Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
147
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
21
Καλησπερα συναγωνιστές.Ξέρει κανείς μήπως τανια από μπαμπιλον;;ένα ξανθο μιλφακι είναι αν ξέρει αν κάνει κάτι παραπάνω η κάποιο σοσιαλ ;;
Αν δεν είναι στο Babylon θα είναι στο κινκυ μεγάλο λαμόγιο παλιό κουρμπετι απλά νομίζει ότι ζει στης παλιές εποχές που δεν θα δώσει τίποτα και θα αρπάξει χωρίς να δωσει γνώμη μου μακριά με το καλημέρα αν δεν σε ξέρει ζητάει σαμπάνιες
 

tsitsi13

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2022
Μηνύματα
15
Like
4
Πόντοι
0
Αν δεν είναι στο Babylon θα είναι στο κινκυ μεγάλο λαμόγιο παλιό κουρμπετι απλά νομίζει ότι ζει στης παλιές εποχές που δεν θα δώσει τίποτα και θα αρπάξει χωρίς να δωσει γνώμη μου μακριά με το καλημέρα αν δεν σε ξέρει ζητάει σαμπάνιες
Μια που έχει ένα μικρό ταττου αριστερά στον κωλο εννοείς συναγωνιστή αν θυμάσαι κιόλας ;
 

scouser87

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
28
Like
6
Πόντοι
0
Για πείτε οι πιο περπατημενοι που θα βρούμε βυζαρουδες ή καμία μαυρουλα?
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
147
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
21
Μια που έχει ένα μικρό ταττου αριστερά στον κωλο εννοείς συναγωνιστή αν θυμάσαι κιόλας ;
Δεν θυμάμαι σίγουρα για τατού αλλά θυμάμαι ότι δούλευε πολύ παλιά ερωτικά και έχει ωραίο στήθος κοντή γυμνασμενη σπασμένη στο πρόσωπο
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
147
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
21
Για πείτε οι πιο περπατημενοι που θα βρούμε βυζαρουδες ή καμία μαυρουλα?
Ηξερα κάποιες καλές μαύρουλες αλλά έχουν φύγει η μία είναι Ρόδο και η άλλη είναι εξωτερικό ωδεν έχει γυρίσει ακόμα .Χτες μου είπαν ότι έχει αρκετές στο Toys αλλά δεν έχω πάει ο ίδιος αλλά μου είπαν δεν κάτι φοβερό φαντάζομαι μπάζα θα είναι το Toys τα τελευταία χρόνια είναι σαπιλα γιβαυτο το έκοψα.
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
147
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
21
Στο String έχει πάει κανείς τελευταία να μας πει εντύπωσεις έχει γυναίκες παι κάνα καλό ?
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.363
Κριτικές
42
Like
7.413
Πόντοι
4.446
Στο String έχει πάει κανείς τελευταία να μας πει εντύπωσεις έχει γυναίκες παι κάνα καλό ?
πιστεύω ότι μέχρι το μουντιάλ του 2026 σε Καναδά-ΗΠΑ-ΜΕΞΙΚΟ θα έχει έρθει κάποια της προκοπής.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Re φίλε ποιες είναι οι 4 κοπέλες που λες ότι αξίζουν?Γιατί εγώ δυσκολεύομαι να βρω καλές τώρα
Κοιτα γενικά μην ψάχνεις θεομουνα το σήμερον ημέρα ... Λέω καλές με βάση τη σχέση ομορφιάς και το ποσό αισθησιακό χορό και χρόνο κάνουν. Αν κάποια κάνει κάτι και στο πριβέ έχει έξτρα βαθμούς...εμένα μου αρέσει η Τατιάνα η πετιτ η Αλεξία η κορμάρα και η Κρίστα το μπιμπελα από Μόσχα η οποία έρχεται και φεύγει... Πριν κάνα δυο μήνες πέρασε μια μολυ όπου άνετα πήγαινε για τοπ μοντέλ δίπλα στα άλλα της Βικτώρια σικρετ ... Επίσης απαντώντας σε άλλο συναγωνιστή να πω πως το Νορθ έχει κατεμε πολύ ωραίες μοντελατες ουκρανες όμως μόνο χορό και ποτάκι...για μπριτζολα θα φύγεις νηστικός....και τέλος να πω την τελευταία εμπειρία στο Άθενς .... Πήγα καθημερινή που είχε δύο χορούς τζαμπε με το ποτό... κλασικα μετά τις 1 άρχισαν να κουνιούνται οι γκόμενες... Και δεν παίρναν τα κουπόνια αλλά ζηταγαν πριβέ της πλάκας με 25αρια ... Χαριστικα μια που με θυμήθηκε μου έκανε δύο χορούς να μην πάνε τζάμπα τα κουπόνια.... Μιλάμε για προβληματική κατάσταση σαν να θέλουν να εκδικηθούν τους πελάτες επειδη είναι στριπτιζακιδες....αυτά ...
 

Bollyrood1

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
77
Like
97
Πόντοι
0
Golden Queens πήγε κανείς προσφατα; Συνήθως τέτοια εποχή είναι νεκρά μην πάω αδίκως
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
255
Like
155
Πόντοι
1
Golden Queens πήγε κανείς προσφατα; Συνήθως τέτοια εποχή είναι νεκρά μην πάω αδίκως
Φιλε η μονη για μενα εμφανισιμη κοπελα εκει ειναι η τερνυα απο σιβηρια.
Αλλα δεν ξερω αν ειναι εκει η ειναι για διακοπες η εφυγε.Γιατι εχω κανα 2μηνο να την πετυχω.
Οι αλλες δεν μ λενε κατι αλλα γουστα ειναι αυτα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Παρεπιπτωντος αν την εχει πετυχει καποιος ας ενημερωσει παρακαλω
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
147
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
21
Μετά από πολύ καιρό επίσκεψη στο string έχουμε και λέμε μέτρησα 8 γυναίκες για μένα αξίζουν 4 έχει δύο λατινες καλές εμφανίσιακα και δύο Ουκρανες αν κατάλαβα καλά καινούργιες .Γενικά μέτρια πράγματα αλλά πιστεύω καλύτερα από κάποια άλλα που έχω επισκεφτεί τελευταία.Υπαρχει και προσφορά 10 ποτό με ένα χορό δώρο.
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
255
Like
155
Πόντοι
1
Μετά από πολύ καιρό επίσκεψη στο string έχουμε και λέμε μέτρησα 8 γυναίκες για μένα αξίζουν 4 έχει δύο λατινες καλές εμφανίσιακα και δύο Ουκρανες αν κατάλαβα καλά καινούργιες .Γενικά μέτρια πράγματα αλλά πιστεύω καλύτερα από κάποια άλλα που έχω επισκεφτεί τελευταία.Υπαρχει και προσφορά 10 ποτό με ένα χορό δώρο.
Endiaferon...
Οι ουκρανες ειναι νεες 20αρες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom