Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.388
Κριτικές
3
Like
3.229
Πόντοι
786
Καλησπερα στην ομαδα!
Σκεφτομουν να κανω μια επισκεψη στο queens of north αυτες τις μερες και θα ηθελα να μαθω τι φαση με τους prive χωρους και γενικα την ολη φαση με τα προγραμματα,ωρα κλπ (δεν εχει τυχει να παω σε strip μεχρι τωρα)
Οποια βοηθεια σχετικα με αυτα θα εκτιμηθει
Δεν υπάρχουν γενικοί κανόνες, ανάλογα την κάθε κοπέλα είναι αυτά, αν σου αρέσει κάποια ρώτα την ίδια τι φάση στο διπλό πριβέ των 100. Πιο φτηνά δεν παίζει πιθανότητα για φιλόδοξο πριβέ εκεί. Προσφέρουν το γνωστό με φουλ γδύσιμο μεν αλλά με ανοιχτές κουρτίνες πριβέ του μητρικού Queens στα 50. Πάραυτα οι απλοί χοροί είναι αρκετά καλοί. Προτιμότερο κάνε ένα απλό χορό πρώτα με αυτή που στοχεύεις και ρώτησε την στο τέλος. Καλύτερα όχι στην ψύχρα χοντρές ερωτήσεις σε περαστικές γιατί σπάνια θα πάρεις ουσιαστικές απαντήσεις έτσι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
167
Κριτικές
4
Like
419
Πόντοι
21
Επίσκεψη Σάββατο βράδυ στο Athens Queens, τη κατάσταση θα την χαρακτήριζα έως και τραγική, οι χοροί στη πίστα σχετικά αραιοί, οι κοπέλες δε ζητάνε χορούς (γενικά, όχι ότι δεν ήρθαν σε μένα), όχι οι ωραίες τουλάχιστον, έχω την εντύπωση ότι αυτές θέλουν μόνο κέρασμα ποτό και τραπέζι. Κοπέλες τώρα γύρω στις 15-20 με 4-5 που μου άρεσαν, κακό ροστερ σχετικά θα έλεγα μπορεί λόγω καλοκαιριού.

Η Εύα που ήθελα με ή μελαχρινή με το τατουάζ στη σπονδυλική στήλη απουσίαζε, έχει κανείς καμιά πληροφορία αν είναι ακόμα εκεί ή είχε ρεπό.
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
147
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε όλη την παρέα χτες πήγαμε με μια παρέα Μούσσες είχε γύρω στης 12 ζήτημα να άξιζαν από ομορφιά 3 ποιο πολύ θυμίζει κολομπαρο κρίμα γιατί είχε κόσμο έχει κάτι παλιές από την εποχή του νωε δύο πολωνες χάλια και γενικά είναι να κλαίς.Θα αργήσω να ξαναπάω κρίμα ιστορικό μαγαζί για εμάς τους παλιούς δεν ήξερες ποια να προτοπαρεις κάποτε και τωρα παρακαλάς μην σκάσουμε οι χοντρές στο τραπέζι σου.
 

kostasN99

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2018
Μηνύματα
80
Like
129
Πόντοι
0
Δεν υπάρχουν γενικοί κανόνες, ανάλογα την κάθε κοπέλα είναι αυτά, αν σου αρέσει κάποια ρώτα την ίδια τι φάση στο διπλό πριβέ των 100. Πιο φτηνά δεν παίζει πιθανότητα για φιλόδοξο πριβέ εκεί. Προσφέρουν το γνωστό με φουλ γδύσιμο μεν αλλά με ανοιχτές κουρτίνες πριβέ του μητρικού Queens στα 50. Πάραυτα οι απλοί χοροί είναι αρκετά καλοί. Προτιμότερο κάνε ένα απλό χορό πρώτα με αυτή που στοχεύεις και ρώτησε την στο τέλος. Καλύτερα όχι στην ψύχρα χοντρές ερωτήσεις σε περαστικές γιατί σπάνια θα πάρεις ουσιαστικές απαντήσεις έτσι.
Ευχαριστω πολυ θα δειξει απο κοντα τοτε..!
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
578
Like
798
Πόντοι
86
Καλησπέρα σε όλη την παρέα χτες πήγαμε με μια παρέα Μούσσες είχε γύρω στης 12 ζήτημα να άξιζαν από ομορφιά 3 ποιο πολύ θυμίζει κολομπαρο κρίμα γιατί είχε κόσμο έχει κάτι παλιές από την εποχή του νωε δύο πολωνες χάλια και γενικά είναι να κλαίς.Θα αργήσω να ξαναπάω κρίμα ιστορικό μαγαζί για εμάς τους παλιούς δεν ήξερες ποια να προτοπαρεις κάποτε και τωρα παρακαλάς μην σκάσουμε οι χοντρές στο τραπέζι σου.
Δυστυχώς έτσι είναι και τα Caissa και Babylon. ΤΡΑΓΙΚΟ επίπεδο!
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
255
Like
155
Πόντοι
1
Θα ήθελα να μάθω πως είναι στο συγκεκριμένο ίδρυμα
 

Data_freak

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2022
Μηνύματα
44
Like
54
Πόντοι
0
Πάω σταθερά τον τελευταίο 1 χρονο στο Αλκατράζ τουλάχιστον 1 -2 φορες το μήνα με τράπεζι. Εχθές ήταν τα καλύτερα κομμάτια που έχω δει εβερ. Έχει φέρει 1-2 που είναι είναι ένα λεβελ πάνω από την καλύτερη που υπήρχα πριν.
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
255
Like
155
Πόντοι
1
Πάω σταθερά τον τελευταίο 1 χρονο στο Αλκατράζ τουλάχιστον 1 -2 φορες το μήνα με τράπεζι. Εχθές ήταν τα καλύτερα κομμάτια που έχω δει εβερ. Έχει φέρει 1-2 που είναι είναι ένα λεβελ πάνω από την καλύτερη που υπήρχα πριν.
Φίλε οι χοροί πως ήτανε?
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
494
Κριτικές
3
Like
702
Πόντοι
361
Δυστυχώς έτσι είναι και τα Caissa και Babylon. ΤΡΑΓΙΚΟ επίπεδο!
Μπορει το caisa να μην εχει τοπ λεβελ κορασια αλλα στους πανω οροφους γινεται καλο παιχνιδι αν σκασεις το 100αρικο ή παραπανω. Στα πιο γνωστα στριπ γινεται αυτο?
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.292
Κριτικές
19
Like
9.247
Πόντοι
9.095
Μπορει το caisa να μην εχει τοπ λεβελ κορασια αλλα στους πανω οροφους γινεται καλο παιχνιδι αν σκασεις το 100αρικο ή παραπανω. Στα πιο γνωστα στριπ γινεται αυτο?
Καλό παιχνίδι με 100ρικο; Δε νομίζω. Πιο πολλά θέλουν
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
494
Κριτικές
3
Like
702
Πόντοι
361
Καλό παιχνίδι με 100ρικο; Δε νομίζω. Πιο πολλά θέλουν
Εχεις δικιο με 150 ειναι σιγουρα αλλα ειχα βρει κανα δυο με 100 σε αλλα στριπ δν ξερω αν γινεται δυνατο παιχνιδι οσα και να δωσεις
 

Data_freak

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2022
Μηνύματα
44
Like
54
Πόντοι
0
Φίλε οι χοροί πως ήτανε?
Επειδή πήγα αργά και δεν μας άρεσε το τραπέζι που μας έδωσε ο υπεύθυνος φύγαμε μετά από μισή ώρα. Όμως θα πάμε σίγουρα την Παρασκευή αυτή και από νωρίς. Όποτε δεν έκανα χορό κτλ. Πάντως δεν αξίζει απλός χορός σε τέτοιο μαγαζί.
Αξίζει να πας πάνω, εκεί γίνεται το παιχνίδι.
Ο κολλητός μου πήγε κάτι πελάτες του την προηγούμενη εβδομάδα εκεί αλλά μεσοβδόμαδα. Είχε λίγες κοπέλες όμως έπεσαν μπριζόλες κανονικά. Να σημειωθεί μιλάμε για πελάτες από ναυτιλία όποτε το χρήμα δεν ήταν πρόβλημα.
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
494
Κριτικές
3
Like
702
Πόντοι
361
Ποιο κατα την γνωμη σας ειναι το καλυτερο αυτην την στιγμη που να γινεται καλο παιχνιδι με σπεσιαλ χωρους?
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.363
Κριτικές
42
Like
7.413
Πόντοι
4.446
Επειδή πήγα αργά και δεν μας άρεσε το τραπέζι που μας έδωσε ο υπεύθυνος φύγαμε μετά από μισή ώρα. Όμως θα πάμε σίγουρα την Παρασκευή αυτή και από νωρίς. Όποτε δεν έκανα χορό κτλ. Πάντως δεν αξίζει απλός χορός σε τέτοιο μαγαζί.
Αξίζει να πας πάνω, εκεί γίνεται το παιχνίδι.
Ο κολλητός μου πήγε κάτι πελάτες του την προηγούμενη εβδομάδα εκεί αλλά μεσοβδόμαδα. Είχε λίγες κοπέλες όμως έπεσαν μπριζόλες κανονικά. Να σημειωθεί μιλάμε για πελάτες από ναυτιλία όποτε το χρήμα δεν ήταν πρόβλημα.
το θέμα επίσης είναι να πέφτουν μπριζόλες με ναραμού όχι με μετριάτζες......και αν εξαιρέσεις την μάρκινα που είναι ο ΟΡΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΝΑΡΑΜΟΥ , δε θυμάμαι να έχω δει όσες φορές πήγα κάτι άξιο για 150 και πάνω για να της τον χώσεις εκεί μέσα....βέβαια δεν έχω πάει το τελευταίο διάστημα εκεί γιατί χαλιέμαι γενικά με το όλο concept του ιδρύματος αλλά πόσο να έχει αλλάξει προς το καλύτερο???
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
535
Κριτικές
1
Like
1.018
Πόντοι
86
το θέμα επίσης είναι να πέφτουν μπριζόλες με ναραμού όχι με μετριάτζες......και αν εξαιρέσεις την μάρκινα που είναι ο ΟΡΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΝΑΡΑΜΟΥ , δε θυμάμαι να έχω δει όσες φορές πήγα κάτι άξιο για 150 και πάνω για να της τον χώσεις εκεί μέσα....βέβαια δεν έχω πάει το τελευταίο διάστημα εκεί γιατί χαλιέμαι γενικά με το όλο concept του ιδρύματος αλλά πόσο να έχει αλλάξει προς το καλύτερο???
Γενικά Παρασκευή και Σάββατο βράδυ είναι χειρότερο και από χαβρα Ιουδαίων. Ήταν τέτοιο το χάος και τόση η φασαρία που αισθάνθηκα ότι θα διασκορπιζοταν σε λίγο ο εγκέφαλος μου σε ολόκληρη την αίθουσα.
 

tsitsi13

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2022
Μηνύματα
15
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπερα συναγωνιστές.Ξέρει κανείς μήπως τανια από μπαμπιλον;;ένα ξανθο μιλφακι είναι αν ξέρει αν κάνει κάτι παραπάνω η κάποιο σοσιαλ ;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom