κατά την γνώμη μου, ανώτερη κι απ' τα περισσότερα εσκορτ που κυκλοφορούν στην πόλη..!
Απλά μακάρι να κάνει πιο συχνά βάρδιες και μακάρι και κανά πρωί, που προσωπικά το προτιμώ..!
Να 'ναι καλά το κορίτσι και μακάρι να ξαναρθεί σύντομα!
Ωραια τα λες για την κοπελα... αλλα συναδελφε δεν δινεις πληροφοριες για το τι κανει μεσα.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Μια Γερμανίδα μιλφ στην ερημίτη που αναφέρθηκε πριν λίγες βδομάδες υπάρχει ακόμα??

Βρίσκομαι εκτάκτως στην πόλη σας για κάνα δυο βράδια και θα ήθελα να δοκιμάσω κάτι καλό :grin:

Λουνα παρανταιζ.... ειναι στα γουστα σου πιστευω, εγω αυριο θα ξαναφαω.... :grin:

Ωραια τα λες για την κοπελα... αλλα συναδελφε δεν δινεις πληροφοριες για το τι κανει μεσα.

Την πηρα οταν ειχε ερθει την 1η φορα, ωραιο μουνι, αλλα τυπικο γαμισι μεσα, περαστε, σκουπιστε, τελειωσατε, τυπικη αυστηρη επαγκελματιας. Τωρα αν αλλαξε ροτα και αρχισε να προσφερει κατιτις παραπανω μεσα, απο το παρουσιαστικο της, να ξαναμπω δυσκολα.....
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Καλησπέρα φίλοι! Ερωτηση
Η Βλαντά σε ποιο από τα 3 δουλεύει ; Πήγα τις προάλλες ήταν στο πρόγραμμα αλλά τζίφος

επέστρεψε η Βλάντα εδώ και κάποιες μέρες, στο μέσα δεξιά την πέτυχα επίσης τα άλλα δυο κλειστά ήταν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom